خبر جدید برای سهامداران شستا

خبر جدید برای سهامداران شستا

عضو هیات‌مدیره و قايم‌مقام شستا از خبر جدیدی سخن گفت که شاید برای سهامداران مهم باشد.

به گزارش تجارت‌نیوز، محمود ملکوتی‌خواه، عضو هیات‌مدیره و قايم‌مقام شستا از تداوم خبرهای خوش در شستا خبر داد و گفت: با توجه به گستردگی دامنه فعالیت، تنوع شرکت‌ها و هلدینگ‌های زیرمجموعه، سابقه طولانی فعالیت و حجم عملیات در شرکت چند رشته‌ای شستا دریافت گزارش مقبول برای صورت‌های مالی تلفیقی گروه و شرکت اصلی منتهی به 31/03/1400 محقق شد.

به گزارش شستا رسانه، قايم‌مقام شستا بیان کرد: با توجه به سیاست‌های ابلاغی از سوی وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راستای راه‌اندازی قرارگاه‌ مانع‌زدایی و‌ ایجاد شفافیت، شستا گام موثر دیگری در مسیر کیفیت بخشیدن به شفافیت بیشتر برداشته است. او به تعداد گزارش‌های مقبول در شرکت‌های زیرمجموعه هم اشاره کرد و افزود: تعداد گزارش‌های مقبول در شرکت‌های زیرمجموعه از 102 گزارش مقبول در سال 97 به 147 گزارش مقبول در سال مالی جاری به رشد 44 درصدی رسیده است.

مطالعه بیشتر: اقدام عجیب شستا در پرداخت سود / سود شستا چقدر است؟

 

local_offerبرچسب‌ها:
معاون وزیر کار: سود همه سهامداران شستا تضمین و به آنها پرداخت می‌شود

معاون وزیر کار: سود همه سهامداران شستا تضمین و به آنها پرداخت می‌ش...

معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بر اساس تصمیمی که برای تقسیم سود سهام شستا در مجمع گرفته خواهد شد، سود همه سهامداران به ویژه سهامداران خرد، تضمین شده و به آنها پرداخت می‌شود.

FarsNews.ir/
سهامداران شستا بخوانند | عالیجناب به دنبال رکوردشکنی

سهامداران شستا بخوانند | عالیجناب به دنبال رکوردشکنی

چند وقتی است که موضوع افزایش سرمایه شستا جدی تر از گذشته پیگیری می شود و همین مسيله موجب شده است تا این نماد چند روزی در صف خرید قفل شود. خبرها حکایت از آن دارد که این غول بورسی به دنبال رکوردشکنی در ...

NabzeBourse.ir/
خبر خوب برای سهامداران شستا | افزایش سرمایه در راه است؟

خبر خوب برای سهامداران شستا | افزایش سرمایه در راه است؟

محمد رضوانی فر مدیرعامل شستا در مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت که در تاریخ 26 اسفندماه برگزار شده بود در خصوص افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها گفته بود که تا دو ماه دیگر گزارشات آن نهایی خواهد...

NabzeBourse.ir/
سهامداران شستا بخوانند | سقوط قیمت به زیر هزار، روند چگونه خواهد بود؟

سهامداران شستا بخوانند | سقوط قیمت به زیر هزار، روند چگونه خواهد ب...

امروز 22 خرداد 1400 در ابتدا بازار با بلاتکلیفی همراه بود و در نهایت این رنگ قرمز بود که بر شاخص و نقشه بازار غالب شد. شستا که یکی از نماد‌های تاثیرگذار بر شاخص کل بود، معاملات جالبی را داشت. ورود پول...

NabzeBourse.ir/
خبر مهم برای سهامداران شستا + عکس

خبر مهم برای سهامداران شستا + عکس

امروز شستا توانست معاملات خوبی را پشت سر بگذارد و با صف خرید به کار خود پایان دهد. میزان ورود پول حقیقی به این نماد بیش از 20 میلیارد تومان بود. همچنین یک خبر خوب نیز پیرامون این نماد در روز جاری منتش...

NabzeBourse.ir/
یک خبر مهم برای سهامداران شستا!

یک خبر مهم برای سهامداران شستا!

هر چند شستا نیز به مانند سایر سهم‌های بزرگ بازار امروز 13 اسفند 99 در بازه منفی معامله شد، اما یک خبر مهم درباره این نماد منتشر شد.

NabzeBourse.ir/
خبر جدید برای سهامداران «شستا»

خبر جدید برای سهامداران «شستا»

نماد شستا (شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی) گزارش فعالیت سه ماهه خود را در سامانه کدال منتشر کرد. این گزارش حاوی اطلاعاتی است که می‌تواند برای تصمیم‌گیری سهامداران شستا کاربردی باشد.

TejaratNews.com/
خبر خوب برای سهامداران شستا

خبر خوب برای سهامداران شستا

مدیر عامل شرکت شستا خبر داده است: دو میلیون یورو که از فدراسیون فوتبال طلب داشتیم به نرخ روز دریافت کردیم.

TejaratNews.com/
سهامداران شستا بخوانند (99.10.27)

سهامداران شستا بخوانند (99.10.27)

در معاملات بورس امروز شستا با افت پنج درصدی قیمت 19,560را ثبت کرد. همچنین ارزش معاملات این شرکت از رقم 330میلیارد تومان عبور کرد.

EghtesadOnline.com/
سهامداران شستا بخوانند (99/10/17)

سهامداران شستا بخوانند (99/10/17)

در معاملات بورس امروز شستا با افت پنج درصدی قیمت 19,410را ثبت کرد. همچنین ارزش معاملات این شرکت از رقم 330میلیارد تومان عبور کرد.

EghtesadOnline.com/
خبر خوب برای سهامداران شستا

خبر خوب برای سهامداران شستا

دقایقی پیش اعلام شد که شستا با افزایش سرمایه شرکت‌های تابعه واجد شرایط، از محل تجدید ارزیابی موافقت اصولی می‌کند.

TejaratNews.com/
خبر خوب برای سهامداران شستا / ساختمان باشگاه پرسپولیس توقیف شد

خبر خوب برای سهامداران شستا / ساختمان باشگاه پرسپولیس توقیف شد

با توجه به بدهی فدراسیون فوتبال به شرکت شستا، ساختمان باشگاه پرسپولیس به دلیل اینکه سند آن به نام این فدراسیون است، توقیف شده است.

TejaratNews.com/
خبری خوش برای سهامداران شستا

خبری خوش برای سهامداران شستا

سود فروش سرمایه‌گذاری‌ها در ماه آذر برای نماد شستا، 14 میلیارد و 511 میلیارد ریال شناسایی شد.

TejaratNews.com/
سهامداران «شستا» بخوانند: ورود و خروج پول حقیقی به این نماد چگونه بود؟

سهامداران «شستا» بخوانند: ورود و خروج پول حقیقی به این نماد چگونه ...

امروز معاملات شستا این غول بورسی به گونه ای بود که چندین بار صف خرید تشکیل شد اما هر بار صف خرید با عرضه سهم شکسته شد. تابلو شستا امروز چگونه بود؟

NabzeBourse.ir/
کمک 7 میلیارد دلاری ایرانیان به ترکیه تیغ پاستور بیخ گلوی بازار سرمایه/بورس، دوباره مادرخرج می شود! صف‌های فروش سنگین‌تر می‌شوند / سرمایه‌گذاران چه راهی را در پیش بگیرند؟ سودآوری طرح‌های جدید در صورت حذف «سود مرکب» نظام بانکی اختتامیه سیزدهمین دوره بین‌المللی بازار سرمایه اسلامی خودروی ثبت نامی شبیه لاتاری شده است پنج هزار تن ذرت آلوده شد! با 300 میلیون تومانی میتوان در کرج خانه خرید؟ قاچاق سوخت بیش از 20 میلیون لیتر در روز است!/ ترکیه از ایران بنزین می‌گیرد؟ افزایش قیمت لوازم خانگی غیرقانونی است حذف خرید‌ها از سبدخانوار به دلیل گرانی "کسعدی" فردا بازگشایی می شود/" شتران " آماده انجام معامله " لکما " برای " همراه " 300 دستگاه کولر صنعتی می‌خرد " پیزد " نرخ 4 نوع لاستیک را افزایش داد اطلاعیه اصلاح قرارداد آتی پسته و راه اندازی یک سررسید جدید ارزش سهام عدالت امروز 26 مهرماه خبر مهم برای سهامداران لاستیکی / مجوز افزایش قیمت تایر صادر شد خرید سیمان از بورس کالا آسان شده است/ اصلاح بازار پس از 88 سال علت اصلی ریزش بازار چه بود؟ " برکت " در مجمع به سرمایه 27 درصدی رسید دورهمی سهامداران " قنقش " در هفته آینده آغاز پرداخت سود " کگهر " از فردا " قتربت " از بهار سال آینده سود می دهد خبر جدید برای متقاضیان دریافت وام 450 میلیون تومانی ثبت نام متقاضیان مسکن در سامانه ثمن هزینه فرصت و نقش آن در تصمیمات سرمایه‌گذاری این خبر امروز دلار را ارزان کرد برنامه دولت برای تکمیل کریدورهای ترانزیتی در بخش ریلی ماجرای ورشکستگی دولت چیست؟ وضعیت سبد سهام عدالت در 26 مهر ماه وزیر صمت با واردات خودرو موافقت کرد / از سال 1401 خودرو وارد می‌شود خرید سهام بهتر است یا بیمه عمر؟ وزیر راه: قرار نبود سالی یک میلیون مسکن بسازیم! موافقت وزیر صمت با واردات خودرو از سال آینده رشد 854 واحدی شاخص بورس تهران/ ارزش معاملات دو بازار 53 هزار میلیارد تومان شد خضریان: برگ سبز خودرو حکم سند رسمی دارد رشد شاخص بورس در معاملات امروز بازار افت گروه‌های کوچک بازار/ بانکی‌ها قرمزپوش شدند قرار نیست سالی یک میلیون مسکن بسازیم! رشد شاخص بورس در معاملات امروز بازار رشد شاخص بورس در معاملات امروز بازار پراید در آستانه مذاکرات چقدر شده است؟ الزام تولیدکنندگان فولاد به عرضه محصولات در بورس کالا شاخص کل بورس در دقایق پایانی بازار سبز شد سرمایه شرکت‌های کارگزاری در سال 1399 مسیر صعودی پیمودند درآمد 3 هزار میلیارد تومانی یک کارگزاری از بورس، فقط در 6 ماه فیدلیتی به بازار نرسیده گران شد / افزایش قیمت 10 درصدی در 4 ماه گام بلند بانک ایران زمین در خدمات دهی نوین دیدار معاونت فناوری اطلاعات بانک ایران زمین با سازمان حمل و نقل شهرداری رشت افتتاح دو مدرسه در راستای مسيولیت اجتماعی بانک ایران زمین