هولسکی نیامده رفت! / سرنوشت بزرگترین شبکه اتریوم...

هولسکی نیامده رفت! / سرنوشت بزرگترین شبکه اتریوم...

شبکه آزمایشی هولسکی (Holesky) اتریوم به دلیل عدم تطابق پارامترها، طبق برنامه‌های از پیش تعیین‌شده راه‌اندازی نمی‌شود،...

پروتولامبدا، محقق اتریوم، گنجاندن داده‌های اضافی در یک فایل نادرست را به‌عنوان علت پیکربندی اشتباه عنوان کرد. علاوه بر این، ناهماهنگی‌هایی در برخی پارامترهای فورک گزارش شده که منجر به خرابی شبکه شده است.

راه‌اندازی شبکه آزمایشی هولسکی پس از توافق بین توسعه‌دهندگان و کلاینت‌های بنیاد اتریوم به هفته آینده موکول شد. نکته مهم این است که این تاخیر به نگرانی در مورد اندازه شبکه ارتباطی ندارد. شبکه آزمایشی همان‌طور که در ابتدا در نظر گرفته شده بود، ادامه خواهد یافت.

هولسکی که قصد دارد گسترده‌ترین شبکه آزمایشی اتریوم باشد، قابلیت‌های تست قرارداد هوشمند را افزایش می‌دهد و دارای 1.46 میلیون نود اعتبارسنجی است که دو برابر ظرفیت شبکه اصلی یعنی تقریبا 700000 نود است.

اهمیت هولسکی در ارايه یک پلتفرم قوی به توسعه‌دهندگان برای آزمایش برنامه‌های غیرمتمرکز است که مکمل گزینه‌های موجود مانند Sepolia و Goerli است که مجموعه‌های اعتبارسنجی کوچک‌تری دارند.

مقیاس بزرگتر هولسکی به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد که زیرساخت‌ها و ارتقاهای خود را در محیطی مشابه شبکه اصلی اتریوم به طور کامل آزمایش کنند. هدف این رویکرد، شناسایی و حل مشکلات مقیاس‌پذیری در شبکه آزمایشی قبل از تاثیرگذاری بر بلاک‌چین اتریوم است و به یک اکوسیستم غیرمتمرکز قوی‌تر کمک می‌کند.

با وجود تاخیر در راه‌اندازی هولسکی، قیمت اتریوم تحت تاثیر این ماجرا قرار نگرفت. در روز گذشته اتریوم شاهد رشد 0.84 درصدی بود اما در ماه گذشته بیش از 8 درصد کاهش داشت.

 

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد