افزایش سرمایه قرن چه شد؟

افزایش سرمایه قرن چه شد؟

مجمع عمومی فوق­ العاده شرکت پدیده شیمی قرن با حضور 83 درصد سهامداران سهامداران، نماینده سازمان بورس، نماینده موسسه حسابرسی و بازرس قانونی و ناظرین به ریاست آقای فاضلیان برگزار گردید. گزارش جامع و کامل نبض بورس از این مجمع را بخوانید.

به گزارش نبض بورس، مجمع عمومی فوق­ العاده شرکت پدیده شیمی قرن با حضور 83 درصد سهامداران سهامداران، نماینده سازمان بورس، نماینده موسسه حسابرسی و بازرس قانونی و ناظرین به ریاست آقای فاضلیان برگزار گردید.

گزارش افزایش سرمایه به صورت زیر ارايه شد:

جزییات طرح افزایش سرمایه:

تکمیل و راه اندازی کارخانه پودر شوینده: شرکت در سال 1394 با اضافه نمودن این محصول به سبد محصولات خود وارد این بخش بازار شد و تاکنون تولید پودر را به صورت برون سپاری توسط شرکت‌های تولید کننده پودر انجام می‌داده است. پودر لباسشویی شرکت با نام تجاری پلی واش اکتیو توانسته است در سال 1398 به سهم بازار حدود 4 درصدی بازار پودر دست یابد. با توجه به برنامه‌های توسعه‌ای شرکت در این بخش، عدم توانایی و پایین بودن ظرفیت تولیدی واحد‌های طرف قرارداد تولید کننده پودر شوینده برای شرکت و هم چنین نظارت بیشتر بر کیفیت محصولات پودر تولیدی در راستای جذب و وفادارسازی مشتریان، این شرکت کارخانه تولید پودر ماشین لباس شویی را در مجاورت کارخانه تولید مایعات خود در شهر زنجان آغاز نموده است تا از این طریق علاوه بر تحقق اهداف بازاریابی و فروش خود بتواند در راستای کارآفرینی و رونق فضای تولید و افزایش ظرفیت اقدام نماید.

طبق بیانات ريیس مجمع آقای فاضلیان، خط تولید پودر و خمیر دندان طی یک ماه آینده افتتاح خواهد شد.

هدف شرکت از افزایش سرمایه تامین بخشی از منابع مورد نیاز جهت تکمیل طرح‌های توسعه در دست اجرا می‌باشد.

پیش بینی سود و زیان طرح:
 
 

دوره بازگشت سرمایه طرح 1 سال و 8 ماه در نظور گرفته شده است.

مقادیر و نرخ فروش پیش بینی برای سال 1399 و سال‌های آتی بر مبنای بودجه مصوب شرکت می‌باشد که به تایید هیات مدیره شرکت رسیده است. نرخ فروش برای سال‌های 1400 الی 1403 معادل 20 درصد رشد سالانه و مقدار فروش بر اساس برنامه پیش بینی شده شرکت در نظر گرفته شده است. نرخ فروش محصولات در سال 1399 مطابق آخرین نرخ مصوب سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان به روز رسانی شده است.

 

در انتها افزایش سرمایه شرکت از مبلغ 100 میلیارد تومان به مبلغ 200 میلیارد تومان (معادل 100 درصد) از محل محل مطالبات و آروده نقدی سهامدارن مورد تصویب سهامداران قرار گرفت.

در مجمع عمومی فوق ­العاده دی چه گذشت؟

در مجمع عمومی فوق ­العاده دی چه گذشت؟

مجمع عمومی فوق ­العاده بانک دی امروز 27 اسفند 99 با حضور سهامداران به ریاست آقای باقری برگزار گردید. آقای کریمی مدیرعامل شرکت، گزارش افزایش سرمایه را داد.

NabzeBourse.ir/

افزایش سرمایه قرن چه شد؟

ترمز آخرین بورس قرن یا سبزی بهار ...

ترمز آخرین بورس قرن یا سبزی بهار ...

بازار امروز را با افزایش قیمت‌ها و رشد شاخص کل پیش‌بینی می‌شود اما؛ بااین‌حال به نظر می‌رسد که شاهد عرضه صف‌های خرید و کاهش شتاب افزایش قیمت‌ها در معاملات امروز نسبت به‌روز سه‌شنبه باشیم.

BourseNews.ir/
سقوط آزاد درآمد‌ها "قرن" / کاهش 64درصدی فروش

سقوط آزاد درآمد‌ها "قرن" / کاهش 64درصدی فروش

بیشترین میزان درآمد کسب‌شده پدیده شیمی قرن در فروردین‌ماه از بخش «بهداشت البسه» با 311 میلیارد ریال بوده است.

BourseNews.ir/
رشد 85 درصدی فروش 11ماهه "قرن"

رشد 85 درصدی فروش 11ماهه "قرن"

مقادیر فروش تجمیعی شرکت در دوره بهمن‌ماه معادل 136 هزار تن بوده که نسبت به دوره مشابه سال 98 افزایش 30‌درصدی را نشان می‌دهد و متوسط نرخ فروش محصولات شرکت در یک سال گذشته در حدود 42 درصد افزایش را داشت...

BourseNews.ir/
ثبت رکورد بالاترین فروش‌های "قرن"

ثبت رکورد بالاترین فروش‌های "قرن"

جمع کل درآمد‌های عملیاتی این شرکت تا پایان آبان ماه و پس از هشت ماه از سال مالی آن به 9 هزار و 615 میلیارد ریال رسیده است.

BourseNews.ir/
افزایش نرخ 30 تا 40 درصدی محصولات "قرن"

افزایش نرخ 30 تا 40 درصدی محصولات "قرن"

شرکت پدیده شیمی قرن مجوز تغییر بیش از 10 درصد در نرخ فروش محصولات را دریافت کرد.

BourseNews.ir/
دعوت به مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام شرکت بیمه پاسارگاد

دعوت به مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام شرکت بیمه پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگارد مجمع عمومی فوق العاده روز یکشنبه مورخ 1399/06/16 برگزار خواهد کرد.

BourseNews.ir/
آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام شرکت معدنی املاح ایران

آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام شرکت معدنی املاح ای...

شرکت معدنی املاح ایران مجمع عمومی فوق العاده در روز سه شنبه مورخ 1399/06/11 برگزار خواهد کرد.

BourseNews.ir/
"قرن" به رشد نرخ محصولات رسید

"قرن" به رشد نرخ محصولات رسید

آنچه در گزارش‌های ماهانه شرکت‌ها به ویژه در تیرماه به چشم می‌آید افزایش عجیب و نگران‌کننده نرخ‌های فروش محصولات به ویژه برای مصرف‌کنندگان بوده که البته شرکت پدیده شیمی قرن نیز از این قاعده مستثنی نیست...

BourseNews.ir/
این هم از مجمع "قرن"

این هم از مجمع "قرن"

مجمع عمومی شرکت پدیده شیمی قرن در تاریخ 1399/04/30 برگزار می شود.

BourseNews.ir/
خبر خوش برای سهامداران "قرن"

خبر خوش برای سهامداران "قرن"

شرکت پدیده شیمی قرن به سهامداران سود پرداخت می کند.

BourseNews.ir/
رشد 60درصدی فروش "قرن"

رشد 60درصدی فروش "قرن"

نرخ فروش محصولات شرکت در ماه گذشته با کاهش مواجه بوده و نرخ محصولات بهداشت شخصی با 4.5 درصد افت به 105 میلیون و 120 هزار ریال رسیده است.

BourseNews.ir/
افزایش 70 درصدی درآمد‌های عملیاتی "قرن"

افزایش 70 درصدی درآمد‌های عملیاتی "قرن"

افزایش مقادیر فروش به میزان 25 درصد و افزایش متوسط نرخ‌های فروش به میزان 35 درصد منجر به رشد درآمد‌های عملیاتی شرکت به میزان 70 درصد شده است.

BourseNews.ir/
تنوع در سبد تولید "قرن"

تنوع در سبد تولید "قرن"

شرکت پدیده شیمی قرن از تغییر ترکیب تولید و فروش محصولات خبر داد.

BourseNews.ir/
آغاز ثبت‌نام وام ودیعه مسکن، از ساعت 12 ظهر امروز تمدید و آغاز بازارگردانی 2 شرکت بورسی قیمت خودرو پس از انتخابات کاهش می‌یابد خبر خوب برای سهامداران «شبندر» تحلیل بورس 26 خرداد / دخالت دولت شفافیت در بازار را بر هم می‌زند جزيیات پرداخت وام ودیعه مسکن و افزایش اجاره + جدول کیفیت خودروی شاهین فقط آماری نیست شاخص کل با افت 1190 واحدی مواجه است "قلرست" شکر را گران کرد "ساروم" ساختمان دفتر تهران را فروخت سرمایه گذاری خارجی 1,300,000 یورویی در "دروز" "تماوند" به بازار دوم فرابورس رفت تقسیم سود 1005 ریالی در مجمع "لخانه" دولت آینده و اعتماد از دست رفته سهامداران وضعیت قیمت مسکن بعد از انتخابات ممانعت از انحصار در بورس/ سرمایه‌گذاری مردم باید سود بدهد نه هزینه! نرخ رسمی 28 ارز کاهش یافت رانت حرف اول را در بورس نباید بزند! / اصلاح ایرادات بازارثانویه ارايه راه‌حل برای برون رفت از مشکلات بورس/ اهمیت شکل‌گیری "شورای ثبات" با اضلاع بورس، بیمه و بانک بازار اولیه اصالت دارد نه بازار ثانویه! / سوداگری که با غلبه بازارثانویه رواج گرفت شرایط جدید ثبت‌نام در طرح‌های پیش‌فروش خودرو اعلام شد افت 269 واحدی شاخص کل بورس قیمت ارز‌های دیجیتالی در 26 خرداد/ افت 0.4 درصدی قیمت بیت کوین پیش‌بینی قیمت مسکن بعد از انتخابات اولین خبر از عرضه اولیه ومدیر / ثبت سفارش کی آغاز می شود؟ اولین جزییات از شروع بورس امروز 26 خرداد افت 92 درصدی تولید خودرو / هشدار برای گرانی خودرو بازی سیاسی نامزدها در زمین بورس در دقایق ابتدایی بازار شاخص قرمزپوش است "چکارن" صورت مالی تلفیقی را منتشر کرد کارگران خوزستانی یکسال حقوق نگرفتند!/چالش‌های عجیب آب در اهواز این هم از گزارش فعالیت یک ماهه "سهرمز" مجمع "سپهر" بازار برگزار می شود انتشار صورت‌های مالی میاندوره‌ای 9 ماهه صندوق سرمایه گذاری اوج ملت انتشار صورت مالی شرکت صنایع زنگان پارت قطعه سرمایه توسط "بسویچ" چند سيوال درباره افزایش سرمایه پتروشیمی گچساران "سپید" صورت‌های مالی تلفیقی 12 ماهه را منتشر کرد آخرین وضعیت پرواز‌های خارجی انتشار صورت مالی تلفیقی حسابرسی نشده "کساوه" "اروند" صورت سود و زیان 12 ماهه را منتشر کرد "بکام"صورت‌های مالی تلفیقی 12 ماهه را منتشر کرد عرضه‌هایی با هدف نمایش "کت تن کیست!" انتشار گزارش فعالیت ماهانه یک ماهه منتهی به 1399/12/30 "نوری" بازار امروز 26 خرداد با چه خبرهایی شروع به کار می‌کند؟ افزایش آسانسوری قیمت در بازار اجاره آخرین قیمت طلا پیش از امروز 26 خرداد آخرین قیمت دلار پیش از امروز 26 خرداد پیش‌بینی بورس امروز 26 خرداد تصاویری از خودروی جذاب MG6 Pro مدل 2022 تثبیت و ارتقاء فروش سیمان در بورس کالا توسط شستا

در حال بارگیری...