افزایش 10 درصدی قیمت مسکن در مشهد / مناطق گران مشهد برای خرید خانه کدامند؟

افزایش 10 درصدی قیمت مسکن در مشهد / مناطق گران مشهد برای خرید خانه کدامند؟

بر اساس قیمت مسکن در مشهد، لیستی از متوسط قیمت خرید آپارتمان مسکونی در برخی از مناطق گران قیمت مشهد به دست آمده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، بنا بر اطلاعات به دست آمده از آگهی‌های دیوار و قیمت مسکن در مشهد، فهرستی از متوسط قیمت خرید مسکن در برخی از مناطق گران قیمت مشهد به دست آمده است. بر اساس داده‌های موجود در جدول زیر مناطق ابوطالب و هنرستان با افزایش قیمت حدود 10 درصدی همراه بودند. در مقابل محله سرافرازان 10 درصد کاهش قیمت را ثبت کرده است.

متوسط قیمت خرید آپارتمان در منطقه شهید مطهری شمالی 9٫5 میلیون تومان، ابوطالب با افزایش 10 درصدی هر متر مربع 9٫6 میلیون تومان و قاسم‌آباد (شهرک غرب) 10 میلیون تومان ثبت شده است.

هر متر مربع آپارتمان مسکونی در مناطق الهیه با قیمت 11٫4 میلیون، محله سرافرازان 11٫7 میلیون تومان، صیاد شیرازی 16٫1 میلیون تومان و منطقه آزادشهر 19٫8 میلیون تومان ثبت شده است.

مناطق هاشمیه با متوسط قیمت 21 میلیون تومان و محله هنرستان با قیمت 22 میلیون تومان برای هر متر خانه، از مناطق گران قیمت تهران برای خرید خانه هستند.

روایت عجیب مردم از وام یک میلیاردی / «با وام مسکن، لپ‌تاپ خریدم!»

اگرچه خبر وام یک میلیارد تومانی مسکن جوانان خبر خوشی بود، اما این وام 15 سال دیگر پرداخت می‌شود. یعنی متقاضیان باید برای فرزندان خود حساب پس‌انداز مسکن باز کنند. 15 سال حداقل ماهانه 200 هزار تومان به این حساب واریز کنند تا بتوانند در سال 1415 یک وام یک میلیارد تومانی بگیرند که مشخص نیست کفاف خرید چند متر خانه را می‌دهد.

قدرت خرید این وام همین امروز هم کم است. چون با توجه به متوسط 31 میلیون تومانی قیمت مسکن در تهران، با وام یک میلیارد تومانی تنها می‌توان 32 متر از یک واحد مسکونی را خربد.

مبلغ وام مسکن جوانان 15 سال قبل حدود 60 میلیون تومان بوده است. یعنی اگر خانواده‌ای سال 1385برای فرزند خود حساب مسکن جوانان باز کرده باشد، الان می‌تواند حدود 60 میلیون تومان وام مسکن جوانان بگیرد. وامی که الان با آن می‌تواند دو متر از یک واحد مسکونی را بخرد.

مطالعه بیشتر: روایت عجیب مردم از وام یک میلیاردی / «با وام مسکن، لپ‌تاپ خریدم!»

 

 

خرید آپارتمان در مشهد چقدر هزینه دارد؟ / مناطق ارزان‌تر مشهد برای خرید خانه کدامند؟

خرید آپارتمان در مشهد چقدر هزینه دارد؟ / مناطق ارزان‌تر مشهد برای ...

با توجه به قیمت مسکن در مشهد و نرخ خرید و فروش آپارتمان مسکونی در محله‌های کرج، فهرستی از متوسط قیمت خرید آپارتمان در برخی از مناطق مشهد به دست آمده است.

TejaratNews.com/
خرید خانه در اهواز چقدر بودجه لازم دارد؟ / قیمت مسکن در مناطق ارزان اهواز چقدر است؟

خرید خانه در اهواز چقدر بودجه لازم دارد؟ / قیمت مسکن در مناطق ارزا...

بر اساس آگهی‌های ثبت شده 10 روز گذشته در سایت دیوار فهرستی از متوسط قیمت خرید آپارتمان دو تا پنج سال در شهر اهواز به دست آمده است.

TejaratNews.com/
قیمت مسکن در اصفهان / مناطق ارزان اصفهان کدامند؟

قیمت مسکن در اصفهان / مناطق ارزان اصفهان کدامند؟

با توجه به قیمت مسکن در اصفهان، فهرستی از متوسط قیمت خرید آپارتمان مسکونی در برخی از مناطق به دست آمده است.

TejaratNews.com/
بهترین راه کاهش قیمت مسکن

بهترین راه کاهش قیمت مسکن

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه بازار مسکن در شش ماه گذشته به ثبات رسیده است، گفت: بهترین راه برای کاهش قیمت خانه این است که مسکن مصرفی احداث کنیم و بازار را از حالت سرمایه‌ای بیرون بیاوریم.

TejaratNews.com/
ریزش قیمت مسکن در محله‌های هدف سفته‌بازان

ریزش قیمت مسکن در محله‌های هدف سفته‌بازان

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه قیمت مسکن در محله‌هایی از تهران که دارای ماهیت سرمایه‌ای هستند با افت بیشتری نسبت به مناطق مصرفی مواجه شده است گفت: معتقدم تقاضای واقعی هیچگاه دچار رکود نمی‌شود ...

Bartarinha.ir/
کاهش قیمت مسکن در 8 منطقه تهران / اکنون وقت خرید خانه است؟

کاهش قیمت مسکن در 8 منطقه تهران / اکنون وقت خرید خانه است؟

متوسط قیمت مسکن در تهران در تیر ماه نسبت به خرداد حدود 1.2 درصد رشد کرده و گرانتر شده. اما قیمت خانه در 8 منطقه تهران نه تنها گران نشده که ارزان هم شده است. آیا این کاهش قیمت به این معناست که اکنون وق...

TejaratNews.com/
قیمت مسکن در غرب تهران چقدر است؟ / صادقیه متری 40 میلیون تومان

قیمت مسکن در غرب تهران چقدر است؟ / صادقیه متری 40 میلیون تومان

بر اساس قیمت‌های موجود در بازار مسکن تهران و خرید و فروش مسکن در غرب تهران، لیستی از متوسط قیمت خرید مسکن در برخی از مناطق غرب تهران به دست آمده است.

TejaratNews.com/
پرواز مشهد-کابل به فرودگاه هاشمی‌نژاد بازگشت

پرواز مشهد-کابل به فرودگاه هاشمی‌نژاد بازگشت

این پرواز بعد از آن که اجازه فرود در فرودگاه کابل را نیافت در ساعت 15 و 25 دقیقه به مشهد بازگشت.

Bartarinha.ir/
لیستی از مناطق ارزان قیمت مشهد برای خرید آپارتمان

لیستی از مناطق ارزان قیمت مشهد برای خرید آپارتمان

بنا بر قیمت‌های موجود در بازار مسکن مشهد برای خرید و فروش آپارتمان، لیستی از متوسط قیمت خرید مسکن در برخی از مناطق مشهد به دست آمده است.

TejaratNews.com/
قیمت اجاره و خرید مسکن در مشهد + جدول

قیمت اجاره و خرید مسکن در مشهد + جدول

فهرست قیمت اجاره و فروش مسکن در مشهد ما امروز بسیار متنوع است و از محلات ارزان قیمت تا گران‌قیمت‌ترین مناطق را شامل می‌شود.

Bartarinha.ir/
پرواز‌های مشهد از فردا نصف می‌شود

پرواز‌های مشهد از فردا نصف می‌شود

مدیرکل دفتر نظارت بر فرودگاه‌ها، شرکت‌ها و موسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: به دلیل شیوع شدید کرونا، از روز آینده 20 مرداد 50 درصد پروازها به مشهد کاهش می‌یابد.

Bartarinha.ir/
رکوردهای عجیب قیمت مسکن/ زمان خرید مسکن است؟

رکوردهای عجیب قیمت مسکن/ زمان خرید مسکن است؟

قیمت مسکن رکوردهای عجیبی را به ثبت رسانده اما در عین حال تنها بازاری بوده است که تحت تاثیر اخبار مذاکرات وین قرار نگرفته و ریزش نداشته است.

TejaratNews.com/
رشد قیمت مسکن در مناطق ارزان تهران / قیمت مسکن در کدام مناطق 11 میلیون است؟

رشد قیمت مسکن در مناطق ارزان تهران / قیمت مسکن در کدام مناطق 11 می...

روند قیمت مسکن در بسیاری از مناطق تهران صعودی است و قیمت‌ها حتی در مناطق ارزان هم اندکی رشد کرده است. اما در حال حاضر ارزانترین مناطق تهران کدام است؟

TejaratNews.com/
کاهش قیمت مسکن در کرج / کدام مناطق بیش‌ترین کاهش قیمت را داشتند؟

کاهش قیمت مسکن در کرج / کدام مناطق بیش‌ترین کاهش قیمت را داشتند؟

بر اساس تغییرات قیمت مسکن در برخی از مناطق استان البرز، لیستی از متوسط قیمت خرید مسکن در برخی از مناطق کرج و حومه به دست آمده است که با تتوجه به درصد تغییرات قیمت، محلات زیادی با کاهش قیمت در یک هفته ...

TejaratNews.com/
ثبت‌نام مسکن ملی خبرنگاران و هنرمندان از 31 شهریور کاهش قیمت خودروهای خارجی در بازار مالیات خانه های خالی چگونه است؟ بیت کوین در ایران به رسمیت شناخته نشد قیمت بیت کوین به 45 هزار دلار سقوط کرد کشف 62 دستگاه ماینر غیرمجاز در ساوه هکر‌ها 13 میلیون دلار از شبکه pNetwork سرقت کردند گواهی واکسن کرونا در بستر بلاکچین برق گران شد؟/ نحوه محاسبه قبض برق تغییر کرد! شناسایی 20 هزار کارت بانکی فعال در حوزه قمار واکنش نمادهای خودرویی به آزادسازی واردات / سهام خودرویی بخریم؟ جعل سند یک ملک 100میلیارد تومانی در ولنجک تامین برق مراکز مجاز استخراج رمزارز از مهرماه قیمت انواع مرغ و تخم مرغ در 29 شهریور 1400 (فهرست قیمت) قیمت گوشت در 29 شهریور 1400 (فهرست قیمت) طرح اتصال انرژی برق ایران به روسیه قابل توجیه است سقوط آسانسوری، صعود لاکپشتی برنامه هلال احمر برای واردات 60میلیون دز واکسن قیمت بلیت اتوبوس‌ برگشت زايران اربعین اعلام شد تمدید مهلت تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی تا پایان سال مجوز افزایش سرمایه شتران ثبت شد افت قیمت خودرو‌های خارجی در بازار انتشار اوراق چه تاثیری در بورس دارد؟ / مثبت‌های بازار مقطعی است؟ مصرف برق استخراج بیت کوین در سال 2021 چقدر خواهد بود؟ سواد مالی و ضرورت آن صف انتظار یک ساله وام ودیعه مسکن / پرداخت وام اجاره متوقف شد؟ مشکلات مردم در وام ودیعه مسکن / «وام سرکاری» برای مستاجران! تنها راه علاج مشکل ارز دولتی «حذف» آن است پانزدهمین عرضه اولیه امسال پس فردا انجام می‌شود افزایش قیمت برنج، حتی در میادین! + جدول سهامداران " قاسم " گرد هم می آیند دعوت از سهامداران "وجامی" به مجمع اقدام به افزایش سرمایه در مجمع "غمینو" گشایش جدید برای صادرکنندگان نارنگی زرد نخرید استقبال از پیش‌خرید واحدهای گروه سرمایه‌گذاری مسکن آغاز اختیار معامله بر «اخابر» تصمیم به انتخاب هیات مدیره "قشیر" در مجمع رشد اقتصادی ایران در بهار چقدر شد؟ لغو مجوز فعالیت کارگزاری ها با عدم تجمیع مجوزها پیگیری روال عادی معاملات بدون اختلال در هسته معاملات دسترسی جدید به سامانه نامک بلامانع است وضعیت سبد سهام عدالت در 29 شهریور ماه ورق بورس تهران برگشت چگونه قبض برق را قسطی پرداخت کنیم؟ چه عواملی در ریزش بازار سهام نقش داشتند؟ / چرا بورس امروز مثبت شد؟ رشد 7278 واحدی شاخص بورس تهران/ ارزش معاملات دو بازار از 10.5 هزار میلیارد تومان فراتر رفت بورس بالاخره به روند منفی خود پایان داد؛ رشد 7 هزار واحدی شاخص کل تعرفه و حق کمسیون مشاوران املاک واقعی می‌شود به هر ایرانی 3 هکتار زمین از مساحت کشور می‌رسد

در حال بارگیری...