عرضه بلیت پروازهای اربعین از طریق سایت شرکت‌های هواپیمایی

عرضه بلیت پروازهای اربعین از طریق سایت شرکت‌های هواپیمایی

سخنگوی سازمان هواپیمایی گفت: بلیت‌ پروازهای اربعین به صورت حضوری یا تلفنی به فروش نمی‌رسد و زوار فقط از طریق سایت‌های رسمی شرکت‌های هواپیمایی و یا سایت‌های مشخص‌شده، بلیت تهیه کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، جعفر یازرلو اظهار داشت: با عنایت به بخشنامه سازمان به شرکت‌های هواپیمایی به هیچ عنوان بلیت‌های اربعین به صورت حضوری یا تلفنی به فروش نمی‌رسد و زوار اربعین فقط از طریق سایت‌های رسمی شرکت های هواپیمایی و یا سایت‌های فروش آنلاینی که توانسته باشند الزمات ذیل بخشنامه 23505 مورخ 21/ 5/ 1402 سازمان هواپیمایی کشوری را برآورده کنند، ممکن و میسر خواهد بود.

وی افزود: فهرست شرکت‌های هواپیمایی و دفاتر بلیت پروازهای اربعین (دفاتر فروش آنلاین) پس از بررسی زیرساخت‌های دفاتر در تطابق با استانداردهای مورد نظر این سازمان و اخذ وثایق و ضمانت‌نامه های لازم جهت تضمین حسن انجام کار را روز آینده اعلام خواهیم کرد.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: به هیچ عنوان فروش چارتری در مسیرهای داخلی و در عملیات پروازی اربعین نداریم.

وی افزود: قراردادهای چارتری بین شرکت‌های هواپیمایی و چارتر کنندگان در بازه زمانی اربعین به حالت تعلیق درآمده و فروش و صدور بلیت اربعین توسط چارتر کنندگان ممنوع است.

پایان پیام/

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد