عملکرد یک نماد عرضه اولیه شده در خردادماه | کارنامه وسپهر چگونه بود؟

عملکرد یک نماد عرضه اولیه شده در خردادماه | کارنامه وسپهر چگونه بود؟

وسپهر از جمله نمادهایی است که کمتر از یک سال است به بازار سرمایه وارد شده است. این نماد به تازگی گزارش خرداد ماه خود را منتشر کرد. میزان سرمایه گذاری در خردادماه سال جاری رشد چشمگیری را داشته است.

به گزارش نبض بورس، گروه مالی سپهر صادرات به عنوان مهم‌ترین زیر مجموعه‌ی بانک صادرات ایران با سرمایه 30 هزار میلیارد ریالی در صنعت سرمایه گذاری فعالیت می‌کند. شرکت‌های فعال در این صنعت در ابعاد مختلفی در دامنه وسیعی از صنایع کشور سرمایه گذاری کرده اند و از دیدگاه‌های متفاوتی می‌توان آن‌ها را رتبه بندی کرد که از بارز‌ترین ویژگی آن‌ها ارزش بازار و سرمایه ثبت شده این شرکت‌ها می‌باشد. در این بین گروه مالی سپهر صادرات از نظر ارزش بازار در رتبه 7 و از نظر میزان سرمایه جایگاه یازدهم را در بازار سرمایه در اختیار دارد.

بر اساس گزارش ماهانه ارايه شده در سایت کدال، جمع سرمایه گذاری‌های سپهر صادرات در خرداد ماه 13.319 میلیارد تومان بوده که به نسبت 4.093 میلیارد تومان سرمایه گذاری در دوره مالی مشابه 225 درصد افزایش در میزان سرمایه گذاری داشته است. این حجم از سرمایه گذاری خرداد ماه 1400 در 85 شرکت صورت گرفته در حالی که در خرداد ماه 1399 سرمایه گذاری در 99 شرکت صورت گرفته بود. دلیل عمده این افزایش در میزان سرمایه گذاری سپهر صادرات مربوط به افزایش قیمت در سهم شرکت‌های خریداری شده بوده است.

 
بیشتر بخوانید:
  • خبر مهم برای سهامداران بانک دی
  • قیمت ارز‌های دیجیتال امروز سه شنبه 22 تیر 1400
  • حگردش کی بازگشایی می شود؟
  • کدام شرکت‌‌ها مجمع بورسی خود را برگزار می‌کنند؟
  • گزارش بورس امروز سه شنبه 22 تیر 1400

 

local_offerبرچسب‌ها:
تحلیل تکنیکال و بنیادی یک نماد عرضه اولیه/ وسپهر تا آخر تابستان 1400 چه روندی را طی خواهد کرد؟

تحلیل تکنیکال و بنیادی یک نماد عرضه اولیه/ وسپهر تا آخر تابستان 14...

وسپهر بعد از اینکه پارسال در همین حوالی قیمتی عرضه اولیه شد رشد در حدود 100 درصد را ثبت کرد و بعد از آن وارد فاز نزولی شده و تا قیمت‌های عرضه اولیه دوباره اصلاح کرد. روند قیمتی این سهم تا آخر تابستان ...

NabzeBourse.ir/
در مجمع وسپهر چه گذشت؟

در مجمع وسپهر چه گذشت؟

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات با حضور 90 درصد سهامداران برگزار شد. گزارش نبض بورس از این مجمع را بخوانید.

NabzeBourse.ir/
تحلیل گزارش ماهانه یک بانک/ عملکرد وتجارت چگونه بود؟

تحلیل گزارش ماهانه یک بانک/ عملکرد وتجارت چگونه بود؟

درآمد تسهیلات اعطایی بانک تجارت نسبت به سال 1398 و همچنین نسبت به ابتدای سال 1399 از رشد قابل توجهی بر خوردار بوده است، به طوری که درآمد تسهیلات اعطایی بانک از مبلغ 16،473،202 میلیارد ریال به 36،924،2...

NabzeBourse.ir/

بررسی گزارش ماهانه یک نماد پالایشی/ عملکرد شبریز در اسفند 99 چگونه بوده است؟

تحلیل گزارش ماهانه یک نماد عرضه اولیه | عملکرد چخزر در بهار 1400 چگونه بود؟

تحلیل گزارش ماهانه یک نماد لبنی/ تولید و فروش غگیلا در سال 99 چگونه بود؟

تحلیل گزارش ماهانه یک نماد لبنی/ تولید و فروش غگیلا در سال 99 چگون...

غگیلا از جمله نمادهایی است که سهام آن در سال گذشته عرضه اولیه شد. بررسی گزارش های ماهانه این نماد بیانگر آن است که روند تولید و فروش این نماد با شیب ملایمی در سال گذشته کاهشی بوده است.

NabzeBourse.ir/
عملکرد ماهانه گروه مالی سپهر صادرات زیر ذره بین / کسب سود 107میلیارد تومانی برای وسپهر

عملکرد ماهانه گروه مالی سپهر صادرات زیر ذره بین / کسب سود 107میلیا...

در خرداد ماه 1400 ارزش بازاری شرکت سرمایه‌گذاری گروه مالی سپهر صادرات به 12هزار و 670میلیارد تومان رسید. ارزش بازاری سهام‌های گروه رایانه و فعالیت‌های وابسته به...

EghtesadOnline.com/
رشد شاخص هم به داد وسپهر نرسید

رشد شاخص هم به داد وسپهر نرسید

در معاملات فرابورس امروز وسپهر با رشد نیم درصدی قیمت 10,189را ثبت کرد. همچنین ارزش معاملات این نماد به 80میلیارد تومان نزدیک شد.

EghtesadOnline.com/
اگر سهام وسپهر دارید، بخوانید (15بهمن)

اگر سهام وسپهر دارید، بخوانید (15بهمن)

در پایان معاملات بورس امروز، سهام وسپهر سه درصد افت کرد و در میان نمادهای پرتراکنش قرار گرفت.

EghtesadOnline.com/
سهامداران وسپهر بخوانند (99.11.12)

سهامداران وسپهر بخوانند (99.11.12)

در معاملات فرابورس امروز وسپهر با افت یک و نیم درصدی قیمت 10,401را ثبت کرد. همچنین ارزش معاملات این نماد از 65میلیارد تومان عبور کرد.

EghtesadOnline.com/
وسپهر کی بازگشایی می شود؟

وسپهر کی بازگشایی می شود؟

روز گذشته 7 بهمن 99 بود که نماد وسپهر به دلیل افشای اطلاعات بااهمیت گروه الف متوقف شد و پس از آن اطلاعیه دیگری مبنی بر توقف نماد معاملاتی وسپهر به استناد ماده 16 مکرر بر روی کدال قرار گرفت.

NabzeBourse.ir/
"وسپهر" بیش از 10 درصد سهم "وبصادر" داشت

"وسپهر" بیش از 10 درصد سهم "وبصادر" داشت

شرکت سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات تعداد 2/073/326/019 سهم بانک صادرات را واگذار کرد.

BourseNews.ir/
افت وسپهر در سومین روز هفته/ وسپهر مجددا قرمزپوش شد

افت وسپهر در سومین روز هفته/ وسپهر مجددا قرمزپوش شد

در معاملات فرابورس امروز وسپهر با افت نیم درصدی قیمت 10,410را ثبت کرد. همچنین ارزش معاملات این نماد از 92میلیارد تومان عبور کرد.

EghtesadOnline.com/
سهامداران وسپهر بخوانند (5بهمن)/ صف خرید سپهر صادرات به صف فروش مبدل شد

سهامداران وسپهر بخوانند (5بهمن)/ صف خرید سپهر صادرات به صف فروش مب...

سهام شرکت سرمایه گذاری مالی سپهرصادرات در معاملات امروز فرابورس سه درصد افت کرد و به صف فروش نشست.

EghtesadOnline.com/
جزيیاتی از افزایش سرمایه چند شرکت بورسی / لغو افزایش سرمایه آپ بررسی عملکرد یک صنعت بورسی / چرا بازدهی قطعه‌سازان مثبت نمی‌شود؟ افزایش 26 درصدی درآمد "پخش" در تیرماه سود 650 ریالی سهامداران از مجمع "فایرا" تقسیم سود 500 تومانی در مجمع "کپارس" قیمت اجاره و خرید مسکن در مناطق شرق تهران قیمت اجاره و فروش مسکن در اهواز خودرو زیر 400میلیون در بازار چی بخریم؟ هشدار کلاهبرداری به اسم ایران خودرو مجمع "وملل" برگزار نشد پیشتازی سهام شرکت های کوچک در نخستین ماه تابستان باز پس‌گیری قله 2500 دلار برای آلومینیوم قیمت پایه وکیوم باتوم در نیمه اول مرداد اعلام شد قیمت پایه فرآورده‌های نفتی ویژه داخلی در نیمه اول مردادماه سال جاری نرخ گذاری دستوری، بالاترین ریسک تهدیدکننده معاملات بازار است مهم‌ترین سیگنال‌های کدال امروز 3 مرداد / سود نقدی 45 تومانی بورس به سهامدارانش ارز دولتی 33 قلم دارو حذف شد "فتوسا" تصمیمات مجمع را به ثبت رساند تصمیمات مجمع عمومی "قاسم" ثبت شد "سفار" تصمیمات مجمع عمومی عادی را ثبت کرد صورت سود و زیان میاندوره ای "کاذر" منتشر شد انتشار صورت مالی 3 ماهه حسابرسی نشده "ساوه" ثبت تصمیمات مجمع "زنگان" "دحاوی" هم صورت مالی میاندوره‌ای منتشر کرد "قرن" صورت مالی 3 ماهه حسابرسی نشده منتشر کرد سیمان «نیست» شد! رونمایی کمپانی «کیا» از مدل پیشرفته اسپورتیج مرغ 100هزار تومانی؛ از شایعه تا واقعیت ورود و خروج نقدینگی زیر تابلوی بورس، سبز شد پیش‌بینی قیمت طلا امروز 3 مرداد + آخرین قیمت طلا و سکه روزهای خوب ارزهای دیجیتالی در راهند؟ سهم خوزستان از اقتصاد ایران پیش‌بینی قیمت دلار امروز 3 مرداد + آخرین قیمت سیگنال‌های مثبت به بازار سهام / بورس به کدام جهت حرکت می‌کند؟ از سلطان شکر و سکه به سلطان سیمان رسیدیم!؟ ريیس بنیاد مسکن بر اثر کرونا درگذشت ريیس بنیاد مسکن بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت قیمت‌گذاری دستوری ، عامل نابودی صنعت برق آب خوزستان به کویت صادر می‌شود؟ مصوبه نرخ 6400 تومان برای شیرخام اجرایی شد؟ مناطق ارزان کرج برای اجاره‌نشینی کدامند؟ / اندیشه ارزان‌تر است یا گوهردشت؟ امروز هر کیسه سیمان چند قیمت خورد؟ پیش‌بینی تورم افسارگسیخته در دولت ريیسی قیمت سکه طرح قدیم به 10400000 تومان رسید / قیمت دلار و یورو امروز 1400/5/2 چگونه مالیات عایدی مسکن محاسبه می‌شود؟ احتمال گرانی نرخ شیرخام در روزهای آینده قیمت لحظه‌ای دلار و یورو در بازار + قیمت انواع سکه | رشد نسبی دلار در بازار آزاد پیش‌بینی قیمت طلا فردا سوم مرداد بیسکوییت و شکلات هم گران شد آغاز اخذ مالیات از خانه‌های خالی

در حال بارگیری...