این ماشین پرطرفدار 10 میلیون دیگر ریزش کرد

این ماشین پرطرفدار 10 میلیون دیگر ریزش کرد

طبق پیش‌بینی‌ها، قیمت خودرو امروز چهارم خرداد ماه 1402 نیز روند روزهای گذشته را طی کرده و اغلب خودروها، ثبات قیمتی را...

تجارت‌نیوز نوشت: طبق پیش‌بینی‌ها، قیمت خودرو امروز چهارم خرداد ماه 1402 نیز روند روزهای گذشته را طی کرده و اغلب خودروها، ثبات قیمتی را تجربه می‌کنند. در برخی موارد نیز کاهش قیمتی اندکی به چشم می‌خورد.

قیمت خودرو، امروز چهارم خردادماه 1402 با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت کارنامه با تغییرات اندکی مواجه شد.

قیمت اغلب خودروهای بازار، ثابت بوده و در مواردی با کاهش جزيی همراه شد. می‌توان گفت، امروز جزو معدود روزهایی بود که قیمت خودرویی افزایشی نبوده و صرفا ثبات، یا کاهش قیمت در محصولات داخلی و مونتاژی داشتیم.

پس از برگزاری قرعه کشی مرحله دوم فروش سامانه یکپارچه و اختصاص نوبت برای اخذ خودرو به همه ثبت نامی‌ها، همچنین اعلام تحویل خودروهای بیشتر و افزایش ظرفیت عرضه، عطش بازار تا حد زیادی فروکش کرده است‌. البته ثبات نرخ ارز نیز در ثبات سایر بازارها بی‌تاثیر نبود.

در سایت‌های خرید و فروش، قیمت خودرو در لحظه نگارش این گزارش به این شرح ثبت شده است:

پراید 131 با تبعیت از پراید 111 کاهش قیمتی نسبت به روز گذشته تجربه نکرد. به‌طوری که پراید 131 در قیمت 345 میلیون تومان و پراید 111 در قیمت 355 میلیون تومان معامله شد.

تبلیغات توسط تجارت‌نیوز

یکتانت

قیمت پژو پارس LX TU5، ساخت 1401 که در روزهای گذشته کاهش چشم‌گیری را تجربه کرده بود، امروز چهارم خردادماه نیز، نسبت به روز گذشته 10 میلیون دیگر کاهش یافته و به 630 میلیون تومان رسید.

پژو 207i دنده‌ای، ساخت 1401 که در روز گذشته افزایش قیمت 10 میلیونی تومانی را تجربه کرده بود، امروز پنج میلیون تومان کاهش قیمت در معاملات داشت و با قیمت 665 میلیون تومان در بازار معامله شد.

قیمت تارا اتوماتیک مدل 1402 که سدان لوکس ایران خودرو محسوب می‌شود، امروز با 10 میلیون تومان دیگر کاهش، به 870 میلیون تومان رسید.

در بازار خودروهای خارجی و مونتاژی نیز همانند داخلی‌ها، قیمت خودرو از آرامش نسبی همانند روزهای گذشته برخوردار بود و اغلب محصولات، دارای روند نزولی بودند.

پ

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد