رشد 36 برابری سود خالص کاغذسازی کاوه

رشد 36 برابری سود خالص کاغذسازی کاوه

سود خالص سال 99 بالغ بر 31/8 میلیارد تومان می‌باشد که در حدود 31 میلیارد تومان بیشتر از سال قبل است.

به گزارش نبض بورس به نقل از واحد ارتباطات شرکت صنایع کاغذسازی کاوه، مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت با حضور سهامداران محترم، اعضای هیات مدیره و مدیر عامل، معاون مالی و حسابرس در تاریخ 12 خرداد ماه سال 1400 برگزار شد و در پایان، صورت‌های مالی شرکت منتهی به 30 اسفند 1399 تصویب و گزارش حسابرسی مقبول حاصل شد.

امیرسامان اسفندیاری، مدیرعامل کاغذسازی کاوه در این ارتباط گفت: بر اساس صورت‌های مالی مصوب مجمع امروز، درآمد عملیاتی این شرکت با رشدی 107 درصدی از 106 میلیارد تومان در سال 98 به بیش از 220 میلیارد تومان در سال 99 رسیده است.
سود خالص شرکت نیز با افزایش 36 برابری از 884 میلیارد تومان به بیش از 31/8 میلیارد تومان در همین بازه‌ی زمانی رسیده و شرکت از شمول ماده 141 قانون تجارت خارج شده است.
همچنین با توجه به صورت‌های مالی ارایه شده به حسابرس محترم و بررسی‌های دقیق انجام گرفته، کاغذسازی کاوه موفق شد گزارش مقبول حسابرسی را دریافت نماید. جا دارد که این موفقیت‌ها را به سهامداران محترم، هیات مدیره ارجمند و همکاران گرامی تبریک عرض نمایم.

اسفندیاری با مقایسه مجمع سال گذشته با امسال گفت: نکته بسیار مهم این است که شرکت کاغذسازی کاوه، پس از خروج از زیان 4 ساله، در سال 98 به سود خالص 884 میلیون تومانی رسید و با تلاش  فراوان همکاران عزیز من در شرکت و حمایت‌های بی شايبه هیات مدیره محترم، سود خالص سال 99 بالغ بر 31/8 میلیارد تومان شد که در حدود 31 میلیارد تومان بیشتر از سال قبل است و نشان از تلاش گروهی خانواده بزرگ کاغذسازی کاوه و جای قدردانی فراوان دارد.

وی درباره سود قابل تقسیم نیز گفت: مجمع با پرداخت 35 ریال سود به ازاء هر سهم موافقت نمود.

لازم به ذکر است که شرکت صنایع کاغذسازی کاوه از شرکت‌های وابسته به هلدینگ سلولزی تاپیکو و شستا است و با نماد چکاوه در بازار بورس فعالیت دارد.

تحلیل نماد چکاپا، بازگشت به روند صعودی؟

تحلیل نماد چکاپا، بازگشت به روند صعودی؟

چکاپا از جمله نمادهایی بود که امروز چندین بار صف خرید آن عرضه شد اما باز هم توانست صف خرید خود را در پایان بازار حفظ کند. آیا روند صعودی چکاپا آغاز شده است؟

NabzeBourse.ir/
تولید انبوه ظروف یکبارمصرف با خمیر سلولزی در"چکاپا"

تولید انبوه ظروف یکبارمصرف با خمیر سلولزی در"چکاپا"

شرکت صنایع کاغذ پارس از دریافت مجوز پروانه بهره برداری از شرکت پارس طبیعت سلولز خبر داد.

BourseNews.ir/
افزایش 45 درصدی قیمت رول‌های "چکاپا"

افزایش 45 درصدی قیمت رول‌های "چکاپا"

شرکت گروه صنایع کاغذ پارس مجوز تغییر بیش از 10 درصد در نرخ فروش محصولات را دریافت کرد.

BourseNews.ir/
مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه ملت به صورت آنلاین برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه ملت به صورت آنلاین برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه ملت با حضور 76 درصد سهامداران برگزار شد و صورت‌های مالی سال 1398 این شرکت به تصویب رسید.

Borna.news/
"چکاپا" به بورس آمد

"چکاپا" به بورس آمد

شرکت گروه صنایع کاغذ پارس در فهرست نرخ های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شد.

BourseNews.ir/
"چکاپا" بازاردومی شد

"چکاپا" بازاردومی شد

سهام شرکت صنایع کاغذ پارس در بازار دوم سازمان بورس پذیرفته شد.

BourseNews.ir/
«چکاپا» به نرخ ارز حساس‌تر می‌شود

«چکاپا» به نرخ ارز حساس‌تر می‌شود

در حالی که «چکاپا» باید به استقبال مجمع سالانه برود که کروناویروس مانع از این امر شد؛ مانعی که پیش از این نیز از بهره‌برداری کامل طرح توسعه جلوگیری کرده بود.

BourseNews.ir/
نوسان نرخ بر روی رول‌های کاغذی "چکاپا"

نوسان نرخ بر روی رول‌های کاغذی "چکاپا"

مبلغ فروش بهمن ماه در مقایسه با دی ماه تغییر خاصی را نشان نمی‌دهد.

BourseNews.ir/
بررسی عملکرد مالی یک نماد کاغذی / افزایش فروش 150 درصدی چکاپا در بازار داخلی

بررسی عملکرد مالی یک نماد کاغذی / افزایش فروش 150 درصدی چکاپا در ب...

بررسی عملکرد مالی گروه صنایع کاغذ پارس نشان می‌دهد، این شرکت در سال مالی منتهی به 30 آبان ماه امسال، به ازای هر سهم خود سودی 632ریالی به ثبت رسانده که نسبت به سال گذشته رشدی 31 درصدی داشته است.

TejaratNews.com/
پیشنهاد "چکاپا" در خصوص افزایش سرمایه

پیشنهاد "چکاپا" در خصوص افزایش سرمایه

در صورت اجرایی شدن این افزایش سرمایه، مبلغ ثبت شده سرمایه شرکت با 7.402 میلیارد ریال افزایش به 9.758 میلیارد ریال خواهد رسید.

BourseNews.ir/
افزایش قیمت بلیت پرواز‌های داخلی منتفی شد اجاره مسکن غرب تهران؛ کدام مناطق ارزان شد؟ قیمت دلار امروز 31 خرداد 1400 چقدر شد؟ موج جدید خاموشی در راه است جزيیات مهم از عرضه اولیه جدید بورس | وطوبی آماده عرضه اولیه شد همه عرضه های بورس انرژی در معاملات روز جاری افزایش 180 درصدی سود هر سهم "ودی" کاهش بهای 19 ارز/ نرخ رسمی 14 ارز افزایش یافت قیمت اجاره و خرید مسکن در مشهد + جدول طرح عرضه خودرو در بورس به صحن ارسال شد تحلیل بورس 31 خرداد 1400 / تغییر مسیر بازار با کاهش نرخ سود بین بانکی با 300 تا 600میلیون چه خودرویی بخریم؟ آخرین فرصت برای پرداخت مالیات سکه عرضه اولیه لطیف در فرابورس ایران بازار مسکن بر مدار کاهش قرار گرفت احتمال افزایش قیمت ماکارونی سهمیه بنزین تیر 1400، کی واریز می‌شود؟ عرضه اولیه جدید در فرابورس قطعی شد "رنیک" در مناقصه دو مرحله‌ای شرکت کرد "فافزا" در مناقصه "فولاد" شرکت کرد تفاهمنامه همکاری "برکت" جهت خرید واکسن کرونا در این لحظات شاخص با افت 505 واحدی مواجه شد آخرین فرصت برای پرداخت مالیات سکه در مجمع حخزر چه گذشت؟ برنامه های آتی شرکت چیست؟ موافقان عرضه خودرو در بورس، باتری خالی کردند آغاز بورس 31 خرداد چگونه بود؟ / تاثیر مثبت «شستا» بر شاخص کل شوینده‌های "شپارس" 25 درصد گران شد محاسبه تعهدات بیم‌سنجی مشترکین "وبصادر" توسط بانک‌ها بهبود معاملات بازار بورس با مشخص‌شدن سیاست‌های دولت جدید کدام شرکت‌ها در مراحل افزایش سرمایه قرار دارند؟ افت هزار واحدی بورس بازار مسکن بر مدار کاهش قرار گرفت لغو پرواز‌های روسیه با دستور ستاد کرونا آینده بورس در دولت سیزدهم انتشار صورت سود و زیان "سهرمز" بورس امروز دوشنبه 31 خرداد 1400 | شستا صدرنشین تاثیرگذارترین نمادها صورت مالی میاندوره‌ای 9 ماهه "کفرآور" منتشر شد تیگو 5 توربو به بازار می‌آید زنان مجرد بالای 35 سال وام اجاره دریافت می‌کنند صورت مالی تلفیقی حسابرسی شده "بترانس" صاحبان آرای باطله چه کسانی هستند؟ "وسدید" صورت سود و زیان منتشر کرد انتشار صورت‌های مالی میاندوره‌ای "مپنا بازار" "آسمان بازار" صورت‌های مالی میاندوره‌ای را منتشر کرد صورت مالی تلفیقی "کچاد" منتشر شد "بهگزین بازار" صورت‌های مالی میاندوره‌ای 3 ماهه را منتشر کرد سهمیه بنزین تیر ماه امشب واریز می‌شود انتشار اطلاعات و صورت‌های مالی تلفیقی "پارتا" "آرمان سهام" صورت مالی 12 ماهه را منتشر کرد پولبک به سهم‌های صف‌فروش، پشت ایست "مقاومت"

در حال بارگیری...