پیش بینی بازارها | تحریم‌های نفتی علیه ونزويلا برای چه مدت لغو شد؟

پیش بینی بازارها | تحریم‌های نفتی علیه ونزويلا برای چه مدت لغو شد؟

به صورت روزانه نبض بورس وضعیت بازار‌های موازی بورس (بیت کوین، سکه، طلا و نفت) را بررسی خواهد کرد و ضمن مرور روند هفتگی قیمت ها، به پیش بینی بازار‌ها در روز‌های آینده خواهد پرداخت.

به گزارش نبض بورس، به صورت روزانه نبض بورس وضعیت بازار‌های موازی بورس (بیت کوین، سکه، طلا و نفت) را بررسی خواهد کرد و ضمن مرور روند هفتگی قیمت ها، به پیش بینی بازار‌ها در روز‌های آینده خواهد پرداخت.

قیمت سکه

قیمت سکه امامی امروز در محدوده‌ی 28,945,000 تومان معامله شد و نسبت به روز گذشته معاملاتی 1.17 درصد کاهش داشته است.

امروز حباب تمام سکه‌ها قرمز و کاهشی بود بطوری که در زمان نوشتن این گزارش حباب سکه امامی 364 هزار تومان کاهش به 5 میلیون و 375 هزار تومان و حباب سکه بهار آزادی با 239 هزار تومان کاهش به 2 میلیون و 113 هزار تومان رسید. حباب نیم سکه و ربع سکه و سکه گرمی به ترتیب 3 میلیون و 764 هزار تومان و 4 میلیون و 604 هزار تومان و در نهایت 3 میلیون و 98 هزار تومان رسیدند.

از نظر تکنیکال کار‌ها قیمت سکه بین 28 میلیون و 29 میلیون تومان در نوسان خواهد بود. البته احتمال می‌رود فلز زرد رنگ داخلی در شرایط کنونی مرز 29 میلیون و 500 هزار تومان را پیش‌روی خود دارد و اگر بالای آن تثبیت دهد در مرحله بعد برای شکست مقاومت 29 میلیون و 800 هزار تومان تلاش خواهد کرد.

قیمت طلا

قیمت طلای 18 عیار امروز در محدوده‌ی 2,441,200 تومان معامله شد و نسبت به روز گذشته معاملاتی 0.38 درصد کاهش داشته است.

نایب رییس اول اتحادیه طلا و جواهر تهران در مصاحبه با سایت طلا گفت: قیمت طلا و سکه در معاملات امروز نسبت به روز گذشته علیرغم افزایش اونس جهانی به دلیل کاهش نرخ ارز روند نزولی به خود گرفت.
شربیانی بیان کرد: اونس جهانی در معاملات امروز با 8 دلار افزایش به بالاترین سطح خود از ابتدای آگوست سال جاری میلادی رسید چراکه سرمایه‌گذاران دنیا به خرید طلا به عنوان یک دارایی امن هجوم آورده‌اند.
وی گفت: در حال حاضر داد و ستد‌ها در بازار به دلیل نوسانات قیمت‌ها به حداقل رسیده است. شربیانی خاطرنشان ساخت: در روز‌های آینده نوسانات اونس جهانی، بازار ارز در ایران و همچنین اخبار خاورمیانه می‌تواند بر بازار طلا و سکه تاثیر گذار باشد.

قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین امروز در محدوده‌ی 28,597 دلار معامله شد و نسبت به روز گذشته معاملاتی 0.99 درصد افزایش داشته است.

قیمت بیت کوین روند صعودی پیشروی خود خواهد داشت به دو دلیل که ذهن بیشتر طرفداران بیت کوین را نیز به خود مشغول دارد؛ احتمال تایید ETF بیت کوین است یا هاوینگ بیت کوین.

قیمت نفت

قیمت نفت امروز در محدوده‌ی 90.85 تومان معامله شد و نسبت به روز گذشته معاملاتی 0.17 درصد کاهش داشته است.
واشنگتن رسما تحریم‌های نفتی علیه ونزويلا را به مدت شش ماه لغو کرد. این امر به PDVSA اجازه می‌دهد تا صادرات نفت خام و سوخت به ایالات متحده را از سر بگیرد. /کامولیدی

آخرین اخبار بورس و اقتصاد