پیش‌بینی قیمت طلا فردا 26 بهمن / حباب سکه 550 هزار تومان شد

پیش‌بینی قیمت طلا فردا 26 بهمن / حباب سکه 550 هزار تومان شد

طلای 18 عیار نسبت به روز پنج‌شنبه با 16 هزار تومان افزایش به یک میلیون و 182 هزار تومان رسید. نایب ريیس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران می‌گوید طلا امروز به دلیل نوسان افزایشی دلار گران شد. به دلیل بسته بودن بازارهای جهانی فردا قیمت طلا روند ثابتی دارد.

به گزارش تجارت‌نیوز، امروز اگرچه انس جهانی طلا نسبت به روز پنج‌شنبه با 18 دلار کاهش به قیمت یک هزار و 825 دلار رسید اما طلا و سکه به دلیل نوسان ارزی در ایران گران شد.

به گفته نایب ريیس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران، از صبح امروز نوسان ارز باعث شد که طلا و سکه در بازار داخل رقم جدیدی را ثبت کنند. پیش‌بینی می‌شود به دلیل بسته بودن بازارهای جهانی فردا قیمت طلا و سکه روند ثابت داشته باشد.

محمد کشتی‌آرای معتقد است چنانچه بازار جهانی طلا امروز باز بود و قیمت انس جهانی بالا می‌رفت، قطعا قیمت‌ طلا گرانتر می‌شد.

تقاضا برای طلا و سکه وجود دارد؟

روز گذشته سید محمود فضل آذر شربیانی، بازرس هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران گفته بود: «مردم پول برای خرید طلا ندارند. به دلیل کاهش میزان تقاضا، تولید مصنوعات طلا در سال گذشته حدود 75 درصد کاهش یافته است.»

تقاضا برای خرید طلا و سکه در پایان سال وجود دارد؟ نایب ريیس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران به تجارت‌نیوز گفت: روزهای پایان سال را سپری می‌کنیم. در بازار تقاضا برای خرید سکه زیاد شده است و امروز حباب سکه به 550 هزار تومان رسید.

تقاضا برای نیم سکه زیاد شد

با افزایش قیمت دلار قیمت سکه چه تغییری کرد؟ کشتی‌آرای در پاسخ به این سوال توضیح داد: طلای 18 عیار با 16 هزار تومان افزایش نسبت به روز پنج‌شنبه به قیمت یک میلیون و 182 تومان رسید. سکه طرح جدید اما 300 هزار تومان افزایش یافت و با قیمت 12 میلیون و 300 هزار تومان معامله شد.

در روزهای پایان سال تقاضا برای خرید نیم ‌سکه و ربع سکه زیاد شد و نیم‌سکه با 200 هزار تومان افزایش به قیمت 6 میلیون و 700 هزار تومان رسید.

ربع سکه هم با 100 هزار تومان افزایش با قیمت 4 میلیون و 500 هزار تومان فروخته شد. سکه گرمی اما ثابت باقی ماند و با قیمت 2 میلیون و 500 هزار تومان معامله شد.

قیمت سکه و طلا امروز 10 اسفند ‌99

قیمت سکه و طلا امروز 10 اسفند ‌99

هر قطعه سکه بهار آزادی طرح امامی در بازار آزاد تهران امروز (یکشنبه 10 اسفند) به قیمت 11 میلیون و 120 هزار تومان به...

Borna.news/

پیش‌بینی قیمت طلا امروز 10 اسفند 99

آخرین قیمت طلا و سکه تا پیش از امروز 10 اسفند 99 چقدر بود؟

جزيیات بازار طلا و سکه در آغاز هفته / قیمت دلار و یورو امروز 99/12/9

پیش‌بینی ریزش قیمت سکه تا 8٫5 میلیون تومان

پیش‌بینی ریزش قیمت سکه تا 8٫5 میلیون تومان

سکه دیروز 200 هزار تومان از ارزش خود را از دست داد و به بهای 11 میلیون و 150 هزار تومان رسید. با توجه به وضعیت بازار جهانی که ریزش قیمت در آن اتفاق افتاده، آیا ممکن است این اتفاق به بازار داخلی نیز سر...

TejaratNews.com/
قیمت طلا باز هم ریزش دارد؟

قیمت طلا باز هم ریزش دارد؟

طلا با نزدیک شدن به روزهای پایانی فوریه در آستانه دومین کاهش ماهانه در سال 2021 قرار دارد و تحلیلگران هشدار می دهند احتمال نزول بیشتر قیمت این فلز ارزشمند وجود دارد.

TejaratNews.com/

احتمال سقوط قیمت طلا تا 1200 دلار

پیش‌بینی قیمت طلا فردا 10 اسفند / ریزش قیمت جهانی طلا ادامه دارد؟

قیمت سکه و طلا امروز 9 اسفند ‌99

قیمت سکه و طلا امروز 9 اسفند ‌99

هر قطعه سکه بهار آزادی طرح امامی در بازار آزاد تهران امروز (شنبه 9 اسفند) به قیمت 11 میلیون و 200 هزار تومان به فروش رس...

Borna.news/
قیمت انواع سکه و طلا در بازار امروز

قیمت انواع سکه و طلا در بازار امروز

سکه طرح جدید صبح امروز 11 میلیون و 250 هزار تومان فروخته شد و هر گرم طلا 18 عیار یک میلیون و 87 هزار تومان قیمت خورد

Bartarinha.ir/

پیش‌بینی قیمت طلا امروز 9 اسفند 99

آخرین قیمت طلا و سکه تا پیش از امروز 9 اسفند 99 چقدر بود؟

سقوط قیمت طلا در 24 ساعت اخیر / ثبت پایین‌ترین نرخ 8 ماهه اخیر طلا

سقوط قیمت طلا در 24 ساعت اخیر / ثبت پایین‌ترین نرخ 8 ماهه اخیر طلا

قیمت طلا در بازار جهانی طی 24 ساعت اخیر تجربه عجیبی داشت. در حالی که این نرخ تا 1716 دلار یعنی پایین‌ترین قیمت هشت ماهه اخیر رسید اما بعد قیمت برگشت و در نهایت بازار با نرخ 1735 دلار در هر اونس بسته ش...

TejaratNews.com/
قیمت طلا شنبه چه می‌شود؟ / احتمال ریزش قیمت طلا و سکه

قیمت طلا شنبه چه می‌شود؟ / احتمال ریزش قیمت طلا و سکه

قیمت جهانی طلا روندی نزولی به خود گرفته و از سوی دیگر قیمت دلار پس از آزادسازی منابع ایران در کره احتمالا نزولی شود. این دو عامل احتمالا باعث کاهش قیمت طلا در روز شنبه شوند.

TejaratNews.com/
آخرین قیمت طلا تا پیش از روز پدر / چرا سکه مجددا گران شد؟

آخرین قیمت طلا تا پیش از روز پدر / چرا سکه مجددا گران شد؟

آخرین قیمت طلا و سکه تا پیش از امروز، هفتم اسفند ماه 99 چقدر بوده است؟ روندی صعودی شده قیمت‌ها در بازار طلا ناشی از چیست؟

TejaratNews.com/
قالیباف: دولت باید برای افزایش حقوق بازنشستگان کشوری از مجلس مجوز می‌گرفت قصد ما این نیست که سقف حقو... پروپیلن پالایش نفت شازند مهمان امروز بورس انرژی معامله بیش از 44 هزار قرارداد توسط شرکت تولید نیروی برق پرند مپنا مجلس به دنبال کاهش حقوق بازنشستگان نیست رشد 140 درصدی صف‌های فروش بورس/ منفی 2 درصد راهی برای ضرر کمتر قیمت دلار امروز 10 اسفند 99 چقدر شد؟ آغاز تیم‌سازی آنلاین چهارمین کمپ استارتاپی هوش مصنوعی دیجی‌نکست شیوه واگذاری ETFهای دولتی تعیین شد "حتاید"، "حاسا" و "حپارسا" همراه با افت 2 درصدی رونمایی از امکانات جدید امنیت سفر تپسی بازار تحت فشار خروج نقدینگی نخستین تست بالینی واکسن ضد کرونای «کووپارس رازی» دقایقی پیش انجام شد معاملات مثبت "حسینا" در صفر تابلو قضات مجددا از پرداخت مالیات پلکانی حقوق معاف شدند/ محمدباقر قالیباف ريیس مجلس در جریان بررسی بخش درآ... "همراه"، اما دارای صف فروش 2 میلیونی است افت یک درصدی در معاملات "اخابر" همراه با صف فروش 32 میلیونی صف فروش 22 میلیونی "ولشرق" "کالا" و "بورس" هم با افت یک درصدی صف فروش 6 میلیونی دارند "فرابورس" با افت 2 درصدی دارای صف فروش 7 میلیونی معاملات سراسر منفی در گروه انبوه سازان در گروه رایانه فقط "رافزا" سبزپوش است شاخص در این لحظات به عدد 1.187.104 رسیده است قیمت دلار و یورو اعلام شد / نرخ ارز در صرافی ملی 99/12/10 نگاه اجمالی به شستا + عکس قیمت دلار و یورو امروز 10 اسفند 99 قیمت دلار و یورو امروز یکشنبه 10 اسفندماه 99/ افت نسبی دلار در کانال 25/ بازار ارز تحت تاثیر این دو ... سهام شرکت‌های دولتی در بورس واگذار می‌شود بسیج از پرداخت حق انشعاب آب و برق معاف شد جزيیات اعمال تخفیفات بیمه نامه شخص ثالث معاف مالیاتی برای اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها تغییر نگرش در بازار ارز / دولت برای جبران کسری بودجه دلار را گران می‌کند؟ قیمت طلا باز هم ریزش دارد؟ پول‌های بلوکه شده ایران در چین چقدر است؟ عملکرد چشمگیر تاپ در حوزه پرداخت الکترونیک "غزر" تندیس گرفت تحلیل شاخص بورس، روند نزولی شاخص کجا متوقف خواهد شد؟ + فیلم نرخ رسمی همه ارز‌ها ثابت ماند طبقه متوسط در شرایط سختی است قیمت لبنیات از اول سال 545 بار تغییر کرد شاخص‌سازان در مدار منفی / بورس به نقدینگی نیاز دارد! آخرین قیمت نفت تا امروز 10 اسفند / نفت چه خواهد شد؟ مجموع نرخ فروش "شرانل" نمره قبولی گرفت/ رشد نرخ محصولات اصلی شرکت روزهای سبز نیز آرزوست + عکس "اپال" را در یک نگاه ببینید + عکس اجاره خانه در تهران 30درصد رشد کرد بیش واکنش‌ها دلیل عمده اتفاقات در بازار سرمایه با 55 میلیون تومان صاحب خودرو شوید! افت 3 هزار واحدی شاخص کل بورس امروز 10 اسفندماه چرا بورس از سکه افتاد؟ بیت کوین یا بورس، بهترین بازار برای سرمایه‌گذاری کدام است؟

در حال بارگیری...