افزایش قیمت طلا و سکه امروز 17 شهریور / تثبیت سکه در کانال 12 میلیون تومان

افزایش قیمت طلا و سکه امروز 17 شهریور / تثبیت سکه در کانال 12 میلیون تومان

اونس جهانی طلا در بازار امروز با کاهش قیمت به 1799 دلار رسید. قیمت طلا 18 عیار در بازار امروز با یک میلیون و 165 هزار تومان ثبت شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، در بازار امروز قیمت طلا 18 عیار نسبت به روز قبل ، با 7600 تومان افزایش، یک میلیون و 180 هزار تومان نرخ گذاری شد. در بازار امروز هر مثقال طلا 18 عیار نسبت به روز قبل ، با 29 هزار تومان افزایش، با قیمت 5,104,000 (پنج میلیون و یکصد و چهار هزار) تومان ثبت شد.

قیمت سکه امامی امروز با افزایش 0.41 درصدی، از 12,115,000 (دوازده میلیون و یکصد و پانزده هزار) تومان به 12,165,000 (دوازده میلیون و یکصد و شصت و پنج هزار) تومان رسید.

در بازار امروز نیم سکه نسبت به روز قبل ، با 15000 تومان افزایش، 6,165,000 (شش میلیون و یکصد و شصت و پنج هزار) تومان نرخ گذاری شد.

امروز ربع سکه چهارشنبه 17 شهریور 1400 مصادف با 08 سپتامبر 2021 – با رشد 0.26 درصدی به 3,730,000 (سه میلیون و هفتصد و سی هزار) تومان رسید.

انتظارات افزایشی بازار سکه

معاملات بازار سکه حتی روز سه‌شنبه نیز همچون روزهای اخیر با تقاضای کم و تغییرات قیمتی اندکی روبه‌رو بود، به‌طوری که بهای هر سکه امامی روز گذشته در محدوده 12 میلیون و 110 هزار تومان معامله شد. حباب فلز گرانبهای بالاست و فاصله ارزش ذاتی و بازاری سکه به حدود 4 درصد رسیده است. این موضوع به این معناست که ظرفیت بنیادی رشد در بازار سکه بستگی زیادی به جهش معنادار دلار یا اونس طلا دارد و تحولات پیرامون این دو بازار، امید افزایشی بیشتر سکه و طلا را بالاتر برده است. همچنین کارشناسان اذعان دارند که قیمت سکه همچنان برای رشد معنادار دشواری‌هایی را پیش روی خود دارد. چنانچه رشد کم‌رمق دلار در روز گذشته تاثیر افت اونس طلا بر سکه را تا حدودی جبران کرد و این فلز گرانبها را در مسیر صعودی نگه‌داشت.

سقوط طلا به زیر مرز1800 دلار

به دنبال تقویت احتمال تعویق انقباضی شدن سیاست پولی فدرال‌رزرو و در حالی که سرمایه‌گذاران منتظر نشست هفته جاری بانک مرکزی اروپا هستند، طلا تا ظهر دیروز نوسان محدودی را شاهد بود اما بعد از ظهر قیمت آن تا 1791 دلار به ازای هر اونس سقوط کرد. هرچند تا ساعت20به وقت تهران با اندکی افزایش به 1797 دلار رسید. بهای اونس طلا هفته گذشته در پی انتشار آماری که نشان داد روند احیای اشتغال آمریکا در آگوست تحت تاثیر موج افزایش ابتلا به کووید- 19 ضعیف شده است، به بالاترین حد در دو ماه و نیم گذشته صعود کرده بود. به گفته کارشناسان، تا زمانی که بانک‌های مرکزی تدابیر محرک مالی را تعدیل یا متوقف کنند، طلا از اخبار بد و تورم سود می‌برد. انتظار می‌رود بانک مرکزی در مورد بالابردن نرخ بهره کاملا بااحتیاط حرکت کند که این عامل مانع افت قابل توجه قیمت طلا می‌شود.(منبع: دنیای اقتصاد)

مطالعه بیشتر: پیش بینی قیمت سکه امروز 17 شهریور / دو سیگنال امید بخش به افزایش قیمت سکه
local_offerبرچسب‌ها:
طلا و نفت همسو شدند

طلا و نفت همسو شدند

امروز، در بازارهای جهانی، نفت، طلا، نقره و مس نسبت به معاملات روز گذشته خود، افزایشی شدند.

Sena.ir/
قیمت طلا و سکه امروز 30 شهریور / سکه همچنان در مسیر کاهش قیمت

قیمت طلا و سکه امروز 30 شهریور / سکه همچنان در مسیر کاهش قیمت

اونس جهانی طلا در بازار امروز با افزایش نرخ به 1763 دلار رسید. قیمت طلا 18 عیار بعد از یکروند نزولی در بازار امروز به یک میلیون و 131 هزار تومان رسید.

TejaratNews.com/

محدود شدن دامنه نوسان سکه / پیش‌بینی قیمت طلا و سکه امروز 30 شهریور

کاهش قیمت‌های طلا و سکه در بازار / قیمت دلار و یورو امروز 1400/6/29

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه 30 شهریور / افت اونس طلا ادامه دارد؟

فرآیند تحویل قرارداد آتی «صندوق طلا» سررسید مهر اعلام شد

فرآیند تحویل قرارداد آتی «صندوق طلا» سررسید مهر اعلام شد

مدیریت توسعه بازار مشتقه بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه‌ای زمان انجام فرآیند تحویل قراردادهای آتی واحدهای سرمایه‌گذاری پشتوانه طلای لوتوس سررسید مهر ماه 1400 را اعلام کرد.

Sena.ir/
پیش‌بینی قیمت طلا و سکه امروز 29 شهریور / تغییر انتظارات در بازار سکه

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه امروز 29 شهریور / تغییر انتظارات در بازار ...

در دومین روز هفته، دلار و سکه در دو مسیر متفاوت حرکت کردند؛ روز شنبه اسکناس آمریکایی توانست رشد جزيی 70 تومانی را ثبت کند و به قیمت 27 هزار و 420 تومان برسد. این در حالی بود که در بازار سکه، فلز گران‌...

TejaratNews.com/
بازار طلا درگیر نزول قیمت‌ها / قیمت طلا و سکه امروز 29 شهریور

بازار طلا درگیر نزول قیمت‌ها / قیمت طلا و سکه امروز 29 شهریور

اونس جهانی طلا امروز به 1753 دلار کاهش پیدا کرد. همچنین قیمت طلا 18 عیار به یک میلیون و 123 هزار تومان نزول قیمت داشت.

TejaratNews.com/

نوسان اندک قیمت‌ها در بازار طلا و سکه / قیمت دلار و یورو امروز 1400/6/28

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه 29 شهریور 1400 / احتمال صعود قیمت سکه وجود دارد؟

سکه چشم انتظار قیمت بازار ارز / پیش‌بینی قیمت طلا و سکه امروز 28 شهریور

سکه چشم انتظار قیمت بازار ارز / پیش‌بینی قیمت طلا و سکه امروز 28 ش...

ارزش دلار با افزایش احتمال تقویت زودتر از موعد نرخ بهره توسط بانک مرکزی آمریکا، بالا رفت و باعث شد قیمت طلا بیش از 2درصد سقوط کند.

TejaratNews.com/
سیر نزولی طلا و سکه ادامه دارد / قیمت طلا و سکه امروز 28 شهریور

سیر نزولی طلا و سکه ادامه دارد / قیمت طلا و سکه امروز 28 شهریور

قیمت طلا 18 عیار در بازار امروز به قیمت یک میلیون و 131 هزار تومان کاهش یافت. قیمت سکه در امروز یکشنبه به 11 میلیون و 670 هزار تومان رسید.

TejaratNews.com/

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه 28 شهریور 1400 / روند کاهشی قیمت سکه ادامه دارد؟

آیا هفته جاری شوک جدیدی به بازار طلا وارد می‌شود؟

آیا هفته جاری شوک جدیدی به بازار طلا وارد می‌شود؟

پس از ریزش 40 دلاری قیمت طلا در هفته گذشته، کنترل بازار به دست فروشندگان افتاده و همه نگاهها به دیدار هفته جاری بانک مرکزی آمریکا دوخته شده است.

Bartarinha.ir/
کاهش قیمت‌های بازار طلا و سکه در آغاز هفته / قیمت دلار و یورو امروز 1400/6/27

کاهش قیمت‌های بازار طلا و سکه در آغاز هفته / قیمت دلار و یورو امرو...

قیمت طلا و سکه امروز بر خلاف افزایش بهای طلای جهانی در روز جمعه، کاهش یافت که بر این اساس قیمت سکه طرح قدیم به 11 میلیون و 301 هزار تومان رسید.

TejaratNews.com/
شرکت‌های برق چین به مرز ورشکستگی رسیدند بازگشت بورس به قیمت‌های شاخص 1 میلیونی/ سهامداران در معاملات خود دقت کنند آمریکا یک شرکت مبادله رمزارز را تحریم کرد توضیح بانک مرکزی درباره محدودیت تراکنش‌ها ضرورت ثبت معاملات خودرو در سامانه عرضه 177 میلیون دلار در سامانه نیما تحریم دولت بایدن علیه رمزارزها رسمی شد گشایش در تخلیه کالای ملوانی از بنادر آبادان دریافت خدمت واریز شناسه دار از طریق خودپردازها امکان پذیر است هسته معاملات بورس دچار اختلال شده است؟ مبلغ و مهلت فروش اوراق گواهی سپرده مدت‌دار بانک رفاه کارگران افزایش یافت ببینید مسیر واردات خودرو باز شد! آیا سهمیه سوخت خودروهای سنگین قطع شده است؟ شرکت‌های جدید تامین اجتماعی وارد بورس می‌شوند / پرداخت به موقع حقوق بازنشستگان مدیرعامل بانک رفاه کارگران مورد تقدیر قرار گرفت اوراق سلف نفت خام وزارت اقتصاد به فروش رسید بازگشت اعتماد به بورس در گرو حمایت عملی از بازار است اسامی برندگان طرح امید رفاه مشخص شدند محدودیت مصرف برق صنایع لغو شد فروش 10 هزار میلیارد تومان اوراق سلف نفت در بورس انرژی حداکثر قیمت تخم مرغ 40 هزارتومان افزایش قیمت و رکود شدید در بازار لوازم التحریر هسته معاملات بورس دچار اختلال شده است؟ بورس، مادر خرج نیست! بالاخره برق مجانی شد یا قسطی؟! اثر واکسیناسیون عمومی بر بورس قیمت انواع مرغ و تخم مرغ در 30 شهریور 1400 (فهرست قیمت) بورس از دیگر بازارها عقب می‌ماند؟ / در بلند مدت بازار سهام سودآور می‌شود قیمت گوشت در 30 شهریور 1400 (فهرست قیمت) محدودیت جدید بانک مرکزی برای کارت به کارت آغاز اختیار معامله بر «فارس» شناسایی 7 هزار ماینر در بزرگترین مزرعه استخراج رمزارز در ایران چین، ایران را غافلگیر کرد / چرا چین از ایران نفت نمی‌خرد؟ آغاز دوره معاملاتی قرارداد های اختیار معامله خرید و فروش "فارس" از مهرماه 11 هزار درگاه بانکی مسدود شدند بازی کارت بلاکچینی با مزیت ارزهای دیجیتال سهامداران شرکت «گروه بهمن» سود سهام خود را در شعب بانک صادرات ایران دریافت کنند سهامداران حقیقی "ساوه" بخوانند افزایش سرمایه 113 درصدی "شرنگی" در مجمع سهامداران "شستان" دست خالی از مجمع مجمع "صبا " 193 تومان تقسیم کرد سقوط 11 درصدی ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتال فعالیت استخراج کنندگان مجاز رمزارز‌ها از مهرماه سهم نیم‌درصدی ما از بازار 3هزار میلیاردی سازمان شانگهای! چین هم از ایران نفت نمی‌خرد / افت 99 درصدی صادرات نفت ایران به چین قیمت طلا و سکه در بازار امروز زندگی سراسر سرمایه‌گذاری است یارانه به جیب پولدار‌ها می‌رود بورس با افت 36 هزار واحدی، حمایت خود را شکست وضعیت سبد سهام عدالت در 30 شهریور ماه

در حال بارگیری...