بازار سرمایه در انتظار چیست؟

بازار سرمایه در انتظار چیست؟

بازار مالیمهر نوشت:بورس این روزها بیش از روزهای دیگر به حمایت دولت نیاز دارد موضوعی که تا به امروز عکس آن صورت گرفته و باعث ریزش های متعدد شده است.

شاخص کل بورس همانگونه دیروز پیش بینی کرده بودیم ریزشی شده و بیش از 33 هزار واحد ریزش کرد، برای پیش بینی وضعیت هفته جاری برخی از کارشناسان معتقدند دولت با یک سوپرایز خبری دیگر از بازار حمایت می‌کند و برخی دیگر معتقدند دولت فعلا هیچ اقدامی را انجام نخواهد داد.

علی فراقی کارشناس بازار سرمایه در این باره گفت: برای رفتار معاملاتی هفته جاری انتظاری که از بازار می‌رود ایجاد یک محدوده رنج دیگر است تا یا شاهد حرکت رو به بالا یا رو به پایین دیگری از بازار باشیم که البته تحقق این حالت نسبت به عدم ورود ریسک جدیدی به بازار است و نسبت به اینکه همانند هفته‌های گذشته بازهم شاهد تعدد مجامع در هفته آتی هستیم نمی‌توان انتظار حرکت قدرتمندی خصوصا رو به بالا باشیم و محتمل‌ترین حرکت بازار را می‌توان تشکیل یک ناحیه نوسانی بالا و پایین ولی محدود بدانیم. در نتیجه کم کم بازار در هفته‌های بعدی بتواند بعد از این مکث بازار جهت جدید حرکتی خود را پیدا و به آن سمت حرکت کند

فراقی افزود: برای برترین نمادهای بازار هم صرفا نمادهای کوچک و تعداد نمادهایی با ارزش بازاری متوسط در نظرگرفت که بتوانند با کم‌ترین میزان پول پرتقاضا شوند.

بیشتر بخوانید:

  • پیش‌بینی مهم رییس سازمان بورس از آینده بازار سرمایه/ نگرانی خیلی جدی‌ نداریم

217

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد