زمان‌بندی عرضه‌های بورس کالا در هفته آینده اعلام شد

زمان‌بندی عرضه‌های بورس کالا در هفته آینده اعلام شد

بورس کالای ایران با توجه به تعطیلی روزهای یکشنبه و دوشنبه (14 و 15 خرداد ماه) تغییرات روزهای عرضه برخی از محصولات را ابلاغ کرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، مدیر عملیات عرضه بورس کالای ایران با انتشار نامه‌ای اعلام کرد: با توجه به تعطیلی روز های یکشنبه و دوشنبه 14 و 15 خرداد ماه، تغییراتی در روزهای عرضه برخی از محصولات در هفته منتهی به 17 خرداد ماه صورت می‌گیرد.

به این ترتیب در روز شنبه 13 خرداد ماه سیمان (تیپ 1 و2) در تالار صنعتی و محصولات غیر بهین یابی در تالار پتروشیمی و در روز سه شنبه 16 خرداد سیمان (سایر تیپ ها)، شمش بلوم (SP) و تختال، مس کاتد، شمش خالص، شمش روی و شمش سرب در تالار صنعتی، پلی پروپیلن، پلی وینیل کلراید و آف گرید های آنها در تالار پتروشیمی و محصولات گروه اسلاک واکس، روغن پایه SOC4 و محصولات گروه روغن در تالار فرآورده های نفتی صورت می گیرد.

همچنین در روز چهارشنبه 17 خرداد ماه عرضه مس مفتول، مفتول و بیلت آلومینیوم، شمش آلیاژی و آلومینیوم در تالار صنعتی و محصولات پلیمری( به غیر از پلی پروپیلن و پلی وینیل کلراید) و آف گرید های آنها در تالار پتروشیمی صورت می گیرد.

عرضه مابقی محصول‌ها نیز طبق روال عادی هر هفته انجام می شود.

پایان پیام/

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد