اخبار تاثیرگذار بورس در اولین روز آذرماه 1402 | اوراق مرابحه جدید در راه فرابورس

اخبار تاثیرگذار بورس در اولین روز آذرماه 1402 | اوراق مرابحه جدید در راه فرابورس

بورس فردا در اولین روز آذرماه در حالی کار خود را آغاز خواهد کرد که این اخبار می‌توانند تا حدودی برای سهامداران مهم باشند؛ بنابراین توصیه می‌شود قبل از معاملات فردا این اخبار را بخوانید.

به گزارش نبض بورس، بورس فردا چهارشنبه اول آذر 1402 در حالی کار خود را آغاز خواهد کرد که این اخبار می‌توانند تا حدودی برای سهامداران مهم باشند؛ بنابراین توصیه می‌شود قبل از معاملات فردا این اخبار را بخوانید.

1- دولت در لایحه بودجه 1403 مجموع درآمد مالیاتی را 1122 میلیارد تومان پیش‌بینی کرد که دو برابر درآمد نفت است.
2- اوراق مرابحه جدید در راه فرابورس/ بر اساس اطلاعیه شرکت فرابورس ایران، پذیره نویسی اوراق مرابحه شرکت داروسازی آرایشی و بهداشتی ایران داروک از روز شنبه 4 آذر آغاز و به مدت سه روز کاری ادامه خواهد داشت.
3- افزایش سرمایه 100 درصدی بکابل از محل سود انباشته، مورد تايید حسابرس قرار گرفت.
4- پورابراهیمی: کمیسیون اقتصادی مجلس به دنبال عرضه خودرو در بورس است
5- پورابراهیمی، رییس کمیسیون اقتصادی مجلس: در لایحه برنامه هفتم توسعه، احکام مستثنی شدن رفع تعهد ارزی با نرخ دستوری بانک مرکزی برای چهار گروه کالایی خدمات فنی و مهندسی، محصولات دانش‌بنیان، کشاورزی و صنایع دستی در نظر گرفته شده است و رفع تعهد ارزی در صادرات این کالا‌ها به نرخ دستوری بانک مرکزی نخواهد بود.
6- افزایش سرمایه 200% در عالیس از انباشته / گزارش توجیهی هیيت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ 3,000,120,000,000 ریال به مبلغ 9,000,360,000,000 ریال از محل سود انباشته
7- در لایحه بودجه میزان افزایش حقوق کارکنان 18درصد و بازنشستگان 20درصد تعیین شده است

آخرین اخبار بورس و اقتصاد