امروز سکه چقدر شد؟ / قیمت دلار و یورو امروز 1400/7/20

امروز سکه چقدر شد؟ / قیمت دلار و یورو امروز 1400/7/20

امروز، قیمت دلار بدون فشار عرضه بازار متشکل، به افت خود ادامه داد و در آستانه کانال 26 هزار تومان قرار گرفت. همچنین سکه طرح جدید 11 میلیون و 330 هزار تومان معامله می‌شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار آمریکا روز گذشته مرز 27 هزار و 500 تومان را از دست داد. قیمت دلار نتوانست به بالای این مرز بازگردد و افت قیمت دلار در طول معاملات امروز ادامه یافت.

آنگونه اقتصادنیوز گزارش داده است، قیمت دلار در شروع معاملات امروز روی 27 هزار و 350 تومان قرار داشت. مرز حساس بعدی برای دلار قیمت 26 هزار و 800 تومان عنوان می‌شد.

قیمت دلار در آخرین ساعات معاملات امروز پشت مرز 27 هزار تومان متوقف شد و روی 27 هزار و 20 تومان قرار گرفت. همراه با افت قیمت دلار قیمت درهم امارات نیز کاهش یافت. قیمت درهم عصر روز گذشته روی 7 هزار و 480 تومان قرار داشت. قیمت درهم معاملات امروز را با قیمت 7 هزار و 450 تومان آغاز کرد و در نهایت روی 7 هزار و 410 تومان قرار گرفت.

عرضه دلار زیر متوسط قرار گرفت

قیمت دلار بازار آزاد امروز در آستانه کانال 26 هزار تومان قرار گرفت و همراه با آن حجم عرضه در بازار متشکل کاهش یافت.

عرضه دلار امروز 28 درصد از روز گذشته پایین‌تر بود و روی 5 میلیون و 931 هزار قرار داشت. متوسط عرضه دلار از هفت فروردین تا امروز 6 میلیون و 179 هزار به دست می‌آید و عرضه امروز از این رقم حدود 4 درصد پایین‌تر بود.

اینکه افت قیمت دلار در طول معاملات امروز بدون کمک عرضه بالا اتفاق افتاد جالب توجه بود. به نظر می‌رسد شروع به کار ريیس جدید بانک مرکزی و اخبار امیدوارکننده در مورد شروع دور جدید مذاکرات هنوز قدرت تاثیرگذاری خود بر بازار را از دست نداده است.

قیمت دلار امروز سه شنبه 20 مهر 1400

در این شرایط، قیمت دلار در بازار آزاد در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با 370 تومان کاهش، 27,120 تومان نرخ گذاری شد.دلار در صرافی ملی با کاهش 1 درصدی نسبت به روز قبل ، 26,049 تومان معامله شد.

دلار در بازار متشکل در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با 171 تومان کاهش، 26,401 تومان نرخ گذاری شد.دلار در سامانه سنا با کاهش 0.8 درصدی نسبت به روز قبل ، 26,576 تومان معامله شد.دلار کانادا با کاهش 1.31 درصدی نسبت به روز قبل، 21,769 تومان معامله شد.

همچنین قیمت یورو نیز در صرافی ملی 30612 نمایش داده شد.

سکه کانال 11 میلیون و 500 را از دست داد

قیمت طلا 18 عیار امروز سه شنبه 20 مهر 1400 مسیر کاهشی داشت و به قیمت یک میلیون و 127 هزار تومان رسید.

به گزارش تجارت‌نیوز، اونس جهانی در بازار امروز به 1762 دلار رسید. قیمت طلا 18 عیار با ادامه روند نزولی قیمت به یک میلیون و 127 هزار تومان رسید.

قیمت سکه طرح جدید 11 میلیون و 520 هزار تومان اعلام شد که در پایین‌ترین نرخ خود به 11 میلیون و 440 هزار تومان کاهش یافت.

قیمت نیم سکه پنج میلیون و 950 هزار تومان و ربع سکه یه میلیون و 500 هزتار تومان ثبت شد.

قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، سه‌شنبه، در حالی تقویت شد که تقاضای خرید طلا علی‌رغم تقویت دلار افزایش یافته است.

به گزارش سی‌ان‌بی‌سی، قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، سه‌شنبه، در حالی تقویت شد که تقاضای خرید طلا علی‌رغم تقویت دلار افزایش یافته است.

در حالی که سرمایه‌گذاران امیدوارند برنامه کاهش خرید گسترده اوراق قرضه توسط بانک مرکزی آمریکا از همین ماه بعد آغاز شود، ارزش دلار در معاملات امروز بالا رفته است.

قیمت خرید نقدی هر اونس طلا در بورس لندن، اسپات‌گلد، تا ساعت 7:12 به وقت تهران، 0.21 درصد رشد کرد و به 1٫757.60 دلار رسید.

قیمت پیش‌خرید هر اونس طلای آمریکا هم تا این لحظه با 0.14 درصد افزایش به 1٫758.20 دلار رسید.

شاخص دلار در مقابل 6 ارز برتر جهان 0.05 درصد تقویت شد و به 94.35 واحد رسید.

بالا رفتن قیمت‌های انرژی و دور جدید تورم در اروپا باعث شده است تا تقاضا برای خرید طلا به عنوان یک سرمایه امن بالا برود و قیمت آن تقویت شود.

تغییرات قیمت سکه و طلا

اما به گزارش تجارت‌نیوز، امروز قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم بر اساس آخرین نرخ اعمالی اتحادیه فروشندگان طلا، جواهر و سکه تهران، 11 میلیون و 100 هزار تومان بود. همچنین سکه طرح جدید 11 میلیون و 330 هزار تومان معامله می‌شد.

نیم سکه پنج میلیون و 900، ربع سکه سه میلیون و 470 هزار تومان و سکه یک گرمی دو میلیون و 150 هزار تومان است.

همچنین قیمت هر اونس طلا در بازار‌های جهانی به هزار و 773 دلار رسید و هر گرم طلای 18 عیار تا ساعت 18 و 44 دقیقه امروز به مبلغ یک میلیون و 125 هزار تومان معامله می‌شد.

آخرین اخبار حوزه ارز، طلا و سکه را در صفحه طلا و ارز تجارت‌نیوز بخوانید.

local_offerبرچسب‌ها:
دلار تا پایان سال 1400 به کدام سمت می‌رود؟ (ویديو)

دلار تا پایان سال 1400 به کدام سمت می‌رود؟ (ویديو)

دلار، در بین چهار بازار مالی طی نیمه نخست سال جاری، بیشترین افزایش قیمت را داشته؛ اما پیش بینی دلار تا پایان سال 1400 چگونه است؟ دو کارشناس بازارهای مالی به این پرسش پاسخ می‌دهند.

TejaratNews.com/
مقاومت سکه شکسته می‌شود؟ / پیش‌بینی قیمت طلا و سکه 27 مهر

مقاومت سکه شکسته می‌شود؟ / پیش‌بینی قیمت طلا و سکه 27 مهر

در بازار امروز اونس جهانی طلا روند با ثباتی را پشت سر گذاشت و اما با کاهش نرخ ارز در ابتدای معاملات امروز قیمت طلا و سکه روند نزولی گرفتند. با توجه به ثبات اونس جهانی اگر قیمت دلار به کانال‌های بالاتر...

TejaratNews.com/

افزایش قیمت طلا و سکه در بازار/ قیمت دلار و یورو امروز 1400/7/27

واکنش افزایشی طلا به صحبت‌های ريیسی / اونس جهانی افزایش یافت

شوک اوراق خزانه به طلا / شروع ناامیدکننده اونس طلا در آغاز هفته

اولین واکنش دلار به صحبت‌های ريیسی / افزایش قیمت دلار امروز 27 مهر

اولین واکنش دلار به صحبت‌های ريیسی / افزایش قیمت دلار امروز 27 مهر

پس از صحبت‌های دیشب ريیسی بازار دلار واکنش افزایشی نشان داد و قیمت دلار در بازار آزاد به کانال 27 هزار و 300 تومان رسید. همچنین نرخ ارز در صرافی ملی افزایشی بود.

TejaratNews.com/

سیگنال سکه به معامله‌گران دلار / پیش‌بینی قیمت دلار امروز 27 مهر

سیگنال‌های دیشب ريیسی برای بازارها /5 پیام مهم ريیس جمهور برای دلار

سیگنال‌های دیشب ريیسی برای بازارها /5 پیام مهم ريیس جمهور برای دلا...

کسری بودجه، نگرانی نسبت به خزانه، حذف دلار 4200 تومانی، هزینه جدید برای اقتصاد با طرح ساخت مسکن و احتمال تداوم تورم البته با رشد کمتر پنج سیگنال مهم در گفتگوی تلویزیونی ريیس جمهور بود. با وجود این، او...

TejaratNews.com/
قیمت نیم سکه به 6 میلیون تومان رسید/ قیمت دلار و یورو امروز 1400/7/26

قیمت نیم سکه به 6 میلیون تومان رسید/ قیمت دلار و یورو امروز 1400/7...

قیمت طلا و سکه امروز با توجه به ثبات نسبی بهای جهانی طلا و افزایش نرخ ارز تعیین شد و بر این اساس قیمت نیم سکه به شش میلیون تومان رسید.

TejaratNews.com/

اثرگذاری قیمت دلار در بازار طلا / کاهش قیمت طلا و سکه امروز 26 مهر

این خبر امروز دلار را ارزان کرد

این خبر امروز دلار را ارزان کرد

مسيله پیش شرط گذاشتن ایران برای شروع مذاکرات می‌تواند تاثیرات متضادی بر قیمت دلار بگذارد و به نظر می‌رسد امروز تاثیرات نزولی آن در بازار تخلیه شد.

TejaratNews.com/
رمزگشایی از اظهارات جدید دولت / ارزانی ضربتی قیمت دلار در راه است؟

رمزگشایی از اظهارات جدید دولت / ارزانی ضربتی قیمت دلار در راه است؟

قیمت دلار از زمان روی کار آمدن دولت ريیسی تاکنون نوسان قابل توجهی داشته. اما حالا به نظر می‌رسد دولت می‌خواهد به هر طریقی قیمت دلار را پایین نگه دارد. از کنترل دستوری تا تزریق ارز به بازار. اما آیا ار...

TejaratNews.com/
کاهش نرخ ارز در بازار امروز / قیمت دلار امروز 26 مهر چقدر شد؟

کاهش نرخ ارز در بازار امروز / قیمت دلار امروز 26 مهر چقدر شد؟

قیمت دلار در بازار آزاد امروز با کاهش قیمت همراه بود و به نرخ 27 هزار و 80 تومان رسید.نرخ ارز صرافی ملی امروز 26 هزار و 537 تومان اعلام شد.

TejaratNews.com/

نرخ ارز دلار سکه طلا یورو امروز

قیمت ارز دلار، سکه، طلا، یورو امروز 13 اردیبهشت 1400؛ افزایش عرضه دلار در بازار بدون مشتری

قیمت ارز دلار، سکه، طلا، یورو امروز 13 اردیبهشت 1400؛ افزایش عرضه ...

دلار در حالی حمایت 22 هزار تومانی را از دست داده است که پس از چندین ماه، دوباره در کانال بیست و یک هزار تومانی قیمت گذاری شده است.

NabzeBourse.ir/
ورود 60 تا 80 هزار خودروی خارجی از نیمه اول 1401 افزایش قیمت طلا و سکه در بازار/ قیمت دلار و یورو امروز 1400/7/27 اعضای حقوقی هیات مدیره صندوق توسعه انتخاب شدند خانه‌ای برای بعد از خانه‌ی آخرت! برنج از ابتدای آذرماه ارزان می‌شود؟ امکان ثبت نام افراد در سامانه جدید مسکن تسهیل شد جزيیات ثبت‌نام طرح جهش تولید مسکن از فردا تولید لوازم خانگی نباید به سرنوشت خودروی داخلی دچار شود روند صعودی و آرام بورس تا پایان سال 1400 یک خیطی 200 میلیارد تومانی آینده 3 صنعت مهم بورسی در روزهای آینده چه می‌شود؟ برگزاری مجمع " کفرآور " در سومین روز آبان " شکلر " نرخ سود پرک را افزایش داد " خاور " محل افزایش سرمایه را تغییر داد " کساوه " از پروژه تولید کاشی پرسلان رونمایی کرد " سامان " برای فروش یک دستگاه ساختمان وکالت داد فروش اموال مازاد دولت کلید خورد/مهلت یک ماهه دستگاه‌‌ها برای معرفی اموال مازاد رکورد تاریخی قیمت سوخت در فرانسه چند هزار تن سرم در گمرک مانده است؟ سیگنال‌های ريیسی برای بورس چیست؟ رشد حجم و ارزش معاملات کالا‌های زیر مجموعه شستا در بورس کالا اعلام قیمت تخم‌مرغ بسته‌بندی تا پایان هفته مفهوم بازده در سرمایه‌گذاری در مجمع شستا چه گذشت؟ طریقه واریز سود سهام شستا اعلام شد ارزش سهام عدالت امروز 27 مهر‌ماه تسهیلات پرداختی بانک‌ها به بخش های مختلف اقتصادی 58 درصد افزایش یافت سرفصل دوره جدید شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی آغاز شد راهکارهای توازن قیمت ها در بازار وکیوم باتوم و قیر " کهمدا " در مجمع 400 ریال تقسیم کرد 407 درصد افزایش سود خالص "ثشاهد" فردا روز بازگشایی "کساوه" و "پتایر"/"خلنت" و "دروز" آماده انجام معامله شاخص کل بورس به روند صعودی خود ادامه داد با 500 میلیون تومان می‌توان در تهران خانه خرید؟ رشد 12554 واحدی شاخص بورس/ارزش معاملات دو بازار به 11هزار میلیارد تومان کاهش یافت صعود 12هزار واحدی شاخص بورس رشد 12 هزار واحد شاخص کل / کدام گروه عملکرد بهتری داشت؟ وضعیت سبد سهام عدالت در 27 مهر ماه فعالیت اصناف منوط به تزریق واکسن شد سبزپوشی آیفکس در چهارمین روز هفته تداوم حرکت شاخص بورس بر مدار صعودی آغاز واکنش‌ها به تهاتر نفت با چای / «چرا با ارزهای دیجیتال تهاتر نمی‌کنند؟» بورس سبزپوش شد | افزایش 12هزار و 554 واحدی شاخص کل " ومهان " از سهامدارانش دعوت کرد نگاهی به آنچه در مجمع "شستا" گذشت مجمع " شفن " با موضوع افزایش سرمایه جزيیات کامل طرح جهش مسکن تولید خودرو به یک میلیون و 200 هزار دستگاه خواهد رسید رشد قیمت‌های جهانی؛ شمشیری دو لبه شاخص با رشد 12 هزارواحدی به کار خود پایان داد