"صبوری" رمز صعود در کف 1,400 میلیون واحدی

"صبوری" رمز صعود در کف 1,400 میلیون واحدی

با توجه به وضعیت خوب شرکت‌های بنیادین و اصلاح خوب قیمت‌ها در کلیت بازار، شاخص خود را آماده صعود در افق پیش رو می کند.

به گزارش بورس نیوز، تثبیت در مرز 1/400 میلیون واحد و کسب آمادگی برای حرکت بعدی به سمت هدف 1/530 میلیون واحد در وقتی دیگر!

شاخص کل در روز گذشته با افت جزیی حدود 400 واحد به معاملات خود پایان داد تا در کانال یک میلیون و 400 هزار واحد ثابت شود و با توجه به وضعیت خوب شرکت‌های بنیادین و اصلاح خوب قیمت‌ها در کلیت بازار، خود را آماده صعود در افق پیش رو نماید.

کافی است، صبورانه تغییر روند از نزولی به صعودی ملایم را می‌توان به نظاره بنشینیم.

دلار یک گام دیگر به عقب

درحالی که عواقب مذاکرات هسته‌ای مشخص نیست، اما خط مشی اهالی سیگنالی دلار کاملا مشخص است و درحال پیاده‌شدن مقطعی از دلار هستند تا باردیگر در هیاهوی مذاکرات یا اتمام دوره آن، روند دلار را صعودی کرده و یک نوسان ریز دیگر را هم سوار بر جیب کنند.

دلار در آخرین ساعات شب گذشته با نرخ 29 هزار و 630 تومان معامله شد و احتمالا تا قبل از بهمن ماه، روند نزولی دلار تا مرز کانال 28 هزارتومانی نیز ادامه دار باشد.

سکه و آب شدن قطره قطره

همانطور که در روز‌های گذشته نیز مشخص بود، روند نزولی سکه پیرو حرکت‌هایی بوده که دلار در آن نقش دارد بنابراین سکه را باید 50 هزارتومان دیگر نزولی دید تا نرخ هر سکه امامی به 12 میلیون و 650 هزارتومان برسد و هر سکه امامی نیز با ورود به کانال جدید، با نرخ 12 میلیون و 990 هزارتومان برای مشتریان آن دست به دست شود.

طلافروشی‌ها نیز هر گرم طلا را با نرخ یک میلیون و 286 هزارتومان نرخ‌گذاری کردند.

از شرق تا غرب

بازار‌های وال‌استریت حاکی از آن است که داوجونز با 95,83 واحد مثبت، S&P با بیش از 4 واحد منفی، اپل با 1,04 واحد منفی و نزدک با 0,75 مثبت به کار خود ادامه داد.

شاخص‌های شرقی نیز گویای آن بود که NIKKEI با 218,35 واحد منفی به 28,850 واحد رسید و شاخص شانگ‌های نیز با 28,57 واحد منفی، به 3,601 واحد دست عقب گرد کرد.  

مصوبه کمیسیون تلفیق درباره منابع هدفمندی یارانه‌ها فشار گرانی باعث خواهد شد بورس از یاد مردم برود! روغن در بازار کمیاب شد؟ واکنش اتاق ایران به شايبه‌های درآمدی این نهاد تجارت مشکوک یار غار عبدالناصر همتی با انگلیسی‌ها و حامیان اسرايیل +سند شرایط صادرات مجدد فلفل دلمه به روسیه مدیر عامل بانک تجارت:پرداخت وام به حقوق بگیران شاغل از شعب، تا سقف 100 میلیون تومان حقوق کارکنان خودروسازی‌ها چقدر است؟ سهامداران بخوانند/تصمیم رییس بورس برای پرداخت شود سهامداران خوش به حال این سهامداران شد پیشنهاد ویژه برای تیم اقتصادی دولت ريیسی سود سهام عدالت 99 کی پرداخت می شود؟ اگر در قرعه کشی برنده نمی شوید بخوانید گران‌ترین موبایل‌های بازار کدامند؟ / جدول نرخ‌ها هفته ای سرنوشت ساز برای سرمایه گذاران طلا پرداخت تسهیلات به حقوق بگیران شاغل از شعب، تا سقف یک میلیارد ریال بر اساس اعتبارسنجی سیگنال سازمان برنامه و بودجه برای بازار سرمایه خبر جدید از پرداخت سود سهامداران کدام بانک‌ ها وام بدون ضامن می ‌دهند؟ راهکارهای تويیتری برای بورس خونین قرعه‌کشی عرضه 6 محصول سایپا در دو طرح پیش فروش برگزار شد کچاد؛ ارزنده و سودساز | هیجان فروش حقیقی دامن کچاد را هم گرفت پرداخت سود سنوات گذشته سهامداران از طریق سجام انجام می‌شود عوارض صادراتی کالاهای نفتی با حضور کارشناسان بررسی شود این 2 خودرو دوباره گران شدند | جدول قیمت خودروهای داخلی در بازار 9 میلیون قطعه محصولات ایران خودرو ردیابی می‌شوند زمینه‌سازی ریزش بورس با تصمیمات همتی کمیاب‌ترین مرسدس بنز دنیا در ایران نامه مهم عشقی به مجلس پیش بینی کارشناسان از روند نرخ رمزارزها /بیت کوین تا... باید از ظرفیت زنان در سطح کارشناسی و مدیریتی استفاده شود/حضور بانوان در دخانیات افتخار است واکنش تند دو نماینده مجلس به مواضع ريیس اتاق... قرعه‌کشی عرضه 6 محصول سایپا در دو طرح پیش فروش برگزار شد مجمع دالبر | آیا ثبت افزایش سرمایه به مجمع عمومی عادی شرکت می‌رسد؟ اتصال 1000 روستا به شبکه پایدار و اینترنت لوکس‌سواران منتظر پیامک باشند شرایط استثنایی دریافت وام اعلام شد وضعیت عجیب 750 کامیون که در یک مرز، زمین گیر شده اند معاملات مشکوک دو پترو پالایشی در بورس هزینه رهن و اجاره خانه در دزاشیب +جدول منابع هدفمندی یارانه ها در بودجه مشخص شد جهش قیمت خودروهای پژو و رانا در بازار کارکنان بخش خصوصی هم مشمول دریافت وام بدون ضامن شدند کاهش قیمت خودروهای داخلی | قیمت‌گذاران بازار عقب‌نشینی کردند اعلام برندگان قرعه‌کشی دو طرح پیش فروش و مشارکت در تولید 6 محصول سایپا آخرین وضعیت جاده‌‌های کشور/ 34 محور به دلیل کاهش ایمنی مسدود است اقدام مشترک دولت و مجلس برای هدفگذاری خودروسازی مدیرعامل منطقه آزاد چابهار بازداشت شد کار مشترک مجلس و دولت برای صنعت خودرو جهش قیمت خودروهای پژو و رانا در بازار/ جدول قیمت‌ها