نگاهی به عملکرد ماهانه پتروشیمی پردیس / تولید و فروش «شپدیس» در اردیبهشت ماه کاهش یافت

نگاهی به عملکرد ماهانه پتروشیمی پردیس / تولید و فروش «شپدیس» در اردیبهشت ماه کاهش یافت

در اردیبهشت ماه سال 1400، پتروشیمی پردیس با فروش 273هزار و 105تن از محصولات خود، درآمدی هزار و 468میلیارد تومانی کسب کرد.
برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصادآنلاین – سیده زینب رزم گیر؛ پتروشیمی پردیس در اردیبهشت ماه حدود 273هزار و 105تن از محصولات خود را به فروش رساند که نسبت به ماه گذشته 12درصد و نسبت به اردیبهشت ماه 99، 27درصد کاهش یافته است. از بین محصولات پتروشیمی پردیس، مقدار فروش اوره صنعتی صادراتی این شرکت در فروردین ماه به حدود 158هزار تن رسید و 58درصد از فروش پتروشیمی پردیس را به خود اختصاص داد.

 با این مقدار از فروش، پتروشیمی پردیس در اردیبهشت ماه هزار و 468میلیارد تومان درآمد کسب کرد. با وجود اینکه این مبلغ نسبت به فروردین 17درصد کاهش یافته اما نسبت به اردیبهشت ماه همان سال رشدی 61درصدی را ثبت کرده است.

«شپدیس» در اردیبهشت ماه، بیش از 457هزار تن محصولات پتروشیمی تولید کرد که این مقدار نسبت به فروردین، هفت درصد کاهش و نسبت به اردیبهشت ماه سال گذشته یک درصد افزایش پیدا کرده است. اوره صنعتی پتروشیمی پردیس با حدود 277هزار تن، بیشترین سهم تولید را از آن خود کرد.

نرخ‌های فروش محصولات پتروشیمی پردیس در اردیبهشت ماه تغییراتی را ثبت کردند. نرخ فروش آمونیاک با افزایش 23درصدی به سه میلیون و 609تومان رسید. در طرف دیگر نرخ فروش اوره صنعتی صادراتی با 12درصد کاهش به 6میلیون و 56تومان به ازای هر تن رسید.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید

local_offerبرچسب‌ها:
قیمت خودرو پس از انتخابات کاهش می‌یابد خبر خوب برای سهامداران «شبندر» تحلیل بورس 26 خرداد / دخالت دولت شفافیت در بازار را بر هم می‌زند جزيیات پرداخت وام ودیعه مسکن و افزایش اجاره + جدول کیفیت خودروی شاهین فقط آماری نیست شاخص کل با افت 1190 واحدی مواجه است "قلرست" شکر را گران کرد "ساروم" ساختمان دفتر تهران را فروخت سرمایه گذاری خارجی 1,300,000 یورویی در "دروز" "تماوند" به بازار دوم فرابورس رفت تقسیم سود 1005 ریالی در مجمع "لخانه" دولت آینده و اعتماد از دست رفته سهامداران وضعیت قیمت مسکن بعد از انتخابات ممانعت از انحصار در بورس/ سرمایه‌گذاری مردم باید سود بدهد نه هزینه! نرخ رسمی 28 ارز کاهش یافت رانت حرف اول را در بورس نباید بزند! / اصلاح ایرادات بازارثانویه ارايه راه‌حل برای برون رفت از مشکلات بورس/ اهمیت شکل‌گیری "شورای ثبات" با اضلاع بورس، بیمه و بانک بازار اولیه اصالت دارد نه بازار ثانویه! / سوداگری که با غلبه بازارثانویه رواج گرفت شرایط جدید ثبت‌نام در طرح‌های پیش‌فروش خودرو اعلام شد افت 269 واحدی شاخص کل بورس قیمت ارز‌های دیجیتالی در 26 خرداد/ افت 0.4 درصدی قیمت بیت کوین پیش‌بینی قیمت مسکن بعد از انتخابات آغاز ثبت‌نام وام ودیعه مسکن، از ساعت 12 ظهر امروز اولین خبر از عرضه اولیه ومدیر / ثبت سفارش کی آغاز می شود؟ اولین جزییات از شروع بورس امروز 26 خرداد افت 92 درصدی تولید خودرو / هشدار برای گرانی خودرو بازی سیاسی نامزدها در زمین بورس در دقایق ابتدایی بازار شاخص قرمزپوش است "چکارن" صورت مالی تلفیقی را منتشر کرد کارگران خوزستانی یکسال حقوق نگرفتند!/چالش‌های عجیب آب در اهواز این هم از گزارش فعالیت یک ماهه "سهرمز" مجمع "سپهر" بازار برگزار می شود انتشار صورت‌های مالی میاندوره‌ای 9 ماهه صندوق سرمایه گذاری اوج ملت انتشار صورت مالی شرکت صنایع زنگان پارت قطعه سرمایه توسط "بسویچ" چند سيوال درباره افزایش سرمایه پتروشیمی گچساران "سپید" صورت‌های مالی تلفیقی 12 ماهه را منتشر کرد آخرین وضعیت پرواز‌های خارجی انتشار صورت مالی تلفیقی حسابرسی نشده "کساوه" "اروند" صورت سود و زیان 12 ماهه را منتشر کرد "بکام"صورت‌های مالی تلفیقی 12 ماهه را منتشر کرد عرضه‌هایی با هدف نمایش "کت تن کیست!" انتشار گزارش فعالیت ماهانه یک ماهه منتهی به 1399/12/30 "نوری" بازار امروز 26 خرداد با چه خبرهایی شروع به کار می‌کند؟ افزایش آسانسوری قیمت در بازار اجاره آخرین قیمت دلار پیش از امروز 26 خرداد پیش‌بینی بورس امروز 26 خرداد تصاویری از خودروی جذاب MG6 Pro مدل 2022 تثبیت و ارتقاء فروش سیمان در بورس کالا توسط شستا رشد 3.6 درصدی اقتصاد ایران در سال 1399 بانک‌هاو موسسه‌های اعتباری، سفارشی درسامانه بازار بین‌بانکی ثبت نکردند

در حال بارگیری...