اعلام فهرست 13 پروژه پیشران از سوی وزارت صمت بزودی

اعلام فهرست 13 پروژه پیشران از سوی وزارت صمت بزودی

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه فهرست 13 پروژه پیشران طی روزهای آینده اعلام می شود، گفت: شرکت های دانش بنیان می توانند در این ابر پروژه ها به صورت انفرادی و یا همکاری تیمی فعالیت کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت عباس علی آبادی در نشست با اعضای انجمن ملی شرکت های دانش بنیان گفت: باید راه را برای شرکت‌های دانش‌بنیان‌ها باز کرد.مقصودمان خلق و نوآوری است زیرا از مسیر علم و دانش می‌توان به دستاوردهای بزرگ دست یافت.

وی بر حمایت کامل از شرکت‌های دانش‌بنیان تاکید کرد و افزود: هیچگونه بن‌بستی در مسیر وجود ندارد و در صورت رسیدن به درب‌های بسته، باید راه جدیدی را پیدا کرد.

وزیر صمت با تاکید بر اینکه قیمت ارز باید واقعی باشد، اظهار داشت: باید راه را برای شرکت‌های دانش‌بنیان‌ها باز کنیم ولی راه‌ دانش‌بنیان بودن را؛ یعنی از شرکت‌های دانش‌بنیانی که راه جدیدی را پیدا کرده و برای مساله‌ای که هیچکس نمی‌تواند آن را حل کند، راه‌حل مناسبی پیدا کنند، حمایت کرد.

وی از ارايه فهرست 13 ابر پروژه پیشران از سوی وزارت صمت طی روزهای آینده خبر داد و بیان داشت: شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند در این ابر پروژه‌ها به‌صورت انفرادی و یا همکاری تیمی فعالیت کنند.

علی‌آبادی با بیان اینکه ارزش افزوده در دانش است، گفت: با تغییر و ایجاد ارزش افزوده در مواد اولیه می‌توان آن‌ها را ارزش مالی بیشتری به بازارهای داخلی و بین‌المللی عرضه کرد.

پایان پیام/

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد