فولاد مبارکه پیشتاز طرح تحول دیجیتال در کشور است

فولاد مبارکه پیشتاز طرح تحول دیجیتال در کشور است

مدیرعامل شرکت ایرانسل با بیان این که فولاد مبارکه در اجرای طرح تحول دیجیتال در کشور پیشتاز است، گفت: فولاد مبارکه همواره در مدیریت دانش فعال است و زمینه‌های خوبی برای همکاری با ایرانسل دارد که در این راستا نیز هم‌افزایی خوبی محقق خواهد شد.

خواندن 2 دقیقه

به گزارش بورس نیوز، بیژن عباسی آرند، مدیرعامل ایرانسل در آیین امضای تفاهم‌نامه فولاد مبارکه و ایرانسل با بیان این که فولاد مبارکه سهم جدی در توسعه اقتصادی کشور دارد، اظهار کرد: شرکت فولاد مبارکه نقش بسیار بزرگی در تامین نیاز‌های کشور و صادرات دارد.

وی با اشاره به تولید محصولات باکیفیت در فولاد مبارکه افزود: شرکت فولاد مبارکه در رده‌ها و استاندارد‌های بین‌المللی در حال تولید است.

مدیرعامل ایرانسل ضمن تقدیر از تلاش‌های مدیران و کارکنان شرکت فولاد مبارکه ادامه داد: پرسنل فولاد مبارکه توانسته‌اند فولاد مبارکه را به عنوان یک مجموعه موفق در سطح کشور سربلند کنند.

وی بیان کرد: فولاد مبارکه با رهبری در جاده‌سازی زیرساخت‌های صنعت در طرح تحول دیجیتال به درستی نیاز جدی توسعه آینده صنعت را شناسایی و برنامه‌ریزی کرده است.

عباسی آرند با بیان این که شرکت ایرانسل به عنوان یک همکار در کنار شرکت فولاد مبارکه است، تاکید کرد: ایرانسل وارد پانزدهمین سال شکل‌گیری شده و شرکت جوانی محسوب می‌شود.

وی تاکید کرد: باید بتوانیم با کمک فناوری درصدد ارتقای بهره‌وری و کاهش هزینه‌ها در صنایع باشیم تا صنعت بتواند خدمات بهتری در اختیار مشتریان خود قرار دهد؛ طرح تحول دیجیتال فولاد مبارکه قطعا با کمک فناوری نسل 5 می‌تواند سرعت بگیرد.

مدیرعامل شرکت ایرانسل با اشاره به مشارکت با شرکت فولاد مبارکه عنوان داشت: با امضای تفاهم‌نامه با فولاد مبارکه درصدد همکاری بیشتر با این شرکت هستیم چراکه فولاد مبارکه در اجرای طرح تحول دیجیتال در کشور پیشتاز است.

وی خاطرنشان کرد: فولاد مبارکه همواره در مدیریت دانش فعال است و زمینه‌های خوبی برای همکاری با ایرانسل دارد که در این راستا نیز هم‌افزایی خوبی محقق خواهد شد.

مدیرعامل شرکت ایرانسل ادامه داد: فناوری نسل 5 یک فناوری تحول‌ساز و جهشی بزرگ در صنعت تلفن همراه است، چراکه در این نسل عمدتا در حال ایجاد زیرساخت تحول صنعتی هستیم.

وی افزود: در نسل 5 تلفن همراه، سرعت بیشتر، تاخیر کمتر و حجم تبادل اطلاعات فراهم بوده و زمینه‌ساز زیرساخت تحول دیجیتال در حوزه صنعت است که یکی از اهداف طراحان شبکه نسل پنجم از ابتدا استفاده از این فناوری در کاربرد‌های صنعتی اتصال‌های انبوه بوده است.

عباسی آرند اضافه کرد: نسل 5 زمینه‌ساز زیرساخت تحول دیجیتالی است که برای حوزه‌های صنعتی تعریف شده است و ما امیدواریم که این هدف‌گذاری در فولاد مبارکه سنگ بنای خوبی برای سایر حوزه‌های صنعتی مثل خودرو، انرژی و کشاورزی باشد.

مدیرعامل شرکت ایرانسل خاطرنشان کرد: پروانه شکل‌گیری و تاسیس ایرانسل در سال 1384 از طرف وزارت ارتباطات صادر شد و تا یک سال بعد وارد فرآیند اجرا و ارايه خدمات گردید.

وی با بیان این که ایرانسل به عنوان دومین اپراتور بزرگ تلفن همراه در کشور، بزرگترین اپراتور دیتا و حوزه دیجیتال است، اذعان داشت: این شرکت با بیش از 55 میلیون مشترک، نیمی از ترافیک تلفن همراه کشور را پوشش می‌دهد.

عباسی آرند با بیان این که ایرانسل در سال 99 نخستین اپراتوری بود که اولین سایت‌های نسل 5 را وارد کشور کرد، تصریح کرد: بیش از 2 سال است که در حال کار کردن روی زیرساخت‌های خارجی هستیم.

وی با اشاره به اینکه ایرانسل آماده‌سازی زیرساخت شبکه در کل کشور برای تجهیز به نسل 5 را فراهم کرده است، گفت: زیرساخت‌های کامل دسترسی به نسل 5 در ایرانسل آماده است و در هر جای کشور می‌توانیم خدمات خود را ارايه دهیم.


  • بیشتر بخوانید:
فروش 7 هزار تنی "مبارکه" در این هفته

 

پیش‌بینی بورس 24 خرداد / بورس مثبت می‌شود؟

پیش‌بینی بورس 24 خرداد / بورس مثبت می‌شود؟

بسیاری از کارشناسان بازار معتقدند در بیشتر بازارها روند رکودی حاکم شده است. اما معضل اساسی بازار سرمایه علاوه بر رکود، تحرکات منفی است که در نتیجه اقدامات نادرست دولت و نهاد ناظر در بازار ایجاد شده اس...

TejaratNews.com/

پیش‌بینی بورس 26 خرداد / بازار فردا مثبت می‌ماند؟

پیش‌بینی بورس 12 خرداد 1400 / اثرات مثبت مالیات بر عواید سرمایه بر بورس

پیش‌بینی بورس 12 خرداد 1400 / اثرات مثبت مالیات بر عواید سرمایه بر...

یک کارشناس بازار سرمایه معتقد است؛ جریان نقدینگی در بازار سرمایه خوب نیست و نقطه روشنی برای بالا رفتن حجم معاملات و در نتیجه افزایش ارزش معاملات وجود ندارد.

TejaratNews.com/
پیش‌بینی بورس هفته آخر اردیبهشت 1400 / بازار به تعادل می‌رسد؟

پیش‌بینی بورس هفته آخر اردیبهشت 1400 / بازار به تعادل می‌رسد؟

پیش‌بینی بورس هفته آخر اردیبهشت 1400 از نگاه کارشناسان بازار سرمایه نشان می‌دهد بازار سهام احتمالا روندی متعادل را پشت سر بگذارد.

TejaratNews.com/
پیش‌بینی بورس هفتگی بازار سرمایه / نظر کارشناسان بازار سرمایه درباره روند بازار هفته دوم خرداد 1400

پیش‌بینی بورس هفتگی بازار سرمایه / نظر کارشناسان بازار سرمایه دربا...

در اواخر هفته گذشته بازار سهام روندی متعادل و مثبت را داشت و شاخص کل به محدوده یک میلیون و 109 هزار واحد رسید. باید دید بازار سرمایه در هفته آینده از نگاه کارشناسان بازار سرمایه چه روندی را می‌گذراند؟

TejaratNews.com/

پیش‌بینی بورس 11 خرداد 1400 / بازار تا پایان هفته متعادل خواهد بود

بورس در هفته‌ای که گذشت/ زنگ خطر برای بورس به صدا درآمد

بورس در هفته‌ای که گذشت/ زنگ خطر برای بورس به صدا درآمد

بورس در هفته گذشته در روندی مطابق ماه گذشته، کاهشی قرار گرفت و شاخص کل با کاهش 3.4 درصدی به یک کانال پایین تر وارد شد و باید دید حمایت از شاخص کل فعال می شود یا خیر؟

FarsNews.ir/
نیاز اصلی بورس چیست؟ / سیگنالی برای تحرک وجود دارد؟

نیاز اصلی بورس چیست؟ / سیگنالی برای تحرک وجود دارد؟

با توجه به روند تکراری بازار سهام در جریان معاملات فروردین 1400، برخی از سیگنال‌های مثبت برای بازار بی‌اثر شده‌اند. کارشناسان، بازار را در شرایطی می‌دانند که نمی‌توان اظهار نظر تخصصی درباره روند آن ار...

TejaratNews.com/
پیش‌بینی بورس چهارشنبه 15 اردیبهشت / بازار در انتظار نتیجه جلسه سران قوا

پیش‌بینی بورس چهارشنبه 15 اردیبهشت / بازار در انتظار نتیجه جلسه سر...

در جریان معاملات امروز بازار سرمایه شاخص کل 13 هزار واحد افت داشت و رکوردی دیگر در افت شاخص کل زده شد. بازار امروز تحت تاثیر کاهش نرخ دلار و ابهامات در نتیجه مذاکرات برجام بود. به گفته یک کارشناس بازا...

TejaratNews.com/

پیش‌بینی بورس 28 اردیبهشت / صف‌های فروش فردا جمع می‌شوند؟

دومین عرضه اولیه امسال بورس آخر هفته انجام می‌شود

دومین عرضه اولیه امسال بورس آخر هفته انجام می‌شود

دومین عرضه اولیه بورس در سال جاری،‌ مربوط به شرکت لیزینگ کارآفرین در روز چهارشنبه انجام می‌شود.

TejaratNews.com/
هشدار ورود بورس به دوره رکود / آیا مذاکرات بازار را نجات می‌دهد؟

هشدار ورود بورس به دوره رکود / آیا مذاکرات بازار را نجات می‌دهد؟

کارشناسان بازار سرمایه درباره تاثیرات برجام در بازار نظرات مختلفی دارند و برخی معتقدند برجام اگر نتیجه نهایی و بزرگی داشته باشد شاید بتواند به نفع روند بورس باشد.

TejaratNews.com/
سرمایه‌گذاری بخشی از دارایی سازمان بورس در صندوق تثبیت بازار سرمایه

سرمایه‌گذاری بخشی از دارایی سازمان بورس در صندوق تثبیت بازار سرمای...

بورستهران- ایرنا- مدیر امور مالی سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه سازمان بورس می‌تواند بخشی از دارایی خود را در صندوق تثبیت بازار سرمایه‌گذاری کند، گفت: سازمان بورس باید حدود 450 میلیارد تومان...

Irna.ir/
مروری به عملکرد بورس در هفته دوم خرداد 1400

مروری به عملکرد بورس در هفته دوم خرداد 1400

در هفته گذشته، بورس تهران چه عملکردی به جا گذاشت؟ بهترین بازدهی از آن چه نمادهایی شد؟ روند معاملاتی در هفته گذشته چگونه بود؟

EghtesadOnline.com/
برش سنگین شرکت نفت ستاره خلیج فارس مهمان بورس انرژی

برش سنگین شرکت نفت ستاره خلیج فارس مهمان بورس انرژی

برش سنگین شرکت نفت ستاره خلیج فارس در رینگ بین الملل بورس انرژی عرضه خواهد شد.

BourseNews.ir/
ضرورت نهادینه ساختن فرهنگ کار و تلاش در جامعه بهترین زمان خرید ارز چه وقت است؟ قیمت جدید شیر خام تعیین شد بورس فردا را این اخبار تکان خواهند داد! + فیلم امروز 31 خرداد سهام عدالت چقدر شد؟ 15میلیارد دلار نفت فروشی ایران در زمین و دریا لوازم خانگی در 6 ماه گذشته چقدر گران شد؟ وقوع بزرگترین حمله در تاریخ بیت‌کوین معامله 89.5 میلیون دلار در سامانه نیما تصاویری از لوکس‌ترین گوشی سامسونگ سبزپوشی شاخص بورس در سومین روز هفته توصیه کانون صرافان به خریداران ارز میوه تا هفته آینده ارزان می‌شود چین سرکوب ارزهای دیجیتال از طریق بانک‌ها را آغاز کرد اعلام شروط پنج گانه پرداخت وام ودیعه مسکن آخرین مهلت رجیستری موبایل‌واره‌ها اعلام شد پیش‌بینی بورس یک تیر / روند صندوق‌های دولتی تغییر می‌کند؟ واگذاری ملک ارومیه "پخش" از طریق مزایده استخراج بیت کوین با برق هسته‌ای افزایش 30 درصدی مصرف برق استان گیلان ترکیب هیات مدیره "سمازن" تغییر کرد "قپیرا" به ثبت افزایش سرمایه رسید جزيیات پرداخت وام ودیعه مسکن، به زنان مجرد بالای 35 سال قیمت بلیت هواپیما کاهش می‌یابد زمان واریز سود نقدی سهامداران فولاد خوزستان اعلام شد آمریکایی‌ها به دنبال سلطنت بر بازار بیت کوین رشد سودآوری با جلوگیری از خام فروشی تداوم می‌یابد تا 5 روز دیگر نیروگاه اتمی بوشهر وارد مدار می‌شود ریزش ارز‌های دیجیتالی ادامه دارد 10 سیگنال اقتصادی ريیس جمهور منتخب بزرگ‌ترین صرافی‌های ارز‌های دیجیتالی جهان را بشناسید اتریوم برای رقابت با بیت کوین رشد کرده است اولین سیگنال‌های بورسی ريیس جمهور منتخب + فیلم حرکت ایرانول برای تصاحب بازارهای جهانی/ تداوم رشد سودآوری با جلوگیری از خام فروشی نشست تخصصی «نقش سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در بازار سرمایه ایـران» تقسیم سود 540 ریالی هر سهم بیمه ملت پیش‌بینی آینده سهام شرکت‌های نفتی حرکت جسورانه ایرانول برای تصاحب بازارهای جهانی/ رشد سودآوری با جلوگیری از خام فروشی تداوم می یابد تحلیل تکنیکال و بنیادی همراه | سیگنال خرید صادر شد؟ معرفی اوراق خرید دین کالایی "غشهد" به مجمع می‌رود افزایش سرمایه 63 درصدی "وایران" در مجمع دورهمی سهامداران "رکیش" در دهم تیرماه زنگ مجمع "فخاس" به گوش می‌رسد ارزش سهام عدالت افزایشی بود اعتماد را به بازار سرمایه بر می‌گردانیم/ "بورس" قلک دولت نیست بورس را قلک دولت نمی بینیم + فیلم ضرر ایران خودرو 3 برابر شد / زیان‌ده‌ترین خودروی ایران خودرو چیست؟ ارزش سهام عدالت امروز 31 خرداد رشد 4 هزار واحدی شاخص کل بورس

در حال بارگیری...