قیمت انواع ماهی شب یلدا در میادین

قیمت انواع ماهی شب یلدا در میادین

عرضه انواع محصولات پروتيینی در کنار میوه و تره‌بار و آجیل، بر ازدحام غرفه‌های میادین میوه و تره‌بار در آستانه شب یلدا افزوده است. در روز‌های گذشته درهمین ستون قیمت انواع میوه و محصولات فرنگی و همچنین گوشت قرمز، مرغ و تخم‌مرغ در میادین میوه و تره‌بار برای اطلاع شهروندان منتشر شد و امروز قیمت انواع ماهی در این مراکز خرید در جدول زیر آمده است.

روزنامه همشهری: عرضه انواع محصولات پروتيینی در کنار میوه و تره‌بار و آجیل، بر ازدحام غرفه‌های میادین میوه و تره‌بار در آستانه شب یلدا افزوده است. در روزهای گذشته درهمین ستون قیمت انواع میوه و محصولات فرنگی و همچنین گوشت قرمز، مرغ و تخم‌مرغ در میادین میوه و تره‌بار برای اطلاع شهروندان منتشر شد و امروز قیمت انواع ماهی در این مراکز خرید در جدول زیر آمده است.

شهروندان تهرانی می‌توانند انواع ماهی ازجمله ماهی‌ پرتقاضای قزل‌آلای زنده را با قیمت هر کیلوگرم 88هزار تومان و قزل‌آلای تازه را با قیمت هر کیلوگرم 80هزار تومان از میادین میوه و تره‌بار تهیه کنند. آمور با قیمت هر کیلوگرم 55هزار تومان، تیلاپیا با قیمت هر کیلوگرم 44هزار تومان، روهیتا با قیمت هر کیلوگرم 60هزار تومان و ماهی کپور با قیمت هر کیلوگرم 44هزار تومان در این مراکز در دسترس شهروندان قرار دارد. طرح «فروش ویژه شب یلدا» از پنجشنبه 25آذر در 267میدان و بازار میوه و تره‌بار شهرداری تهران آغاز شده و تا پایان امروز (شب یلدا) ادامه دارد و شهروندان می‌توانند برای تهیه محصولات مورد نیاز به‌خصوص میوه و تره‌بار ویژه شب یلدا به این مراکز مراجعه کنند.

local_offerبرچسب‌ها:
مصوبه کمیسیون تلفیق درباره منابع هدفمندی یارانه‌ها فشار گرانی باعث خواهد شد بورس از یاد مردم برود! روغن در بازار کمیاب شد؟ واکنش اتاق ایران به شايبه‌های درآمدی این نهاد تجارت مشکوک یار غار عبدالناصر همتی با انگلیسی‌ها و حامیان اسرايیل +سند شرایط صادرات مجدد فلفل دلمه به روسیه مدیر عامل بانک تجارت:پرداخت وام به حقوق بگیران شاغل از شعب، تا سقف 100 میلیون تومان حقوق کارکنان خودروسازی‌ها چقدر است؟ سهامداران بخوانند/تصمیم رییس بورس برای پرداخت شود سهامداران خوش به حال این سهامداران شد پیشنهاد ویژه برای تیم اقتصادی دولت ريیسی سود سهام عدالت 99 کی پرداخت می شود؟ اگر در قرعه کشی برنده نمی شوید بخوانید گران‌ترین موبایل‌های بازار کدامند؟ / جدول نرخ‌ها هفته ای سرنوشت ساز برای سرمایه گذاران طلا پرداخت تسهیلات به حقوق بگیران شاغل از شعب، تا سقف یک میلیارد ریال بر اساس اعتبارسنجی سیگنال سازمان برنامه و بودجه برای بازار سرمایه خبر جدید از پرداخت سود سهامداران کدام بانک‌ ها وام بدون ضامن می ‌دهند؟ راهکارهای تويیتری برای بورس خونین قرعه‌کشی عرضه 6 محصول سایپا در دو طرح پیش فروش برگزار شد کچاد؛ ارزنده و سودساز | هیجان فروش حقیقی دامن کچاد را هم گرفت پرداخت سود سنوات گذشته سهامداران از طریق سجام انجام می‌شود عوارض صادراتی کالاهای نفتی با حضور کارشناسان بررسی شود این 2 خودرو دوباره گران شدند | جدول قیمت خودروهای داخلی در بازار 9 میلیون قطعه محصولات ایران خودرو ردیابی می‌شوند زمینه‌سازی ریزش بورس با تصمیمات همتی کمیاب‌ترین مرسدس بنز دنیا در ایران نامه مهم عشقی به مجلس پیش بینی کارشناسان از روند نرخ رمزارزها /بیت کوین تا... باید از ظرفیت زنان در سطح کارشناسی و مدیریتی استفاده شود/حضور بانوان در دخانیات افتخار است واکنش تند دو نماینده مجلس به مواضع ريیس اتاق... قرعه‌کشی عرضه 6 محصول سایپا در دو طرح پیش فروش برگزار شد مجمع دالبر | آیا ثبت افزایش سرمایه به مجمع عمومی عادی شرکت می‌رسد؟ اتصال 1000 روستا به شبکه پایدار و اینترنت لوکس‌سواران منتظر پیامک باشند شرایط استثنایی دریافت وام اعلام شد وضعیت عجیب 750 کامیون که در یک مرز، زمین گیر شده اند معاملات مشکوک دو پترو پالایشی در بورس هزینه رهن و اجاره خانه در دزاشیب +جدول منابع هدفمندی یارانه ها در بودجه مشخص شد جهش قیمت خودروهای پژو و رانا در بازار کارکنان بخش خصوصی هم مشمول دریافت وام بدون ضامن شدند کاهش قیمت خودروهای داخلی | قیمت‌گذاران بازار عقب‌نشینی کردند اعلام برندگان قرعه‌کشی دو طرح پیش فروش و مشارکت در تولید 6 محصول سایپا آخرین وضعیت جاده‌‌های کشور/ 34 محور به دلیل کاهش ایمنی مسدود است اقدام مشترک دولت و مجلس برای هدفگذاری خودروسازی مدیرعامل منطقه آزاد چابهار بازداشت شد کار مشترک مجلس و دولت برای صنعت خودرو جهش قیمت خودروهای پژو و رانا در بازار/ جدول قیمت‌ها