ترین های بورس امروز | هجوم حقیقی ها به این نماد پالایشی!

ترین های بورس امروز | هجوم حقیقی ها به این نماد پالایشی!

امروز هم شاخص کل توانست با رشد بیش از 17 هزار واحدی خود برای چندمین بار کانال 1.4 میلیون واحدی را به خود ببیند. هر چند همه شاخص‌ها سبزپوش بودند، اما نکات منفی هم در بازار دیده شد. با‌ترین‌های بورس امروز آشنا شوید.

به گزارش نبض بورس، امروز سه شنبه 17 آبان 1401 بورس باز هم پرقدرت کار خود را آغاز کرد و شاخص کل در همان ابتدای معاملات توانست به کانال 1.4 میلیون واحدی برای چندمین بار وارد شود. شاخص کل در نهایت با 1.29 درصد رشد معادل 17982 واحد توانست بر روی سطح یک میلیون و 407 هزار و 734 واحد به کار خود پایان دهد.

شاخص کل هموزن نیز با رشد 0.79 درصد معادل 3089 واحد بر ارتفاع 396 هزار و 200 واحدی ایستاد.

یکی از نکات منفی بازار امروز عقب نشینی شاخص کل و شاخص کلهموزن از اوج امروز خود بود. نکته منفی دیگر خروج بیش از 600 میلیارد تومان پول حقیقی از بورس بود.

البته ارزش معاملات در روز جاری رشد 21 درصدی را نسبت به روز گذشته تجریه کرد و می‌توان آن را یک نکته مثبت در نظر گرفت.

اما با‌ترین‌های بورس امروز آشنا شوید.

کچاد تاثیرگذارترین نماد امروز بر روی شاخص کل بود. این نماد توانست 1479 واحد شاخص کل را به سمت بالا حرکت دهد و عنوان تاثیرگذارترین نماد بر شاخص کل در روز جاری را به خود اختصاص دهد.

بیشترین افزایش قیمت امروز به ولملت تعلق گرفت. این نماد در روز جاری توانست رشد 6.98 درصدی را تجربه کند و بر صدر بیشترین رشد قیمت نماد‌ها قرار گیرد.

بیشترین کاهش قیمت نیز به نام شدوص با 4.08 افت تعلق گرفت.

برترین تقاضا و برترین عرضه نیز به ترتیب به غبشهر و انرژی 1 تعلق گرفت. انرژی 1 مدت ها است که در صدر پر عرضه ترین نمادها قرار گرفته است.

بیشترین ارزش معاملات به نام خگستر ثبت شد.

بیشترین حجم معاملات نیز باز هم به خگستر این نماد خودرویی تعلق گرفت.

سنگین‌ترین صف خرید امروز متعلق به غبشهر بود. غبشهری که بر صدر پرتقاضاترین نمادها ایستاده بود.

سنگین‌ترین صف فروش به مانند بیشترین عرضه و همچنین به مانند روزهای گذشته به نام انرژی 1 ثبت شد.

بیشترین ورود پول حقیقی به نام شتران ثبت شد. این نماد پالایشی برای دومین روز متوالی این عنوان را کسب کرد. روز گذشته نیز حقیقی ها به شتران اقبال خاصی نشان دادند و بیشترین ورود پول حقیقی به همین نماد بود.

بیشترین خروج پول حقیقی به یک نماد حمل و نقلی که روند خوبی را در چند روز گذشته طی کرده بود تعلق گرفت. حکشتی امروز بر صدر نمادها با بیشترین خروج پول حقیقی قرار گرفت.

بیشترین ورود پول هوشمند باز هم به شتران بود و فیلترها این گونه نشان دادند که این نماد پالایشی میزبان بیشترین ورود پول هوشمند بوده است.

صنم نیز شاهد بیشترین خروج پول هوشمند بود.

دولت قبل FATF را اجرا کرده‌ بود اقدامات بانک مرکزی در راستای تعمیق بازار رسمی دلار مردم طعم تورم 44 درصدی را چشیدند نیمی از ناوگان کامیونی، فرسوده و از رده خارج هستند/ جزییات پیشنهادات جدید برای ترخیص کامیون‌های وارد... جدیدترین قیمت پنیر سفید و سنتی در میادین / پنیر تبریز کیلویی چند؟ خودروسازان چقدر از قیمت گذاری دستوری زیان دیدند؟ بخشودگی مالیاتی برای اصناف آسیب دیده از اغتشاشات اخیر کمبود زیرساخت در بنادر شمالی و مشکل نبود شرکت‌های لجستیکی چرا ایرانی‌ها 4 دلار ارزانتر از رقبا چای می‌فروشند؟/ بلای جان چای چیست؟ ارزش بیت کوین صفر می‌شود؟ وضعیت عجیب در بازار خودرو بررسی انواع ارزهای دیجیتال؛ رمزارزهای مختلف را بیشتر بشناسید پرسودترین محصول ایران خودرو کدام است؟ ثبت بزرگترین مزایده تاریخ خصوصی سازی فاصله تورمی دهک‌ها 0.6 واحد درصد افزایش یافت معاملات توافقی دلار با قیمت 33 هزار و 600 تومان افزایش قیمت آلومینیوم دربازارهای جهانی سامانه جامع حقوقی و وصول مطالبات بانک سینا راه‌اندازی شد میزان صادرات نفت عراق به ایلات متحده اعلام شد افزایش افسارگسیخته قیمت‌ها کیک اقتصاد روز به روز کوچک‌تر می‌شود تورم 60 درصدی در محصولات خوراکی و آشامیدنی برنامه هند و امارات برای استفاده از ارزهای ملی در مبادلات خبر داغ امروز برای سهام عدالتی ها | واریز سود 2 میلیون تومان از امشب به حساب این افراد محسن رضایی : بندر امیرآباد در تحقق برنامه های اقتصادی دولت جایگاه ویژه ای دارد حسینی پور : مازندران می تواند سیاست های اقتصادی دولت در اوراسیا را پشتیبانی کند ایجاد شفافیت در معاملات خودروهای وارداتی با کمک بورس کالا قیمت گوشی‌های آیفون در بازار + جدول مزیت‌های صندوق‌های بخشی بازار سرمایه چیست؟ افزایش افسارگسیخته قیمت‌ها/ سرگردانی دولت برای بهبود معیشت شرایط خرید 4 خودروی جذاب لاماری ایما، هایما، تارا و پژو 207 در بورس | فروش ویژه 900 خودرو هایما فردا... موافقت نمایندگان ملت با الحاق ایران به سازمان شانگهای ببینید/ قابلیت های جالب ژیان در یک تبلیغ قدیمی رفع تعهدات ارزی، نیازمند راهکارهای موثر رونمایی از الگوی جدید تعرفه برق چین منابع بانکی را بیشتر از قبل به اقتصاد تزریق خواهد کرد نرخ بالای ارز، مشوقی برای رفع تعهدات صادرکنندگان پرداخت 4 هزار و 800 میلیارد تومان مطالبات سنواتی کامیون امپاور BD300، کامیونی پرقدرت، ایمن و با دوام از «خاندوزی» تا «خاندوزی»؛ دفاع تمام قد سخنگوی اقتصادی دولت از مدیرعاملی که توسط وزیر اقتصاد کنار گذ... بیش از 39 هزار میلیارد تومان به حساب سازندگان مسکن واریز شد اوراق ارزی اصلا جذابیت دارد؟/ شقاقی: ترمز دلار این‌گونه... چرا سود سهام عدالت یکجا پرداخت نمی شود؟ | پرداخت قسط دوم سود مشروط شد تخصیص کالابرگ یعنی توزیع فقر بزرگترین معامله تاریخ خصوصی‌سازی نهایی شد/ واریز بخش نقدی معامله افتتاح نخستین بانک ژن پیاز زعفران در ایران اتفاق عجیب در بازار تره‌بار/ میوه‌های نوبرانه ارزان‌تر از دیگر میوه‌ها تشریح جزيیات کمبود گازويیل برای کامیونداران مشمولان جدید رتبه بندی معلمان اعلام شد | جیب این معلمان پرپول می شود از چاله به چاه فقر