نرخ بیکاری سويیس فقط 2.6درصد!

نرخ بیکاری سويیس فقط 2.6درصد!

نرخ بیکاری سويیس در ادامه روند نزولی خود به 2.6 درصد رسید.

ایسنا: نرخ بیکاری سويیس در ادامه روند نزولی خود به 2.6 درصد رسید.

به نقل از تریدینگ اکونومیکس، تا پایان ماه سپتامبر نرخ بیکاری در سويیس به 2.6 درصد کاهش پیدا کرده که نسبت به ماه قبل آن 0.1 درصد کمتر شده است و کمترین نرخ بیکاری ثبت شده در این کشور طی 21 ماه اخیر محسوب می‌شود.

در این مدت، شمار افراد فاقد شغل در مقایسه با ماه قبل 6061 نفر کمتر شده و به 120 هزار و 294 نفر رسیده است.

در بین جوانان، نرخ بیکاری افراد 15 تا 24 سال سويیسی با 0.4 درصد کاهش نسبت به رقم ثبت شده در ماه قبل به 2.2 درصد تا پایان این ماه رسیده است که کمترین سطح ثبت شده 10 ماه اخیر محسوب می‌شود. طی این مدت شمار بیکاران جوان سويیسی 1248 نفر کمتر شده و به 12 هزار و 553 نفر رسیده است.

متوسط نرخ بیکاری سويیس از سال 1995 تا 2021 برابر با 3.18 درصد بوده است که بالاترین نرخ بیکاری ثبت شده مربوط به 5.7 درصد ژانویه 1997 و کمترین نرخ بیکاری ثبت شده نیز 1.5 درصد می 2001 بوده است.

همچنین نرخ بیکاری کره جنوبی تا پایان ماه آگوست با 0.5 درصد کاهش نسبت به ماه قبل به 2.8 درصد رسید که این نرخ کمترین نرخ بیکاری ثبت شده در این کشور طی 22 سال اخیر محسوب می شود. طی این مدت شمار بیکاران کره جنوبی با 136 هزار نفر کاهش به 794 هزار نفر رسیده است.

از سوی دیگر اما شمار شاغلین نیز 122 هزار نفر نسبت به ماه قبل بیشتر شده و به 27 میلیون و 352 هزار نفر رسیده است. نرخ مشارکت در بازار کار که بیانگر جمعیت فعال 18 تا 64 سال است به 63.7 درصد رسیده که 0.1 درصد بیشتر از رقم ثبت شده برای ماه قبل است. نرخ اشتغال نیز با 0.2 درصد افزایش به 59.4 درصد رسید.

متوسط نرخ بیکاری در کره جنوبی در بازه زمانی 1999 تا 2021 معادل 3.63 درصد بوده است که بالاترین رقم ثبت شده مربوط به 7.1 درصد در ژوين 1999 و کمترین رقم نیز 2.8 درصد آگوست 2021 است.

local_offerبرچسب‌ها:
نرخ بیکاری در ایران اعلام شد

نرخ بیکاری در ایران اعلام شد

بررسی نرخ بیکاری افراد 15 ساله و بیش‌تر در تابستان امسال نشان می‌دهد که 9.6 درصد از جمعیت فعال (شاغل و بیکار) بیکار بوده‌اند. بررسی روند تغییرات نرخ بیکاری حاکی از آن است که این شاخص نسبت به فصل مشابه...

Bartarinha.ir/
نرخ بیکاری سوییس به زیر سه درصد رفت!

نرخ بیکاری سوییس به زیر سه درصد رفت!

تنها حدود 126 هزار نفر در سوییس بیکار هستند.

Bartarinha.ir/
کاهش نرخ بیکاری در استان تهران در 4 فصل متوالی + گزارش

کاهش نرخ بیکاری در استان تهران در 4 فصل متوالی + گزارش

استاندار تهران گفت: طبق اطلاعات مرکز آمار برای نخستین بار 123 درصدی تعهد اشتغال در استان محقق شده است و در شهرستان ری با 146 درصدی همراه است.

Irinn.ir/
کاهش نرخ بیکاری در استان تهران

کاهش نرخ بیکاری در استان تهران

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران از کاهش 2.5 درصدی نرخ بیکاری در استان تهران در بهار سال جاری نسبت به زمان مشابه سال گذشته خبر داد.

Bartarinha.ir/
بانک مرکزی: نرخ بیکاری 9.6درصد شد

بانک مرکزی: نرخ بیکاری 9.6درصد شد

گزارش جدید بانک مرکزی از وضعیت بیکاری در کشور نشان می‌دهد که در سال 99 نرخ بیکاری 9.6 درصد شده و نرخ بیکاری جوانان 18 تا 35 ساله معادل 16.7 درصد بوده است.

Bartarinha.ir/
نرخ بیکاری سال 99 تک رقم شد

نرخ بیکاری سال 99 تک رقم شد

براساس اعلام مرکز آمار نرخ بیکاری در سال 99 تک رقمی و معادل 9.6 درصد شد.

Bartarinha.ir/
نرخ بیکاری در فصل تابستان چقدر بود؟

نرخ بیکاری در فصل تابستان چقدر بود؟

بانک مرکزی نرخ بیکاری در سه ماهه دوم 1399 را 9.5 درصد اعلام کرد.

Bartarinha.ir/
نرخ بیکاری در تهران کاهش یافت

نرخ بیکاری در تهران کاهش یافت

استاندار تهران اعلام کرد: بر اساس آخرین گزارش منتشره توسط مرکز آمار ایران نرخ بیکاری فصل پاییز این استان 6.8 درصد اعلام شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 2.6 درصد کاهش پیدا کرده‌است.

Bartarinha.ir/
نرخ بیکاری واقعی بهار امسال چقدر بود؟

نرخ بیکاری واقعی بهار امسال چقدر بود؟

مرکز پژوهش های مجلس اعلام کرد: نرخ بیکاری واقعی بهار امسال تحت تاثیر شیوع کرونا برابر با 24 درصد و 2.5 برابر نرخ بیکاری اعلامی مرکز آمار ایران است.

Bartarinha.ir/
جزيیات نرخ بیکاری بهار 99 در استان‌ها

جزيیات نرخ بیکاری بهار 99 در استان‌ها

براساس گزارش مرکز آمار در بهار امسال 15 استان کشور دارای نرخ بیکاری دو رقمی با کمینه 4 درصد و بیشینه 21 درصد هستند.

Bartarinha.ir/
نرخ بیکاری 24.5درصد اعلام شد

نرخ بیکاری 24.5درصد اعلام شد

نرخ بیکاری جوانان 15 تا 24 ساله در بهار امسال به 24.5 درصد رسید.

Bartarinha.ir/
نرخ بیکاری در 25 استان کشور کاهش یافت

نرخ بیکاری در 25 استان کشور کاهش یافت

آمار ارايه شده از سوی وزارت کار نشان می دهد نرخ بیکاری در 25 استان کشور در سال 98 نسبت به سال 97 کاهش یافته است. اما همچنان 18 استان نرخ بیکاری دو رقمی داشته‌اند.

Bartarinha.ir/
افزایش نرخ بیکاری با شیوع کرونا

افزایش نرخ بیکاری با شیوع کرونا

پیش بینی‌های سازمان ملل حکایت از بیکاری گسترده جهانی در پی شیوع کروناویروس دارد.

BourseNews.ir/
آخرین وضعیت سوخت‌رسانی در کشور آرامش در انتظار بازار ارز زمان اعلام اسامی برندگان قرعه‌کشی سایپا اعلام شماره‌های پیامکی به مشتریان بانک ایران زمین ادامه اختلال در پمپ بنزین‌ها / بنزین 1500 تومانی چه زمانی عرضه می‌شود؟ آخرین قیمت کارخانه‌ای پراید چقدر بود؟ قیمت‌گذاری دستوری بلای جان بورس و اقتصاد " زقیام " گاوداری 10 هکتاری را روانه میز فروش کرد " وامین " در بازار دوم فرابورس پذیرفته شد آغاز پیش فروش 6 محصول ایران خودرو "نه" دلاریون به سیگنال بازارساز میرداماد اختلال در سامانه سوخت، حمله سایبری بود یا مشکل فنی؟ درخواست بازار سرمایه برای حذف شورای رقابت از قیمت‌گذاری خودرو دریافت مجوز افزایش نرخ فروش شیشه های " کساپا " افزایش عرضه «کوچک‌متراژ» در منطقه 13 تهران تهرانی‌ها مشغول چه کاری هستند؟ رکود به بازار معاملات خودرو بازگشت اوضاع بازار ارز از نگاه ريیس کل بانک مرکزی آغاز پیش فروش 6 محصول ایران خودرو + جدول فروش و جزيیات پیش‌بینی ريیس بانک مرکزی از بازار ارز/ آرامش در انتظار بازار ارز است علی رستمی مدیر عامل شستا کیست؟ افزایش جوجه‌ریزی در آبان ماه/ مرغ ارزان می‌شود؟ 60 ثانیه 5 آبان 1400 اعلام جزيیات توافق ایران و ترکمنستان قرعه‌کشی 5 محصول طرح فروش فوق‌العاده سایپا دستورالعمل درج قیمت بر کالاها ابلاغ شد احداث نیروگاه 400 مگاواتی برق در ترکمنستان قطعی پمپ‌بنزین‌ها، مرغ را کمیاب کرد آخرین وضعیت از جایگاه‌های سوخت/ 340 جایگاه به سامانه هوشمند متصل شد آخرین وضعیت جایگاه‌های سوخت سراسر کشور سکه تمام بهار 75 هزار تومان گران شد/ قیمت دلار و یورو امروز 1400/8/5 قیمت‌های عجیب قوری و کتری‌های لاکچری آغاز فصل جدید روابط همه جانبه ایران و ترکمنستان توزیع سود 170 شرکت سهامی از طریق سامانه سجام اتصال 340 جایگاه عرضه سوخت کشور به سامانه هوشمند تولید روزانه 940 میلیون مترمکعب گاز در زمستان امسال سود سهام شستا واریز شد بهره گیری صحیح از فناوری های نوین در جهت خلق ارزش و توسعه اقتصاد کشور صادرات 2 هزار تن مس از بورس کالای ایران سناریو کلاغ ها برای بازار سرمایه فروش خوب فولادی‌ها در بورس کالا 2 پیش‌بینی از روند هفته آینده بورس/ شاخص رشد می‌کنند؟ بهره گیری صحیح فناوری‌های نوین در جهت خلق ارزش و توسعه اقتصاد کشور سرمایه‎‌گذاری خارجی در بورس ایران چه موانعی دارد؟ «فیدلیتی» به تالار بورس کالا نزدیک شد وقتی وزیر نفت هم از حضور سرزده ريیسی غافلگیر شد در سایه سکوت مسيولان، شاخص کل بورس حدود 3 درصد ریخت آیا بنزین گران می‌شود؟ + ویديو عذرخواهی وزیر نفت از مردم برای اختلال در سامانه هوشمند سوخت شرط مهم حذف یارانه پردرآمد‌ها