" همراه " در مدار مثبت

" همراه " در مدار مثبت

شرکت ارتباطات سیار ایران میزان درآمد تجمیعی که تا پایان بهمن‌ماه سال جاری به دست آورد حدود 3 هزار و 805 میلیارد تومان بیشتر از درآمد عملیاتی 12 ماه سال گذشته است.

بورس نیوز:

شرکت ارتباطات سیار ایران در گزارش فعالیت ماهانه‌ای که در بهمن‌ماه سال جاری از خود بر جای گذاشت مربوط به فروش و ارايه خدمات بود، میزان درآمدی که "همراه" از این بخش شناسایی کرد برابر با مبلغ 3 هزار و 210 میلیارد تومان بود.

شرکت ارتباطات سیار ایران از ابتدای سال مالی تا انتهای بهمن‌ماه سال جاری میزان درآمد تجمیعی که در سامانه کدال به ثبت رساند بالغ‌بر 33 هزار و 620 میلیارد تومان بود، "همراه" میزان سرمایه‌ای که از ابتدای سال مالی تاکنون اعلام کرد 4 هزار و 720 میلیارد تومان است.

روند درآمد‌زایی "همراه"

شرکت ارتباطات سیار ایران میزان درآمدی که در بهمن‌ماه سال جاری از خود بر جای گذاشت در مقایسه با ماه گذشته شاهد رشد 5 درصدی درآمد‌های خود بود، این شرکت در ماه گذشته به درآمد 3 هزار و 68 میلیاردتومانی دست‌یافت و در این دوره با افزایشی که به همراه داشت به مبلغ 3 هزار و 210 میلیاردتومانی رسید.

شرکت ارتباطات سیار میزان درآمدی تجمیعی که تا پایان بهمن‌ماه از فروش و ارايه خدمات به اطلاع سهام‌داران رساند با رشد 25 درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته روبه‌رو شد و توانست روند صعودی خود را نسبت به سال گذشته ادامه دهد و همچنین به روند صعودی آغازشدة خود تداوم ببخشد. "همراه" میزان درآمدی که تا پایان بهمن‌ماه از خود بر جای گذاشت به میانگین درآمدی 2 هزار و 965 میلیاردتومانی دست‌یافت.

شرکت ارتباطات سیار ایران در دی‌ماه میزان درآمدی که از فروش و ارايه خدمات اعلام کرد نسبت به دوره مشابه سال گذشته رشد 87 درصدی را به همراه داشت، همچنین گفتنی است که درآمد تجمیعی این شرکت در دوره مشابه سال مالی گذشته 26 هزار و 200 میلیارد تومان بود و اکنون این مبلغ به 32 هزار و 620 میلیارد تومان افزایش پیدا کرده است.

شرح خدمات و فروش " همراه "

بیشترین درآمدی که "همراه" در بهمن‌ماه از فروش و ارايه خدمات کسب کرد متعلق به بخش «کارکرد مشترکین خطوط اعتباری» با یک هزار و 665 میلیارد تومان بود که این بخش شامل مکالمه، پیام کوتاه، اینترنت و پیامک انبوه است.

درآمدی که "همراه" از این بخش در مدت‌زمان 11ماهه به دست آورد برابر با 17 هزار و 756 میلیارد تومان بود که 53 درصد از درآمد تجمیعی را در این بازه زمانی به خود اختصاص داد، بیشترین درآمد شناسایی‌شده "همراه" پس از بخش «کارکرد مشترکین خطوط اعتباری» در اختیار «کارکرد مشترکین خطوط دايمی» با یک هزار و 233 میلیارد تومان بود.

در پایان گفتنی است که شرکت ارتباطات سیار ایران میزان درآمد تجمیعی که تا پایان بهمن‌ماه سال جاری به دست آورد حدود 3 هزار و 805 میلیارد تومان بیشتر از درآمد عملیاتی 12 ماه سال گذشته است.

پایان مطلب

نحوه عرضه اموال مازاد دولت در بازار سرمایه اعلام شد چطور برای معاملات مسکن کد رهگیری بگیریم؟ چالش‌های صنعت در سال 1402 ماهی قرمزها را در آب‌های آزاد رها نکنید بررسی حملات سایبری در ایران و سایر کشورها سیگنال نرخ دلار به بازار مسکن/ چگونه قیمت ملک 100 درصد... رشد اقتصادی کدام کشورها در سال 2023 شکوفا خواهد شد؟ مخالفت دولت با اختصاص سهام عدالت به جاماندگان تغییر چیدمان سفره ندارها در 1401 ادامه روند کاهش و توقف تولید نفت در اقلیم کردستان عراق خریداران سکه بخوانند / حباب سکه افزایشی شد! شرایط دریافت وام فرزند دوم در سال 1402 نیمه جنون دلار / پیش شرط نزولی شدن قیمت دلار در 1402 مسافران هوایی در صورت گرانفروشی یا تاخیر می‌توانند شکایت کنند اطلاعیه سازمان امور مالیاتی در خصوص الزام اتصال به سامانه مودیان سهام عدالت میلیونی در انتظار این افراد فارس من| برای لغو مصوبه شورای عالی کار به دیوان عدالت شکایت می کنیم/ سفره کارگر کوچک نشود جابه‌جایی 40 میلیون وسیله نقلیه در تعطیلات نوروز امسال نرخ بیکاری در 1402 به کدام سمت می‌رود؟ سخنگوی سازمان هواپیمایی: احتمال تاخیر در برخی از پروازها وجود دارد ترافیک در محورهای شمالی همچنان سنگین است شرایط دریافت وام فرزند دوم اعلام شد دولت به وعده مهار تورم عمل کند/ چرا نمایندگان کارگری مصوبه حداقل مزد را امضا کردند جزيیات جدید از خودروهای وارداتی شاهکار جدید رنو را ببینید + تصاویر شرایط دریافت وام فرزندآوری در 1402 + جزيیات سیاست‌های کلی اصل 44 تجلی نگاه رهبر انقلاب به نقش دولت در اقتصاد شرایط دریافت وام فرزند دوم در سال 1402 آخرین خبرها از انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث سه میلیون خانه در کشور نیازمند نوسازی است جزيیات جدید از خودروهای وارداتی / متقاضیان بخوانند مصرف بنزین از 110 میلیون لیتر عبور کرد نرخ بیکاری در 1402 کمتر می‌شود یا بیشتر؟ | مهمترین دلیل کاهش نرخ بیکاری در سال‌های اخیر سرمایه گذاری 8 میلیارد دلاری در چابهار سالانه 500 میلیون بشکه نفت خام در کشور هدر می رود!/ 50 درصد از اتلاف انرژی در کشور قابل بهینه‌سازی ا... ابرتورم در راه است؟ نرخ بیکاری در 1402 به کدام سمت می‌رود؟ مصرف بنزین از 110 میلیون لیتر عبور کرد مسافران هوایی می‌توانند شکایت کنند 3 ریشه‌ تورم مزمن در اقتصاد ایران بازگشت بیت کوین به کانال 29000 دلار پس از یک سال تردد از محور چالوس و آزاد راه تهران- شمال ممنوع است قیمت دلار کولاک کرد | پیش بینی وحشتناک از قیمت دلار در روزهای آینده تفویض اختیار بخشودگی جرايم مالیاتی تا پایان اردیبهشت 1402 تمدید شد کاهش 25 درصدی بدهی خارجی کشور در دی ماه 1401 وزیر کار و تعاون: ادعای ایجاد 1 میلیون شغل درست است مصرف آب و برق مشترکان با حذف یارانه پرمصرف‌ها کاهش یافت چند توصیه به کشاورزان و باغداران برای مقابله با سرمازدگی وزیر کار: ادعای ایجاد 1 میلیون شغل درست است کاهش ناگهانی قیمت مرغ در بازار امروز | قیمت مرغ کیلویی چند؟