فولادخراسان به حیاط میلیارد‌ها بازگشت اما؛ ضعیف!

فولادخراسان به حیاط میلیارد‌ها بازگشت اما؛ ضعیف!

این شرکت در هفته منتهی به 19 شهریورماه پس از مدت‌ها سبدکالایی خود را از تک‌محصول در آورد تا با «آهن اسفنجی»، «شمش بلوم» و «سبد میلگرد 28 تا 14-A3» گام به عرضه‌های بورس کالا گذاشت .

به گزارش گروه کالایی بورس نیوز، هفته دوم شهریورماه برای این فولادساز آنچنان خوش‌یمن نبود و اما؛ در هفته سوم میزان فروش‌ها با آنکه همانند هفته‌های گذشته نبود، ولی بسیار معقول‌تر از هفته‌های بدون فروش و حتی فروش زیر میلیارد تومان بود.

این شرکت در هفته منتهی به 19 شهریورماه پس از مدت‌ها سبدکالایی خود را از تک‌محصول در آورد تا با «آهن اسفنجی»، «شمش بلوم» و «سبد میلگرد 28 تا 14-A3» گام به عرضه‌های بورس کالا گذاشت و با حجم عرضه 16 هزار و 632 تنی به استقبال مشتریان رفت و درآمدزایی 33 میلیارد تومان را بدست آورد.

البته در آمار‌های ارايه شده شاهد آن هستیم که برای آهن اسفنجی این شرکت با وجود عرضه 5 هزارتنی آن، پیشنهاد خریدی به ثبت نرسید و فولاد خراسان توفیقی در کسب فروش آن نداشت.

در بخش سبد میلگرد نیز می‌توان عرضه 10 هزار و 32 تنی این شرکت را شاهد بود که درآمدزایی در حدود 12 میلیارد تومان برای این شرکت بدست آمد.

از سوی دیگر شمش بلوم جزو محصولات تازه وارد این شرکت به بورس کالا بود چراکه طی هفته‌های گذشته خبری از این محصول در رینگ نقره‌ای بازار نبود و عرضه یک هزار و 600 تنی در مجموع به ثبت رسید که از این میزان 1 هزار و 300 تن به صورت نقدی با نرخ 17 میلیارد و 101 میلیون تومان و 300 تن دیگر به صورت سلف با نرخ بیش از 3 میلیارد و 940 میلیون تومان به فروش رسید.

"خراسان" تمام کریستال ملامین را فروخت

"خراسان" تمام کریستال ملامین را فروخت

تقاضای 315 تنی و حجم معاملات 280 تنی این محصول در هفته گذشته، با نرخ میانگین 500.819 هزار ریال در هر تن صورت گرفت.

BourseNews.ir/
اوره پتروشیمی خراسان برای صادرات روی تابلو می رود

اوره پتروشیمی خراسان برای صادرات روی تابلو می رود

علیرضا بابازاده مدیرعامل پتروشیمی خراسان از عرضه نخستین محموله اوره این شرکت در رینگ صادراتی بورس کالا طی هفته آینده خبر داد.

EghtesadOnline.com/
فروش فولاد خراسان از کما بازگشت!

فروش فولاد خراسان از کما بازگشت!

نگاهی به شور خریداران برای خرید سبد میلگرد فولادخراسان حاکی از آن بود که 27 هزار و 522 تن تقاضا به ثبت رسیده که اگر این شرکت با حجم عرضه بیشتری گام به رینگ معاملات گذاشته بود، حتی درآمد بیشتری را می‌ت...

BourseNews.ir/
شاخص بورس خراسان صعود کرد

شاخص بورس خراسان صعود کرد

خراسان رضویمشهد- ایرنا- مدیر بورس اوراق بهادار استانهای خراسان رضوی و خراسان شمالی گفت: مقایسه شاخص بورس مرداد با تیر ماه امسال در این منطقه حاکی از رشد 204 هزار و 243 واحدی و مسیر سبز بورس است.

Irna.ir/
نگاهی به عملکرد ماهانه فولاد خراسان / افت 42درصدی تولید فخاس

نگاهی به عملکرد ماهانه فولاد خراسان / افت 42درصدی تولید فخاس

فولاد خراسان در دومین ماه سال 1400، 180هزارتن از محصولات مختلف تولید و بیش از 70هزارتن از آن‌ها را به فروش رساند.

EghtesadOnline.com/
«سبدمیلگرد» فولاد خراسان کامل به‌فروش رفت

«سبدمیلگرد» فولاد خراسان کامل به‌فروش رفت

درحالی محصولات فولادخراسان در بورس‌کالا کاملا بر اساس میزان عرضه‌ها به‌فروش رسیدند که حجم تقاضاها، بیش از حد تصور اهالی این شرکت برای معامله در بورس کالا بود.

BourseNews.ir/
عملکرد ماهانه فخاس زیر ذره بین / فولاد خراسان 320میلیارد تومان درآمد کسب کرد

عملکرد ماهانه فخاس زیر ذره بین / فولاد خراسان 320میلیارد تومان درآ...

فخاس در سه ماهه ابتدایی سال جاری توانسته مجموعا سه هزار و 150میلیارد تومان فروش داشته باشد که نسبت به فصل مشابه سال قبل بیش از سه برابر شده است.

EghtesadOnline.com/
نگاهی به عملکرد ماهانه فولاد خراسان / افزایش 322درصدی تولید نسبت به فروردین99

نگاهی به عملکرد ماهانه فولاد خراسان / افزایش 322درصدی تولید نسبت ب...

فولاد خراسان در اولین ماه سال 1400، 430هزارتن از محصولات مختلف تولید و 84هزارتن به فروش رساند.

EghtesadOnline.com/
ارزش معاملات در بورس خراسان افت کرد

ارزش معاملات در بورس خراسان افت کرد

خراسان رضویمشهد- ایرنا- مقایسه خرید و فروش سهام در بازار بورس اوراق بهادار خراسان طی فروردین ماه گذشته با معاملات صورت گرفته ظرف اسفند ماه پارسال نشانگر افت ارزش معاملات در این بازار طی نخستین ماه سال...

Irna.ir/
فروش بیش از 22 هزار تن محصول فولاد خراسان

فروش بیش از 22 هزار تن محصول فولاد خراسان

در این هفته شاهد عرضه 15.004 تن میلگرد توسط این شرکت بودیم.

BourseNews.ir/
رشد 4درصدی نرخ‌فروش کریستال‌ملامین"خراسان"

رشد 4درصدی نرخ‌فروش کریستال‌ملامین"خراسان"

نرخ فروش اوره پریل پتروشیمی خراسان در بورس کالا به ازای هر تن 47.856 هزار ریال رسید.

BourseNews.ir/
درآمدهای "خراسان" 44درصد بیشتر از فروش99/ 46درصد فروش مهر صادرات خورد

درآمدهای "خراسان" 44درصد بیشتر از فروش99/ 46درصد فروش مهر صادرات خ...

بیشترین میزان درآمدی که در بازار داخلی کسب‌شده از محصول «اوره حمایتی» با 746 میلیارد ریال بوده است.

BourseNews.ir/
رشد جزيی نرخ فروش محصولات فولاد خراسان

رشد جزيی نرخ فروش محصولات فولاد خراسان

عرضه 5.000 تن شمش فولاد شرکت در نرخ 106 میلیون و 750 هزار ریالی بوده‌ایم.

BourseNews.ir/
ممنوعیت خروج مرغ زنده از خراسان رضوی

ممنوعیت خروج مرغ زنده از خراسان رضوی

مدیرکل تعزیرات حکومتی به تصمیمات اتخاذ شده در کمیته تنظیم بازار استان خراسان رضوی اشاره کرد و گفت: با پیشنهاد تعزیرات حکومتی و تصویب کمیته تنظیم بازار استان در حضور استاندار، خروج مرغ زنده از استان مم...

TejaratNews.com/
کاهش نرخ میلگرد شرکت فولاد خراسان

کاهش نرخ میلگرد شرکت فولاد خراسان

کاهش عرضه میلگرد و شمش فولادی این شرکت منجر به کاهش ارزش معاملات شرکت شده است.

BourseNews.ir/
4 شرکت سیمانی زیرمجموعه "سغدیر" است/53 درصد سیمان کردستان متعلق به "سغدیر" آغاز دوره معاملاتی قرارداد‌های اختیار معامله "پارسان" افزایش نرخ 16 ارز/نرخ 18 ارز کاهش یافت شرکت‌های جدید تامین اجتماعی بورسی می‌شوند عرضه 495 هزار کیلووات ساعت در تابلوی برق بورس انرژی دادوستد 96 هزار تن شمش بلوم در بورس کالا روند ارزش سهام عدالت کاهشی است کدام بانک‌ها بیشترین وثایق تملیکی را دارند روند افزایشی درآمد‌های "خزر" پایان یافت رسوب 140 هزار خودرو ناقص در پارکینگ خودرو ساز‌ها تحقق طرح تحول دیجیتال در بخش انبارداری فولاد مبارکه 140هزار خودرو ناقص در پارکینگ خودروساز‌ها قرارداد گازی با پاکستان از ابتدا اشتباه بود دلار ریخت کمتر از 15 ساعت تا شروع مجدد فعالیت رمزارز‌ها محموله دیگری از سوخت ایران به سوریه رسید "فرآور" 90 درصد کاهش درآمد را از خود بر جای گذاشت آغاز بازارگردانی " شکام " از نخستین روز هفته آینده عرضه اولیه نماد معاملاتی "0031" برای نخستین بار رافینت پتروشیمی بیستون مهمان بورس انرژی گاز بوتان صنعتی و MTBE پتروشیمی بندر امام معامله شد چرا بورس همچنان ریزش دارد؟ / در کدام صنایع بورسی سرمایه‌گذاری کنیم؟ آغاز ثبت نام نیسان بدون قرعه‌کشی + قیمت و جزيیات بازدید ريیس مجلس از سامانه 198 جزيیات اعمال محدودیت در تعداد تراکنش‌های کارت‌به‌کارت احتمال تمدید ثبت‌نام در سامانه املاک تا آخر پاییز تبریک فولاد مبارکه به مناسبت هفته دفاع مقدس فهرست املاک شتران منتشر شد / ویلای نمک‌آبرود متری 3 میلیون تومان زیر و بم ورود به بورس کالا | چه کسانی می‌توانند در بورس کالا معامله کنند؟ اعلام نتیجه هجدهمین حراج اوراق مالی اسلامی دولتی خبر مهم برای سهامداران فملی / افزایش سرمایه فملی چقدر است؟ شاخص قرمزپوش شد بورس تا پایان امسال چقدر سود می‌دهد؟ | سهامداران هیجانی نشوند سهمیه بنزین مهر 1400 کی واریز می‌شود؟ نرخ سود وام مسکن چقدر است؟ عرضه 495 هزار کیلووات ساعت برق در بورس انرژی نگاهی به عرضه‌های داخلی و صادراتی بورس انرژی مهلت ثبت‌نام در سامانه املاک و اسکان تمدید می‌شود؟ سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام در 31 شهریور ماه مانع تراشی بانک‌ها برای پرداخت وام ودیعه مسکن فرصت‌های اقتصادی ایران از حضور در سازمان "شانگهای" تعداد و مبلغ چک‌های برگشتی زیاد شد موافقت هیات مدیره " سبزوا " با واگذاری سهام افزایش نرخ 22 درصد برخی محصولات " کماسه " افتتاح پروژه خط مایعات جدید در " دالبر " " تپکو " قرارداد فروش 29 محصول را منعقد کرد زمان واریز سهمیه بنزین مهرماه فروش ویژه «جایگزین پراید» / با 140 میلیون صاحب خودرو شوید! اتفاق مهم برای سهامداران کچاد / رشد 27 درصدی فروش چادرملو فروش حدود 11 هزار میلیارد تومان اوراق مالی دولت در روزهای منفی بورس

در حال بارگیری...