جادوگر بزرگ در سعادت آباد شناسایی شد!

جادوگر بزرگ در سعادت آباد شناسایی شد!

گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به حاتم بخشی 1 میلیارد دلاری از جیب سهامداران چند شرکت بورسی و یک عقب ماندگی بزرگ در جاده مخصوص و مشتریانی که منتظرند تا مفت بخرند و...

به گزارش بورس نیوز، هر چند بورس امروز سبزپوش بود، ولی رنگ سرخ بر تن 290 نماد بازار، مجال شادی به سهامداران نمی دهد. در شرایطی که اوضاع قیمت های جهانی گل و بلبل است و صرافی ملی هم دیگ ارز را روی چراغ سه فیتیله ای گذاشته تا آرام آرام بالا برود، فعالان بازار سرمایه بیشتر تماشاچی هستند و البته فرصتی هم به چنگ بیاورند می فروشند و... با این تفاسیر، بازار سرمایه 2 _ 3 هفته دیگر دیدنی است. یا هول می زنند که بخرند مبادا جا بمانند؛ یا بورس می ماند و سهم های under value شده ای که مشتری ندارد!


عقب ماندگی بزرگ در جاده مخصوص
از جاده مخصوص بوهای خوبی به مشام مان نمی رسد. دوستان چند ده هزار دستگاهی از برنامه تولید عقب هستند؛ حال آنکه بخش عمده محصولی را که این روزها تولید می شود، پارسال فروخته اند! غول بزرگ هم سال قبل یک خودروی جدید پیش فروش کرده که با گذشت بیش از یکسال از پیش فروش این محصول، هنوز خبری از تولید نیست!

سحر و جادو در سعادت آباد
در سعادت‌آباد این روزها انگار یک جادوگر شبانه 82 دستگاه ماینر وارد ساختمان بورس کرده، بی اینکه یک نفر ببیند و خبر دار شود! 3 عدد بیت کوین هم استخراج شده که معلوم نیست مال‌ کی هست. حالا چطور خواب دوستان در سعادت‌آباد اینقدر سنگین بوده که این 8 دستگاه ماینر وارد شده، خدا می داند. اما نکته جالب تر اینجاست که با وجود فعالیت 82 ماینر در زیرزمین سعادت آباد، دوستان در توانیر در ابتدا کلا کتمان کردند! به نظر می رسد در این قضیه پای خیلی بیشتر از یک نفر گیر باشد!

حاتم بخشی از جیب سهامدار
این روزها سهامداران شرکت های تولید کننده اوره گلایه های فراوانی بابت رانتی که با خرید اوره با قیمت پایین و به اسم دولتی، از این شرکت‌ها نصیب عده ای که معلوم نیست چه کسانی هستند می شود، دارند. با فروش اوراق به قیمت دولتی حدود یک میلیارد دلار از جیب شرکت‌های بورسی می‌پرد و این وسط هم کسی به روی خودش نمی آورد این پولی که ظاهرا یارانه‌ای است که شرکت‌های نور ساز به بخش کشاورزی می دهند از جیب سهامداران می رود! البته نه فقط سهام داران 4 شرکت اوره ساز، بلکه سهامداران هلدینگ هایی هم که سهامدار عمده این شرکت هستند، بابت این قضیه متضرر می‌شود. حاتم بخشی از جیب سهامدار ، هنری است که فقط در بازار سرمایه ما یافت می‌شود و بس!


جولان کلاهبرداران در بازار املاک
و اما مطلب آخر اینکه خیلی از فعالان بازار سرمایه ناراحتند که چرا جای سهام، ملک نخریده اند؛ اما خبر ندارند در بازار املاک هم کلاهبرداران جولان می دهند و اصلا بعید نیست که خرید ملکی که نزد مشاوران املاک قراردادش را منعقد کرده اند، سرآغازی باشد برای آنکه کفش آهنی به پا کنند تا شاید پول شان زنده شود. طبق آمارها، شکایات رسمی از مشاوران املاک و تخلفات در معاملات ملکی به شدت افزایش یافته است!

هشدار نسبت به افزایش سریع‌ قیمت بیت کوین/ احتمال عرضه بیش از اندازه در روزهای آینده وجود دارد

هشدار نسبت به افزایش سریع‌ قیمت بیت کوین/ احتمال عرضه بیش از انداز...

در حالی ارزش بیت کوین امروز با رشد 26 درصد در یک ماه گذشته به 58 هزار دلار معامله می‌شود که کارشناسان هشدار می‌دهند افزایش سریع‌ قیمت‌ها می‌تواند عرضه گسترده را در روزهای آینده در پی داشته باشد.

FarsNews.ir/
روایت رییس سازمان بورس از ماجرای کشف ماینر در بورس تهران

روایت رییس سازمان بورس از ماجرای کشف ماینر در بورس تهران

رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: مساله وجود ماینر در شرکت بورس تهران به ماه‌های پایانی سال 98 برمی‌گردد، یک کمیته شامل دو نفر از اعضای هیات مدیره شرکت بورس تهران به همراه مدیرعامل و چند تن از مدیر...

JameJamOnline.ir/
روایت رییس سازمان بورس از ماجرای کشف ماینر در بورس تهران

روایت رییس سازمان بورس از ماجرای کشف ماینر در بورس تهران

بورستهران- ایرنا- رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: مساله وجود ماینر در شرکت بورس تهران به ماه‌های پایانی سال 98 برمی‌گردد، یک کمیته شامل دو نفر از اعضای هیات مدیره شرکت بورس تهران به همراه مدیرعام...

Irna.ir/
بیت کوین رکورد چند هفته اخیر را شکست

بیت کوین رکورد چند هفته اخیر را شکست

در معاملات ساعات گذشته شاهد آن بودیم که قیمت بیت کوین رشد خوبی را نسبت به دیروز تجربه کرد و رکورد قیمت چند هفته گذشته را شکست.

FarsNews.ir/
استخراج 90 درصد محبوبترین ارز مجازی در جهان/آخرین بیت کوین چه سالی استخراج می‌شود؟

استخراج 90 درصد محبوبترین ارز مجازی در جهان/آخرین بیت کوین چه سالی...

تا الان بیش از 18 میلیون و 838 هزار بیت کوین در جهان استخراج شده، باید دید که روند استخراج این ارز مجازی تا کی قرار است ادامه یابد.

FarsNews.ir/
جهش بیت کوین به بیشترین میزان 5 ماه گذشته/ سه ماهه چهارم دوران طلایی بیت کوین می شود

جهش بیت کوین به بیشترین میزان 5 ماه گذشته/ سه ماهه چهارم دوران طلا...

امروز بیت کوین با جهش به به بیشترین میزان 5 ماه گذشته ، ارزش 55 هزار دلار را ثبت کرد و پیش بینی می شود که سه ماهه چهارم امسال دوران طلایی این ارز باشد.

FarsNews.ir/
اهالی جاده مخصوص دنبال ویزای عراق

اهالی جاده مخصوص دنبال ویزای عراق

گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به شرکت هایی که اندازه یک جنگل زمین دارند و کسی حواسش نیست و منتقدانی که این روزها تحلیلگر شده اند و...

BourseNews.ir/
ماجرای همه تکذیب‌هایی که در نهایت به وقوع پیوست/ هیات مدیره بورس پاسخگوی 82 دستگاه ماینر باشد

ماجرای همه تکذیب‌هایی که در نهایت به وقوع پیوست/ هیات مدیره بورس پ...

پس از چند روز، بالاخره وجود 82 دستگاه ماینر در شرکت بورس اوراق بهادار تهران تايید شد تا ماجرای استخراج رمزارز در این شرکت وارد فاز جدیدی شود.

FarsNews.ir/

کشف 82 ماینر در ساختمان بورس تهران/ برخورد جدی طبق قوانین

کشف 82 ماینر غیر مجاز در ساختمان بورس تایید شد

کشف 82 ماینر غیر مجاز در ساختمان بورس تایید شد

شرکت توزیع برق تهران بزرگ، کشف 82 ماینر غیر مجاز در ساختمان بورس را تایید و در خصوص آن اطلاعیه‌ای صادر کرد.

TejaratNews.com/
کشف 83 ماینر غیرمجاز در بورس تهران تایید شد

کشف 83 ماینر غیرمجاز در بورس تهران تایید شد

شرکت توزیع برق تهران بزرگ، در اطلاعیه‌ای ضمن تاکید بر برخورد جدی با عوامل استخراج غیرمجاز رمزارز در بورس تهران از هموطنان خواست موارد مشابه را گزارش دهند.

JameJamOnline.ir/

تایید کشف 82 ماینر غیر مجاز در ساختمان بورس

استخراج بیت کوین با انرژی آتش‌فشانی

استخراج بیت کوین با انرژی آتش‌فشانی

السالوادور توانست 0.0059 بیت کوین را با استفاده از انرژی به دست آمده از آتش‌فشان استخراج کند.

FarsNews.ir/
از دستگاه پردازشگر داده در شرکت بورس به عنوان ماینر استفاده شد!

از دستگاه پردازشگر داده در شرکت بورس به عنوان ماینر استفاده شد!

یک عضو هیات مدیره شرکت بورس درمورد کشف چند دستگاه ماینر در این شرکت اعلام کرد که از دستگاه پردازشگر داده در شرکت بورس به عنوان دستگاه ماین استفاده شد!

EghtesadOnline.com/
خبر کشف ماینر در زیرزمین شرکت بورس، کار دست صحرایی داد؛ محمود گودرزی، سرپرست شرکت بورس شد!

خبر کشف ماینر در زیرزمین شرکت بورس، کار دست صحرایی داد؛ محمود گودر...

علی صحرایی از مدیریت شرکت بورس برکنار شده و محمود گودرزی به عنوان سرپرست شرکت بورس انتخاب شده است.

BourseNews.ir/
شفافیت قراردادهای بانکی عایدی بورس را بالا می‌برد کاندیدای مدیرعاملی شستا با حقوق 92میلیونی! وعده دولت عملی نشد؛ صدای روزنامه اصولگرا درآمد مهم‌ترین سیگنال‌ها برای بورس امروز بدهی جهانی به رکورد 88 تریلیون دلار رسید پیشرفتی در سند ایران و چین روی داده است؟ لوازم خانگی تقلبی با نشان برند‌های مشهور! بورس با مدیران جدید اعتماد مردم را جلب خواهد کرد؟ زوایای پنهان شاخص‌های بورس را بشناسید هدف جدید سفته‌بازان مسکن در پایتخت تحویل بوگاتی 9.3میلیون دلاری به مشتریان 10 هزار مگاوات واحد نیروگاهی برای تعمیرات دوره‌ای از مدار خارج شد دستگیری 3 کارمند یک موسسه قرض‌‎الحسنه بانک‌ها 37میلیون متر زمین و ساختمان دارند سوخت زمستانی با واردات گاز از ترکمنستان تامین می‌شود انفجار سنگ 3هزار تنی در آزادراه تهران - شمال تشکیل کارگروهی در مجلس برای واردات خودرو با فیلترشکن ببینید 1400/07/25 ببینید کمبود بنزین در اروپا با مردم چه کرده! چگونگی پرداخت سود شستا هنوز تعیین نشده است/ پرداخت به سجام یک ماه زمان می‌برد ترویج فرهنگ سهام داری عامه مردم ؛ ضرورت بازار سرمایه واردات محدود خودرو به کشور انجام خواهد شد پایان اولین روز سیزدهمین دوره بین‌المللی بازار سرمایه اسلامی (ICM) ريیس بانک مرکزی: کشور از منابع ارزی کافی برخوردار است اختصاص 150 میلیون تسهیلات بلاعوض به زلزله‌زدگان اندیکا کاهش قیمت‌ها در بازار طلا و سکه / قیمت دلار و یورو امروز 1400/7/25 سعودی‌ها از ایران درخواست وساطت کردند فراهم شدن امکان گشایش ال‌سی بین ایران و روسیه 10 هزار مگاوات واحد نیروگاهی از مدار خارج شد تجارت 22.5 میلیارد دلاری ایران با همسایگان وام مسکن 300 میلیون تومانی ایثارگران به شعب بانک عامل ابلاغ شد 60 ثانیه 25 مهر 1400 شرایط صعود و نزول قیمت سکه چیست؟ / پیش‌بینی قیمت طلا و سکه 26 مهر 1٫6 هزار میلیارد تومان در جیب پولدارها/ از پولدارها مالیات گرفته نشد شادی قورباغه ها در دیگ آبجوش قرعه‌کشی خودرو سال آینده حذف می‌شود بازار فردا چگونه است؟ / اصلاح شاخص ادامه‌دار است؟ ماهی قزل‌ آلا به 125هزارتومان رسید احتمال افزایش 100 درصدی قیمت روغن افراد فاقد دانش بورسی با سرمایه‌گذاری در صندوق‌ها از ریسک خود بکاهند پیش‌بینی بازار ارز / راه‌اندازی آزمایشی رمز ارز ملی نیم‌نگاهی به مجمع گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس فروش سهام یک شرکت در مزایده " وسینا " توضیح " غچین " درخصوص افزایش سرمایه/سند تک برگی غچین آماده شد " غچین " متوقف شد/ " غمارگ " و " سهرمز " آماده انجام معامله شدند سهامداران " تاصیکو " در جریان باشند " قشیر " هیات مدیره را انتخاب کرد تطبیق اساساسنامه "دعبید" در نیمه آبان ماه برگزاری مجمع " حفاری " در هفته آینده بورس از افزایش قیمت جهانی گاز، هم سود و هم زیان می برد