هیچ مشکلی در تامین اعتبار پروژه‌های گاز سیستان و بلوچستان نیست

هیچ مشکلی در تامین اعتبار پروژه‌های گاز سیستان و بلوچستان نیست

ایلنا: مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با تاکید بر حمایت از سرمایه‌ انسانی و نیروهای بومی استان سیستان و بلوچستان اعلام کرد که در تامین اعتبار برای اجرای پروژه‌های...

به گزارش ایلنا از وزارت نفت؛ به سیستان و بلوچستان، مجید چگنی صبح امروز (جمعه، 13 آبان‌ماه) در روز دوم سفر به این استان با حضور در شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان در جمع کارکنان این شرکت حضور یافت و در سخنانی گفت: شرکت ملی گاز ایران، شرکتی عملیاتی است و شبانه‌روز ندارد، خدمت ما همواره جاری و ساری است و باید پایدار باشد و امکان قطعی آن وجود ندارد.

وی با بیان اینکه صنعت گاز همواره در حال اجرای عملیات است، افزود: همیشه بایدآماده خدمت بلشیم تا هرلحظه و در هر مکان مسيولیت‌های خود را انجام دهیم و با شناختی که از شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان دارم این موضوع انکارناپذیر است.

معاون وزیر نفت در امور گاز با تاکید بر حمایت همه‌جانبه از نیروهای بومی منطقه برای جذب و آموزش، اظهار کرد: متاسفانه این استان در حوزه گازرسانی نسبت به میانگین کشوری عقب‌تر است و برای پیشبرد پروژه‌ها باید دیگر ارکان سازمانی شرکت هم توسعه یابند که متاسفانه در سال‌های گذشته به خوبی انجام نشده است.

چگنی تاکید کرد: پیشبرد این امور در این استان اولویت ماست و باید زودتر انجام شود و ما هم پیگیر مسايل هستیم، از سویی در بحث تامین اعتبار برای سیستان و بلوچستان هیچ مشکلی نیست.

براساس این گزارش، محمدرضا میرشکاری، مدیرعامل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان هم در این نشست گزارشی از تازه‌ترین عملکرد این مجموعه ارايه کرد و مدیران و کارکنان این شرکت نیز به بیان برخی مشکلات و دیدگاه‌های خود پرداختند.

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد