اخبار مهم بورس فردا 27 شهریور | خبری برای شستا و ذوب

اخبار مهم بورس فردا 27 شهریور | خبری برای شستا و ذوب

بورس فردا در 27 شهریورماه در حالی آغاز خواهد شد که این اخبار می‌توانند بر روی آن تاثیرگذار باشند. پیشنهاد می‌شود قبل از معاملات فردا این اخبار را بخوانید.

به گزارش نبض بورس، امروز اخبار بسیاری در حوزه بورس منتشر شد، اما به نظر می‌رسد این اخبار بیشتر از سایر اخبار بورس فردا را تحت تاثیر قرار دهند. پیشنهاد می‌شود قبل از معاملات فردا این اخبار را بخوانید.

1- اوجی: تا پایان امسال 5 مجتمع پتروشیمی به بهره برداری می‌رسد.
2- پیشنهاد هیيت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت سرمایه گذاری نیرو / درصد افزایش سرمایه: 50%
3- افزایش سرمایه 43 درصدی فمراد از محل سود انباشته مورد تايید حسابرس قرار گرفت.
4- معاون سازمان حمایت: در راستای حمایت وزارت صمت از حقوق مصرف کنندگان، قیمت انواع روغن نباتی 10 تا 15 درصد کاهش یافت.
5- بانک مرکزی در تازه‌ترین گزارش، اعلام کرد: نرخ سود بازار بین بانکی با رشد 0.07 درصدی نسبت به آخرین نرخ هفتگی به 23.62 درصد رسید.
6- در بازار شایعه افزایش سرمایه ذوب به طور جدی مطرح شده است. در مجمع صبا ريیس مجمع روی افزایش سرمایه تمام زیرمجموعه‌های شستا تاکید کرد و ذوب یکی از مهم‌ترین آنهاست
7- شرکت صنعت غذایی کورش افزایش سرمایه 67 درصدی از مبلغ 1200 میلیارد تومان به 2 هزار میلیارد تومان از محل سود انباشته و آورده نقدی با سلب حق تقدم از سهامداران فعلی را نزد مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رساند.
8- بانک گردشگری در نظر دارد با رعایت قوانین و مقررات سازمان بورس و اوراق بهادار و شرکت فرابورس ایران، در چارچوب دستورالعمل معاملات عمده 7% از سهام شرکت اقتصادی نگین گردشگری ایرانیان را واگذار نماید.
9- فسوژ اقدام به خرید و واردات 1.044 تن آلومینا (اکسید آلومینیوم) بر اساس مصوبه هیات مدیره به مبلغ 186 میلیارد ریال معادل 500 هزار دلار نموده است.

  • اخبار مهم بورس فردا هر روز راس ساعت 17 منتشر خواهد شد.

آخرین اخبار بورس و اقتصاد