اجاره خانه در شهرزیبا چقدر است؟

اجاره خانه در شهرزیبا چقدر است؟

شهر زیبا نام محله‌ای واقع در غرب تهران منطقه 5 شهرداری تهران است که از شرق با محله جنت‌آباد، از شمال با محله شهران،...

اقتصادآنلاین: شهر زیبا نام محله‌ای واقع در غرب تهران منطقه 5 شهرداری تهران است که از شرق با محله جنت‌آباد، از شمال با محله شهران، از غرب با محله دهکده المپیک، و از جنوب به محله بلوار فردوس غرب می‌رسد.

اگر قصد اجاره یک واحد در شهر زیبا را دارید، یک واحد 102 متری دو خوابه که انباری، پارکینگ و آسانسور دارد با رهن کامل 100 میلیونی و اجاره 17 میلیونی برای اجاره آگهی شده است.

اگر به دنبال واحد دیگری در شهرزیبا هستید می‌توانید یک خانه 85 متری که دو اتاق خواب دارد را با پول پیش 200 میلیونی و اجاره 17میلیونو 500 هزار تومانی در شهر زیبا کرایه کنید.

اگر واحد بزرگ تر مد نظر دارید، باز یک واحد دیگری که 111متری است و دو اتاق خواب و آسانسور، انباری دارد را با رهن 500 میلیون و اجاره 12 میلیون در شهرزیبا کرایه کنید.

برای رهن کامل یک آپارتمان 56 متری هم می توانید به شهرزیبا مراجعه کنید در این محله یک واحد که یک خوابه و آسانسور،پارکینگ دارد را با رهن کامل 545 میلیون تومان کرایه کنید.

همچنین یک واحد دیگری با متراژ 63 متر در حالی که 3 سال از ساخت آن گذشته باشد و یک اتاق خواب داشته باشد، با پول پیش 450 میلیون و اجاره 6 میلیون تومان در شهرزیبا برای اجاره آگهی شده است. با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت ها متغیر است.

پ

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد