بورس فردا چگونه است؟

بورس فردا چگونه است؟

امروز 14 بهمن 99 بورس باز هم قرمزپوش بود و تا حدودی بورس تحت تاثیر اخبار رد کلیات لایحه بودجه 1400 در مجلس قرار داشت. شاخص کل نیز با افت مواجه شد. بورس فردا در چه وضعیتی خواهد بود؟

امروز 14 بهمن 99 بازار سرمایه کار خود را با رنگ قرمز آغاز کرد و بیشتر نماد‌ها در محدوده قرمز بازار در همان ابتدا بازگشایی شدند. با گذشت زمان بیشتر شاخص ساز‌ها به سمت صف فروش رفتند.  

به گزارش نبض بورس، حضور شاخص ساز‌ها در صف فروش موجب شد تا اولا شاخص کل با افت ارتفاع مواجه شود و ثانیا سایر نماد‌های بازار هم تحت تاثیر صف فروش نشینی شاخص ساز‌ها قرار بگیرند و کلیت بازار منفی شود.  

 

خبر‌های مخابره شده از مجلس مبنی بر رد کلیات بودجه 1400 به نوعی در قرمزپوشی امروز بازار تاثیر داشت. در نهایت شاخص کل با کاهش 28238 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 205 هزار و 428 واحدی آرام گرفت.

شاخص کل هموزن نیز امروز قرمز پوش بود و با 2082 واحد کاهش معادل منفی 0.48 درصد به سطح 427 هزار و 545 واحدی رسید.

خروج پول حقیقی امروز هم شدت گرفت و بیش از یک هزار میلیارد تومان خروج پول حقیقی از بازار را امروز شاهد بودیم. این در حالی است که این رقم در روز گذشته بیش از 700 میلیارد تومان بود.  

با رسیدن شاخص کل به کف کانال 1.2 میلیون واحدی حالا این احتمال وجود دارد که فردا شاخص کل یک بار دیگر به زیر این کانال نقل مکان کند. آیا فردا شاخص کل کانال 1.2 میلیون واحدی را از دست خواهد داد؟

پیش بینی بورس فردا 15 بهمن 99

سیدهادی موسوی مدنی، کارشناس و تحلیلگر بازار سرمایه در گفتگو با خبرنگار نبض بورس گفت: پس از آنکه با حمایت جدی بازارساز صندوق پالایش مجددا و با حباب مثبت از زیان خارج شد و نمادهای این گروه نسبت به کف قیمتی رشد یافتند مجددا فشار عرضه افزایش یافته و قیمتها تمایل به نوسان و اصلاح داشته است.
وی افزود: شرکت ملی مس با مفروضات بسیار محافظه کارانه سود ضعیفی برای زمستان پیش بینی کرده که منطبق بر واقعیت و انتظارات بازار نبوده ولی فولاد مبارکه گزارش تلفیقی بسیار خوبی از نیمه اول سال ارايه کرده با این حال هر دو نماد با ضعف تقاضا معامله شده است
موسوی مدنی اظهار داشت: ریاست بانک مرکزی از تمایل به افت بیشتر دلار و بهره بین بانکی سخن گفته ولی بازار ارز و طلا به این سخنان واکنشی نداشته است. هنوز می توان گفت افت دلار یکی از بزرگترین نگرانی های فعالان بازار سهام است اما بطور کلی ورود افراد مبتدی و خارج شدن بازار از تعادل طی نیمه اول امسال هنوز بر معاملات سایه افکنده است.
این تحلیلگر بازار سرمایه گفت: به نظر میرسد سطح فعلی قیمتها در اغلب نمادها چه بزرگ و شاخصی و چه کوچک سطوح مهمی است و در صورتیکه تقاضا در این قیمتها قوی نباشد خطر اصلاح مجدد تا کف قبلی وجود دارد اما نکته مثبت معاملات امروز تقویت تقاضا در نمادهای خودرویی و جمع شدن اغلب صفوف فروش بوده که امیدها را به بازار فردا و پس گرفتن سطح 1.3 میلیون واحدی طی ماه جاری را زنده می کند.

پیمان حدادی، کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با تجارت‌نیوز دلیل روند نزولی بازار سهام را نبود پول در بازار دانست و گفت:  شاخص کل نتوانست مقاومت محدوده یک میلیون و 260 هزار واحد را بشکند و به همین دلیل احتمال می‌رود بورس وضعیتی نزولی در پیش بگیرد. همچنین اولین و اصلی‌ترین عامل ریزش بورس این است که پول در بازار کم است.

این کارشناس در رابطه با بورس فردا نیز گفت: معاملات فردا با فشار فروش آغاز خواهد شد، اما به نظر می‌رسد بورس فردا از منفی به مثبت حرکت خواهد کرد.

با توجه به مصاحبه های انجام شده به نظر می رسد که فردا شاخص کل کانال 1.2 میلیون واحدی را از دست بدهد و پس از آن شاید یک بار دیگر بازار به روند صعودی باز گردد. 

local_offerبرچسب‌ها:
شاخص کل در پایان سال 99 به سطح 1.5 میلیون واحد خواهد رسید؟ + فیلم

شاخص کل در پایان سال 99 به سطح 1.5 میلیون واحد خواهد رسید؟ + فیلم

شاخص کل هم اکنون بر روی سطح یک میلیون و 205 هزار و 832 واحد قرار دارد و حال بازار هم چندان مساعد نیست. آیا در روز‌های باقی مانده سال 1399 شاخص کل می‌تواند یک بار دیگر سطح 1.5 میلیون واحدی را به خود بب...

NabzeBourse.ir/
رشد 461 واحدی شاخص کل بورس

رشد 461 واحدی شاخص کل بورس

شاخص کل بورس امروز چهارشنبه 6 اسفند 99 با رشد 461 واحدی به سطح یک میلیون 212 واحدی رسید.

Borna.news/
نمای پایانی بورس امروز/ مسیر نزولی شاخص کل کند شد

نمای پایانی بورس امروز/ مسیر نزولی شاخص کل کند شد

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز 0.2درصد افت داشت، شاخص هم‌وزن نیز 0.2درصد افت کرد.

EghtesadOnline.com/
افت 5 واحدی شاخص کل در معاملات صبح امروز 5 اسفند / نمادهای پرتقاضای بازار

افت 5 واحدی شاخص کل در معاملات صبح امروز 5 اسفند / نمادهای پرتقاضای بازار

شاخص کل بورس در معاملات صبح امروز با بیش از 5 واحد افت به عدد یک میلیون و 209 هزار واحدی رسید.

Borna.news/
پیش بینی بورس فردا دوشنبه چگونه خواهد بود؟

پیش بینی بورس فردا دوشنبه چگونه خواهد بود؟

بورس امروز نیز به مانند روزهای گذشته قرمزپوش بود باز هم خروج پول حقیقی از بازار سرمایه را شاهد بودیم. بورس فردا چگونه خواهد بود؟

NabzeBourse.ir/
افت 347 واحدی شاخص کل در معاملات صبح امروز 28 بهمن

افت 347 واحدی شاخص کل در معاملات صبح امروز 28 بهمن

شاخص کل بورس در معاملات صبح امروز با بیش از 347 واحد افت به عدد یک میلیون و 238 هزار واحدی رسید.

Borna.news/
افت سه روزه شاخص کل هم نتوانست بازدهی هفتگی بورس را منفی کند

افت سه روزه شاخص کل هم نتوانست بازدهی هفتگی بورس را منفی کند

در هفته‌ای که گذشت شاخص کل بورس با رشدی 2 درصدی و قرار گرفتن در سطح یک میلیون و 238 هزار واحدی به کار خود خاتمه داد.

TejaratNews.com/
پیش‌بینی بورس در اسفند ماه / شاخص کل در شب عید به کدام کانال وارد می‌شود؟

پیش‌بینی بورس در اسفند ماه / شاخص کل در شب عید به کدام کانال وارد می‌شود؟

روند نزولی بازار سهام از مرداد شروع شد و شاخص کل از 2 میلیون واحد تا یک میلیون و 100 هزار واحد ریزش کرد. حالا بورس به تعادل نسبی رسیده است اما سيوال اینجاست که بورس در اسفند ماه چه روندی خواهد داشت؟

TejaratNews.com/
بورس امروز چهارشنبه 29 بهمن 99/ شاخص کل بورس امروز چه تغییری کرد؟ + فیلم

بورس امروز چهارشنبه 29 بهمن 99/ شاخص کل بورس امروز چه تغییری کرد؟ + فیلم

شاخص کل بورس روز سه شنبه مورخه 28 بهمن 99 در نهایت با کاهش 11476 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 245 هزار و 809 واحدی آرام گرفت. امروز چهارشنبه مورخه 29 بهمن 99 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه‌ای س...

NabzeBourse.ir/
روند صعودی سهم‌های کوچک هم‌زمان با افت شاخص کل!

روند صعودی سهم‌های کوچک هم‌زمان با افت شاخص کل!

شروع معاملات بازار سهام با روند صعودی نمادهای شاخص‌ساز همراه بود اما در ادامه عرضه در شاخص‌سازان بیشتر و شاخص کل منفی شد.

TejaratNews.com/

حاشیه‌های امروز بورس 28 بهمن 99 / افت مجدد شاخص کل در روز مثبت نمادهای کوچک

پیش بینی بورس فردا 29 بهمن 99/ بورس چگونه خواهد بود؟

پیش بینی بورس فردا 29 بهمن 99/ بورس چگونه خواهد بود؟

با توجه به قرمزپوشی بازار امروز 28 بهمن 99 و تداوم خروج پول حقیقی از بازار، بورس فردا 29 بهمن 99 چگونه خواهد بود؟ رویا ذبیحی سامانی کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با خبرنگار نبض بورس، بورس فردا را پیش ...

NabzeBourse.ir/
افت 6 هزار واحدی شاخص کل در معاملات صبح امروز 28 بهمن

افت 6 هزار واحدی شاخص کل در معاملات صبح امروز 28 بهمن

شاخص کل بورس در معاملات صبح امروز با بیش از 6 هزار واحد افت به عدد یک میلیون و 250 هزار واحدی رسید.

Borna.news/

حاشیه‌های امروز بورس 27 بهمن 99 / فملی و شبندر هم نتوانستند شاخص کل را مثبت کنند

پیش بینی بورس فردا 28 بهمن 99، روند چگونه خواهد بود؟

پیش بینی بورس فردا 28 بهمن 99، روند چگونه خواهد بود؟

بورس امروز یک روز منفی دیگر را پشت سر گذاشت و نامتقارن شدن دامنه نوسان در دو روز اخیر نتوانست آن گونه که باید تاثیر خود را بر روی بازار بگذارد. بورس در روزهای آینده چگونه خواهد بود؟

NabzeBourse.ir/
سهم 85درصدی مسکن از حقوق کارگران بازار مسکن در خواب کوتاه به سر می‌برد فروش ویژه نوروزی اصناف تا نیمه فروردین 1400 اعلام زمان پرداخت وام ودیعه مسکن دیدار مدیرعامل بانک رفاه کارگران با وزیر صنعت، معدن و تجارت گزارش تسهیلات اعطایی بانک رفاه کارگران در ده ماهه نخست سال 99 کمک 10میلیاردی هلدینگ آتیه صبا و شرکت های تابعه به زلزله زدگان سی سخت کاهش نرخ ارز در این هفته / روند قیمت دلار و یورو در هفته‌ای که گذشت نوسان نرخ محصولات فولاد خوزستان در بورس کالا قیمت میوه شب عید، 15درصد زیر نرخ بازار اتاق بازرگانی: ارز داریم اما خریدار نیست طلای ایران به کشورهای دیگر صادر می‌شود؟ مروری بر عملکرد یک ماهه "خراسان" فروش "خشرق" 112 درصد افزایش یافت جذب 6.640 میلیارد تومان منابع مالی جدید در صندوق‌های درآمد ثابت تعیین سود 1300 ریالی هر سهم "وسپه" آیا تحقیق و تفحص از بازار سرمایه می‌تواند بورس را سر و سامان دهد؟ کاهش نرخ میلگرد شرکت فولاد خراسان فقط خوراک کارگران، 6میلیون و 895هزار تومان! برگزاری بزرگترین انتخابات اقتصادی کشور با مشارکت دارندگان سهام عدالت "خدیزل" صادرات نداشت درآمد ماهیانه "دامین" افزایش یافت افت دسته جمعی بازارها / سرمایه‌گذاران کدام بازار بیشتر ضرر کردند؟ یک هفته با صنایع بورسی خروج نزدیک به 2 درصد از منابع مالی صندوق‌های سهامی در هفته گذشته روند کاهشی قیمت طلا و سکه در پایان هفته رشد 34.5هزار میلیارد ریالی پرتفوی بورسی «ثمسکن» مروری بر مهم‌ترین اخبار بازار سرمایه در هفته گذشته شرحی از وضعیت افزایش سرمایه «دپارس، ودی و شدوص» بدترین و بهترین بازدهی در صندوق های مختلط پیش‌بینی بازار خودرو پس از اخبار جدید / شوک ارزانی چقدر محتمل است؟ معامله 4.000 تن کاتد مس در هفته گذشته فروش تجمعی "دابور" افزایشی شد نرخ ارز صرافی ملی امروز جمعه 99/11/8 پیش‌بینی بورس پس از اخبار جدید / واکنش احتمالی بورس چیست؟ مروری بر عملکرد بهمن ماه "فنورد" قیمت دلار با آزادسازی منابع ارزی کاهش می‌یابد؟ قیمت طلا شنبه چه می‌شود؟ / احتمال ریزش قیمت طلا و سکه چرا تن ماهی در فروشگاه‌های آنلاین موجود نیست؟ روال غیرطبیعی فعلی بازار ... جرا بازار روغن متلاطم است؟ بازدهی 34.3 درصدی صندوق " آرمان کارآفرین" افزایش 35درصدی حقوق کارکنان دولت جدی شد افزایش نرخ ورق رنگی و قلع اندود "فولاد" قیمت دلار با آزادسازی منابع ارزی کاهش می‌یابد؟ «تخم مرغ» گران نمی‌شود وضعیت بازار مسکن در پایان سال جاری دلار شنبه چقدر می‌شود؟ / ترس معامله‌گران از خبر دیشب آمریکا وضعیت بازار ارز در اولین هفته ماه اسفند چگونه بود؟ / قیمت دلار، یورو و درهم پیش از روز جمعه اهداف قیمتی پترول کجاست؟ + جدول

در حال بارگیری...