کارآفرینی در استرالیا

کارآفرینی در استرالیا

ویزای کارآفرینی در استرالیا همان ویزای ساب کلاس 188 استرالیا است که در سال‌های متوالی و در سال 2019-2020 برای افراد کارآفرین صادر می‌شود.

خواندن 2 دقیقه

به گزارش بورس نیوز، ویزای کارآفرینی در استرالیا همان ویزای ساب کلاس 188 استرالیا است که در سال‌های متوالی و در سال 2019-2020 برای افراد کارآفرین صادر می‌شود. دولت استرالیا این ویزا را با هدف جذب سرمایه گذاران و کارآفرینان از سراسر دنیا به متقاضیان اعطا می‌نماید. چرا که از این طریق می‌تواند وضعیت اقتصاد این کشور را بهبود بخشیده و پر رونق کند. به طور کلی مهاجرت و زندگی در استرالیا بخاطر وجود شرایط خوب و امن از لحاظ اقتصادی، مالی و ثبات شرایط زندگی در سطح بالا در این کشور، بسیار مورد تقاضا و درخواست است. زندگی در این کشور مزایای فوق العاده ایی برای افراد در بردارد. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت توصیه می‌نماید برای دستیابی به اطلاعات بیشتری در مورد این کشور مقاله ذیل را مطالعه کنید. اطلاعات بسیار مفیدی را در زمینه مهاجرت از طریق کارآفرینی و سرمایه گذاری ددر اختیارتان قرار می‌گیرد.

کارآفرینی در استرالیا و نوآوری تجاری

همان طور که گفته شد ویزای ساب کلاس 188 همان ویزای کارآفرینی در استرالیا است. شرط لازم برای دریافت اقامت دايم از طریق ویزای 888 استرالیا، اخذ ویزای موقت 188 کارآفرینی است. تقاضیانی که قصد دریافت ویزای 188 استرالیا را دارند، می‌توانند از یکی از 4 طریق زیر اقدام نمایند:

نوآوری تجاری: افراد ماهر و متخصص که قصد راه اندازی تجارت جدید و یا بر عهده گرفتن مدیریت تجارت موجود در کشور استرالیا را دارند باید به دنبال اسپانسر ایالتی باشند. حداقل امتیاز در این روش 65 امتیاز است.
سرمایه گذاری‌های خاص، پرمیوم، کارآفرینی: سرمایه گذاری در استرالیا به این روش‌ها برای تجارت و کسب و کار مستمر در این کشور به سرمایه‌ای به میزان حداقل 1.5 میلیون (A$) دلار استرالیا نیاز دارد. در این حالت نیز وجود اسپانسر ایالتی و کسب حداقل 65 امتیاز ضروری است.

هزینه اخذ ویزای کارآفرینی در استرالیا

هزینه مربوط به اخذ ویزای کارآفرینی در استرالیا (ویزای ساب کلاس 188) متفاوت بوده و بین مبالغ 3600 الی 8400$A (دلار استرالیا) خواهد بود. به عبارت دیگر دولت استرالیا مبالغ مختلفی را برای فرد کارآفرین، همسر و فرزند وی در نظر گرفته است. به طوری که هزینه ویزای کارآفرینی در استرالیا برای اشخاص به شکل زیر تعریف شده:

نقش مدرک زبان در اخذ ویزای کارآفرینی در استرالیا

زبان نقش بسیار مهمی در امر مهاجرت و البته به هر روشی است. طریقه مهاجرت به استرالیا از طریق کارآفرینی یا اصطلاحا امور سرمایه گذاری نیز از این قايده مستثنی نیست. اگر شخص متقاضی و یا خانواده او مدرک زبان حتی در حد آیلتس نمره 4 یا 5 نداشته باشند.

در این صورت دولت کشور استرالیا تدابیری را به شرح زیر اعمال می‌کند:

شرایط دریافت ویزای کارآفرینی استرالیا

فردی که تقاضای دریافت ویزای کارآفرینی در استرالیا را دارد، می‌بایست واجد شرایط ذیل باشد تا بتواند ویزای ساب کلاس 188 استرالیا را دریافت کند:

فرد متقاضی سن زیر 55 سال داشته باشد. ناگفته نماند که در استرالیای غربی و جنوبی در برخی موارد برای افراد بالای 55 سال این نوع ویزا صادر می‌شود.

فرد کارآفرین بایستی اسپانسرشیب خود را از یکی از ایالت‌های استرالیا انتخاب کند.

