فروش ویژه خودروساز خصوصی / 3 ماهه صاحب این محصول...

فروش ویژه خودروساز خصوصی / 3 ماهه صاحب این محصول...

مهلت ثبت سفارش تا 8 صبح سه شنبه 24 بهمن است و کارگزاران به منظور مدیریت سفارش های دریافتی مشتریان، امکان مسدودسازی...

با توجه به این گزارش، میزان پیش پرداخت برای خرید یک دستگاه خودرو به میزان 10 درصد تعیین شده است. در اینجا فقط اشخاص حقیقی و حقوقی اجازه ثبت سفارش خرید یک دستگاه خودرو را دارند. اما افرادی که در عرضه‌های قبلی بورس کالا خودرو خریداری کرده اند، به استثنای کامیون و کامیونت، امکان ثبت سفارش ندارند.

مهلت ثبت سفارش تا 8 صبح سه شنبه 24 بهمن است و کارگزاران به منظور مدیریت سفارش های دریافتی مشتریان، امکان مسدودسازی سفارش های دریافتی را تا 8:30 روز عرضه خواهند داشت.

حراج  کی‌ام‌سی T8 کرمان موتور بدون قرعه کشی

در نامه مدیر بازرسی و امور اعضا بورس کالای ایران درخصوص خرید خودرو KMc T8 که قرار است به ترتیب سه شنبه 24 بهمن در تالار خودرو عرضه شود آمده است:

مهلت ثبت سفارش ساعت 8 صبح روز سه شنبه 24 بهمن است و به منظور مدیریت سفارش های دریافتی مشتریان، کارگزاران امکان مسدودسازی سفارش های دریافتی را تا ساعت 8:30 روز عرضه خواهند داشت.

میزان پیش دریافت خرید محصول به میزان 10 درصد است.

هر کد ملی (اشخاص حقیقی) و همینطور هر شناسه ملی (اشخاص حقوقی) امکان ثبت سفارش یک دستگاه خودرو را دارد.

اشخاصی که در عرضه های قبلی در بورس کالا خودرو خریداری کرده اند به استثنای کامیون و کامیونت، امکان ثبت سفارش را نخواهند داشت.

گفتنی است، تالار خودرو بورس کالای ایران سه شنبه 24 بهمن میزبان عرضه 500 دستگاه کی‌ام‌سی T8 متعلق به شرکت کرمان موتور و چهارشنبه 25 بهمن میزبان عرضه 50 دستگاه خودرو کامیون کشنده فاو متعلق به سیباموتور است.

 فروش نقد و اقساطی سه محصول در دستورکار یک خودروساز خصوصی قرار گرفت

کرمان موتور فروش نقدی جک X5 و جک J4 را آغاز کرد. همچنین این خودروساز پیکاپ T8 را با شرایط اقساطی به متقاضیان واگذار می کند.

براساس اعلام کرمان موتوری ها جک X5 و جک J4 به ترتیب با قیمت هایی حدود یک میلیارد و 340 میلیون تومان و 780 میلیون تومان برای متقاضیان فاکتور می شود.

مدیران فروش کرمان موتور قول داده اند که هر دو محصول خود را بعد از تکمیل پرونده و واریز وجه از سوی متقاضی طی 90 روز کاری به مشتریان واگذار کنند.

این خودروساز خصوصی تعهد داده به هر دلیل در موعد مقرر خودروهای فروخته شده را تحویل نداد ماهانه 3 درصد از قیمت خودرو را به عنوان جریمه محاسبه و به حساب مشتریان خود واریز کند.

نکته قابل توجه اینکه هنوز جک X5  در بازار خودرو رویت نشده و خریداران این خودرو می توانند به نوعی دست بالا را در بازار خودرو داشته باشند.د

همچنین رنگ هایی که متقاضیان هر دو خودرو می توانند برای انها سفارش گذاری کنند عبارت از سفید، مشکی، خاکستری و طوسی روشن متالیک.

پیکاپ T8 به صورت قسطی به متقاضیان واگذار می شود.

قیمت کارخانه ای این پیکاپ حدود یک میلیارد و 660 میلیون تومان است اما خریداران با پرداخت حدود 860 میلیون تومان می توانند این خودروی جذاب را در اختیار بگیرند.480 میلیون تومان از قیمت خودرو به صورت اقساطی محاسبه می شود. این خودروساز 480 میلیون تومان از قیمت خودرو را به صورت قسطی طی 12 فقره چک به مبلغ 20 میلیون تومان هر دو ماه یکبار که متقاضیان در در وجه شرکت کرمان موتور صادر کردند، دریافت می کند

باقی مانده قیمت خودرو نیز طی یک فقره چک به تاریخ 25 اردیبهشت 1405 به مبلغ حول و حوش 600 میلیون تومان در اختیار کرمان  موتور قرار می گیرد.

سفید، مشکی میکا، قرمز و آبی زنگاری چهار رنگی است که متقاضیان پیکاپ T8 می توانند انتخاب کنند.

تحویل پیکاپ ها از سوی کرمان موتور در 60 روز کاری بعد از تکمیل پرونده و واریز وجه از سوی خریداران، گارانتی شده است.

سند این خودرو تا زمان تسویه حساب کامل در رهن کرمان موتور است.

همچنین این خودروساز امکان خرید نقدی برای منقاضیان پیکاپ T8 را مهیا کرده و متقاضیان می توانند این خودرو را بعد از پرداخت وجه و تمکیل پرونده در 60 روز کاری تحویل بگیرند.

افزایش قیمت KMC X5 کرمان موتور با مدل 1403

از روز سه‌شنبه مورخ 17 بهمن‌ماه 1402 شرکت کرمان موتور، فروش کی ام سی X5 مدل 1403  را آغاز کرده و به همین دلیل نیز قیمت این خودرو، دستخوش تغییراتی شده است. در جدول زیر، نحوه تغییر قیمت خودرو KMC X5 را مشاهده می‌کنید:

زمان / قیمت مصوب

آبان 1402  /  1,329,100,000

بهمن 1402  /  1,340,500,000

قیمت کی‌ ام‌ سی X5 کرمان موتور در پاییز 1402

آبان 1402: شورای رقابت، قیمت نهایی کی‌ام‌سی X5 کرمان موتور را اعلام کرد. قیمت این خودرو یک میلیارد و 329.1 میلیون تومان تعیین شده و کرمان موتور قصد دارد به زودی آن را عرضه کند.

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد