"تاپیکو" امانتدار 45 میلیون بیمه شده تامین اجتماعی است

"تاپیکو" امانتدار 45 میلیون بیمه شده تامین اجتماعی است

تاپیکو امانتدار 45 میلیون بیمه شده تامین اجتماعی است و پتانسیل خوبی دارد. به سهامداران نوید می‌دهیم که آینده خوبی را در تاپیکو داریم.

مسعود اسم‌خانی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) در گفتگو با بورس نیوز،در خصوص تفاهمنامه میان تاپیکو و هلدینگ انرژی گستر سینا اظهار کرد: این تفاهم نامه بین انرژی گستر سینا و تاپیکو منعقد شد. دلیل این انتخاب این بود که هردو هلدینگ در حوزه تخصصی خود کاملا شناخته شده و توانمند هستند. انرژی گستر سینا در صنایع بالا دست نفت توانایی شایسته‌ای دارد و مکل ما در تاپیکو خواهد بود و بالعکس ما در حوزه پتروشیمی دستاورد‌های خوبی داشتیم.

وی افزود: باتوجه به پیشنهاد‌هایی که مطرح شد تصمیم گرفتیم که برای ورود به بازار‌های جدید و هم افزایی این تفاهمنامه را امضا کنیم. قطعا کار ما به این تفاهمنامه ختم نمی‌شود و آن را عملیاتی خواهیم کرد. در حوزه بالادست توسعه میادین گازی یکی از اولویت‌های ما این است که با استفاده از پتانسیل انرژی گستر سینا حضور جدی داشته باشیم. همچنین در حوزه پتروشیمی تاپیکو شرکتی است که در صنایع مختلف پتروشیمی کار کرده است.

مدیرعامل تاپیکو در این باره ادامه داد: برای تکمیل زنجیره ارزش یکی، دو طرح انتخاب کردیم و با اقداماتی که در آینده انجام می‌دهیم قطعا یکی از پروژه‌ها را با انرژی گستر سینا به صورت مشترک اجرایی خواهیم کرد.
اسم خانی خاطرنشان کرد: اعتقاد داریم با ایجاد توان مضاعفو با پتانسیلی که در هر دو مجموعه وجود دارد مشکلات برطرف می‌شود. قطعا پروژه‌های ملی در شرایط کنونی به تنهایی اجرایی نمی‌شود و این تفاهمنامه باید عملیاتی شود.

وی بیان کرد: برای تکمیل زنجیره ارزش در حوزه PVC طرح‌های خوبی تعریف کردیم. در حوزه تامین کلر EDC یکی از پروژه‌های اصلی ما در منطقه ماهشهر است که مباحث مطالعاتی آن به پایان رسیده و در مرحله تامین سرمایه و اقدامات عملی آن هستیم. در حوزه زنجیره ارزش اسید استیک اخبار خیلی خوبی برای سهامداران تاپیکو خواهیم داشت.

مدیرعامل تاپیکو همچنین درخصوص مسايل حاکم بر منطقه توضیح داد: اتفاقات موجود در منطقه فضای کاری خوبی را برای ما در توسعه روابط و تجارت با کشور‌های منطقه و روسیه رقم زده است. اقدامات جدی در این رابطه در حال انجام است تا در حوزه صادرات و واردات بتوانیم از ظرفیت منطقه استفاده کنیم.

اسم خانی در پایان گفت: تاپیکو امانتدار 45 میلیون بیمه شده تامین اجتماعی است و پتانسیل خوبی دارد. به سهامداران نوید می‌دهیم که آینده خوبی را در تاپیکو داریم. برنامه‌هایی که هیات مدیره و گروه شستا به ما تکلیف کردند حاکی از این است که توسعه زنجیره ارزش را در دستور کار داریم و طرح‌هایی که نیمه تمام مانده را با سرعت بالاتری به سرانجام خواهیم رساند.

جهش 7 درصدی تولید تختال در فولاد هرمزگان مجلس شورای اسلامی در حوزه قانونگذاری، یاریگر صنعت فولاد است پیش بینی قیمت سکه امروز 4 خرداد عرضه چک موردی با اصلاح قانون چک پیش بینی جذاب از قیمت دلار امروز 4 خرداد نرخ رسمی 46 ارز اعلام شد / 4 خرداد منتظر واردات خودروهای جدید با این قیمت باشید صادرات تولیدات معدن و صنایع معدنی چقدر رشد داشته ... تعاونی‌ها 400 هزار واحد مسکونی می‌سازند دولت ؛ کاهش مواد اولیه را دریابد جدید ترین قیمت دوغ بعد از گرانی لبنیات آمار امیدبخش چک های مبادله شده در اولین ماه سال/ کاهش 40 درصدی چک های برگشتی نسبت به قبل قانون جدید هجوم خالی‌فروش‌ها به بازار سکه/ پیش‌بینی جدید قیمت سکه در بازار تسهیلات گمرک روسیه برای صادرکنندگان ایرانی گزارش فعالیت ماهانه "سابیک" منتشر شد تصمیمات مجمع فوق العاده "غمینو" ثبت شد یارانه ای که منجر به نجات ملی شد تحلیل شتران امروز 4 خرداد 1401 حجم مبادلات ایران و روسیه به 10 میلیارد دلار می‌رسد سهام شبکه‌های اجتماعی 135 میلیون دلار آب رفت الزامات دستگاه‌های دولتی برای راه‌اندازی پنجره خدمات دولت هوشمند شیر مازاد دامداران برای مدارس خریداری می شود نفت خام سنگین ایران به ونزويلا رسید منتظر افزایش قیمت این ارز دیجیتال باشید خبر خوش معاون وزیر صمت به شهرک های صنعتی کشور انتشار آمار کسب‌وکار و کاهش ارزش سهام اروپا فوری/ زمان قرعه کشی خودرو در سامانه یکپارچه تحلیل حکشتی امروز 4 خرداد 1401 ارزانی میوه در راه است محدودیت ترافیکی پایان هفته در جاده‌های شمال ؛ ترافیک در ‌هراز و کندوان | باران در جاده‌های 2 استان و... سرگردانی 62 میلیون بشکه نفت روسیه در دریا کف قیمت بیت‌کوین 8000 دلار خواهد بود؟ اقساط وام ودیعه مسکن 100 میلیون تومانی چقدر می‌شود؟ | جزییات پرداخت وام اجاره در سال جاری شرط کاهش التهاب در بازار خودرو قیمت خودرو، واقعی تر می شود جزییات عرضه اولیه فغدیر | زمان ثبت سفارش چه ساعتی است؟ افزایش نرخ "غصینو" به دلیل افزایش قیمت تمام شده پیشنهاد افزایش سرمایه هیات مدیره به مجمع "وگردش" قیمت جدید گوشت ( 4 خرداد) فوری/ خبر مهم درباره زمان ورود خودروهای وارداتی... دستبرد هکرها به حساب‌های مشتریان جنرال موتورز تولید تجدیدپذیرها سرعت گرفت دنا 505 میلیون تومان شد/ آخرین قیمت تیبا، کوییک، سمند و پژو محدودیت ترافیکی پایان هفته در جاده‌‌های شمال/ترافیک در ‌‌هراز و کندوان رشد 2 هزار و 118 واحدی شاخص بورس سال 1401، سال ایجاد یک میلیون فرصت شغلی افزایش سرمایه "کباده" به ثبت رسید واردات خودروهای خارجی در چه بازه قیمتی است؟ | ممانعت از ورود ماشین‌های لوکس "کالا" و پیشنهاد افزایش سرمایه از سود انباشته قیمت جدید برنج در بازار