خبر خوش درباره پرداخت مطالبات فرهنگیان

خبر خوش درباره پرداخت مطالبات فرهنگیان

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری گفت: تمامی مطالبات نیرو‌های خرید خدمات آموزشی و حق التدریس‌های امسال را تا...

رضا حاجی‌پور در تشریح نشست امروز (دوشنبه 8 خرداد) کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس اظهار کرد: در نشست امروز ادامه بررسی تقاضای اعمال ماده (234) آیین نامه داخلی از سوی تعدادی از نمایندگان در خصوص عدم پرداخت به موقع حقوق و مطالبات فرهنگیان کشور توسط سازمان برنامه و بودجه در دستور کار کمیسیون قرار داشت که با حضور معاونان و مدیران سازمان برنامه و بودجه، معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش و نماینده مرکز پژوهش‌ها برگزار شد.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بر اساس آیین نامه داخلی مجلس اعضای کمیسیون اظهارات مطرح شده در این جلسه را استماع کردند تا در خصوص ارجاع این پرونده به صحن علنی و نهایتا ارجاع آن به قوه قضاییه تصمیم گیری کنند.

وی اضافه کرد: خروجی نشست امروز برای نگاه به آینده نیز این بود که سازمان برنامه و بودجه در جهت نظم بخشی به تخصیص مصوب اعتبارات ردیف‌های مورد نیاز آموزش و پرورش به موقع اقدام کند تا آموزش و پرورش و فرهنگیان گرفتار تاخیر در پرداخت، بدهی‌ها و مطالبات نشوند.

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس اضافه کرد: سازمان برنامه متعهد شد در زمینه تمامی تخصیص‌های خرید خدمات، حق التدریس سال تحصیلی جاری تا پایان خردادماه اقدام کند.

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد