بهبود روند معاملات بورس بعد از چند روز منفی/شاخص کل 1364 واحد رشد کرد

بهبود روند معاملات بورس بعد از چند روز منفی/شاخص کل 1364 واحد رشد کرد

شاخص کل بورس در معاملات امروز رشد 1364 واحدی داشت.

به گزارش اقتصاد آنلاین، شاخص کل بورس اوراق بهادار امروز از ابتدا روند مثبتی با شیب بسیار کم به خود گرفت و این روند تا انتهای بازار ادامه دار بود و در نهایت شاخص کل با رشد 0.08 درصدی رو به رو شد.

بیشترین تاثیر مثبت بر روی شاخص را نماد شستا و اخابر و بیشترین تاثیر منفی را نماد فارس و ومعاون بر روی بازار سهام گذاشتند.

شاخص هم وزن عملکرد بهتری نسبت به شاخص کل از خود نشان داد و با افزایش 0.36 درصدی رو به رو شد.

ارزش معاملات خرد امروز 7200 میلیارد تومان بود که اندکی از دیروز بیشتر بود.

از این 7200 میلیارد ، 3600 میلیارد متعلق به بازار بورس، 2000 میلیارد متعلق به بازار فرابورس و 1600 میلیارد متعلق به صندوق های سهامی بوده است.

در بین صنایع نیز بیشترین ارزش معاملات متعلق به گروه خودروسازی و شیمیایی بوده است.

جریان خروج پول از بازار سهام توسط حقیقی ها بعد از چند روز امروز متوقف شد و با اینکه حقیقی ها تا اواسط بازار خالص فروش مثبت را در بازار سهام ثبت کرده بودند اما در نهایت این روند برگشت و امروز حقیقی ها خالص خرید 113 میلیارد تومانی در بازار سهام ثبت کردند.

سرانه خرید اشخاص حقیقی امروز فاصله معناداری با سرانه فروش آن ها داشت و در انتهای بازار سرانه خرید 24.7 میلیون تومانی و سرانه فروش 12.1 میلیون تومانی از حقیقی ها به ثبت رسید که این امر نشان دهنده قدرت دست خریدار در بازار امروز است.

نحوه عرضه اموال مازاد دولت در بازار سرمایه اعلام شد چطور برای معاملات مسکن کد رهگیری بگیریم؟ چالش‌های صنعت در سال 1402 ماهی قرمزها را در آب‌های آزاد رها نکنید بررسی حملات سایبری در ایران و سایر کشورها سیگنال نرخ دلار به بازار مسکن/ چگونه قیمت ملک 100 درصد... رشد اقتصادی کدام کشورها در سال 2023 شکوفا خواهد شد؟ مخالفت دولت با اختصاص سهام عدالت به جاماندگان تغییر چیدمان سفره ندارها در 1401 ادامه روند کاهش و توقف تولید نفت در اقلیم کردستان عراق خریداران سکه بخوانند / حباب سکه افزایشی شد! شرایط دریافت وام فرزند دوم در سال 1402 نیمه جنون دلار / پیش شرط نزولی شدن قیمت دلار در 1402 مسافران هوایی در صورت گرانفروشی یا تاخیر می‌توانند شکایت کنند اطلاعیه سازمان امور مالیاتی در خصوص الزام اتصال به سامانه مودیان سهام عدالت میلیونی در انتظار این افراد فارس من| برای لغو مصوبه شورای عالی کار به دیوان عدالت شکایت می کنیم/ سفره کارگر کوچک نشود جابه‌جایی 40 میلیون وسیله نقلیه در تعطیلات نوروز امسال نرخ بیکاری در 1402 به کدام سمت می‌رود؟ سخنگوی سازمان هواپیمایی: احتمال تاخیر در برخی از پروازها وجود دارد ترافیک در محورهای شمالی همچنان سنگین است شرایط دریافت وام فرزند دوم اعلام شد دولت به وعده مهار تورم عمل کند/ چرا نمایندگان کارگری مصوبه حداقل مزد را امضا کردند جزيیات جدید از خودروهای وارداتی شاهکار جدید رنو را ببینید + تصاویر شرایط دریافت وام فرزندآوری در 1402 + جزيیات سیاست‌های کلی اصل 44 تجلی نگاه رهبر انقلاب به نقش دولت در اقتصاد شرایط دریافت وام فرزند دوم در سال 1402 آخرین خبرها از انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث سه میلیون خانه در کشور نیازمند نوسازی است جزيیات جدید از خودروهای وارداتی / متقاضیان بخوانند مصرف بنزین از 110 میلیون لیتر عبور کرد نرخ بیکاری در 1402 کمتر می‌شود یا بیشتر؟ | مهمترین دلیل کاهش نرخ بیکاری در سال‌های اخیر سرمایه گذاری 8 میلیارد دلاری در چابهار سالانه 500 میلیون بشکه نفت خام در کشور هدر می رود!/ 50 درصد از اتلاف انرژی در کشور قابل بهینه‌سازی ا... ابرتورم در راه است؟ نرخ بیکاری در 1402 به کدام سمت می‌رود؟ مصرف بنزین از 110 میلیون لیتر عبور کرد مسافران هوایی می‌توانند شکایت کنند 3 ریشه‌ تورم مزمن در اقتصاد ایران بازگشت بیت کوین به کانال 29000 دلار پس از یک سال تردد از محور چالوس و آزاد راه تهران- شمال ممنوع است قیمت دلار کولاک کرد | پیش بینی وحشتناک از قیمت دلار در روزهای آینده تفویض اختیار بخشودگی جرايم مالیاتی تا پایان اردیبهشت 1402 تمدید شد کاهش 25 درصدی بدهی خارجی کشور در دی ماه 1401 وزیر کار و تعاون: ادعای ایجاد 1 میلیون شغل درست است مصرف آب و برق مشترکان با حذف یارانه پرمصرف‌ها کاهش یافت چند توصیه به کشاورزان و باغداران برای مقابله با سرمازدگی وزیر کار: ادعای ایجاد 1 میلیون شغل درست است کاهش ناگهانی قیمت مرغ در بازار امروز | قیمت مرغ کیلویی چند؟