افزایش 26 درصدی مسکن در صادقیه / منطقه دو تهران چقدر افزایش قیمت داشته است؟

افزایش 26 درصدی مسکن در صادقیه / منطقه دو تهران چقدر افزایش قیمت داشته است؟

بر اساس داده‌ای دریافتی از سایت دیوار و آگهی‌های ثبت شده آپارتمان مسکونی، فهرستی از متوسط قیمت و درصد تغییر قیمت آپارتمان دو تا پنج سال ساخت در محلات منطقه 2 شهرداری به دست آمده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، بر اساس داده‌ای دریافتی از سایت دیوار و آگهی‌های ثبت شده آپارتمان مسکونی، فهرستی از متوسط قیمت و درصد تغییر قیمت آپارتمان دو تا پنج سال ساخت در محلات منطقه 2 شهرداری به دست آمده است.

با توجه به اطلاعات استخراج شده، در بین محلات شهرداری منطقه 2 تهران، دریان‌نو، شهرآرا و مرزداران با افزایش حدود 19 درصد کم‌ترین درصد افزایش قیمت نسبت به شهریور سال 1399 را ثبت کرده‌اند. همچنین محلات طرشت با افزایش 25 درصدی و صادقیه با افزایش 26 درصدی متوسط قیمت هر متر مربع آپارتمان مسکونی بیش‌ترین افزایش قیمت را در یک سال گذشته در منطقه 2 شهرداری تهران داشتند.

متوسط قیمت هر متر مربع آپارتمان در این محلات در شهریور 1400 نسبت به مرداد ماه حدود 1.7 درصد افزایش داشته است که درصد بسیار کمی است و نشان دهنده ثبات نسبی قیمت در این محلات بین مرداد و شهریور 1400 بوده است. همچنین متوسط قیمت محلات دریان‌نو و گیشا و شهرک غرب در شهریور ماه نسبت به مرداد کاهش قیمت داشته است.

درصد افزایش قیمت محلات ستارخان و گیشا و سعادت آباد در شهریور 1400 نسبت به شهریور 1399 حدود 21 درصد بوده است. متوسط قیمت خرید آپارتمان در منطقه 2 شهرداری تهران در شهریور 1400 نسبت به شهریور 1399 به طور میانگین حدود 21 درصد افزایش داشته است.

منطقه 2 شهرداری با میانگین افزایش 21 درصدی در یک سال گذشته ثبت شده است؛ اما محلات منطقه 2 شهرداری با متوسط درصد تغییر 31 درصدی ثبت شده‌اند. گران‌ترین منطقه برای خرید خانه با توجه به آگهی‌های دیوار در شهریور 1399 در منطقه 2 تهران سعادت آباد بوده است که در شهریور 1400 نیز همین منطقه در کنار محله شهرک غرب از محلات گران قیمت تهران هستند.

در جدول زیر متوسط قیمت خرید آپارتمان مسکونی دو تا پنج سال در محلات شهرداری منطقه 2 تهران مشاهده می‌کنید. مناطق به ترتیب تغییر قیمت در یک سال گذشته طبقه‌بندی شده‌اند.

مطالعه بیشتر: در بین محلات منطقه 1 تهران کدام منطقه بیش‌ترین افزایش قیمت را داشته است؟
ریزش 28688 واحدی شاخص بورس تهران / ارزش معاملات دو بازار از 15.5 هزار میلیارد تومان فراتر رفت

ریزش 28688 واحدی شاخص بورس تهران / ارزش معاملات دو بازار از 15.5 ه...

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز در یک روند ریزشی با کاهش 28 هزار و 688 و احد روبه‌رو شد.

FarsNews.ir/
سیمان تهران رکورد درآمدی را شکاند

سیمان تهران رکورد درآمدی را شکاند

شرکت سیمان تهران در هفته‌ای که گذشت باعرضه سه کالا در سبد خود گام به رینگ معاملات گذاشت و توانست با عرضه «تیپ 2»، «تیپ 5» و «پوزولانی» به درآمد 25 میلیارد و 334 میلیون تومان دست یابد.

BourseNews.ir/
قیمت‌های نجومی املاک کلنگی در تهران

قیمت‌های نجومی املاک کلنگی در تهران

بررسی قیمت ها در بازار زمین و خانه های کلنگی شهر تهران از گرانی افسارگسیخته در این بازار حکایت دارد به طوری که در حال حاضر ملکی کلنگی در منطقه سعادت آباد 141 میلیارد تومان قیمت خورده است.

TejaratNews.com/
بورس تهران فک پلمب شد

بورس تهران فک پلمب شد

شهرداری تهران ساعت 1 بامداد امروز با حضور برخی مقامات شهرداری منطقه 2 نسبت به پلمب ساختمان بورس تهران اقدام کرده بود.

EghtesadOnline.com/
کاهش 13 هزار و 125 واحدی شاخص بورس تهران/ارزش معاملات دو بازار به 43 هزار میلیارد تومان نزدیک شد

کاهش 13 هزار و 125 واحدی شاخص بورس تهران/ارزش معاملات دو بازار به ...

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز و در یک روند رو به کاهش با افت 13 هزار و 125 واحد روبرو شد.

FarsNews.ir/
رشد 854 واحدی شاخص بورس تهران/ ارزش معاملات دو بازار 53 هزار میلیارد تومان شد

رشد 854 واحدی شاخص بورس تهران/ ارزش معاملات دو بازار 53 هزار میلیا...

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران امروز در یک روند نوسانی با رشد 854 واحد همراه شد.

FarsNews.ir/
انفجار سنگ 3هزار تنی در آزادراه تهران - شمال

انفجار سنگ 3هزار تنی در آزادراه تهران - شمال

خوشبختانه حتی سنگ ریزه‌ای هم به جاده قدیم سنگان که در پایین دست بود، سقوط نکرد. عملیات خاک‌برداری تا حداقل تا پایان هفته ادامه پیدا می‌کند.

Bartarinha.ir/
کاهش 1395 واحدی شاخص بورس تهران / ارزش معاملات دو بازار از 6.5 هزار میلیارد تومان فراتر رفت

کاهش 1395 واحدی شاخص بورس تهران / ارزش معاملات دو بازار از 6.5 هزا...

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران امروز در پایان معاملات در یک روند نوسانی با کاهش 1395 واحد روبرو شد.

FarsNews.ir/
رشد 40 هزار واحدی شاخص بورس تهران/ قوانین بازار سرمایه متناسب مشارکت مردم در بورس تغییر کند

رشد 40 هزار واحدی شاخص بورس تهران/ قوانین بازار سرمایه متناسب مشار...

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با افزایش 40 هزار و 60 واحد همراه شد.

FarsNews.ir/
وعده ارزانی تخم‌ مرغ محقق شد؟ رییسی که پاشنه آشیل بازار سرمایه را می شناخت... نرخ تورم نقطه‌ای ماهانه 4.5 درصد کاهش یافت تخم مرغ ارزان شد؟ زیان 1٫9 هزار میلیارد تومانی دارا یکم در 6 ماه / بازدهی دارا یکم در نیمه اول امسال چقدر بود؟ حذف قیمت‌گذاری دستوری خودرو پیگیری می‌شود نرخ جدید مرغ اعلام شد هزینه خانوار‌ها در مهرماه کاهش یافت درج یک شرکت ساختمانی در فرابورس ایران برنامه‌ریزی خوب سایپا در تولید و برنامه‌ریزی مالی ارزش سهام عدالت امروز 1 آبان چرا بورس امروز منفی شد؟ کودکان چگونه می‌توانند درآمد کسب کنند؟ چه کسانی مشمول وام 12 میلیونی هستند؟ رشد حجم و ارزش معاملات در بورس کالای ایران مسکن نیمی از هزینه‌های خانوار‌ها را می‌بلعد! راه اندازی صندوق املاک و مستغلات در گام آخر قیمت مسکن حمایتی چقدر است؟ ساختمانی‌ها توان رشد ندارند! رشد حجم و ارزش معاملات در بورس کالای ایران مجلس در انتظار بررسی تغییر قیمت‌گذاری دلاری پتروشیمی‌ها شاخص کل بورس در اولین روز آبان 28 هزار واحد ریخت ورود چین به پروژه‌های مسکن در ایران تايید شد صندوق‌های بورسی املاک و مستغلات، در آستانه راه‌اندازی تاریخ واریز سود شستا افزایش قیمت طلا و سکه افت شاخص بورس در نخستین روز آبان‌ماه شاخص در آستانه از دست دادن کانال 1٫4 میلیون واحدی / بورس کی مثبت می‌شود؟ اصلاح ابلاغیه شرایط موسسین یا سهامداران نهادهای مالی بانک ملت کنفرانس اطلاع رسانی برگزار کند " وبملت " تا نیمه آبان تعلیق شد/فردا، بازگشایی "کلوند"، "خمهر" و "دانا" آتش‌سوزی بزرگ در بندرعباس و قطع برق چندین محله یک گام تا راه‌اندازی صندوق املاک و مستغلات در بازار سرمایه بانک رفاه کارگران، مسابقات دوره ای "هوش حفاظتی" برگزار می کند وضعیت سبد سهام عدالت در اولین روز آبان ماه آیفکس قرمز ماند 7 میلیارد برگه بهادار دست‌به‌دست شد ریزش 28 هزار واحدی شاخص کل بورس در اولین روز هفته زمان واریز سود سهامداران شستا هشدار درباره احتمال تبدیل ایران به واردکننده گاز! آخرین وضعیت جاماندگان سهام عدالت ربات ها را خاموش کنید تا بورس نفس بکشد ریزش 28688 واحدی شاخص بورس تهران / ارزش معاملات دو بازار از 15.5 هزار میلیارد تومان فراتر رفت تصمیمی جدی برای تغییر فرمول محاسبه پتروشیمی‌ ها اعلام نشده است نمای پایانی بورس(1 آبان1400) / شاخص کل با افت 28هزار واحدی معاملات را به پایان برد جزییات تغییر فرمول قیمت‌ گذاری محصولات پتروشیمی «صندوق پروژه‌ها» روش مناسب سرمایه‌گذاری در حوزه مسکن قرمزی شاخص کل در نخستین روز آبان ماه صندوق املاک و مستغلات در آستانه راه اندازی اطلاع‌رسانی ابعاد تغییر فرمول قیمت‌گذاری محصولات پتروشیمی؛ به زودی