افزایش 20 درصدی ارزش اوراق اختیار فروش تبعی

افزایش 20 درصدی ارزش اوراق اختیار فروش تبعی

در دومین روز اجرای طرح بیمه سهام ازطریق عرضه اوراق اختیار فروش تبعی سهام،23 میلیون و 622 هزار و 208 برگه از این اوراق به ارزش 3 میلیارد و 622 میلیون ریال، توسط سرمایه گذاران خریداری شد.
رونق ارزش معاملات اوراق در بورس/ سهم 83 درصدی فروش اوراق از معاملات بازار سرمایه

رونق ارزش معاملات اوراق در بورس/ سهم 83 درصدی فروش اوراق از معاملا...

سهم اوراق بدهی در معاملات بازار سرمایه به بیش از 83 درصد رسیده است. این در حالی است که ارزش معاملات خرد در هفته دوم تیرماه با افت مواجه شده است.

FarsNews.ir/
اعلام نتیجه پنجمین حراج اوراق مالی اسلامی دولتی/ فروش 1960 میلیارد تومان اوراق دولتی

اعلام نتیجه پنجمین حراج اوراق مالی اسلامی دولتی/ فروش 1960 میلیارد...

مرحله پنجم حراج اوراق مالی اسلامی دولتی دیروز 31 خرداد برگزار شد.

FarsNews.ir/
انتشار 164 هزار میلیارد ریال اوراق گام/ افزایش کاربرد اوراق گام پس از اصلاح دستورالعمل‌

انتشار 164 هزار میلیارد ریال اوراق گام/ افزایش کاربرد اوراق گام پس...

طبق دستورالعمل و سامانه جدید اوراق گام، امکان نگهداری یا انتقال اوراق از زمان صدور تا سررسید حسب نیاز متقاضی اوراق، در شبکه بانکی یا بازار سرمایه اختیاری است.

FarsNews.ir/
فروش 2 هزار و 750میلیاردتومان اوراق بدهی/ هزار و 690میلیاردتومان اوراق بدهی در بورس فروخته شد

فروش 2 هزار و 750میلیاردتومان اوراق بدهی/ هزار و 690میلیاردتومان ا...

سومین مرحله از حراج اوراق بدهی دولتی سال 1401، روز سه شنبه با عرضه 3هزار و 520میلیاردتومان از این اوراق برگزار شد.

EghtesadOnline.com/
سهم بورس از اوراق بدهی دولت چقدر است؟/ کاهش خرید اوراق دولتی توسط بانک‌ها

سهم بورس از اوراق بدهی دولت چقدر است؟/ کاهش خرید اوراق دولتی توسط ...

بازار سرمایه در سال‌های گذشته به یک خریدار مطمين اوراق بدهی دولتی تبدیل شده و این موضوع تاجایی ادامه پیدا کرده که سهم بورس از بانک‌ها نیز بیشتر شده است.

FarsNews.ir/
نوسان‌گیری معاملات روزانه اوراق تسه ممنوع شد | اوراق تسه چیست؟

نوسان‌گیری معاملات روزانه اوراق تسه ممنوع شد | اوراق تسه چیست؟

فرابورس ایران از ممنوعیت نوسان گیری روزانه در سمت خرید و فروش اوراق گواهی حق تقدم امتیاز تسهیلات مسکن از شنبه هفته آینده خبر داد.

NabzeBourse.com/
فروش اوراق بدهی؛ تقریبا هیچ / کمتر از 10میلیارد اوراق بدهی فروخته شد

فروش اوراق بدهی؛ تقریبا هیچ / کمتر از 10میلیارد اوراق بدهی فروخته ...

بیست و پنجمین مرحله حراج اوراق بدهی امروز با عرضه 2 هزار و 370 میلیارد تومان از این اوراق برگزار شد.

EghtesadOnline.com/
فروش اوراق دولتی برای بازپرداخت اوراق قبلی/ برنامه دولت برای حمایت از سهام‌داران خرد

فروش اوراق دولتی برای بازپرداخت اوراق قبلی/ برنامه دولت برای حمایت...

ريیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: امیدواریم تا در چند روز آینده شاهد اخبار مثبتی در بازار سرمایه باشیم، زیرا دولت تصمیمات مناسبی را در حوزه بازار سرمایه به منظور حمایت از سهامداران گرفته است .

FarsNews.ir/
فروش 410میلیارد تومانی اوراق بدهی / بازار سرمایه به اوراق بدهی روی خوش نشان نداد

فروش 410میلیارد تومانی اوراق بدهی / بازار سرمایه به اوراق بدهی روی...

بیستمین مرحله حراج اوراق بدهی دیروز با عرضه 2 هزار و 90 میلیارد تومان از این اوراق برگزار شد.

EghtesadOnline.com/
پیشنهاد انتشار اوراق به سران قوا/ دولت چقدر اوراق در بورس فروخت‌

پیشنهاد انتشار اوراق به سران قوا/ دولت چقدر اوراق در بورس فروخت‌

طبق بودجه سال 1400 دولت بیش از 95 درصد اوراق مالی اسلامی خود را در نیمه نخست سال جاری فروخته است و احتمال دارد تا پایان سال مجوز انتشار اوراق جدید از سران قوا گرفته شود.

FarsNews.ir/
فروش سه هزار و 30میلیارد تومانی اوراق بدهی/ کاهش 0.5درصدی نرخ بهره اوراق بدهی

فروش سه هزار و 30میلیارد تومانی اوراق بدهی/ کاهش 0.5درصدی نرخ بهره...

با فروش سه هزار و 30 میلیارد تومان اوراق بدهی در بازار سرمایه، مجموع فروش اوراق بدهی تا پایان مرحله چهلم به113هزار و 998 میلیارد تومان رسید. میانگین نرخ بهره اوراق...

EghtesadOnline.com/
سهم بخش تولید از اوراق بدهی بسیار پایین است/ 7 مزیت اوراق گام برای بنگاه‌ها

سهم بخش تولید از اوراق بدهی بسیار پایین است/ 7 مزیت اوراق گام برای...

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در سال 98 از مجموع 100 هزار میلیارد تومان اوراق بدهی منتشر شده در بازار سرمایه، تنها در حدود 2.5% سهم بخش صنعت ومعدن بوده است که سهم قابل قبولی نیست.

Sena.ir/
کاهش حجم معاملات در بازار اوراق بدهی/ بورس نفس اوراق را گرفت؟

کاهش حجم معاملات در بازار اوراق بدهی/ بورس نفس اوراق را گرفت؟

اوراق بدهی یکی از روش های تامین مالی است که دولت ها و شرکت ها با استفاده از این اوراق می توانند بخشی از کسری بودجه خود را جبران نمایند.

FarsNews.ir/
اوراق اختیار معامله چیست؟ تاکنون چه شرکت هایی از اوراق اختیار معامله استفاده کرده اند؟

اوراق اختیار معامله چیست؟ تاکنون چه شرکت هایی از اوراق اختیار معام...

تاکنون 39 شرکت از اوراق اختیار معامله استفاده کرده اند و شنیده ها حکایت از آن دارد که بعد از ریزش بورس برخی شرکت ها نیز قصد دارند از این قابلیت استفاده کنند.

NabzeBourse.com/
«اوراق اجاره» بیشترین اوراق منتشر شده در سال 97 / دستورالعمل انتشار «اوراق وکالت» در دستور کار

«اوراق اجاره» بیشترین اوراق منتشر شده در سال 97 / دستورالعمل انتشا...

مهسا رادفر: «در سال­‌های اخیر مسيله تامین مالی پروژه‌­ها و بنگاه‌های اقتصادی به یکی از چالش‌های اصلی بنگاه­‌ها تبدیل شده و از نگاه فعالان اقتصادی «دسترسی به منابع مالی» از مهمترین مشکلات مطرح در فضای ...

Sena.ir/
کارآفرین ضامن صکوک رازی شد عضویت در سجام رایگان شد سرمایه‌گذاری همزمان در کالاهای متفاوت، با صندوق‌های چند کالایی ایران همچنان گرفتار تورم بدفهمی از علم اقتصاد! تخریب هدفمند چهره صنعت خودرو، نام دیگری جز خیانت دارد؟! خبر مهم درباره خرید و فروش سکه در بورس اختلافات تولیدکنندگان با فروشگاه‌های زنجیره‌ای... تکرار انتقادات بدون استدلال و غیر کارشناسی به صنعت خودرو / آیا گزارش بازرسی و استاندارد ایران هم درو... قیمت دلار صرافی ملی امروز دوشنبه 24 مرداد1401 آماده رقابت با خودروهای وارداتی هستیم/ توسعه در ایران‌خودرو را به برجام گره نزده‌ایم 10 تانکر آبرسانی از خوزستان به شهرکرد اعزام شد احداث نخستین پروژه آب‌شیرین‌کن نیروگاه اتمی بوشهر قیمت سکه و طلا امروز 24 مرداد1401/ ریزش باور نکردنی قیمت سکه در بازار ذهنیت‌ مسيولین اقتصادی نسبت به بورس کالا باید اصلاح شود میوه، مهم‌ترین کالای وارداتی هند از ایران قیمت جدید پودر لباسشویی در بازار خبر فوری از حقوق بازنشستگان | جزيیات جدید از افزایش حقوق بازنشستگان خبر مهم ارزی بانک مرکزی برای مردم جزییات جدید از پیشنهاد دولت درباره افزایش حقوق و مستمری... وام فوری 100 میلیون تومانی با اقساط کم | متقاضیان وام فوری بخوانند قیمت دلار و یورو در صرافی ملی / 24 مرداد ارزانی برنج ادامه دارد فعالان بازار سهام انتظار افت بیشتر بورس را ندارند کاهش قیمت برنج در روزهای آینده شیر خشک گران می شود؟ کشف 100 کیلوگرم مخدر شیشه از سقف کابین کامیون توسعه صادرات معدنی با برنامه های جدید "تجلی" صنعت فولاد کشور؛ نیازمند تدوین چشم‌انداز مناسب برای حضور در بازارهای دنیا ذوب آهن اصفهان در 6 ماه گذشته 12 محصول جدید تولید کرده است افزایش حقوق سرپرستان این خانوارها | خبر خوب از افزایش حقوق ذوب آهن اصفهان در 6 ماه گذشته 12 محصول جدید تولید کرده است نخستین تفاهم‌نامه ویژه اقتصادی- تجاری میان ایران و موریس امضا شد 4 دستاورد عرضه خودرو در بورس کالا موافق عرضه خودرو در بورس هستم خبر مهم ارزی بانک مرکزی برای مردم/ آرامش به بازار ارز... چرا کار بازار سرمایه به اینجا رسید!؟ سومین اقتصاد بزرگ جهان عقب افتاد استاندار گلستان: توجه به اهلیت سرمایه گذاران از اهمیت بالایی برخوردار است مشاهدات جالب و آموزنده از بازار مسکن کانادا رونمایی از پوستر نمایشگاه برنامه تحولی صنعت خودرو حقوق کارمندان افزایش یافت | خبر فوری درباره حقوق کارمندان آخرین وضعیت پنجره واحد خدمات دولت هوشمند صف خرید و فروش سهام در 24 مرداد حمل‌ونقل یک‌سره 103 هزار تن گندم و روغن خام از بندر امام (ره) جزيیات پیشنهاد دولت درباره افزایش حقوق و مستمری کارمندان و بازنشستگان قیمت نفت برنت حدود یک درصد افت کرد روغن ارزان شد ورود قیمت سکه به کانال جدید | قیمت سکه امروز چند؟ قفل انتظار یک ماهه بر بازار محصول جدید برنج مازندران/ هنوز کشاورزان منتظر کشف قیمت هستند بهترین و بدترین شهرها برای زندگی در 2022