سهامداران بانک دی بخوانند | چرا بانک دی بازگشایی نمی شود؟ | صدای سهامدار

سهامداران بانک دی بخوانند | چرا بانک دی بازگشایی نمی شود؟ | صدای سهامدار

معاملات سهام بانک دی از اواخر مهرماه 1400 متوقف شد و این نماد تا به امروز بازگشایی نشده است. سهامداران این نماد بار‌ها با پیام‌هایی که ارسال کردند خواستار پیگیری آخرین خبر‌ها از بازگشایی این نماد شدند و خبرنگار نبض بورس این موضوع را از فرابورس پیگیری کرد.

به گزارش نبض بورس، نماد بانک دی از 28 مهر 1400 تاکنون بسته است و نزدیک به هفت ماه از بسته بودن این نماد می‌گذرد. در ابتدا این نماد به دلیل برگزاری مجمع متوقف گردید؛ مجمعی که با تنش‌هایی همراه بود. این نماد 1 آبان مطابق با اطلاعیه منتشره در تارنمای کدال، به علت عدم رعایت معیار‌های پذیرش یا الزامات افشا تعلیق شد. همچنین 2 بهمن ماه مجددا اطلاعیه تعلیق این نماد بر روی سایت کدال منتشر گردید.

دوباره در تاریخ 16 بهمن ماه نماد دی اطلاعیه‌ای را در سامانه کدال منتشر نمود که با توجه به عدم رعایت دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت‌های ثبت شده نزد سازمان، شرکت فرابورس ایران، طی نامه شماره 828842 مورخ 1400/09/17 ضرورت رعایت موارد فوق ظرف مهلت 2 ماه را به شرکت تاکید نمود. با توجه به نامه واصله از شرکت مهلت مذکور به مدت 1 ماه دیگر تا تاریخ 1400/12/15 تمدید شده بود.

در 16 اسفندماه، مطابق با اطلاعیه منتشره در تارنمای کدال، به علت عدم رعایت معیار‌های پذیرش یا الزامات افشا توسط شرکت بانک دی، مجددا این نماد تعلیق شد و بانک دی که از 28 مهرماه تاکنون تعلیق بود، یک ماه دیگر این تعلیق تمدید شد.

تعلیق طولانی بانک دی باعث شد تا سهامداران این نماد در تماس با صدای سهامدار نبض بورس بارها و بارها خواستار پیگیری آخرین وضعیت بانک دی باشند. خبرنگار نبض بورس هم آخرین وضعیت بازگشایی این نماد را از مسيولین فرابورس پیگیری کرد. 

مسيولین فرابورس اعلام کردند که عمده دلیل عدم بازگشایی این نماد عدم ارايه صورت های مالی توسط بانک دی است. همچنین دلیل عدم ارايه صورت های مالی نیز عدم تایید توسط بانک مرکزی اعلام شد. گفتنی است پیگیری ها در نهایت به این نتیجه رسید که قرار است به زودی یک شفاف سازی بر روی سامانه کدال درباره وضعیت بانک دی قرار گیرد. 

باید منتظر ماند و دید که شفاف سازی که قرار است بر روی کدال قرار گیرد در چه زمینه ای است. همچنین خبرنگار نبض بورس پیگیر آخرین وضعیت صورت های مالی این بانک از مسيولین آن خواهد بود و متعاقبا این مسيله اطلاع رسانی خواهد شد. 

90 هزار میلیارد تومان سهام بابت رد دیون تامین اجتماعی واگذار می‌شود/ سهام ایران‌خودرو و سایپا بلوکی ... شفافیت بازار خودرو با عرضه در بورس کالا متقاضیان یارانه جدید عجله کنید چه کسانی در لیست دریافت سهام عدالت هستند؟ تصویب وام جدید خرید مسکن در شورای‌عالی مسکن پاک‌کننده شیشه در بازار چند؟ مصرف برق رکورد زد/ عبور مصرف برق از 49 هزار مگاوات زور آزادسازی واردات به افزایش قیمت خودرو نرسید/ آخرین... ترس شدید رمزارزها برای صعود 10 خبر تاثیرگذار بورس فردا 28 اردیبهشت 1401 |فردا پنجمین عرضه اولیه جدید بازار سرمایه واگذاری زمین و خانه اقساطی به این افراد | ثبت نام 30 هزار نفر راه اندازی 3 شهرک صنعتی تصویب شد هیچ مشکلی در فراوانی و ذخایر کالاهای اساسی در کشور وجود ندارد خبر خوب برای خریداران خودرو |ریزش قیمت خودرو در راه است؟ برای خرید 206 چقدر لازم است؟ جزيیات خرید خودرو از بورس کالا | اولین خودروها فردا به بورس می رسند پرونده ارزان فروشی بنزین به کجا رسید؟ آخرین اخبار مجامع 1401/02/27 سهم 1.5 درصدی صنایع پلیمری و پلاستیکی از تولید ناخالص داخلی برای رسیدن به تمدن اسلامی نیازمند ایران قوی هستیم/ 20 درصد درآمد باید از اقتصاد دانش بنیان باشد سهامداران پتروشیمی پارس بخوانند | امروز در پارس چه گذشت؟ جدیدترین جزيیات خرید خودرو در بورس نفت روسیه جایگزین نفت ایران در چین شد؟ شرایط واگذاری زمین و خانه اقساطی اعلام شد شاخص کل بورس رکورد زد خانوارهای دارای سه فرزند بخوانند | جزيیات واگذاری زمین و خانه اقساطی بررسی میزان وام خرید و ودیعه مسکن در جلسه ستاد تنظیم بازار نقشه راه تهاتر کالایی ایران و کوبا امضا شد تهران-هاوانا وارد همکاری های بندری و دریایی شدند قیمت مزدا از 1 میلیارد عبور کرد سه ماه با تلسکوپ بودجه می‌نویسند آخرش وزیر از ما پول می خواهد | با ما شوخی نکنید، ما بانک و بورس نیس... پیش بینی بورس فردا 28 اردیبهشت 1401| توجه دوباره به سهام شرکت‌های بزرگ و بنیادی خرید اتو مو چقدر خرج دارد؟ ادعای عجیب ترکیه درباره گرد و غبار در ایران | منشاء طوفان های گرد و غبار کجاست؟ تصویب وام جدید خرید مسکن در شورای‌ عالی مسکن متقاضیان یارانه عجله کنید جزییات جدید از مکانیزم فروش خودرو/ مالیات جدید در راه... اخبار مهم کدال 27 اردیبهشت 1401 | نمادهای شاخص ساز تحت تاثیر عوارض صادراتی امسال قطعی برنامه ریزی شده آب و برق نخواهیم داشت برگزاری نشست هماهنگی و سیاست‌گذاری مدیران روابط عمومی صنعت آب اولین دستاورد اتحاد استراتژیک ایران خودرو و سایپا به ثمر رسید بازماندگان دریافت یارانه برای ثبت‌نام به «درگاه ملی خدمات دولت» مراجعه کنند قدردانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از حمایت بانک صادرات ایران در نمایشگاه کتاب 4.2میلیون تن موجودی کالای اساسی در بنادر و گمرک /33شناور در صف تخلیه کالای اساسی مشکلات بچه‌دارها با قیمت پوشک | جدول جدیدترین قیمت‌ها وام جدید خرید مسکن در شورای عالی مسکن تصویب شد جایزه مدیر فعال روابط عمومی به بیمه رازی تعلق گرفت منشا ورود گرد و غبار به ایران اعلام شد افزایش منابع و الزامات اجرایی سازمان تعزیرات برای برخورد با پدیده‌های گرانفروشی و احتکار شاخص کل بورس به کانال 1.6 میلیون واحدی وارد شد