کاهش 16 درصدی قیمت خودروهای مونتاژی/ بازار خودرو در حال آرام شدن است

کاهش 16 درصدی قیمت خودروهای مونتاژی/ بازار خودرو در حال آرام شدن است

ريیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو، گفت: بعد از اعلام قیمت‌های مصوب خودروهای مونتاژی توسط شورای رقابت، قیمت این خودروها در بازار حدود 16 درصد کاهش یافت‌.

سعید موتمنی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس درباره آخرین وضعیت قیمت خودرو در بازار، اظهار داشت: قیمت خودرو طی روزهای گذشته در بازار افزایش یا کاهش نداشته و به عبارتی قیمت انواع خودروها به ثبات و تعادل رسیده است.

وی در مورد قیمت بازار خودروهای مونتاژی اظهار داشت: بعد از اعلام قیمت‌های مصوب خودروهای مونتاژی قیمت این خودروها در بازار حدود 16 درصد کاهش یافت‌.

ريیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو بیان داشت: در هفته‌های گذشته قیمت دنا اتوماتیک یک میلیون و 100 هزار تومان بود که با کاهش قیمت به 940 میلیون تومان رسیده و در یک هفته اخیر قیمت این خودرو بدون تغییر در محدوده 940 میلیون تومان مانده است.

وی بیان داشت: قیمت 207 دنده ای نیز در یک هفته گذشته در حدود 810 میلیون تومان ثابت مانده است درحالی که قیمت این خودرو چند هفته قبل حدود 940 میلیون تومان بود.

موتمنی بیان داشت: کويیک معمولی و کويیک اتومات طی هفته ای گذشته بین 410 تا 430 میلیون تومان بود که در یک هفته گذشته قیمت این خودروها نیز مانند سایر خودرو ثابت مانده است و با قیمتی بین 360 تا 370 میلیون تومان عرضه می شود.

پایان پیام/

اخبار مرتبط

آخرین اخبار بورس و اقتصاد