اخذ ویزای ساب کلاس 188 نیاز به کسب 65 امتیاز دارد.

موارد امتیازدهی ویزای کارآفرینی در استرالیا

فرایند ورود به استرالیا بر پایه سیستم امتیاز بندی است. در صورتی که فرد مهاجر در هر یک از موارد ذیل، واجد شرایط باشد، در سیستم امتیاز بندی مهاجرت کاری به استرالیا، امتیازات واجد شرایطی به او تعلق می‌گیرد:

سن متقاضی
مدرک تحصیلی یا مدرک فنی
مدرک زبان
میزان سرمایه اختصاص یافته برای کارآفرینی (حداقل سرمایه مبلغ 800000A$ (دلار استرالیا)
میزان گردش حساب مالی (حداقل به مبلغ 500000A$ (دلار استرالیا) که این مبلغ برای مدت 2 سال از 4 سال اخیر تعیین شده.
سابقه کار در امر صادرات کالا
ثبت اختراع و ابتکار
سابقه سرمایه گذاری و مدیریت (سابقه کاری موفق شرط لازم است.)
تعهد فرد کارآفرین نسبت به این که حداکثر 2 سال پس از ورود به خاک استرالیا، اقدام به کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار می‌نماید.

شرایط سرمایه گذاری و کارآفرینی در استرالیا

از اول ژانویه سال 2012 میلادی ویزای کارآفرینی یا ویزای ساب کلاس 188 به عنوان بخشی از ویزای نیروی کار ماهر تعیین گردید. به عبارت دیگر متقاضیان این ویزا قادر نخواهند بود که به صورت مستقیم اقدام نموده و تشکیل پرونده دهند. بلکه بایستی تقاضای تمایل جهت مهاجرت (EOI) را انجام دهند به این صورت که:

در انتظار ارسال دعوت نامه باشند.
صدور ویزای کارآفرینی در استرالیا
امکان اقامت دايم متقاضی به مدت 4 سال پس از صادر شدن ویزا در استرالیا
وجود این قابلیت که به مدت 2 سال دیگر، به 4 سال اضافه گردد.
شرط اصلی دریافت این ویزا، اخذ تاییدیه و اقدام از سوی یکی از ایالت‌های کشور استرالیا است.

ویزای بازنشستگی استرالیا

این نوع ویزا برای افرادی صادر می‌شود که تمایل دارند دوران بازنشستگی خود را در کشور استرالیا سپری نمایند. مدت اعتبار این ویزا به صورت 4 ساله می‌باشد. اگر از جمله افرادی هستید که مهارت و حرفه خاصی دارید، هم اکنون بهترین فرصت برای کارآفرینی در استرالیا است. 

پیش‌بینی بورس 24 خرداد / بورس مثبت می‌شود؟

پیش‌بینی بورس 24 خرداد / بورس مثبت می‌شود؟

بسیاری از کارشناسان بازار معتقدند در بیشتر بازارها روند رکودی حاکم شده است. اما معضل اساسی بازار سرمایه علاوه بر رکود، تحرکات منفی است که در نتیجه اقدامات نادرست دولت و نهاد ناظر در بازار ایجاد شده اس...

TejaratNews.com/

پیش‌بینی بورس 26 خرداد / بازار فردا مثبت می‌ماند؟

پیش‌بینی بورس 12 خرداد 1400 / اثرات مثبت مالیات بر عواید سرمایه بر بورس

پیش‌بینی بورس 12 خرداد 1400 / اثرات مثبت مالیات بر عواید سرمایه بر...

یک کارشناس بازار سرمایه معتقد است؛ جریان نقدینگی در بازار سرمایه خوب نیست و نقطه روشنی برای بالا رفتن حجم معاملات و در نتیجه افزایش ارزش معاملات وجود ندارد.

TejaratNews.com/
پیش‌بینی بورس هفته آخر اردیبهشت 1400 / بازار به تعادل می‌رسد؟

پیش‌بینی بورس هفته آخر اردیبهشت 1400 / بازار به تعادل می‌رسد؟

پیش‌بینی بورس هفته آخر اردیبهشت 1400 از نگاه کارشناسان بازار سرمایه نشان می‌دهد بازار سهام احتمالا روندی متعادل را پشت سر بگذارد.

TejaratNews.com/
بورس در هفته‌ای که گذشت/ زنگ خطر برای بورس به صدا درآمد

بورس در هفته‌ای که گذشت/ زنگ خطر برای بورس به صدا درآمد

بورس در هفته گذشته در روندی مطابق ماه گذشته، کاهشی قرار گرفت و شاخص کل با کاهش 3.4 درصدی به یک کانال پایین تر وارد شد و باید دید حمایت از شاخص کل فعال می شود یا خیر؟

FarsNews.ir/
پیش‌بینی بورس هفتگی بازار سرمایه / نظر کارشناسان بازار سرمایه درباره روند بازار هفته دوم خرداد 1400

پیش‌بینی بورس هفتگی بازار سرمایه / نظر کارشناسان بازار سرمایه دربا...

در اواخر هفته گذشته بازار سهام روندی متعادل و مثبت را داشت و شاخص کل به محدوده یک میلیون و 109 هزار واحد رسید. باید دید بازار سرمایه در هفته آینده از نگاه کارشناسان بازار سرمایه چه روندی را می‌گذراند؟

TejaratNews.com/

مروری به عملکرد بورس در هفته دوم خرداد 1400

پیش‌بینی بورس 11 خرداد 1400 / بازار تا پایان هفته متعادل خواهد بود

نیاز اصلی بورس چیست؟ / سیگنالی برای تحرک وجود دارد؟

نیاز اصلی بورس چیست؟ / سیگنالی برای تحرک وجود دارد؟

با توجه به روند تکراری بازار سهام در جریان معاملات فروردین 1400، برخی از سیگنال‌های مثبت برای بازار بی‌اثر شده‌اند. کارشناسان، بازار را در شرایطی می‌دانند که نمی‌توان اظهار نظر تخصصی درباره روند آن ار...

TejaratNews.com/
سرمایه‌گذاری بخشی از دارایی سازمان بورس در صندوق تثبیت بازار سرمایه

سرمایه‌گذاری بخشی از دارایی سازمان بورس در صندوق تثبیت بازار سرمای...

بورستهران- ایرنا- مدیر امور مالی سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه سازمان بورس می‌تواند بخشی از دارایی خود را در صندوق تثبیت بازار سرمایه‌گذاری کند، گفت: سازمان بورس باید حدود 450 میلیارد تومان...

Irna.ir/
دومین عرضه اولیه امسال بورس آخر هفته انجام می‌شود

دومین عرضه اولیه امسال بورس آخر هفته انجام می‌شود

دومین عرضه اولیه بورس در سال جاری،‌ مربوط به شرکت لیزینگ کارآفرین در روز چهارشنبه انجام می‌شود.

TejaratNews.com/
پیش‌بینی بورس چهارشنبه 15 اردیبهشت / بازار در انتظار نتیجه جلسه سران قوا

پیش‌بینی بورس چهارشنبه 15 اردیبهشت / بازار در انتظار نتیجه جلسه سر...

در جریان معاملات امروز بازار سرمایه شاخص کل 13 هزار واحد افت داشت و رکوردی دیگر در افت شاخص کل زده شد. بازار امروز تحت تاثیر کاهش نرخ دلار و ابهامات در نتیجه مذاکرات برجام بود. به گفته یک کارشناس بازا...

TejaratNews.com/

پیش‌بینی بورس 28 اردیبهشت / صف‌های فروش فردا جمع می‌شوند؟

هشدار ورود بورس به دوره رکود / آیا مذاکرات بازار را نجات می‌دهد؟

هشدار ورود بورس به دوره رکود / آیا مذاکرات بازار را نجات می‌دهد؟

کارشناسان بازار سرمایه درباره تاثیرات برجام در بازار نظرات مختلفی دارند و برخی معتقدند برجام اگر نتیجه نهایی و بزرگی داشته باشد شاید بتواند به نفع روند بورس باشد.

TejaratNews.com/
پیش‌بینی بورس یکشنبه 2 خرداد / نماد مثبتی در بازار داریم؟

پیش‌بینی بورس یکشنبه 2 خرداد / نماد مثبتی در بازار داریم؟

کارشناس بازار سرمایه درباره وضعیت بازار گفت: در آبان ماه سال گذشته کف حمایتی شاخص کل به یک میلیون و 300 هزار واحد رسید اما همین کف امروز نسبت به سال گذشته شکسته شده است و شاخص کل از این محدوده هم پایی...

