پرداخت وام 30 میلیونی به این بازنشستگان

پرداخت وام 30 میلیونی به این بازنشستگان

در این مطلب به بررسی پرونده پرداخت وام 30 میلیون تومانی بازنشستگان پرداخته ایم که در ادامه خواهید خواند، بازنشستگان...

تا پایان هفته جاری آخرین وضعیت پرداخت وام 30 میلیون تومانی بازنشستگان مشخص و اعلام شود.

نتایج وام 30میلیون تومانی بازنشستگان کشوری این هفته تعیین و تکلیف می‌شود.

بازنشستگان کشوری همچنین از انتظار برای تعیین تکلیف وام سی میلیون تومانی خبر داده اند.

به گفته‌ی آن‌ها، قرار بود این وام در روزهای ابتدایی فروردین پرداخت شود؛ نام‌نویسی برای آن در زمستان به پایان رسیده بود، ولی هنوز تکلیف پرداخت آن روشن نشده است.

پیش از این، صندوق بازنشستگی کشوری طی اطلاعیه‌ای کرده بود که پس از تامین اعتبار توسط بانک عامل درخصوص پرداخت وام ضروری اطلاع رسانی خواهد کرد بنابراین به نظر می‌رسد موضوع تامین اعتبار مشخص شده و قرار است تا پایان هفته جاری نتایج وام 30 میلیون تومانی بازنشستگان مشخص و اعلام شود.

به گزارش ایلنا، کارمزد این تسهیلات هنوز مشخص نیست، اما دوره بازگشت این وام 36ماهه برای بازنشستگان مشمول خواهد بود؛ بازنشستگان انتظار دارند تا قبل پایان اردیبهشت وام به حساب مشمولان واریز شود.

پرداخت وام بازنشستگان تامین اجتماعی

همچنینی مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی روز گذشته اعلام کرد مبلغ وام مستمری‌بگیران این سازمان افزایش می‌یابد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی پرداخت وام قرض‌الحسنه به بازنشستگان را از اقدامات سازمان تامین‌اجتماعی برشمرد و گفت: از سال گذشته 35 هزار نفر متقاضی وام قرض‌الحسنه باقی مانده بودند که طی چند روز گذشته وام این عزیزان پرداخت شد.

میرهاشم موسوی افزود: برای سال 1402 نیز فرآیند پرداخت وام طی روزهای آینده تکمیل می‌شود و پیشنهاد افزایش مبلغ وام در سال جاری نیز به هیات‌مدیره و هیات امنای سازمان تامین‌اجتماعی و صندوق‌های تابعه ارايه شده که در صورت تصویب این پیشنهاد، مبلغ وام قرض الحسنه پرداختی به بازنشستگان از 12 میلیون تومان به 20 میلیون تومان افزایش می‌یابد.

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد