تعمیرات 6 روزه واحد گندله‌سازی در شرکت فولاد مبارکه

تعمیرات 6 روزه واحد گندله‌سازی در شرکت فولاد مبارکه

تعمیرات برنامه‌ریزی‌شده واحد گندله‌سازی فولاد مبارکه طی 6 روز در تیرماه سال جاری با ایمنی کامل و به دست توانمند کارشناسان داخلی انجام شد.

به گزارش بورس نیوز، رضا اسماعیل‌پور، ريیس واحد گندله‌سازی اظهار کرد: با حمایت مدیر ناحیه آهن‌سازی، مدیر تعمیرات مرکزی و مجموعە خدمات فنی و پشتیبانی، پس از گذشت بیش از 4 ماه از توقف تعمیراتی اسفندماه 98، تعمیرات برنامه‌ریزی‌شده 6 واحد گندله‌سازی، پس آماده‌سازی‌ها و هماهنگی‌های لازم، از چهارم تیرماه شروع و با انجام بیش از 36 هزار نفر ساعت فعالیت تعمیراتی، با نظم و کیفیت مناسب در فضایی کاملا ایمن انجام شد و این واحد 17 ساعت زودتر از برنامە پیش‌بینی‌شده در مدار تولید قرار گرفت.

یوسف مهاجری، ريیس دفتر فنی تعمیرات ناحیه آهن‌سازی اظهار کرد: انجام این فعالیت تعمیراتی با این حجم گسترده و زمان محدود مرهون آماده‌سازی دقیق و مناسب، تدوین و به‌روزرسانی دستورالعمل‌های تعمیرات، تامین به‌موقع قطعات یدکی و مصرفی باکیفیت و مهارت کارکنان اجرایی و نظارت مناسب بود.

وی افزود: در مراحل آماده‌سازی و اجرای فعالیت‌ها، هماهنگی بسیار خوبی میان مسيولان و ناظران تعمیرات واحد گندله‌سازی و تعمیرات مرکزی ایجاد شد و جلسات مربوطه با توجه به دستورالعمل‌های مراقبتی درخصوص ویروس کرونا با بهره‌وری هرچه بیشتر کارکنان انجام شد.

حمیدرضا بذار، ريیس تعمیرات مکانیک تعمیرات مرکزی خاطرنشان کرد: توقف‌های تعمیراتی برای شرکت هزینه‌بر است؛ اما انجام بهینە آن‌ها متضمن بهبود فرایند‌ها و ارتقای بهره‌وری و همچنین تولید مستمر و کسب رکورد‌های جدید است. باید اذعان داشت بزرگ‌ترین توقف تعمیراتی واحد گندله‌سازی از لحاظ حجم نیروی انسانی، قطعات، مکانیسم و ابزارآلات همین تعمیرات دوره‌ای است.

وی ادامه داد: به پاس کسب این موفقیت در چنین شرایطی، شایسته است از همە همکاران تعمیرات مرکزی جهت نظارت دقیق و مستمر تشکر و قدردانی کنم.

خشایار پاسیار، ريیس تولید واحد گندله‌سازی، توقف 6 روزه واحد گندله‌سازی با همدلی و هماهنگی تیم تولید جوان و توانمند این واحد، اعتماد و اتکا به دانش و تخصص و خلاقیت داخلی و همچنین با به‌روزرسانی روش‌ها و اجرای دقیق دستورالعمل‌های کاری اصلاح‌شده، طبق برنامە در نظر گرفته‌شده انجام شد. تیم تولید واحد گندله‌سازی با برگزاری جلسات تخصصی و برنامه‌ریزی در ماه‌های قبل، با آماده‌سازی مطابق برنامه توانست زودتر از زمان مقرر این کار بزرگ را انجام دهد.

از دیگر نقاط قوت تیم تولید واحد گندله‌سازی در این توقف می‌توان به این موارد اشاره کرد: هماهنگی کامل تیم تولید با دفتر فنی تولید، نظافت صنعتی، برنامه‌ریزی تولید و واحد 04؛ کاهش دمای کورە پخت از بیش از 1200 درجه تا 800 درجە سانتی‌گراد طبق منحنی خنک‌سازی و دستورالعمل‌های مربوطه و با ایجاد شرایط مناسب برای تجهیزات و نسوز کورە پخت و همین‌طور شرایط ایمن برای نیرو‌های تعمیرات فعالیت‌های داخل کورە پخت؛ و مشارکت بیش از 80 درصدی کارکنان تولید برای نظارت بر فعالیت‌های تعمیراتی.

محمد خدابنده، ريیس تعمیرات واحد گندله‌سازی بیان کرد: برنامه‌ریزی منسجم و آماده‌سازی مناسب برای فعالیت‌های توقف تعمیراتی در بخش‌های تعمیرات محلی مکانیک، برق، ابزار دقیق و اتوماسیون واحد گندله‌سازی با همدلی و همکاری کارکنان تعمیرات و پیمانکار مقیم واحد با موفقیت انجام شد. همین‌طور با برنامه‌ریزی‌ها و برگزاری جلسات آماده‌سازی بخشی از فعالیت‌های پروژه‌های توسعه در واحد گندله‌سازی که به توقف خطوط نیاز داشت، اجرا شد.

وی خاطرنشان کرد: از زحمات همکاران در بخش تعمیرات محلی واحد اعم از مکانیک، برق و ابزار دقیق و اتوماسیون، شرکت پیمانکار تعمیرات مقیم واحد گندله‌سازی، دفتر فنی تعمیرات ناحیە آهن‌سازی و هچنین شرکت ایریسا جهت اجرا و تکمیل پروژە ارتقای اتوماسیون واحد گندله‌سازی صمیمانه تشکر و قدردانی می‌کنم.

کامبیز طیبی، سرپرست تعمیرات مکانیک واحد گندله‌سازی تصریح کرد: با آماده‌سازی و نظارت موثر بر اجرای فعالیت‌ها و با مد نظر قرار دادن اولویت ایمنی، تعمیرات به این شرح انجام شد: تعمیرات اساسی آسیاب‌ها، تعمیرات غبارگیر‌های بخش آسیاب، تعمیرات اساسی میکسرها، بازسازی و تعمیرات اساسی مخازن ورودی بخش دیسک، تعویض کیسینگ یکی از دیسک‌ها، بازسازی کف دیسک‌ها، تعمیرات و تنظیمات سرند غلتکی ورودی کورە پخت، تعمیرات فن‌های پروسس، تعمیرات مکانیسم آب‌بندی کورە پخت، تعمیرات لاورینگ و درایو کورە پخت و فیدر‌ها و شوت‌ها، تعمیرات اساسی غبارگیر‌های کورە پخت، تعمیرات کولینگ تاور، سیالات و پمپ‌های مربوطه.

سید جواد موسوی، کارشناس مشاور ایمنی واحد گندله‌سازی، توضیح داد: رعایت قوانین و مقررات ایمنی، آموزش و به‌کارگیری دستورالعمل‌های ایمنی فعالیت‌ها و نظارت موثر بر انجام ایمن فعالیت‌ها از نقاط قوت این عملیات تعمیراتی بود. گفتنی است تعمیرات انجام‌شده بر روی تجهیزات، ضریب ایمنی را افزایش داده است و با کاهش حجم تعمیرات اضطراری احتمال وقوع حوادث کاهش خواهد یافت. در همین خصوص از همکاران ایمنی مرکز، کارشناسان ایمنی شرکت‌های پیمانکاری حاضر در شات‌دان و تعمیرات مرکزی برای نظارت بر اجرای ایمن فعالیت‌ها تشکر می‌کنم.

رضا اسماعیل‌پور ريیس واحد گندله‌سازی در خاتمه از همکاری و تلاش مجریان این عملیات تعمیراتی در بخش‌های مختلف و سایر واحد‌های مشارکت‌کننده تشکر و قدردانی کرد.


  • بیشتر بخوانید:
رشد 104 درصدی صادرات فولاد در فصل بهار
هفتمین عرضه اولیه بورس تهران/"سپید" به بورس می آید

هفتمین عرضه اولیه بورس تهران/"سپید" به بورس می آید

سهام شرکت سپید ماکیان در روز چهارشنبه هفته جاری عرضه اولیه می شود.

BourseNews.ir/
رکورد افزایش سرمایه تاریخ بورس می‌شکند / افزایش سرمایه 1200 درصدی شستا

رکورد افزایش سرمایه تاریخ بورس می‌شکند / افزایش سرمایه 1200 درصدی ...

مدیر عامل «شستا» از افزایش سرمایه 1200 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها خبر داد.

TejaratNews.com/
اخباری که بورس فردا را متاثر خواهند کرد | قندی ها خواستار آزاد سازی نرخ شکر!

اخباری که بورس فردا را متاثر خواهند کرد | قندی ها خواستار آزاد ساز...

فردا در حالی بازار سرمایه کار خود را آغاز خواهد کرد که احتمالا ده خبری که در روز جاری منتشر شد بر روی آن تاثیرگذار خواهند بود. قبل از معاملات فردا دوشنبه 21 تیر 1400 این ده خبر را ببینید.

NabzeBourse.ir/
پیش‌بینی بورس 24 خرداد / بورس مثبت می‌شود؟

پیش‌بینی بورس 24 خرداد / بورس مثبت می‌شود؟

بسیاری از کارشناسان بازار معتقدند در بیشتر بازارها روند رکودی حاکم شده است. اما معضل اساسی بازار سرمایه علاوه بر رکود، تحرکات منفی است که در نتیجه اقدامات نادرست دولت و نهاد ناظر در بازار ایجاد شده اس...

TejaratNews.com/
پیش‌بینی بورس 12 خرداد 1400 / اثرات مثبت مالیات بر عواید سرمایه بر بورس

پیش‌بینی بورس 12 خرداد 1400 / اثرات مثبت مالیات بر عواید سرمایه بر...

یک کارشناس بازار سرمایه معتقد است؛ جریان نقدینگی در بازار سرمایه خوب نیست و نقطه روشنی برای بالا رفتن حجم معاملات و در نتیجه افزایش ارزش معاملات وجود ندارد.

TejaratNews.com/
پیش‌بینی بورس شنبه 5 تیر 1400

پیش‌بینی بورس شنبه 5 تیر 1400

کارشناس بازار سرمایه معتقد است: واژه اعتماد به بازار سرمایه واژه صحیحی نیست بلکه اعتماد باید به اقتصاد و رونق در سرمایه‌گذاری شکل بگیرد تا مردم سرمایه‌گذاری کنند در واقع بهبود شرایط اقتصادی اعتمادسازی...

TejaratNews.com/
بورس بین‌الملل در کیش افتتاح می‌شود

بورس بین‌الملل در کیش افتتاح می‌شود

بازرگانیتهران- ایرنا- دبیر شورای‌ عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با بیان اینکه بورس بین‌الملل در کیش به زودی و پس از صدور مجوز از سوی شورای عالی بورس افتتاح خواهد شد، گفت: این بورس برای جذب سرمایه‌های...

Irna.ir/
پیش‌بینی بورس هفتگی بازار سرمایه / نظر کارشناسان بازار سرمایه درباره روند بازار هفته دوم خرداد 1400

پیش‌بینی بورس هفتگی بازار سرمایه / نظر کارشناسان بازار سرمایه دربا...

در اواخر هفته گذشته بازار سهام روندی متعادل و مثبت را داشت و شاخص کل به محدوده یک میلیون و 109 هزار واحد رسید. باید دید بازار سرمایه در هفته آینده از نگاه کارشناسان بازار سرمایه چه روندی را می‌گذراند؟

TejaratNews.com/

پیش‌بینی بورس هفته دوم تیر / اعتماد به بازار چگونه برمی‌گردد؟

پیش‌بینی بورس هفته آخر اردیبهشت 1400 / بازار به تعادل می‌رسد؟

پیش‌بینی بورس هفته آخر اردیبهشت 1400 / بازار به تعادل می‌رسد؟

پیش‌بینی بورس هفته آخر اردیبهشت 1400 از نگاه کارشناسان بازار سرمایه نشان می‌دهد بازار سهام احتمالا روندی متعادل را پشت سر بگذارد.

TejaratNews.com/
پیش بینی بورس فردا چهارشنبه 2 تیر 1400

پیش بینی بورس فردا چهارشنبه 2 تیر 1400

امروز 1 تیر 1400 بورس بعد از مدت‌ها یک روز سبز را به خود دید و ارزش معاملات به شکل قابل توجهی رشد کرد و از 7 هزار میلیارد تومان عبور کرد. بورس فردا سبز خواهد بود؟

NabzeBourse.ir/

پول‌های تازه در راه بورس

پیش بینی بورس فردا دوشنبه 31 خرداد 1400

پیش بینی بورس فردا دوشنبه 31 خرداد 1400

هر چند امروز بورس کار خود را با سبزپوشی شاخص ساز‌ها و رشد شاخص کل آغاز کرد، اما رفته رفته فشار فروش بر خرید غلبه کرد و در نهایت شاخص کل تنها با 1690 واحد افزایش به کار خود پایان داد. بورس فردا چگونه خ...

NabzeBourse.ir/
بورس در هفته‌ای که گذشت/ زنگ خطر برای بورس به صدا درآمد

بورس در هفته‌ای که گذشت/ زنگ خطر برای بورس به صدا درآمد

بورس در هفته گذشته در روندی مطابق ماه گذشته، کاهشی قرار گرفت و شاخص کل با کاهش 3.4 درصدی به یک کانال پایین تر وارد شد و باید دید حمایت از شاخص کل فعال می شود یا خیر؟

FarsNews.ir/
چه خبر از بزرگان بورس؟ | یک بانک بورسی برای سهامدارانش گل کاشت | روز خوب «شفا» با رکورد متفاوت

چه خبر از بزرگان بورس؟ | یک بانک بورسی برای سهامدارانش گل کاشت | ر...

روز منفی شاخص‌های بورسی با تداوم نوسان نماگر کل در کانال 1.3 همراه بود. در این میان، گروه دارویی‌های بازار، روز خوبی را سپری کردند.

NabzeBourse.ir/
قیمت دلار امروز 3 مرداد 1400 چقدر شد؟ جزيیاتی از افزایش سرمایه چند شرکت بورسی / لغو افزایش سرمایه آپ بررسی عملکرد یک صنعت بورسی / چرا بازدهی قطعه‌سازان مثبت نمی‌شود؟ افزایش 26 درصدی درآمد "پخش" در تیرماه سود 650 ریالی سهامداران از مجمع "فایرا" تقسیم سود 500 تومانی در مجمع "کپارس" قیمت اجاره و خرید مسکن در مناطق شرق تهران قیمت اجاره و فروش مسکن در اهواز خودرو زیر 400میلیون در بازار چی بخریم؟ هشدار کلاهبرداری به اسم ایران خودرو مجمع "وملل" برگزار نشد پیشتازی سهام شرکت های کوچک در نخستین ماه تابستان باز پس‌گیری قله 2500 دلار برای آلومینیوم قیمت پایه وکیوم باتوم در نیمه اول مرداد اعلام شد قیمت پایه فرآورده‌های نفتی ویژه داخلی در نیمه اول مردادماه سال جاری نرخ گذاری دستوری، بالاترین ریسک تهدیدکننده معاملات بازار است مهم‌ترین سیگنال‌های کدال امروز 3 مرداد / سود نقدی 45 تومانی بورس به سهامدارانش ارز دولتی 33 قلم دارو حذف شد "فتوسا" تصمیمات مجمع را به ثبت رساند تصمیمات مجمع عمومی "قاسم" ثبت شد "سفار" تصمیمات مجمع عمومی عادی را ثبت کرد تحلیل تکنیکال و بنیادی وبصادر | روند صعودی متوقف شد؟ صورت سود و زیان میاندوره ای "کاذر" منتشر شد انتشار صورت مالی 3 ماهه حسابرسی نشده "ساوه" ثبت تصمیمات مجمع "زنگان" "دحاوی" هم صورت مالی میاندوره‌ای منتشر کرد "قرن" صورت مالی 3 ماهه حسابرسی نشده منتشر کرد سیمان «نیست» شد! رونمایی کمپانی «کیا» از مدل پیشرفته اسپورتیج مرغ 100هزار تومانی؛ از شایعه تا واقعیت ورود و خروج نقدینگی زیر تابلوی بورس، سبز شد پیش‌بینی قیمت طلا امروز 3 مرداد + آخرین قیمت طلا و سکه روزهای خوب ارزهای دیجیتالی در راهند؟ سهم خوزستان از اقتصاد ایران پیش‌بینی قیمت دلار امروز 3 مرداد + آخرین قیمت سیگنال‌های مثبت به بازار سهام / بورس به کدام جهت حرکت می‌کند؟ از سلطان شکر و سکه به سلطان سیمان رسیدیم!؟ ريیس بنیاد مسکن بر اثر کرونا درگذشت ريیس بنیاد مسکن بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت قیمت‌گذاری دستوری ، عامل نابودی صنعت برق آب خوزستان به کویت صادر می‌شود؟ مصوبه نرخ 6400 تومان برای شیرخام اجرایی شد؟ مناطق ارزان کرج برای اجاره‌نشینی کدامند؟ / اندیشه ارزان‌تر است یا گوهردشت؟ امروز هر کیسه سیمان چند قیمت خورد؟ پیش‌بینی تورم افسارگسیخته در دولت ريیسی قیمت سکه طرح قدیم به 10400000 تومان رسید / قیمت دلار و یورو امروز 1400/5/2 چگونه مالیات عایدی مسکن محاسبه می‌شود؟ احتمال گرانی نرخ شیرخام در روزهای آینده قیمت لحظه‌ای دلار و یورو در بازار + قیمت انواع سکه | رشد نسبی دلار در بازار آزاد پیش‌بینی قیمت طلا فردا سوم مرداد

در حال بارگیری...