سرمایه‌گذاری 10 هزار میلیارد تومانی بیمه‌ها برای ساخت مسکن

سرمایه‌گذاری 10 هزار میلیارد تومانی بیمه‌ها برای ساخت مسکن

سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن از انجام مذاکرات اولیه با ريیس کل بیمه مرکزی برای همکاری مشترک در ساخت واحد‌های نهضت ملی...

به گزارش خبرگزاری برنا، ارسلان سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن از انجام مذاکرات اولیه این سازمان با ريیس کل بیمه مرکزی برای همکاری مشترک در ساخت واحد‌های نهضت ملی مسکن خبر داد.
سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن گفت: بر اساس مذاکرات اولیه، بیمه مرکزی، در فاز اول برای سرمایه‌گذاری حدود 10 هزار میلیارد تومان در بخش مسکن اعلام آمادگی کرده است.
مالکی با بیان اینکه در مذاکرات اولیه، مدل‌های مشارکتی و سرمایه‌گذاری جاری در سازمان ملی زمین و مسکن به مدیران ارشد صنعت بیمه کشور معرفی شده است، اضافه کرد: همچنین در این نشست برای دریافت مدل پیشنهادی مدنظر صنعت بیمه برای مشارکت در ساخت مسکن اعلام آمادگی کردیم.
وی شهرک‌سازی و صندوق‌های سرمایه‌گذاری را الگوی موفقی برای مشارکت در ساخت مسکن دولتی عنوان کرد و گفت: انتخاب این مدل‌ها به ذايقه و تمایل سرمایه‌گذار بستگی دارد.
سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن با بیان اینکه نقش بیمه‌ها در دنیا در کیفیت ساخت و ساز بسیار اثرگذار است، افزود: در بسیاری از کشور‌ها نظارت عالی بر ساخت و ساز برعهده شرکت‌های بیمه است و همین امر باعث افزایش ساخت می‌شود.

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد