بورس پیش‌به‌سوی "مقاومت جدید"

بورس پیش‌به‌سوی "مقاومت جدید"

سهامداران اگر به‌دنبال خال‌زنی و شکاری استثنایی هستند باید گروه‌هایی از سهم‌ها را زیرچشم بگیرند که تاکنون، گزارش سالانه آن‌ها هنوز در کمد یا میز آقایان ريیس، خاک می‌خورد پس کمان را به نفت آغشته کنید تا شکار را سریعا از پای درآورید.

به گزارش بورس‌نیوز، تابلوی معاملات روزشنبه الگوی دوخواهرشوهر را برای قدیمی‌ها به نمایش گذاشت؛ شاخص‌کل به شدت منفی و شاخص هم‌وزن منفی بر وزن "سبک".

همین شاخص هم‌وزن نشان داد که ریزش و قرمزی شاخص مانند شعار برخی کاندیداها، فقط وعده است و سهامداران باید آماده پرتاب و شکستن مقاومت‌هایی باشند که در سال گذشته از دست داده‌اند.

بورس در روز معاملاتی یکشنبه درحالی شاهد صف‌های فروش 2رقمی بود که گویا کلیدساز سعادت‌آباد، نم‌نمک دکه خود جنبه تالار را باید به مغازه دو نبش تغییر دهد.

آقایان مسيول دو روز بازار مثبت شده و اینکه تاکنون کسی این فتح و فتوح‌ها را به‌نام نزده و مراسمی را چاشنی سبزی‌ها نکره جای تعجب دارد.

شاید حالا که اسباب‌کشی اهالی ملاصدرا به تخت‌طاووس درحال انجام است، کلید قفل‌های صفوفروش در ساختمان قدیم از پشت کمد‌های قدیمی پیدا شده است.

 

 

1400/04/21 - 07:59
بازار امروز نوبت کیست

سهامداران عزیز توجه ویژه داشته باشند که اغلب عساتید بزرگ، در این‌روژ‌های پر نوسان الگو‌های ارزیابی فراوانی را به‌کار برده‌اند اما؛ باورکنید شومن‌ها حتی خط روند خود را گم کرده‌اند بنابراین آتش را با هیجان به پرتفوی خود نیندازید که فلان‌کس گفت وقت خرید یا خروج است! این افراد اسم کامال رمزارز‌ها و فارکس را دوباره تغییر دادند. 

پس عساتیدمجازی از آنچه در آینه میبینید به شما نزدیک‌ترند

سهامداران عزیز کاملا با دقت به مقاومت شکسته‌شده شاخص‌کل نگاهی بی‌اندازیم در می‌یابیم که پولبک رخ داده و کندل پوششی و تست آن نه‌تن‌ها در شاخص‌کل بلکه در هم‌وزن نیز صدای بولیش انگالفینگ به‌صدا درآمد؛ بنابراین مقاومتی که برای "شاخص آتی" می‌توان تصور کرد، شاخص یک‌میلیون و 300 هزارواحدی بوده که سهامداران در این مرز، می‌توانند بدور از هیجان و حتی استراحت، راه صعودی مسیر را پیش بگیرند نه، درجا زدن را!

سهامداران اگر به‌دنبال خال‌زنی و شکاری استثنایی هستند باید گروه‌هایی از سهم‌ها را زیرچشم بگیرند که تاکنون، گزارش سالانه‌های آن‌ها هنوز در کمد یا میز آقایان ريیس، خاک می‌خورد؛ ریزش سودآوری این سهم‌ها بخاطر شرایط سقوط نرخ‌های جهانی به‌واسطه کرونا کاملا جذاب شده‌اند، پس کمان را به نفت آغشته کنید تا شکار سریعا از پای درآید.

1400/04/21 - 07:58
هیزم‌خیس دلاریون، فقط دود زایید!

طایفه دلاریون واقعا استنباطی را برای نوسان از دلار به معامله‌گران این بازار تحمیل می‌کنند که همگان، انگشت‌به‌دهان مانده‌اند.

در روز گذشته به‌نوسان‌گیری‌های ریز پیش از تعویض دولت اشاره کردیم اما؛ دلاری که در همان مرحله 24هزارتومان ثابت مانده بود، اینبار به‌واسطه لشگر طالبان گران شد!

معامله‌گران عزیز، آخر مگر ایران از طریق کدام دروازه صادراتی از افغانستان، صادرات دارد؛ از دریا، ریل یا خطوط هوایی این کشور!

اگر معامله‌گران دلار در "دام عسل" که نه، اسیر هندوانه ابوجهل طایفه بسم‌الله نشوند؛ دلار در مرز 22 هزارتومان می‌تواند تا پایان سال، استراحت کند، ولی امان از هیزم‌های خیسی که زیر دیگ دلاریون می‌گذارند؛ فقط دود است نه آتش.

1400/04/21 - 07:57
سرعت شاپرک و تراکنش‌های رمزارز‌ها

تنش‌هایی که روز گرشته در بازار رمزارز‌ها که از سوی جین، آمریکا و انگبیس عنوان شد باعث شد تا رهبر بازار ارزمجازی بیانیه‌ای صادرکند و مانند دبیرکل سازمان ملل، همه را به خویش‌تن داری دعوت کند.
سرعت تراکنش‌هایی رمزارز‌هایی مانند بیت‌کوین، اتریوم و ... گویا در سامانه شاپرکی درگیر شده که سایه FATF بالای سر آن است اما؛ حضور ارباب رمزارز‌ها این‌ترکش‌ها را گرفت و بازار توانست کمی بیش از 1.5 درصد رشد کند.


  • بیشتر بخوانید:
سهامداران برای هر شکار تنها "یک‌تیر"
هفتمین عرضه اولیه بورس تهران/"سپید" به بورس می آید

هفتمین عرضه اولیه بورس تهران/"سپید" به بورس می آید

سهام شرکت سپید ماکیان در روز چهارشنبه هفته جاری عرضه اولیه می شود.

BourseNews.ir/
رکورد افزایش سرمایه تاریخ بورس می‌شکند / افزایش سرمایه 1200 درصدی شستا

رکورد افزایش سرمایه تاریخ بورس می‌شکند / افزایش سرمایه 1200 درصدی ...

مدیر عامل «شستا» از افزایش سرمایه 1200 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها خبر داد.

TejaratNews.com/
اخباری که بورس فردا را متاثر خواهند کرد | قندی ها خواستار آزاد سازی نرخ شکر!

اخباری که بورس فردا را متاثر خواهند کرد | قندی ها خواستار آزاد ساز...

فردا در حالی بازار سرمایه کار خود را آغاز خواهد کرد که احتمالا ده خبری که در روز جاری منتشر شد بر روی آن تاثیرگذار خواهند بود. قبل از معاملات فردا دوشنبه 21 تیر 1400 این ده خبر را ببینید.

NabzeBourse.ir/
پیش‌بینی بورس 24 خرداد / بورس مثبت می‌شود؟

پیش‌بینی بورس 24 خرداد / بورس مثبت می‌شود؟

بسیاری از کارشناسان بازار معتقدند در بیشتر بازارها روند رکودی حاکم شده است. اما معضل اساسی بازار سرمایه علاوه بر رکود، تحرکات منفی است که در نتیجه اقدامات نادرست دولت و نهاد ناظر در بازار ایجاد شده اس...

TejaratNews.com/
پیش‌بینی بورس 12 خرداد 1400 / اثرات مثبت مالیات بر عواید سرمایه بر بورس

پیش‌بینی بورس 12 خرداد 1400 / اثرات مثبت مالیات بر عواید سرمایه بر...

یک کارشناس بازار سرمایه معتقد است؛ جریان نقدینگی در بازار سرمایه خوب نیست و نقطه روشنی برای بالا رفتن حجم معاملات و در نتیجه افزایش ارزش معاملات وجود ندارد.

TejaratNews.com/
بورس بین‌الملل در کیش افتتاح می‌شود

بورس بین‌الملل در کیش افتتاح می‌شود

بازرگانیتهران- ایرنا- دبیر شورای‌ عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با بیان اینکه بورس بین‌الملل در کیش به زودی و پس از صدور مجوز از سوی شورای عالی بورس افتتاح خواهد شد، گفت: این بورس برای جذب سرمایه‌های...

Irna.ir/
پیش‌بینی بورس شنبه 5 تیر 1400

پیش‌بینی بورس شنبه 5 تیر 1400

کارشناس بازار سرمایه معتقد است: واژه اعتماد به بازار سرمایه واژه صحیحی نیست بلکه اعتماد باید به اقتصاد و رونق در سرمایه‌گذاری شکل بگیرد تا مردم سرمایه‌گذاری کنند در واقع بهبود شرایط اقتصادی اعتمادسازی...

TejaratNews.com/
پیش‌بینی بورس هفتگی بازار سرمایه / نظر کارشناسان بازار سرمایه درباره روند بازار هفته دوم خرداد 1400

پیش‌بینی بورس هفتگی بازار سرمایه / نظر کارشناسان بازار سرمایه دربا...

در اواخر هفته گذشته بازار سهام روندی متعادل و مثبت را داشت و شاخص کل به محدوده یک میلیون و 109 هزار واحد رسید. باید دید بازار سرمایه در هفته آینده از نگاه کارشناسان بازار سرمایه چه روندی را می‌گذراند؟

TejaratNews.com/

پیش‌بینی بورس هفته دوم تیر / اعتماد به بازار چگونه برمی‌گردد؟

پیش بینی بورس فردا دوشنبه 31 خرداد 1400

پیش بینی بورس فردا دوشنبه 31 خرداد 1400

هر چند امروز بورس کار خود را با سبزپوشی شاخص ساز‌ها و رشد شاخص کل آغاز کرد، اما رفته رفته فشار فروش بر خرید غلبه کرد و در نهایت شاخص کل تنها با 1690 واحد افزایش به کار خود پایان داد. بورس فردا چگونه خ...

NabzeBourse.ir/
پیش‌بینی بورس هفته آخر اردیبهشت 1400 / بازار به تعادل می‌رسد؟

پیش‌بینی بورس هفته آخر اردیبهشت 1400 / بازار به تعادل می‌رسد؟

پیش‌بینی بورس هفته آخر اردیبهشت 1400 از نگاه کارشناسان بازار سرمایه نشان می‌دهد بازار سهام احتمالا روندی متعادل را پشت سر بگذارد.

TejaratNews.com/
پیش بینی بورس فردا چهارشنبه 2 تیر 1400

پیش بینی بورس فردا چهارشنبه 2 تیر 1400

امروز 1 تیر 1400 بورس بعد از مدت‌ها یک روز سبز را به خود دید و ارزش معاملات به شکل قابل توجهی رشد کرد و از 7 هزار میلیارد تومان عبور کرد. بورس فردا سبز خواهد بود؟

NabzeBourse.ir/

پول‌های تازه در راه بورس

دومین عرضه اولیه امسال بورس آخر هفته انجام می‌شود

دومین عرضه اولیه امسال بورس آخر هفته انجام می‌شود

دومین عرضه اولیه بورس در سال جاری،‌ مربوط به شرکت لیزینگ کارآفرین در روز چهارشنبه انجام می‌شود.

TejaratNews.com/
بورس در هفته‌ای که گذشت/ زنگ خطر برای بورس به صدا درآمد

بورس در هفته‌ای که گذشت/ زنگ خطر برای بورس به صدا درآمد

بورس در هفته گذشته در روندی مطابق ماه گذشته، کاهشی قرار گرفت و شاخص کل با کاهش 3.4 درصدی به یک کانال پایین تر وارد شد و باید دید حمایت از شاخص کل فعال می شود یا خیر؟

FarsNews.ir/
بورس در هفته دوم مرداد چگونه گذشت؟ / شاخص کل یک پله رشد کرد روی خوش بورس به سهامداران در هفته دوم مردادماه سیمان 40 هزار تومانی کجاست؟ سهام فملی | سیگنال خرید در فملی صادر شد؟ سودسازی مستمر بانک اقتصاد نوین/ تراز 4 ماهه این بانک به هزار میلیارد تومان نزدیک شد "سیستم" آماده پرداخت سود می شود قیمت دلار و یورو اعلام شد/ نرخ ارز صرافی ملی امروز 1400/5/14 از مجمع گشان چه خبر؟ | تصمیم گیری برای افزایش سرمایه در سه ماه آینده تکرار یک اتفاق مثبت در بازار بورس سکه چه واکنشی به تحلیف ريیس‌جمهور نشان می‌دهد؟ "قجام" تعداد 700 هزار سهم "قیستو" را فروخت پتروشیمی شیراز و رشد سودسازی بیش از 50درصدی برای هر سهم زمان افزایش سرمایه "درهآور" تا نیمه شهریورماه تمدید شد افزایش نرخ موتور‌های "خموتور" به میزان 32 درصد "دلقما" نرخ 8 قلم دارو را گران کرد برگزاری مزایده "وآتی"برای تسویه مطالبات مسکن ارزان می‌شود؟ چراغ سبز بورس منطقه‌ای مازندران به سرمایه‌گذاران اعلام نرخنامه تعمیرکاران خودرو در سال 1400 + جدول "گندله" گران‌ترین محصول "کگهر" در تیرماه کشنده‌های سیبا موتور به بزرگترین شرکت توزیع کننده گاز مایع کشور کلیدسپاری شد "دتماد" پروژه طراحی و اصلاح GMP را افتتاح کرد کاهش نسبی مصرف برنج در دو ماه اخیر پرورش اندام‌ کاران بورس در حوالی تابلو آیا کشاورزان ایران را خشکاندند؟/ چرا شمال ایران هلند نشد؟ آمار واردات قطعات آسانسور به کشور پیش‌بینی قیمت دلار امروز 14 مرداد + آخرین قیمت دلار قیمت خودرو امروز 14 مرداد / افزایش قیمت خودرو دلایل رشد شاخص طی روز‌های اخیر قیمت پیشنهادی آپارتمان‌های 100متر به بالا عقب‌نشینی آمازون از امحای کالاهای مرجوعی کف بازار خبری از سیمان 40هزار تومانی نیست مصرف اکسیژن در پیک پنجم کرونا 4 برابر شد کاهش قیمت مسکن در کرج / کدام مناطق بیش‌ترین کاهش قیمت را داشتند؟ سهام عدالت امروز 13 مرداد چقدر شد؟ عرضه اولیه یک نماد تا پایان مرداد | سیمانی هایی که از این عرضه اولیه نفع می برند، کدامند؟ قیمت سکه گرمی به 2200000 تومان رسید / قیمت دلار و یورو امروز 1400/5/13 بیستمین فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو از فردا واردات گوشی ممنوع نیست، گران نکنید! پیش‌بینی قیمت طلا فردا 14 مرداد / بازار طلا درگیر هیجانات آغاز پرداخت پول به تولیدکنندگان محتوا در یوتیوب لبنان دارو و سوخت از ایران وارد می‌کند مدعی شفافیت، تو زرد از آب درآمد تحلیل تحولات بازار ایران با تاکید بر کرونا و تحریم پیش‌بینی کارشناسان بورس از بازار تا پایان سال/ بازدهی 50 درصدی بورس امکان پذیر است؟ عرضه خودرو به بازار محدود شد فعالیت مجدد گوگل در عرصه تبلیغات ارزهای دیجیتالی پشت پرده برگزاری مجمع عمومی«چینی مقصود» قیمت لحظه‌ای دلار و یورو در بازار + قیمت انواع سکه | کاهش قیمت دلار در بازار آزاد | خریدار عقب نشینی... 86 مجوز کارگزاری به ارزش 8600میلیارد تومان خاک می‌خورد

در حال بارگیری...