یک آپارتمان نوساز در شمال تهران را با 20 آپارتمان تاخت بزنید

یک آپارتمان نوساز در شمال تهران را با 20 آپارتمان تاخت بزنید

مسکناقتصادآنلاین نوشت: مشاوران املاک در منطقه یک تهران از افزایش چند برابری قیمت مسکن در این منطقه نسبت به سال گذشته خبر می‌دهند.

بررسی‌ ما از فایل‌های مشاوران نشان می‌دهد که قیمت یک آپارتمان نوساز در منطقه یک تهران با متراژی بالاتر از 300 مترمربع در محله‌های همچون «ولنجک، الهیه، زعفرانیه، فرمانیه، قیطریه و ...» رقمی بین 90 تا 115 میلیارد تومان است.

اما با این رقم چند خانه 100 متری در سایر نقاط تهران می‌توان خرید؟ بنا به مشاهدات میدانی ما، می‌توان با 100 میلیارد تومان، پنج واحد آپارتمان با متراژ 100 مترمربع با میانگین قیمت 20 میلیارد تومان در محله‌های نیاوران و آجودانیه و یا 10 واحد آپارتمان با میانگین قیمت 10 میلیارد تومان در محله‌های پونک، جنت آباد، ستارخان و یا 6 واحد آپارتمان در محله‌های سعادت آباد و پاسداران با میانگین قیمت 15 میلیارد تومان و یا 20 واحد آپارتمان با میانگین قیمت پنج میلیارد تومان در خانی آباد، شمیران نو، نواب، سلسبیل، جوادیه و نازی آباد خریداری کرد.

همچنین با یک بودجه 100 میلیارد تومانی می‌توان 25 واحد آپارتمان با متراژ 60 مترمربع و میانگین قیمت 4 میلیارد تومان در محله‌هایی همچون پامنار، تهران‌سر، آذربایجان، مسعودیه، جیحون، سلسبیل و یا 33 واحد مسکونی با میانگین قیمت 3 میلیارد تومان در جیحون، گمرک، بریانک، شمیران نو و یا 50 واحد آپارتمان با متراژ 40 تا 50 مترمربعی با میانگین قیمت 2 میلیارد تومان در محله‌هایی همچون مولوی، شمیران نو، خانی آباد، ظهیر آباد، جی، عبدل آباد، شهرک کیانشهر، مسعودیه، خریداری کرد که البته لازم به ذکر است که احتمال دارد برخی از این واحدها دارای رهن و یا وام باشند.

بیشتر بخوانید:

  • اقساط وام نهضت ملی مسکن از 9.5 تا 16.6 میلیون تومان/ پرداخت 3 میلیارد برای وام 550 میلیون تومانی

46217

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد