کدال ‌نگر 19تیر1400 / زمان و نحوه تقسیم سود وتجارت، شپنا و شتران اعلام شد

کدال ‌نگر 19تیر1400 / زمان و نحوه تقسیم سود وتجارت، شپنا و شتران اعلام شد

امروز در سامانه کدال زمان‌بندی پرداخت سود وتجارت، شتران، شبندر و شراز اعلام شد. ولصنم صورت‌های مالی 6ماهه خود را منتشر کرد و فرابورس از صدور مجوز افزایش سرمایه خود...
برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصادآنلاینسهیل بانی؛ کدال‌نگر 19 تیر 1400 به بررسی برخی از اطلاعیه‌های منتشرشده در کدال پرداخته است.

افزایش سرمایه

«فرابورس»: مجوز افزایش سرمایه 150درصدی شرکت فرابورس ایران از محل سود انباشته و سایر اندوخته‌ها، صادر شد.

«خوارزمی»: شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی، از افزایش سرمایه 200درصدی شرکت توسعه برق وانرژی سپهر، از زیر مجموعه‌های خود، خبر داد.

اطلاعیه‌ها

«میدکو»: شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه از انتقال نماد معاملاتی این شرکت به تابلو دوم بورس خبر داد.

«فاسمین»: شرکت کالسیمین از فروش 17 هزار و 500تن خاک روی، به مبلغ 178میلیارد تومان در بورس کالا خبر داد.

«بنو»: بیمه تجارت نو از کسب مجوز قبولی اتکایی از سوی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران خبر داد. بدیهی است که فعالیت در اخذ قبولی اتکایی باعث افزایش قابل توجه در سودآوری شرکت خواهد شد.

«کویر»: شرکت تولیدی فولاد سپید فراب کویر سهامدارانش را به منظور تصمیم‌گیری باری الحاق انجام فعالیت‌های معدنی به موضوع فعالیت شرکت فراخواند.

«سلار»: شرکت سیمان لارستان از توقف تولید شرکت به علت محدودیت در مصرف برق خبر داد.

پرداخت سود

«ولبهمن»: بنابر اعلام شرکت بهمن لیزینگ، این شرکت در سال مالی منتهی به 99.12.30، به ازای هر سهم 1,018ریال سود کسب کرده است که از این مبلغ، 105ریال میان سهامدارانش توزیع خواهد کرد.

«فخاس»: شرکت مجتمع فولاد خراسان، اعلام کرد 1,400ریال از 2,057ریال سود خالص به ازای هر سهم خود را در سال مالی منتهی به 99.12.30، بین سهامداران توزیع می‌کند.

«خدیزل»: بنابر اعلام شرکت بهمن دیزل، این شرکت در سال مالی منتهی به 99.12.30 به ازای هر سهم 4,086ریال سود کسب کرده است و 410هزار ریال از آن را بین سهامداران خود تقسیم می‌کند.

«غشهد»: شرکت شهد ایران، در سال مالی منتهی به 99.12.30، برای هر سهم 270ریال سود محقق کرده‌است که 250ریال از آن را بین سهامداران خود تقسیم خواهد کرد.

«شبندر»: شرکت پالایش نفت بندرعباس اعلام کرد سهامداران حقیقی این شرکت که در سامانه سجام ثبت نام کردند، می‌توانند از دو شهریور ماه 1400، سود سهام سال مالی منتهی به 99.12.30 را دریافت کنند. همچنین سهامداران حقیقی غیر سجامی می‌توانند از 15 مهر تا 28 اسفند 1400 سود سهام خود را از طریق شعب بانک رفاه دریافت کنند.

«لپارس»: بنابر اعلام شرکت پارس الکتریک، سود سهامداران حقیقی این شرکت، بسته به تعداد سهام آن‌ها، از اول دی الی پنج بهمن ماه پرداخت خواهد شد.

«سامان»: سود سهامداران حقیقی بانک سامان، در تاریخ 1400.07.28، به حساب اعلام شده در سامانه سجام واریز خواهد شد.

«شتران»: شرکت پالایش نفت تهران اعلام کرد سهامداران حقیقی این شرکت می‌توانند از 17 مرداد ماه 1400 الی 15 اسفند 1400، سود سهام سال مالی منتهی به 99.12.30 را از طریق شعب بانک تجارت پرداخت دریافت کنند.

«کبافق»: طبق اعلام شرکت معادن بافق، سود سهامداران حقیقی این شرکت، بسته به تعداد سهام آن‌ها، از مهر ماه الی بهمن ماه 1400 پرداخت خواهد شد.

«سمگا»: شرکت گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران اعلام کرد سهامداران حقیقی این شرکت می‌توانند از اول اسفند ماه 1400، سود سهام سال مالی منتهی به 99.12.30 را از طریق حساب اعلام شده دریافت کنند.

«کپارس»: بنابر اعلام شرکت کاشی پارس، سود سهامداران حقیقی این شرکت، بسته به تعداد سهام آن‌ها، از اول آبان ماه پرداخت خواهد شد.

«وتجارت»: بانک تجارت برنامه واریز سود خود را منتشر کرد. بر اساس این برنامه سود سهامدارانی که دارای حساب نزد بانک تجارت دارند، از 20 مرداد ماه به حساب آن‌ها واریز خواهد شد. همچنین سود سهامداران فاقد حساب، از 20 شهریور ماه از طریق شعب بانک تجارت پرداخت خواهد شد.

«سرچشمه»: سود سهامداران حقیقی شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه، از اول در ماه الی 29 اسفند ماه 1400  از طریق شعب بانک صادرات پرداخت خواهد شد.

«وسین»: بیمه سینا برنامه پرداخت سود خود را منتشر کرد. بر اساس این برنامه سود سهامداران حقیقی این شرکت، بسته به تعداد سهام آن‌ها، از اول آذر ماه پرداخت خواهد شد.

«شراز»: شرکت پالایش نفت شیراز اعلام کرد سهامداران حقیقی این شرکت که در سامانه سجام ثبت نام کردند، می‌توانند از 13 شهریور ماه 1400، سود سهام سال مالی منتهی به 99.12.30 را دریافت کنند. همچنین سهامداران حقیقی غیر سجامی می‌توانند از 15 مهر تا 28 اسفند 1400 سود سهام خود را از طریق شعب بانک تجارت دریافت کنند.

صورت‌های مالی

«ولصنم»: طبق صورت‌ مالی 6ماهه منتهی به 1400.03.31، شرکت لیزینگ صنعت و معدن، در این مدت بیش از 460میلیارد تومان سود خالص کسب کرد و سود خالص هر سهم 373ریال رقم خورد.

local_offerبرچسب‌ها:
هفتمین عرضه اولیه بورس تهران/"سپید" به بورس می آید

هفتمین عرضه اولیه بورس تهران/"سپید" به بورس می آید

سهام شرکت سپید ماکیان در روز چهارشنبه هفته جاری عرضه اولیه می شود.

BourseNews.ir/
رکورد افزایش سرمایه تاریخ بورس می‌شکند / افزایش سرمایه 1200 درصدی شستا

رکورد افزایش سرمایه تاریخ بورس می‌شکند / افزایش سرمایه 1200 درصدی ...

مدیر عامل «شستا» از افزایش سرمایه 1200 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها خبر داد.

TejaratNews.com/
اخباری که بورس فردا را متاثر خواهند کرد | قندی ها خواستار آزاد سازی نرخ شکر!

اخباری که بورس فردا را متاثر خواهند کرد | قندی ها خواستار آزاد ساز...

فردا در حالی بازار سرمایه کار خود را آغاز خواهد کرد که احتمالا ده خبری که در روز جاری منتشر شد بر روی آن تاثیرگذار خواهند بود. قبل از معاملات فردا دوشنبه 21 تیر 1400 این ده خبر را ببینید.

NabzeBourse.ir/
پیش‌بینی بورس 24 خرداد / بورس مثبت می‌شود؟

پیش‌بینی بورس 24 خرداد / بورس مثبت می‌شود؟

بسیاری از کارشناسان بازار معتقدند در بیشتر بازارها روند رکودی حاکم شده است. اما معضل اساسی بازار سرمایه علاوه بر رکود، تحرکات منفی است که در نتیجه اقدامات نادرست دولت و نهاد ناظر در بازار ایجاد شده اس...

TejaratNews.com/
پیش‌بینی بورس 12 خرداد 1400 / اثرات مثبت مالیات بر عواید سرمایه بر بورس

پیش‌بینی بورس 12 خرداد 1400 / اثرات مثبت مالیات بر عواید سرمایه بر...

یک کارشناس بازار سرمایه معتقد است؛ جریان نقدینگی در بازار سرمایه خوب نیست و نقطه روشنی برای بالا رفتن حجم معاملات و در نتیجه افزایش ارزش معاملات وجود ندارد.

TejaratNews.com/
پیش‌بینی بورس شنبه 5 تیر 1400

پیش‌بینی بورس شنبه 5 تیر 1400

کارشناس بازار سرمایه معتقد است: واژه اعتماد به بازار سرمایه واژه صحیحی نیست بلکه اعتماد باید به اقتصاد و رونق در سرمایه‌گذاری شکل بگیرد تا مردم سرمایه‌گذاری کنند در واقع بهبود شرایط اقتصادی اعتمادسازی...

TejaratNews.com/
بورس بین‌الملل در کیش افتتاح می‌شود

بورس بین‌الملل در کیش افتتاح می‌شود

بازرگانیتهران- ایرنا- دبیر شورای‌ عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با بیان اینکه بورس بین‌الملل در کیش به زودی و پس از صدور مجوز از سوی شورای عالی بورس افتتاح خواهد شد، گفت: این بورس برای جذب سرمایه‌های...

Irna.ir/
پیش‌بینی بورس هفتگی بازار سرمایه / نظر کارشناسان بازار سرمایه درباره روند بازار هفته دوم خرداد 1400

پیش‌بینی بورس هفتگی بازار سرمایه / نظر کارشناسان بازار سرمایه دربا...

در اواخر هفته گذشته بازار سهام روندی متعادل و مثبت را داشت و شاخص کل به محدوده یک میلیون و 109 هزار واحد رسید. باید دید بازار سرمایه در هفته آینده از نگاه کارشناسان بازار سرمایه چه روندی را می‌گذراند؟

TejaratNews.com/

پیش‌بینی بورس هفته دوم تیر / اعتماد به بازار چگونه برمی‌گردد؟

پیش بینی بورس فردا دوشنبه 31 خرداد 1400

پیش بینی بورس فردا دوشنبه 31 خرداد 1400

هر چند امروز بورس کار خود را با سبزپوشی شاخص ساز‌ها و رشد شاخص کل آغاز کرد، اما رفته رفته فشار فروش بر خرید غلبه کرد و در نهایت شاخص کل تنها با 1690 واحد افزایش به کار خود پایان داد. بورس فردا چگونه خ...

NabzeBourse.ir/
پیش‌بینی بورس هفته آخر اردیبهشت 1400 / بازار به تعادل می‌رسد؟

پیش‌بینی بورس هفته آخر اردیبهشت 1400 / بازار به تعادل می‌رسد؟

پیش‌بینی بورس هفته آخر اردیبهشت 1400 از نگاه کارشناسان بازار سرمایه نشان می‌دهد بازار سهام احتمالا روندی متعادل را پشت سر بگذارد.

TejaratNews.com/
پیش بینی بورس فردا چهارشنبه 2 تیر 1400

پیش بینی بورس فردا چهارشنبه 2 تیر 1400

امروز 1 تیر 1400 بورس بعد از مدت‌ها یک روز سبز را به خود دید و ارزش معاملات به شکل قابل توجهی رشد کرد و از 7 هزار میلیارد تومان عبور کرد. بورس فردا سبز خواهد بود؟

NabzeBourse.ir/

پول‌های تازه در راه بورس

بورس در هفته‌ای که گذشت/ زنگ خطر برای بورس به صدا درآمد

بورس در هفته‌ای که گذشت/ زنگ خطر برای بورس به صدا درآمد

بورس در هفته گذشته در روندی مطابق ماه گذشته، کاهشی قرار گرفت و شاخص کل با کاهش 3.4 درصدی به یک کانال پایین تر وارد شد و باید دید حمایت از شاخص کل فعال می شود یا خیر؟

FarsNews.ir/
چه خبر از بزرگان بورس؟ | یک بانک بورسی برای سهامدارانش گل کاشت | روز خوب «شفا» با رکورد متفاوت

چه خبر از بزرگان بورس؟ | یک بانک بورسی برای سهامدارانش گل کاشت | ر...

روز منفی شاخص‌های بورسی با تداوم نوسان نماگر کل در کانال 1.3 همراه بود. در این میان، گروه دارویی‌های بازار، روز خوبی را سپری کردند.

NabzeBourse.ir/
پیش‌بینی بورس هفته اول مرداد از نگاه کارشناسان بازار سرمایه جهش فروش و سود و رشد تولید لاستیک بارز در چهار ماهه ابتدایی سال 1400 قیمت لحظه‌ای دلار و یورو در بازار + قیمت انواع سکه | دلار در معاملات خارجی صعود کرد؛ در معاملات پشت ... روبرویی سیگنال‌های منفی و مثبت / تکلیف دلار در روزهای پایانی دولت چیست؟ جهش فروش و سود و رشد تولید لاستیک بارز در چهار ماهه ابتدایی سال 1400 بازار سیمان در قبضه 30 نفر! حداقل هزینه معیشت کارگری چقدر است؟ هزینه سرسام‌آور اجاره ویلا در شمال کشور! چرا بورس در یک ماه گذشته رشد کرد؟ / سیاست‌های دولت جدید درباره بورس چه خواهد بود؟ افزایش قیمت تخم مرغ در راه است؟ بورس در هفته آخر تیر/ پنجمین هفته مثبت بورس با طعم خروج پول حقیقی‌ها رشد دوباره بیت کوین در معاملات امروز/ روز سبز و قرمز ارزهای مجازی تخم مرغ گران می‌شود؟ هشدار دامداران درباره کمبود شدید دام آمار بارش‌ها هم محرمانه شد! / مشکل خوزستان قابل حل است؟ واردات برنج ممنوع شد تورم تیرماه از مرز 44درصد عبور کرد بازگشت رشد به بورس در تیرماه تحت تاثیر چه عواملی رخ داد؟ سه محصول جدید سایپا وارد بازار می‌شود لزومی ندارد همه اقشار از هواپیما استفاده کنند چه خبر از کریپتولند؟ | بازپرس پرونده چه گفت؟ اتفاق عجیب در بازار مسکن / هزینه وام مسکن تغییری نداشته است! قدرت نمایی بازار بدهی تحلیل تکنیکال و بنیادی وتوشه | هدف اول قیمتی وتوشه کجاست؟ قیمت دلار و یورو اعلام شد/نرخ ارز صرافی ملی امروز 1400/5/1 کاهش نرخ بیکاری در استان تهران شاسی بلند جدید فولکس واگن رونمایی شد سود عرضه اولیه سپید کی و چگونه پرداخت می شود؟ پیش فروش مسکن در بورس کالا تایید شد رشد بیش از 12 درصدی بورس / بازارهای طلا و ارز به کدام سمت رفتند؟ فروش 90 میلیارد تومانی "بوعلی" در رینگ نقره‌ای قیمت جدید محصولات ایران خودرو در بازار آزاد اعلام شد ورود نقدینگی به صندوق‌ها، مجددا معکوس شد! تحلیل تکنیکال و بنیادی غدیس | روند صعودی تا کجا ادامه خواهد داشت؟ دومینوی خروج نقدینگی به 9 همت رسید «ایرالکو» درآمد 820 میلیاردی را زد سیگنال فروش در بازار طلا! / آخرین پیش‌بینی‌ها از قیمت طلا آخرین قیمت طلا پیش از امروز اول مرداد / پیش‌بینی‌ها در بازار طلا چگونه است؟ زمان عرضه اولیه وهامون کی است؟ مسکن به بورس می‌رود؟ وقفه در بازگشت نرخ دلار به کانال 23هزار تومان بورس فردا تعطیل است؟ / اولین روز کاری بورس کی است؟ پراید جدید در راه بازار / اعلام مشخصات و قیمت احتمالی آن آخرین قیمت دلار پیش از امروز اول مرداد / پیش‌بینی‌ها از بازار دلار چیست؟ قیمت مسکن در شرق تهران / افسریه ارزان‌تر است یا پیروزی؟ مرغ 100 هزار تومانی در راه است؟ واردات برق از سه کشور/ مشکل خاموشی‌ها حل شد؟ رشد 31 درصدی هزینه‌ زندگی/ هزینه مسکن در تهران، یک سوم درآمد خانوار اجاره مسکن غرب تهران؛ کدام مناطق ارزان شد؟ چالش تعطیلات کرونایی برای برندگان قرعه‌کشی سایپا

در حال بارگیری...