فهرست جدید دریافت‌کنندگان ارز نیمایی و دولتی اعلام شد

فهرست جدید دریافت‌کنندگان ارز نیمایی و دولتی اعلام شد

بانک مرکزی در راستای شفاف‌سازی و اطلاع‌رسانی عمومی فهرست دریافت‌کنندگان ارز دولتی و سامانه نیما را به‌روزرسانی و منتشر کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، فهرست‌های منتشر شده، حاوی دریافت‌کنندگان ارز دولتی و نیمایی در بازه زمانی 21 فروردین ماه 1397 تا 27 اردیبهشت ماه 1400 است.

همچنین این فهرست شامل اسامی اشخاص حقیقی و حقوقی به همراه میزان و نرخ ارز دریافتی است که از طریق سامانه نیما ارز دریافت کرده‌اند.

بانک مرکزی بهمن‌ماه 1396 با راه‌اندازی سامانه «نیما»، بسترهای سامان بخشیدن به بازار ارز کشور را فراهم کرد. این سامانه مخفف عبارت «نظام یکپارچه‌ی معاملات ارزی» است که با هدف تسهیل تامین ارز و ایجاد فضای امن برای خریداران و فروشندگان ارز راه‌اندازی شده است.

این فهرست شامل اسامی اشخاص حقیقی و حقوقی به همراه میزان و نرخ ارز دریافتی است که بوسیله سامانه نیما ارز دریافت کرده‌اند. برای جزيیات بیشتر و مشاهده فهرست‌ها به اینجا مراجعه کنید.

منبع: ایرنا

آخرین اخبار حوزه بانک را در صفحه بانک و بیمه تجارت‌نیوز بخوانید.

از شنبه هفته جاری هر بخش خصوصی میتواند با ارز نیمایی واکسن وارد کند

از شنبه هفته جاری هر بخش خصوصی میتواند با ارز نیمایی واکسن وارد کن...

از شنبه هفته جاری هر بخش خصوصی میتواند با ارز نیمایی واکسن وارد کند

BourseNews.ir/
نرخ ارز نیمایی امروز 11 آبان 99

نرخ ارز نیمایی امروز 11 آبان 99

​قیمت فروش دلار نیمایی با کاهش 104 تومانی به نرخ 25.402 تومان معامله شد. میانگین ماهانه دلار نیمایی برای محاسبه...

Borna.news/
نرخ ارز نیمایی امروز 3 آبان 99 / میانگین قیمت ماهانه دلار نیمایی 1.778 ریال افزایش یافت

نرخ ارز نیمایی امروز 3 آبان 99 / میانگین قیمت ماهانه دلار نیمایی 1...

قیمت فروش دلار نیمایی با افزایش 788تومانی به نرخ 25.221 تومان معامله شد.

Borna.news/
چه کسانی ارز نیمایی و دولتی دریافت کردند؟

چه کسانی ارز نیمایی و دولتی دریافت کردند؟

بانک مرکزی در راستای شفاف‌سازی و اطلاع‌رسانی عمومی فهرست دریافت‌کنندگان ارز دولتی و سامانه نیما را به‌روزرسانی و منتشر کرد.

TejaratNews.com/
فهرست دریافت‌کنندگان ارز نیمایی و دولتی اعلام شد

فهرست دریافت‌کنندگان ارز نیمایی و دولتی اعلام شد

بانک مرکزی در چارچوب شفاف‌سازی و اطلاع‌رسانی عمومی فهرست دریافت‌کنندگان ارز دولتی و سامانه نیما را به‌روزرسانی و منتشر کرد.

Bartarinha.ir/
قطعه‌سازان از فردا ارز نیمایی می‌گیرند

قطعه‌سازان از فردا ارز نیمایی می‌گیرند

عضو فعال در حوزه ارزی هیات‌مدیره انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌های خودرو، از تخصیص مجدد ارز نیمایی به قطعه‌سازان از فردا (یکشنبه) با کنترل بانک مرکزی خبر داد.

TejaratNews.com/
قیمت دلار نیمایی به کانال 17 هزار تومانی بازگشت / نرخ ارز نیمایی امروز یکم مرداد ماه

قیمت دلار نیمایی به کانال 17 هزار تومانی بازگشت / نرخ ارز نیمایی ا...

نرخ ارز در سامانه نیما امروز یکم مرداد ماه اعلام شد و بر این اساس قیمت فروش دلار پس از ورود به کانال 17 هزار تومانی به رقم 17 هزار و 703 تومان رسید.

TejaratNews.com/
نرخ ارز نیمایی امروز 31 تیر ماه

نرخ ارز نیمایی امروز 31 تیر ماه

نرخ ارز در سامانه نیما امروز 31 تیرماه اعلام شد و بر این اساس قیمت فروش دلار 18 هزار و 99 تومان تعیین شده است.

TejaratNews.com/
قیمت ارز نیمایی حذف شد / معامله 2٫5 میلیارد ارز صادراتی در نیما

قیمت ارز نیمایی حذف شد / معامله 2٫5 میلیارد ارز صادراتی در نیما

آمار اعلامی «نیما» حکایت از آن دارد که از ابتدای سال تا 23 خرداد 99، مجموعه معاملات فروش ارز صادراتی به 2 میلیارد و 539 میلیون یورو رسیده؛ اما چند روزی است که قیمت از سامانه حذف شده است.

TejaratNews.com/
نرخ ارز نیمایی امروز 21 خرداد 99 + جدول

نرخ ارز نیمایی امروز 21 خرداد 99 + جدول

قیمت میانگین هفتگی فروش دلار نیمایی در معاملات امروز 31 تومان افزایش یافت.

Borna.news/
ورود قیمت خرید دلار به کانال 16 هزار تومانی / نرخ ارز نیمایی در 19 خرداد ماه 99

ورود قیمت خرید دلار به کانال 16 هزار تومانی / نرخ ارز نیمایی در 19...

آخرین نرخ ارز در سامانه نیما مربوط به 18 خرداد ماه است که بر این اساس قیمت خرید دلار نیمایی 488 تومان افزایش یافت و وارد کانال 16 هزار تومانی شد و به رقم 16 هزار و 93 تومان رسید، این در حالیست که دیرو...

TejaratNews.com/
قیمت خرید دلار وارد کانال 15 هزار تومانی شد / نرخ ارز نیمایی در 18 خرداد ماه 99

قیمت خرید دلار وارد کانال 15 هزار تومانی شد / نرخ ارز نیمایی در 18...

آخرین نرخ ارز در سامانه نیما مربوط به 17 خرداد ماه است که بر این اساس قیمت خرید دلار نیمایی با کاهش 459 تومانی وارد کانال 15 هزار تومانی شد و به رقم 15 هزار و 547 تومان رسید، این در حالیست که دیروز دل...

TejaratNews.com/
کاهش نرخ دلار در سامانه نیما / نرخ ارز نیمایی در 14 خرداد ماه 99

کاهش نرخ دلار در سامانه نیما / نرخ ارز نیمایی در 14 خرداد ماه 99

آخرین نرخ ارز در سامانه نیما مربوط به 13 خرداد ماه است که بر این اساس قیمت خرید دلار نیمایی با کاهش 546 تومانی به رقم 15 هزار و 924 تومان رسید، نرخ فروش دلار نیز 157 تومان افت کرد و به 16 هزار و 262 ت...

TejaratNews.com/
قیمت خرید دلار نیمایی افزایش یافت / نرخ ارز نیمایی در 13 خرداد ماه 99

قیمت خرید دلار نیمایی افزایش یافت / نرخ ارز نیمایی در 13 خرداد ماه...

آخرین نرخ ارز در سامانه نیما مربوط به 12 خرداد ماه است که بر این اساس قیمت خرید دلار نیمایی 323 تومان افزایش یافت و به رقم 16 هزار و 500 تومان رسید، نرخ فروش دلار نیز با کاهش 99 تومانی به 16 هزار و 41...

TejaratNews.com/
چرا بورس این روزها سبز است؟ درآمد بورس از اجاره تالار حافظ چقدر است؟ تحلیل بیت کوین برای روزهای آینده/ مردم گول رشد امروز را نخورند افزایش قیمت شیرخام هنوز ابلاغ نشده است سهام عدالت امروز 2 تیر چقدر شد؟ / سبد سهام عدالت به محدوده یازده میلیون تومان رسید ظهور سه سرباز سفید | بورس صعودی می ماند؟ تحقیق و تفحص از وزارت نفت در مجلس کلید خورد دورهمی سهامداران "خفولا" در نیمه تیرماه 60 ثانیه 2 تیر 1400 سقوط بیت‌کوین به زیر 30هزار دلار افزایش قیمت شیر منتفی شد دلار به دو شرط تک نرخی می‌شود مصرف آب تهرانی‌ها بیشتر از میانگین کشوری/ وضعیت جیره‌بندی آب در کشور افزایش قیمت بلیت هواپیما قانونی است؟ پکیج حرام گرگ های همیشه در صحنه بازار سرمایه تامین مالی بنگاه‌های کوچک را میسر می‌کند/ هدایت نقدینگی خرد به سمت بنگاه های کوچک تولید... پیام تبریک مدیر عامل بانک رفاه کارگران به ريیس جمهوری منتخب ضرورت تنظیم سیاست‌های پولی در راستای تقویت تولید پیش‌بینی بورس هفته دوم تیر / آیا نرخ بهره بین بانکی روند بازار را تغییر می‌دهد؟ دلیل سبز شدن شاخص بورس از نظر ريیس سازمان بورس + فیلم خاموشی مراکز مجاز رمزارز تا پایان شهریور 1400 "فولاد" از سهامداران دعوت کرد انعقاد تفاهم‌نامه تامین مالی تولید، با استفاده از سرمایه‌های خرد مردمی کارت اعتباری سهام عدالت به کدام سهامداران تعلق نمی‌گیرد؟ کارخانه قند ورامین به چرخه تولید بازگشت افزایش تسهیلات بلاعوض مسکن محرومان حجم معاملات نقدی دلار و یورو در بهار 1400 شرایط پیش فروش یکساله محصولات ایران خودرو + جدول تصاویری از «هیوندا النترا» جدید با ظاهر اسپرت دنده معکوس بیت کوین در معاملات امروز بیشترین ارزش معاملات سهام (2تیر) / مجموع ارزش معاملات پس از چهار ماه به بیش از 6هزار میلیارد رسید قیمت طلا به مسیر صعودی بازگشت بهار قرمز بازارها / سرمایه‌گذاران کدام بازارها سود کردند؟ قیمت لحظه‌ای دلار و یورو در بازار + قیمت انواع سکه | نوسان دلار در محدوده حساس/ پیش بینی روند بازار ... میزان مشارکت در عرضه اولیه لطیف چقدر بود؟ / به هر کد معاملاتی چند سهم رسید؟ عملکرد سفارس در خرداد ماه1400/ ارزش بازاری سفارس دو هزار و 390میلیارد کاهش یافت افزایش هزینه خانوار؛ رشد 50درصدی برخی کالاها آخرین صورتحساب پالایشی یکم 2 تیر 1400 چقدر شد؟ قیمت طلا و سکه در بازار امروز پایان عرضه اولیه «لطیف» / به هر نفر چند سهم رسید؟ رشد ارزش سهام عدالت در آخرین روز معاملاتی هفته | ارزش سبد سهام عدالت 532 هزار تومانی در 2 تیر 1400 پایان بورس امروز 2 تیر 1400 / شاخص کل کانال یک میلیون و 200 هزار واحدی را رد کرد میزان مشارکت در عرضه اولیه لطیف چقدر بود؟ | به هر کد معاملاتی چند سهم رسید؟ پایان عصر دستور برای تعیین قیمت ثبت حجم معاملات هزار و 500میلیون واحدی برای خساپا / خساپا با سبزپوشی همراه شد ثبت رشد 0.05درصدی برای خودرو / خودرو با سبزپوشی به استقبال هفته آینده رفت رشد پرقدرت شاخص بورس در آخرین روز معاملاتی هفته اگر سهام فولاد دارید، بخوانید(2تیر) / سهم 10درصدی فولاد مبارکه در رشد شاخص بورس تهران نگاهی به پرتفوی شرکت سرمایه گذاری غدیر در خرداد ماه / وغدیر در کدام شرکت های غیربورسی سرمایه گذاری ک... سهامداران «فملی» بخوانند (2تیر) / صعود پرقدرت فملی در آخرین روز هفته

در حال بارگیری...