TejaratNews.com/
چرا بورس این روزها سبز است؟ درآمد بورس از اجاره تالار حافظ چقدر است؟ تحلیل بیت کوین برای روزهای آینده/ مردم گول رشد امروز را نخورند افزایش قیمت شیرخام هنوز ابلاغ نشده است سهام عدالت امروز 2 تیر چقدر شد؟ / سبد سهام عدالت به محدوده یازده میلیون تومان رسید ظهور سه سرباز سفید | بورس صعودی می ماند؟ تحقیق و تفحص از وزارت نفت در مجلس کلید خورد دورهمی سهامداران "خفولا" در نیمه تیرماه 60 ثانیه 2 تیر 1400 سقوط بیت‌کوین به زیر 30هزار دلار افزایش قیمت شیر منتفی شد دلار به دو شرط تک نرخی می‌شود مصرف آب تهرانی‌ها بیشتر از میانگین کشوری/ وضعیت جیره‌بندی آب در کشور افزایش قیمت بلیت هواپیما قانونی است؟ پکیج حرام گرگ های همیشه در صحنه بازار سرمایه تامین مالی بنگاه‌های کوچک را میسر می‌کند/ هدایت نقدینگی خرد به سمت بنگاه های کوچک تولید... پیام تبریک مدیر عامل بانک رفاه کارگران به ريیس جمهوری منتخب ضرورت تنظیم سیاست‌های پولی در راستای تقویت تولید پیش‌بینی بورس هفته دوم تیر / آیا نرخ بهره بین بانکی روند بازار را تغییر می‌دهد؟ دلیل سبز شدن شاخص بورس از نظر ريیس سازمان بورس + فیلم خاموشی مراکز مجاز رمزارز تا پایان شهریور 1400 "فولاد" از سهامداران دعوت کرد انعقاد تفاهم‌نامه تامین مالی تولید، با استفاده از سرمایه‌های خرد مردمی کارت اعتباری سهام عدالت به کدام سهامداران تعلق نمی‌گیرد؟ کارخانه قند ورامین به چرخه تولید بازگشت افزایش تسهیلات بلاعوض مسکن محرومان حجم معاملات نقدی دلار و یورو در بهار 1400 شرایط پیش فروش یکساله محصولات ایران خودرو + جدول تصاویری از «هیوندا النترا» جدید با ظاهر اسپرت دنده معکوس بیت کوین در معاملات امروز بیشترین ارزش معاملات سهام (2تیر) / مجموع ارزش معاملات پس از چهار ماه به بیش از 6هزار میلیارد رسید قیمت طلا به مسیر صعودی بازگشت بهار قرمز بازارها / سرمایه‌گذاران کدام بازارها سود کردند؟ قیمت لحظه‌ای دلار و یورو در بازار + قیمت انواع سکه | نوسان دلار در محدوده حساس/ پیش بینی روند بازار ... میزان مشارکت در عرضه اولیه لطیف چقدر بود؟ / به هر کد معاملاتی چند سهم رسید؟ عملکرد سفارس در خرداد ماه1400/ ارزش بازاری سفارس دو هزار و 390میلیارد کاهش یافت افزایش هزینه خانوار؛ رشد 50درصدی برخی کالاها آخرین صورتحساب پالایشی یکم 2 تیر 1400 چقدر شد؟ قیمت طلا و سکه در بازار امروز پایان عرضه اولیه «لطیف» / به هر نفر چند سهم رسید؟ رشد ارزش سهام عدالت در آخرین روز معاملاتی هفته | ارزش سبد سهام عدالت 532 هزار تومانی در 2 تیر 1400 پایان بورس امروز 2 تیر 1400 / شاخص کل کانال یک میلیون و 200 هزار واحدی را رد کرد میزان مشارکت در عرضه اولیه لطیف چقدر بود؟ | به هر کد معاملاتی چند سهم رسید؟ پایان عصر دستور برای تعیین قیمت ثبت حجم معاملات هزار و 500میلیون واحدی برای خساپا / خساپا با سبزپوشی همراه شد ثبت رشد 0.05درصدی برای خودرو / خودرو با سبزپوشی به استقبال هفته آینده رفت رشد پرقدرت شاخص بورس در آخرین روز معاملاتی هفته اگر سهام فولاد دارید، بخوانید(2تیر) / سهم 10درصدی فولاد مبارکه در رشد شاخص بورس تهران نگاهی به پرتفوی شرکت سرمایه گذاری غدیر در خرداد ماه / وغدیر در کدام شرکت های غیربورسی سرمایه گذاری ک... سهامداران «فملی» بخوانند (2تیر) / صعود پرقدرت فملی در آخرین روز هفته

در حال بارگیری...