توزیع گوشت قرمز 70 هزار تومانی از اول اسفند

توزیع گوشت قرمز 70 هزار تومانی از اول اسفند

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام با بیان اینکه برای تنظیم بازار گوشت قرمز از ابتدای اسفند توزیع می‌شود، گفت: قیمت مرغ و تخم مرغ در چند روز آینده به نرخ مصوب خود خواهد رسید.

به گزارش تجارت‌نیوز، محمدرضا طلایی امروز در نشست خبری با اشاره به وضعیت مناسب تامین نهاده‌های دامی در کشور گفت: 3 میلیون تن نهاده با 41 کشتی از بنادر جنوبی و 74 کشتی از بنادر شمالی کشور برای تامین نیاز مرغداران و دامداران وارد شده است.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام ادامه داد: در 4 ماه ابتدایی سال جاری مشکلاتی برای تامین ارز نهاده‌های دامی داشتیم و حتی بانک مرکزی هیچ ارزی را به ما اختصاص نداد اما از مرداد ماه وضعیت تامین نهاده‌ها نسبتا مناسب شد.

طلایی تصریح کرد: این شرکت از تمام ارزهای اختصاصی بانک مرکزی حتی ارزهای مربوط به کشورهای عمان، اراک، هند و روسیه استفاده کرده و کالای مورد نیاز را وارد کرده است.

وی در ادامه در ارتباط با وضعیت تامین جو در کشور گفت: با توجه به کمبودهای مقطعی که وجود داشت، شرکت پشتیبانی امور دام ذخایر خود را در بازار عرضه کرد همچنین شرایطی فراهم آورد که واردات این محصول برای واردکنندگان به صرفه باشد تا ظرف مدت کوتاهی بتوانیم نیاز کشور را تامین کنیم.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام همچنین در ارتباط با دلایل عدم واردات جو از کشور عراق تصریح کرد: بر اساس نمونه‌برداری‌های انجام شده از جو عراقی مشکلات کیفی در محصولات آنها وجود نداشته است اما با این وجود مسيولین عراقی باید به ما اجازه بدهند تا این نهاده‌ها را به طور کامل و کامیون به کامیون به تایید سازمان دامپزشکی و استاندارد برسانیم که هم اکنون در حال چانه‌زنی هستیم.

وی افزود: قیمت جو عراقی مناسب است و در صورتی که به توافق برسیم از این کشور وارد خواهیم کرد.

طلایی با بیان اینکه قیمت مرغ و تخم مرغ تا چند روز دیگر به نرخ مصوب خود خواهد رسید، عنوان کرد: از روز شنبه قیمت مرغ به نرخ مصوب خود در تمام فروشگاه‌ها خواهد رسید و قیمت تخم مرغ نیز به زودی به نرخ مصوب خود می‌رسد.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام تاکید کرد: برای کنترل بازار مرغ و تخم مرغ در کشور اقدام به تنظیم بازار این محصول در تهران می‌کنیم که این امر خود منجر به تنظیم بازار شهرستان‌ها خواهد شد. هر چند که به صورت موردی در برخی از استان‌ها نیز محصولات تنظیم بازاری عرضه می‌شود.

وی در ارتباط با وضعیت تولید مرغ برای روزهای پایانی سال گفت: 120 میلیون قطعه جوجه‌ریزی انجام شده است که با توجه به افزایش مصرف در تعطیلات نوروزی، میزان جوجه‌ریزی در ماه بهمن و اسفند به 130 میلیون قطعه خواهد رسید.

طلایی در واکنش به احتمال حذف ارز 4200 تومانی برای تامین نهاده‌های دامی، گفت: دولت تا به امروز هیچ برنامه‌ای برای حذف ارز 4200 تومانی به ما اعلام نکرده و ما نیز تمام برنامه‌ریزی‌های خود را بر اساس همین نرخ ارز انجام می‌دهیم.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام افزود: در صورتی که برنامه‌ای برای حذف این ارز وجود داشته باشد لزوما نباید منجر به افزایش قیمت مرغ و تخم مرغ یا گوشت در بازار شود زیرا دولت از محل این آزادسازی یارانه در اختیار تولیدکنندگان و مصرف کنندگان قرار می‌دهد.

توزیع گوشت قرمز 70 هزار تومانی از اول اسفند

وی گفت: از ابتدای اسفند گوشت منجمد وارداتی به قیمت 70 تا 75 هزار تومان در میادین میوه و تره بار توزیع می‌شود تا به کاهش قیمت این محصول کمک کند.

طلایی در پاسخ به سوال خبرنگاران که چرا تنظیم بازار نرخ 120 هزار تومانی برای گوشت قرمز منجمد وارداتی تعیین کرد و این امر خود منجر به افزایش قیمت‌ها در بازار می‌شود گفت: بنده نیز موافق این موضوع هستم و این موضوع در تنظیم بازار مطرح و مصوبه یاد شده اصلاح شد و از این به بعد قیمت گوشت وارداتی بر اساس مدارک مثبته تعیین می‌شود.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام در ارتباط با قیمت تخم مرغ تصریح کرد: قیمت مصوب هر شانه تخم مرغ در میادین میوه و تره بار 30 تا 32 هزار تومان و به صورت بسته‌بندی 36 هزار تومان به فروش می‌رسد. همچنین قیمت مرغ 20 هزار و 400 تومان است که این محصولات بدون محدودیت عرضه می‌شوند.

مطالعه بیشتر: اختلال در حمل و نقل گوشت/ مردم برای خرید گوشت عجله نکنند

 

منبع: مهر

کمبودی در عرضه مرغ شب عید نداریم

کمبودی در عرضه مرغ شب عید نداریم

ريیس انجمن صنفی مرغداران گوشتی گفت: با توجه به جوجه‌ریزی مناسب صورت گرفته برای ایام ‌پایانی سال، مشکلی در تولید مرغ نداریم.

TejaratNews.com/
هشدار دامپزشکی خوزستان؛ مرغ زنده نخرید

هشدار دامپزشکی خوزستان؛ مرغ زنده نخرید

مدیرکل دامپزشکی خوزستان نسبت به خرید و مصرف مرغ زنده هشدار داد و گفت: تداوم این مساله می‌تواند سلامتی شهروندان را به خطر انداخته و سبب شیوع بیماری‌های مشترک انسان و دام شود.

Bartarinha.ir/
تخم مرغ گران نمی‌شود

تخم مرغ گران نمی‌شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران با تاکید بر اینکه قیمت مرغ افزایشی نخواهد داشت گفت: باید تولید استان‌های شمالی با مدیریت وزارت جهاد کشاورزی به سمت بازار تهران هدایت شود تا شاهد رسیدن مرغ به...

TejaratNews.com/
«تخم مرغ» گران نمی‌شود

«تخم مرغ» گران نمی‌شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران با تاکید بر اینکه قیمت مرغ افزایشی نخواهد داشت گفت: باید تولید استانهای شمالی با مدیریت وزارت جهاد کشاورزی به سمت بازار تهران هدایت شود تا شاهد رسیدن مرغ به ...

Bartarinha.ir/
قیمت گوشت قرمز در بازار چند است؟

قیمت گوشت قرمز در بازار چند است؟

حدود یک ماهی می شود که قیمت گوشت قرمز در بازار افزایش یافته است و مشاهدات میدانی حاکی از آن است که قیمت این کالای پروتيینی همچنان برای مصرف کنندگان بالا است.

TejaratNews.com/
بازار مرغ به تعادل می‌رسد

بازار مرغ به تعادل می‌رسد

عضو اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: برای ماه اسفند 130 میلیون قطعه جوجه‌ریزی در مرغداری‌ها صورت گرفته که از این میزان 220 هزار تن گوشت مرغ تولید می‌شود.

TejaratNews.com/
افت 3 هزار تومانی قیمت هر شانه تخم مرغ

افت 3 هزار تومانی قیمت هر شانه تخم مرغ

معاون نظارت و حمایت از حقوق مصرف کنندگان گفت: امروز نسبت به هفته گذشته قیمت هر شانه تخم مرغ به طور متوسط، 3 هزار تومان کاهش داشته است.

TejaratNews.com/

تهران، صادرکننده مرغ به سایر استان‌ها نیست

تهران صادرکننده مرغ به سایر استان‌ها نیست

تهران صادرکننده مرغ به سایر استان‌ها نیست

نایب ريیس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی ضمن اشاره به اینکه تهران صادر کننده مرغ به سایر استانها نیست، از کاهش قیمت مرغ در روزهای آتی خبر داد و گفت: سن کشتار و تخصیص نهاده به هر قطعه مرغ افزایش یافته...

TejaratNews.com/
قیمت مرغ این هفته کاهش می‌یابد

قیمت مرغ این هفته کاهش می‌یابد

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران با بیان اینکه. مصرف مرغ در تهران ظرف یک هفته از هزار تا 1200 تن به 1700 تا 1800 تن رسید، گفت: قیمت از هفته جاری به نرخ مصوب می رسد.

Bartarinha.ir/
جدیدترین قیمت گوشت، مرغ و میوه در میادین

جدیدترین قیمت گوشت، مرغ و میوه در میادین

قیمت هرکیلوگرم شقه گوسفندی در میادین میوه و تره بار 112هزار تومان، گوشت مخلوط گوساله 110هزار تومان، مرغ تنظیم بازار هر کیلو 20هزار و400تومان و تخم مرغ تنظیم بازار هر کیلو 16هزار و900 ومان است.

Bartarinha.ir/
افزایش قیمت گوشت قرمز در هفته پیش رو

افزایش قیمت گوشت قرمز در هفته پیش رو

تدام بارندگی‌ها در غرب کشور، عرضه دام را بیش از روزهای گذشته کاهش داده است. به گفته ريیس اتحادیه گوشت گوسفندی در هفته پیش رو باید منتظر افزایش قیمت گوشت قرمز در پی کاهش عرضه باشیم.

Bartarinha.ir/
قیمت مرغ بیش از قیمت فعلی نیست

قیمت مرغ بیش از قیمت فعلی نیست

دبیر ستاد تنظیم بازار گقت: طبق اعلام وزارت جهاد مبنی بر تامین صد در صدی نهاده های دامی با قیمت مصوب و لحاظ سایر هزینه‌ها، قیمت گوشت مرغ گرم بیشتر از قیمت فعلی نیست.

Bartarinha.ir/
خروج مرغ از تهران ممنوع شد

خروج مرغ از تهران ممنوع شد

خروج مرغ تا اطلاع ثانوی از تهران ممنوع شد مدیر عامل اتحادیه مرغداران گوشتی می‌گوید: این دستورهای یکشبه برای ما هم عجیب است و این حد از دخالت دولت، بازار مرغ را بهم ریخته است.

Bartarinha.ir/
خروج مرغ از تهران ممنوع شد/ بالاشهری‌ها گران می‌فروشند!

خروج مرغ از تهران ممنوع شد/ بالاشهری‌ها گران می‌فروشند!

خروج مرغ تا اطلاع ثانوی از تهران ممنوع شد مدیر عامل اتحادیه مرغداران گوشتی می‌گوید: این دستورهای یکشبه برای ما هم عجیب است و این حد از دخالت دولت، بازار مرغ را بهم ریخته است.

TejaratNews.com/
مجموع نرخ فروش "شرانل" نمره قبولی گرفت/ رشد نرخ محصولات اصلی شرکت روزهای سبز نیز آرزوست + عکس "اپال" را در یک نگاه ببینید + عکس افت 30 هزار واحدی شاخص کل بورس امروز 10 اسفندماه بیت کوین یا بورس، بهترین بازار برای سرمایه‌گذاری کدام است؟ پالایشگران چینی خرید نفت را کاهش می‌دهند "چدن" و کاهش محسوس نرخ‌های فروش غلتک رشد 85 درصدی فروش 11ماهه "قرن" قیمت سکه و طلا امروز 10 اسفند ‌99 آغاز جمع‌آوری پول‌های ایران در بانک‌های جهان چرا فروش داخلی این پتروشیمی در بهمن 99، 113 درصد رشد کرد؟ پیش‌بینی قیمت دلار امروز 10 اسفند آخرین قیمت دلار تا پیش از امروز 10 اسفند 99 انتظار جمع شدن صف فروش برای بازار امروز اول این اخبار را بخوانید بعد معامله کنید آخرین قیمت طلا و سکه تا پیش از امروز 10 اسفند 99 چقدر بود؟ پیش‌بینی بورس امروز 10 اسفند 99 کمبودی در عرضه مرغ شب عید نداریم هشدار دامپزشکی خوزستان؛ مرغ زنده نخرید نوسانات بازار خودرو شدت گرفت شلیک افراد ناشناس به ماموران انتظامی دره شهر آغاز پیش‌فروش جدید محصولات ایران‌خودرو از فردا آغاز طرح پیش‌فروش ایران‌خودرو از فردا حراج سهام عدالت در شب عید / معاوضه سهام عدالت با خودرو! بررسی آماری بازدهی بازارهای موازی ده خبر مهم و تاثیرگذار بر بورس فردا + فیلم پیش‌بینی قیمت نفت در 2021 جهانگیری: توانستیم تحریم‌ها را کم‌اثر کنیم 1750کارت بازرگانی رفع تعلیق شد موبایل ارزان‌تر از ترکیه و دوبی شد / افزایش عوارض موبایل را گران می‌کند؟ احتمال سقوط قیمت طلا تا 1200 دلار دارندگان سهام عدالت بدون ضامن وام دریافت می‌کنند گلابی کیلویی 125هزار تومان شد! یک اتفاق دیگر برای بورس! / کارگزاری‌ها اعتبارات را پس می‌گیرند؟ کاهش 70 درصدی معاملات مسکن تهران در بهمن / اجاره‌بها 30 درصد گران شد پیش بینی بورس فردا 10 اسفند 99/ بورس صعودی خواهد شد؟ ارزش امروز سهام عدالت 9 اسفند / سهام عدالت یک میلیونی چقدر می‌ارزد؟ ورود سهامداران جدید به بورس / متولدین 1400 به بورس می‌آیند جدال لفظی نوبخت و نماینده تهران در مجلس جزيیات بازار طلا و سکه در آغاز هفته / قیمت دلار و یورو امروز 99/12/9 پیشنهاد عجیب مجلس برای فرزندآوری / پرداخت وام خرید 2٫5 متری مسکن! میوه از اولویت سبد خرید مردم حذف شد روند کفپارس در هاله ای از ابهام، صعود یا سقوط؟ عملکرد خوب وپاسار در دی ماه متولدین سال 1400 سهامدار بورس می‌شوند پیش‌بینی قیمت طلا فردا 10 اسفند / ریزش قیمت جهانی طلا ادامه دارد؟ تعرفه اینترنت پیام رسان‌های داخلی مشخص شد 70میلیون تسهیلات مسکن برای تولد فرزند سوم شعب کارگزاری آگاه با اتکاء به سرمایه ‌انسانی کارآمد، متخصص خلق ارزش می کند نرخ دلار نیمایی امروز 9 اسفند ماه

در حال بارگیری...