اخبار مهم کدال یکشنبه 21 اسفند 1401 | عملکرد کدام شرکت ها منتشر گردید؟

اخبار مهم کدال یکشنبه 21 اسفند 1401 | عملکرد کدام شرکت ها منتشر گردید؟

امروز یکشنبه 21 اسفند 1401 اطلاعیه‌های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه‌ها خواهیم پرداخت.

به گزارش نبض بورس، امروز یکشنبه 21 اسفند 1401 اطلاعیه‌های زیادی بر روی سایت کدال قرار گرفت که در این مطلب به بررسی مهمترین اطلاعیه‌ها خواهیم پرداخت.

اطلاعات با اهمیت بورس

عطف به نامه مورخ 1401/12/16 مدیریت محترم نظارت بر بورس‌ها در خصوص اجرای بند (6) هفتصد و نود و هفتمین صورتجلسه هیيت مدیره محترم سازمان بورس و اوراق بهادار در رابطه با ادغام نماد‌های معاملاتی بورس‌ها، به استحضار می‌رساند مقرر شده است در راستای اجرای مصوبه مذبور، 50 درصد دیگر از باقیمانده سهام شرکت بورس متعلق به سهامداران دسته نهاد‌های مالی و فعالان بورس‌ها به دسته سایر اشخاص (نماد بورس) انتقال و قابلیت معامله برای آن‌ها در نماد بورس فراهم گردد.

تاثیرات با اهمیت ناشی از تغییرات ارزی کویر

با توجه به نوسانات با اهمیت اخیر نرخ ارز، نظر به اینکه فاکتور‌های فروش صادراتی شرکت کویر در دی و بهمن ماه سال جاری بر اساس نرخ ارز درج شده در کوتاژ صادراتی (میانگین نرخ دلار معادل 306.377 ریال)، صادر گردیده و نرخ ارز مبادله‌ای در بازار متشکل ارز ایران در حال حاضر حدودا 405.900 ریال می‌باشد، لذا تفاوت نرخ ارز مذکور منجر به تحقق سود حاصل از تسعیر ارز به مبلغ حدود 3.100.000 میلیون ریال گردیده که تحت همین عنوان در سرفصل سایر درآمد‌های عملیاتی لحاظ می‌گردد. لازم به ذکر است که سود مذکور به لحاظ داشتن منشاء صادراتی، معاف از مالیات می‌باشد.

نتیجه نهایی دعوی علیه امین

حکم علیه شرکت امین موضوع قرارداد سبدگردانی با بانک گردشگری به مبلغ 209 میلیارد ریال صادر گردید.

تغییر در مفاد هر نوع اطلاعیه بااهمیتی که قبلا برای حفاری منتشر شده است

بنا به درخواست و تاکید اداره محترم نظارت بر ناشران گروه مالی و خدماتی با توجه به اینکه علی رغم ابلاغ برنده شدن شرکت حفاری از طرف کارفرما و پذیرش آن توسط هیات مدیره این شرکت و با توجه به اینکه تا این تاریخ قرارداد با شرکت مذکور متعقد نگردیده و از سوی این شرکت ضمانت نامه حسن انجام تعهدات در دست تهیه جهت ارايه به شرکت مناقصه گر می‌باشد موضوع برنده شدن در مناقصه تا نهایی شدن موارد ذکر شده فوق در فرم ب اعلام می‌گردد.

عملکرد 12 ماهه ثامید

شرکت ثامید در 12 ماه منتهی به 30/9/1401؛ سود خالص هر سهم 351 ریال که نسبت به مدت مشابه 73 درصد افزایش داشته است. سود ناخالص با افزایش 65 درصدی 13,512,943 میلیون ریال می‌باشد. سود خالص این شرکت به 12,390,904 میلیون ریال رسید.

عملکرد 6 ماهه تیپیکو

شرکت تیپیکو در 6 ماه منتهی به 30/8/1401؛ جمع درآمد‌های عملیاتی با کاهش 94 درصدی 131,228 میلیون ریال می‌باشد. سود خالص این شرکت به 2,599 میلیون ریال رسید.

قیمت طلا و سکه در پایان معاملات روز 3 فروردین پیش بینی وضعیت بورس در 1402/ آیا قیمت دلار بورس را تکان می دهد؟ حسین عبده تبریزی:صدای پای تورم ونزويلایی را می‌شنوید؟ نفت در سراشیبی کاهش قیمت نخستین محموله صادراتی ایران خودرو به ونزويلا رسید مشارکت سایپا و ایران خودرو برای ارايه خدمات امدادی در سراسر کشور رشد مصرف بنزین در استان های سیستان، فارس، کردستان و قم به ترتیب 46، 25، 30 و 50 درصد خاندوزی: مصمم به کاهش نرخ تورم هستیم/ ایران به بالاترین سطح صادرات نفت خود در 2 سال گذشته دست یافته ... بکارگیری تمام ظرفیت‌ها در راستای تحقق رشد تولید رکورد صادرات نفت ، باوجود تحریم نفتی مهار تورم قیمت محصولات کشاورزی‌ کمبودی در تامین مرغ ماه مبارک وجود ندارد هیچ کمبودی برای خرمای ماه مبارک رمضان نداریم پیش‌بینی اوضاع بورس در 1402 طلا به زودی گران تر می شود؟ 15 مورد ریزش سنگ در کندوان این خودرو نقلی جنسیس به اروپا می‌رود/ عکس عضو خانه کارگر: با مزد 8 میلیون تومانی یک دست کت و شلوار هم نمی‌توان تهیه کرد! طلا 8 دلار گران شد بی‌توجهی اوپک پلاس به بحران بانکی آمریکا/ کاهش 2 میلیون بشکه در روز تا پایان سال ادامه دارد جوابیه شرکت کروز به یک خبر قیمت جدید سکه و طلا اعلام شد + جدول نیازمند روش‌های نوین برای اکتشافات عمیق معدنی هستیم برند ژاپنی توشیبا بزودی 15 میلیارد دلار فروخته می شود جزيیات نهایی افزایش حقوق کارگران | مبلغ افزایش حقوق کارگران اعلام شد اثرات افزایش قیمت دلار بهار امسال نمایان می‌شود/ دو سناریو پیش روی تورم در اقتصاد ایران رشد 11 درصدی سفرهای نوروزی یک پیش‌بینی از قیمت مسکن در سال جاری ؛ آیا قیمت ها ریزش خواهد کرد؟ استفاده از این سامانه برای خرید و فروش ارز و سکه قیمت خودرو داخلی طی یک سال چقدر افزایش یافت؟ دولت برخی موارد را در بودجه لحاظ نکرده بود و ما چون کارشناس هستیم تغییراتی را رقم زدیم / مجلس سقف بو... وضعیت تورم بعد از نجومی شدن قیمت دلار صنعت خودرو در 1402 به کدام سمت می‌رود؟ ساعت کاری همه ادارات در ماه رمضان شناور شد قیمت مرغ گرم در بازار + فیلم مصرف 30 هزار و 762 مگاوات برق در ساعت 12 اول فروردین ساعت کاری همه ادارات در ماه رمضان شناور شد ایران به بالاترین سطح صادرات نفت خود در 2 سال گذشته دست یافته است وضعیت ارز در سال گذشته / دلار چند درصد بازدهی داش... توزیع 123 میلیون لیتر بنزین در دومین روز فروردین‌ خاندوزی: ایران به بالاترین سطح صادرات نفت خود در 2 سال گذشته دست یافت ساعت کاری همه ادارات در ماه رمضان شناور شد خبر جدید مخبر درباره برنامه دولت برای مهار تورم حکم غرامت 1.68میلیارد دلاری آمریکا علیه بانک مرکزی ایران+جزيیات وام فوری برای سهام عدالتی ها | ثبت نام وام فوری 13 میلیونی با سهام عدالت در سایت زیر قیمت پنیر در ماه رمضان اعلام شد + جدول خاندوزی: روسیه 2.76 میلیارد دلار در ایران سرمایه گذاری کرده/ افزایش 12 درصدی صادرات غیرنفتی در 11 ما... عرضه خرمای تنظیم بازاری از امروز/خرما کیلویی 71 هزار و 400 تومان «تشکیل سرمایه» لازمه تحقق رشد 8 درصدی قیمت جدید دلار اعلام شد (3 فروردین)