تحریف تاریخ، اعتبار خودتان را به باد می دهد!

تحریف تاریخ، اعتبار خودتان را به باد می دهد!

تیر در تاریکی نیست این که می اندازید، شلیک به خورشید حقیقت است آنچه از زه کمان تان پرتاب می کنید. تاریخ راه خود را می رود و حقیقت، حق نمایی خود را دارد چه بخواهید و بنویسید و بگويید چه اخم در چهره و پلک بر هم نهاده از واقعیت، به تحریف، عبور کنید.

غلامرضا بنی اسدی در انتخاب نوشت: هاشمی شناسنامه دفاع مقدس است چنان که او را به درستی شناسنامه انقلاب هم خوانده اند. نمی توانید او را حذف کنید. نمی توانید برای دفاع مقدس، به اسم دیگران شناسنامه صادر کنید. به هر دری که بزنید، سرتان به دیوار خواهد خورد. عرض خود خواهید برد و جز خود را به زحمت نخواهید انداخت که مردان بزرگ از پس غبار ها باز رخ می نمایند

تیر در تاریکی نیست این که می اندازید، شلیک به خورشید حقیقت است آنچه از زه کمان تان پرتاب می کنید. تاریخ راه خود را می رود و حقیقت، حق نمایی خود را دارد چه بخواهید و بنویسید و بگويید چه اخم در چهره و پلک بر هم نهاده از واقعیت، به تحریف، عبور کنید.

تحریف هم فقط جا به جا و نا بجا خوانی نیست که نگفتن حقیقت هم نوعی تحریف است مثل همین روایت خوانی هایی که از دفاع مقدس می شود اما با نادیده گرفتن قله های این حماسه.

ندیدن هاشمی رفسنجانی به عنوان فرمانده ارشد جنگ، مثل معرفی بدون شناسنامه است. کسی قبول تان نمی کند حتی اگر کارت ملی دیجیتال هم داشته باشید. هاشمی شناسنامه دفاع مقدس است چنان که او را به درستی شناسنامه انقلاب هم خوانده اند. نمی توانید او را حذف کنید. نمی توانید برای دفاع مقدس، به اسم دیگران شناسنامه صادر کنید. به هر دری که بزنید، سرتان به دیوار خواهد خورد. عرض خود خواهید برد و جز خود را به زحمت نخواهید انداخت که مردان بزرگ از پس غبار ها باز رخ می نمایند.

فقط یک چیز می ماند که اگر بر دین خویش غیرت دارید حتما باید بدان توجه کنید. آن هم این نکته است که مردم می گویند وقتی تاریخی که خود روز به روزش را زیسته و همه فراز و فرودش را دیده ایم چنین ناروا، روایت می کنند، چطور باید به روایت های تاریخی که می گویند اعتماد کنیم؟ وقتی، دیروز را به دلخواسته امروز شان می خوانند و 1400 را چنین تحریف شده، گزارش می کنند، گزارش های آنان از 1400 سال پیش چه عیاری از حقیقت خواهد داشت؟! این یعنی دارید آتش در ذخیره راهبردی یک مکتب می زنید.

حواس تان نیست که بدون به دست آوردن هیچ چیز، دارید همه چیز را از دست می دهید. بدانید که دستکاری تاریخ و تحریف واقعیت ها وحذف ها شما را به مقصود که غیبت نقش آفرینان از ذهن مردم است نمی رساند بلکه گفته های دیگرتان که چه بسا درست باشد را هم از اعتبار می اندازد و ایضا خودتان را نیز. کسی که در یک مورد نا درست بگوید و حقیقت را بپوشاند در مورد دوم هم می تواند چنین کند. این ظریف نکته ای است که مردم خوب بدان توجه دارند.

نمی گویم هاشمی را دوست بدارید، نمی گویم نقد نکنید، صریح و همه جانبه و منصفانه هم نقد کنید اما تحریف نکنید. این به نفع خودتان است والا این روش که در پیش گرفته اید از اعتبار هاشمی نمی کاهد اما از ذخیره اعتماد به شما کم می کند. این شرط بلاغ بود که گفته آمد، پند می خواهید بگیرید یا ملال؟ خود دانید، یا علی!

local_offerبرچسب‌ها:
نرخ سود وام مسکن به 21٫5 درصد رسید قطار افزایش سرمایه در مجمع به " پکویر " رسید نرخ ارز صرافی ملی امروز پنجشنبه 29 مهر اوراق فروشی، فشار فروش بورس را بالا می‌برد در مجمع شستا چه گذشت؟ / شستا چقدر سود تقسیم کرد؟ اصلاح قیمت مرغ در راستای افزایش نرخ مولفه‌های تولید " ولراز " از رهن یک دستگاه آپارتمان گفت خرید بیت کوین در کمترین زمان با ایرانیکارت " وتوسم " سهام " وبانک " را واگذار کرد سود کارگزاری‌های چقدر است؟ " تپکو " بالاخره قرارداد فروش افشا کرد درس عبرت از دخالت چینی در بازار مسکن پتروشیمی‌ها، نوار بهداشتی را گران کردند! بخش خصوصی مشکل برق را حل می‌کند؟ / برق گران می‌شود؟ " کلوند" کاشی‌های کف را 20 درصد گران کرد عرضه‌های دلار جنب کوچه "ارباب جمشید" 200 کیسه پول زیر آوار شعبه بانک مرکزی عراق قیمت رهن کامل آپارتمان در مناطق 7 و 12 تهران تولیدکنندگان تایر 48 ساعته مستندات ارايه کنند قیمت مرغ برای مصرف کننده: کیلویی 31هزار تومان راغفر: با حذف ارز 4200 تومانی آبان 98 تکرار می‌شود جزيیات دقیق ثبت‌نام در جهش مسکن + لینک‌های دسترسی پرکشیدن کالاهای اساسی از سفره‌ی مستمری‌بگیران قیمت تایر افزایش می‌یابد؟ معاملات الگوریتمی، چاقوی دولبه برای بورس شرایط جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو اعلام شد بنزین گران نمی‌شود/ 3000 تومان قیمت واقعی بنزین است؟ قیمت خودروهای کارکرده نیم میلیاردی در بازار / پژو 2008 کارکده 790 میلیون تومان عربستان در این بازار مهم نفتی جایگزین ایران شد تخفیف بیمه شخص ثالث خودرو منتقل می‌شود؟ قیمت سکه تمام طرح قدیم به 11300000 تومان رسید/ قیمت دلار و یورو امروز 1400/7/28 پرواز ارز‌های دیجیتال با پرچمداری بیت‌کوین فملی 156 درصد سود بیشتری ساخت کارشناسان می‌گویند نفت به 200 دلار هم می‌رسد شرایط نامطمين بازار سکه / پیش‌بینی قیمت طلا و سکه 29 مهر بورس‌بازها منتظر اقدامات تیم مدیریتی جدید هستند 10 هزار ثبت نام موفق در سامانه تقاضای مسکن کلاهی برای بورس 3 پیش‌بینی کارشناسان از آینده بورس / کدام گروه‌ها رشد بیشتری دارند؟ «وملل» تبدیل به بانک می‌شود بیت کوین به مرز 64 هزار و 500 دلار رسید صادرات گوجه فرنگی آغاز شد / گوجه فرنگی ارزان می‌شود هفته گیج کننده بورس/ حقیقی‌ها فروشنده بودند بدون خلق پول پرداخت‌های ماهیانه را انجام می‌دهد بورس هفته را با چراغ قرمز به پایان برد بروزرسانی رایگان شماره شبای 633 هزار سهامدار 3 بانک ادغامی خرید و فروش امتیاز طرح ملی مسکن ممنوع شد رشد 180 درصدی درآمد شرکت‌های بورس نرخ بهره و تاثیر آن بر تصمیمات سرمایه‌گذار تکلیف سهام عدالت فوت شدگان چه شد؟