گشایش نماد معاملاتی گواهی سپرده مدت دار لیزینگ رایان

گشایش نماد معاملاتی گواهی سپرده مدت دار لیزینگ رایان

ارزش کل اوراق منتشره 500 میلیارد ریال و ارزش اسمی هر ورقه یک میلیون ریال است. اوراق مذکور، سه ساله با تاریخ سررسید 24 اسفند 95 بوده و نرخ سود آن 22 درصد سالانه روزشمار و معاف از مالیات است که هر سه ماه یکبار پرداخت می شود.
رونق ارزش معاملات اوراق در بورس/ سهم 83 درصدی فروش اوراق از معاملات بازار سرمایه

رونق ارزش معاملات اوراق در بورس/ سهم 83 درصدی فروش اوراق از معاملا...

سهم اوراق بدهی در معاملات بازار سرمایه به بیش از 83 درصد رسیده است. این در حالی است که ارزش معاملات خرد در هفته دوم تیرماه با افت مواجه شده است.

FarsNews.ir/
اعلام نتیجه پنجمین حراج اوراق مالی اسلامی دولتی/ فروش 1960 میلیارد تومان اوراق دولتی

اعلام نتیجه پنجمین حراج اوراق مالی اسلامی دولتی/ فروش 1960 میلیارد...

مرحله پنجم حراج اوراق مالی اسلامی دولتی دیروز 31 خرداد برگزار شد.

FarsNews.ir/
انتشار 164 هزار میلیارد ریال اوراق گام/ افزایش کاربرد اوراق گام پس از اصلاح دستورالعمل‌

انتشار 164 هزار میلیارد ریال اوراق گام/ افزایش کاربرد اوراق گام پس...

طبق دستورالعمل و سامانه جدید اوراق گام، امکان نگهداری یا انتقال اوراق از زمان صدور تا سررسید حسب نیاز متقاضی اوراق، در شبکه بانکی یا بازار سرمایه اختیاری است.

FarsNews.ir/
فروش 2 هزار و 750میلیاردتومان اوراق بدهی/ هزار و 690میلیاردتومان اوراق بدهی در بورس فروخته شد

فروش 2 هزار و 750میلیاردتومان اوراق بدهی/ هزار و 690میلیاردتومان ا...

سومین مرحله از حراج اوراق بدهی دولتی سال 1401، روز سه شنبه با عرضه 3هزار و 520میلیاردتومان از این اوراق برگزار شد.

EghtesadOnline.com/
سهم بورس از اوراق بدهی دولت چقدر است؟/ کاهش خرید اوراق دولتی توسط بانک‌ها

سهم بورس از اوراق بدهی دولت چقدر است؟/ کاهش خرید اوراق دولتی توسط ...

بازار سرمایه در سال‌های گذشته به یک خریدار مطمين اوراق بدهی دولتی تبدیل شده و این موضوع تاجایی ادامه پیدا کرده که سهم بورس از بانک‌ها نیز بیشتر شده است.

FarsNews.ir/
نوسان‌گیری معاملات روزانه اوراق تسه ممنوع شد | اوراق تسه چیست؟

نوسان‌گیری معاملات روزانه اوراق تسه ممنوع شد | اوراق تسه چیست؟

فرابورس ایران از ممنوعیت نوسان گیری روزانه در سمت خرید و فروش اوراق گواهی حق تقدم امتیاز تسهیلات مسکن از شنبه هفته آینده خبر داد.

NabzeBourse.com/
فروش اوراق بدهی؛ تقریبا هیچ / کمتر از 10میلیارد اوراق بدهی فروخته شد

فروش اوراق بدهی؛ تقریبا هیچ / کمتر از 10میلیارد اوراق بدهی فروخته ...

بیست و پنجمین مرحله حراج اوراق بدهی امروز با عرضه 2 هزار و 370 میلیارد تومان از این اوراق برگزار شد.

EghtesadOnline.com/
فروش اوراق دولتی برای بازپرداخت اوراق قبلی/ برنامه دولت برای حمایت از سهام‌داران خرد

فروش اوراق دولتی برای بازپرداخت اوراق قبلی/ برنامه دولت برای حمایت...

ريیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: امیدواریم تا در چند روز آینده شاهد اخبار مثبتی در بازار سرمایه باشیم، زیرا دولت تصمیمات مناسبی را در حوزه بازار سرمایه به منظور حمایت از سهامداران گرفته است .

FarsNews.ir/
فروش 410میلیارد تومانی اوراق بدهی / بازار سرمایه به اوراق بدهی روی خوش نشان نداد

فروش 410میلیارد تومانی اوراق بدهی / بازار سرمایه به اوراق بدهی روی...

بیستمین مرحله حراج اوراق بدهی دیروز با عرضه 2 هزار و 90 میلیارد تومان از این اوراق برگزار شد.

EghtesadOnline.com/
پیشنهاد انتشار اوراق به سران قوا/ دولت چقدر اوراق در بورس فروخت‌

پیشنهاد انتشار اوراق به سران قوا/ دولت چقدر اوراق در بورس فروخت‌

طبق بودجه سال 1400 دولت بیش از 95 درصد اوراق مالی اسلامی خود را در نیمه نخست سال جاری فروخته است و احتمال دارد تا پایان سال مجوز انتشار اوراق جدید از سران قوا گرفته شود.

FarsNews.ir/
فروش سه هزار و 30میلیارد تومانی اوراق بدهی/ کاهش 0.5درصدی نرخ بهره اوراق بدهی

فروش سه هزار و 30میلیارد تومانی اوراق بدهی/ کاهش 0.5درصدی نرخ بهره...

با فروش سه هزار و 30 میلیارد تومان اوراق بدهی در بازار سرمایه، مجموع فروش اوراق بدهی تا پایان مرحله چهلم به113هزار و 998 میلیارد تومان رسید. میانگین نرخ بهره اوراق...

EghtesadOnline.com/
سهم بخش تولید از اوراق بدهی بسیار پایین است/ 7 مزیت اوراق گام برای بنگاه‌ها

سهم بخش تولید از اوراق بدهی بسیار پایین است/ 7 مزیت اوراق گام برای...

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در سال 98 از مجموع 100 هزار میلیارد تومان اوراق بدهی منتشر شده در بازار سرمایه، تنها در حدود 2.5% سهم بخش صنعت ومعدن بوده است که سهم قابل قبولی نیست.

Sena.ir/
کاهش حجم معاملات در بازار اوراق بدهی/ بورس نفس اوراق را گرفت؟

کاهش حجم معاملات در بازار اوراق بدهی/ بورس نفس اوراق را گرفت؟

اوراق بدهی یکی از روش های تامین مالی است که دولت ها و شرکت ها با استفاده از این اوراق می توانند بخشی از کسری بودجه خود را جبران نمایند.

FarsNews.ir/
اوراق اختیار معامله چیست؟ تاکنون چه شرکت هایی از اوراق اختیار معامله استفاده کرده اند؟

اوراق اختیار معامله چیست؟ تاکنون چه شرکت هایی از اوراق اختیار معام...

تاکنون 39 شرکت از اوراق اختیار معامله استفاده کرده اند و شنیده ها حکایت از آن دارد که بعد از ریزش بورس برخی شرکت ها نیز قصد دارند از این قابلیت استفاده کنند.

NabzeBourse.com/
«اوراق اجاره» بیشترین اوراق منتشر شده در سال 97 / دستورالعمل انتشار «اوراق وکالت» در دستور کار

«اوراق اجاره» بیشترین اوراق منتشر شده در سال 97 / دستورالعمل انتشا...

مهسا رادفر: «در سال­‌های اخیر مسيله تامین مالی پروژه‌­ها و بنگاه‌های اقتصادی به یکی از چالش‌های اصلی بنگاه­‌ها تبدیل شده و از نگاه فعالان اقتصادی «دسترسی به منابع مالی» از مهمترین مشکلات مطرح در فضای ...

Sena.ir/
بهترین و بدترین شهرها برای زندگی در 2022 هزینه های مدارس دولتی باید از کجا تامین شود؟ قیمت طلا زیر 1800 دلار قوانین جدید مالیاتی کارت خوان‌ها اعلام شد واریز همزمان کالابرگ و یارانه نقدی برای این یارانه بگیران | کارت کالابرگ سرپرستان خانوار شارژ شد اصلاح ساختار حکمرانی انرژی کشور شاه کلید خروج از بحران / کشور قابلیت تبدیل شدن به گذرگاه انرژی منطقه... دولت احکام بازنشستگان را اصلاح می‌کند؟ ثبت روزانه 400 میلیون لیتر تقاضای فرآورده نفتی در سدف قیمت پژو ریخت احتمال ورود سکه به کانال جدید سه قانون که به شما کمک می‌کند کسب و کار موفقی داشته باشید(قسمت اول) قیمت بیت کوین از 25 هزار دلار گذشت وام قرض الحسنه و فوری با سود صفر درصد | دریافت وام قرض الحسنه با شرایط آسان و بدون ضامن 8 خودروی جدید در بورس کالا پذیرش شد حذف دلار از مبادلات تاثیری بر انزوای اقتصادی کشور ندارد/ هزینه تجارت بالا می‌رود قیمت جدید مرغ مشخص شد ( 24 خرداد ) قیمت طلا نزولی شد / 24 مرداد بیت کوین به سقوط تاریخی نزدیک شد + قیمت رمزارزها 8خودروی جدید در بورس کالا پذیرش شد آخرین قیمت محبوب ترین خودروهای بازار (24 مرداد)... بررسی تخلفات شرکت هواپیمایی آتا از سوی سازمان بازرسی راه و مسکن کل کشور توقف 40 درصدی خط تولید شیرخشک نوزاد/ منتظر اعلام نظر درباره قیمت‌ها هستیم خواب تازه بانک مرکزی برای رمزارزها و صرافی‌ها میزان مالیات کارت به کارت با دستگاه پوز تفاوتی ندارد/ صنوف کارتخوان‌ها را از کشوی خود بیرون می‌آورند... افزایش 63 درصدی صادرات به ازبکستان پیش بینی مهم از بورس امروز / سیگنال های اساسی به... رشد 81 درصدی حجم معاملات در سامانه نیما حدس بزنید اولین عابر بانک در ایران کی افتتاح شده +تصاویر قیمت نفت همچنان زیر 100 دلار است قیمت جدید شیر در بازار احتمال کاهش قیمت طلا در بازار تشکیل وزارت بازرگانی یک گام رو به عقب است/ لزوم ایجاد معاونت بازرگانی در وزارت اقتصاد ارزان ترین دهان شویه بازار چند؟ قیمت پژو ریخت/ آخرین قیمت کوییک، سمند، تیبا و دنا لبنیات به سفره چینی‌ها پرکشید تحلیل حکشتی امروز 24 مرداد 1401 | حکشتی رشد را ادامه می دهد؟ شوک روسی به بازار ارز و خودرو در ایران سقوط آزاد و هولناک 85درصدی خرید مردم اعتراف کیهان به شکست یک طرح دولت ريیسی پیش بینی هفتگی قیمت طلا | طلا رشد خواهد کرد؟ + فیلم قیمت جدید گوشت مشخص شد ماینرهای روسی به دنبال مقصد دوم برای ماینینگ تصمیم مهم دولت برای ترمیم قدرت خرید کارمندان و بازنشستگان/ پای افزایش دوباره حقوق در میان است؟ بهره برداری بیش از 847 شهرک و ناحیه صنعتی در کشور اقدام فورد موتور برای کاهش آلایندگی شوک روسی به بازار سکه/ سقوط قیمت‌ها تا کجا ادامه دارد؟ اپل سهم بیشتری از درآمدها درخواست کرد افشای کمک 50میلیارد تومانی وزیر نفت به جمکران چرا بلیت قطار سخت پیدا می‌شود؟ توسعه همکاری های ایران و جمهوری موریس در دستور کار قرار دارد