اپلیکیشن ضد اینستاگرام محبوب‌ترین برنامه اپل شد

اپلیکیشن ضد اینستاگرام محبوب‌ترین برنامه اپل شد

اپلیکیشن شبکه اجتماعی BeReal که ضد اینستاگرام نام گرفته، با وجود شکایت‌های متعددی که از خرابی این برنامه وجود دارد، در هفته‌های اخیر محبوبیت فوق العاده‌ای پیدا کرده است.

به گزارش ایسنا، این اپلیکیشن همه کاربران در این پلتفرم را ملزم می کند هر روز در یک فرصت دو دقیقه ای، از خود عکس بگیرند اما هنگامی که کاربران تلاش می کنند عکسهای لحظه‌ای خود را بارگذاری کنند، هنگ می‌کند.

اما این مشکل مانع از آن نشد که این اپلیکیشن در سه روز اول هفته گذشته، جایگاه نخست را در فروش اپ استور اپل در آمریکا به دست آورد. طبق آمار پلتفرم تحلیلگر دیجیتالی سنسور تاور، این اپلیکیشن در هفته منتهی به 11 ژوییه، 1.7 میلیون بار نصب شد که بزرگترین رشد هفتگی بود.

آرون لاکشمان، دانشیار بازاریابی در مدرسه مدیریت دانشگاه بوفالو گفت: این مسيله در میان شرکتهای شبکه اجتماعی متداول است و هنگامی که با افزایش تقاضا روبرو می شوند، زیرساخت آنها تحت فشار قرار می گیرد. هر چه یک اپلیکیشن سریع‌تر رشد کند، به احتمال زیاد، محبوب و باثبات می‌شود.

محبوبیت BeReal منعکس کننده موفقیت اولیه اینستاگرام و توییتر است که هنگ کردن این پلتفرمها به دلیل هجوم کاربران، رایج بود. این اپلیکیشن‌ها مورد استقبال قرار گرفتند و دوام آوردند اما در شرایطی که بسیاری از اپلیکیشن‌های شبکه اجتماعی برای جلب توجه کاربران رقابت می کنند، BeReal باید ثابت کند که یک تب زودگذر نیست.

این اپلیکیشن فرانسوی از سال 2020 فعالیتش را آغاز شد و 30 میلیون دلار تامین مالی دریافت کرده است. پس از رشد محبوبیت در فرانسه، این اپلیکیشن اوایل امسال در میان کاربران سن کالج در آمریکا محبوبیت پیدا کرد و جذابیتش در میان بسیاری از کاربران، ضدیتش با جنبه فوق زیبایی اینستاگرام است.

در BeReal، افراد با دریافت اعلانی که به آنها می گوید وقت آن است که واقعی باشند، تنها روزی یک بار پست می گذارند. با یک کلیک، این اپلیکیشن دو عکس همزمان یکی از دوربین جلویی و دیگری از دوربین عقبی می گیرد.

بسیاری از کاربران در این مرحله با هنگ کردن اپلیکیشن روبرو می شوند. کاربران ممکن است مجبور شوند اپلیکیشن را دفعات زیادی بسته و باز کنند یا اگر عکسی می گیرد، زمان زیادی طول می کشد تا بارگزاری شود. کاربران تا وقتی خودشان پست نگذارند، نمی توانند ببینند دوستانشان چه پستی ارسال کرده اند؛ بنابراین هنگ کردن برنامه، مانع استفاده آنها از این اپلیکیشن می‌شود.

طبق آمار پلتفرم اپتوپیا، در دو هفته نخست ژوییه، 254 درصد افزایش در شمار بازخوردهای منفی از BeReal به دلیل عملکرد و باگهای آن وجود داشته است. در ماه مه، بازخوردهای منفی یا عملکرد متوسط و باگها، 56.4 درصد از کل بازبینی‌ها را تشکیل دادند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، با وجود نارضایتی فنی، افراد برای ارسال پست روزانه به این اپلیکیشن مراجعه می‌کنند. کاربران BeReal این اپلیکیشن را در نرخ بالاتر از 10 اپلیکیشن اجتماعی برتر نگه داشته‌اند. در ماه مه، کاربرانی که پس از هفت روز همچنان از اپلیکیشن استفاده می‌کردند در BeReal تقریبا 50 درصد در مقایسه با 37 درصد در اپلیکیشن‌های دیگر بود. پس از مدت 30 روز، این رقم به ترتیب 35 درصد و 34 درصد بود.

local_offerبرچسب‌ها:
محتواهای ویدیویی در اینستاگرام بیشتر می‌شوند

محتواهای ویدیویی در اینستاگرام بیشتر می‌شوند

مدیر اینستاگرام در پاسخ به انتقادها نسبت به تمرکز این پلتفرم شبکه اجتماعی به پستهای ویدیویی، به روشن‌گری درباره این تغییرات و آزمایش‌ها پرداخت.

Isna.ir/
توسعه بین المللی حمایت از NFT در اینستاگرام آغاز شد

توسعه بین المللی حمایت از NFT در اینستاگرام آغاز شد

اینستاگرام پس از عرضه آزمایشی قابلیتهای NFT در ماه مه، پشتیبانی از این قابلیتها را به بیش از 100 کشور در آفریقا، آسیا اقیانوسیه، خاورمیانه و آمریکا توسعه می دهد.

Isna.ir/
تبدیل آزمایشی پست‌های ویدیویی اینستاگرام به ریلز

تبدیل آزمایشی پست‌های ویدیویی اینستاگرام به ریلز

اینستاگرام سرگرم آزمایش تغییری است که پست‌های ویدیویی را به ریلز (Reels) تبدیل می‌کند.

Isna.ir/

خرید محصولات در دایرکت اینستاگرام ممکن شد

اینستاگرام از تغییرات طراحی جدید عقب‌نشینی کرد

اینستاگرام از تغییرات طراحی جدید عقب‌نشینی کرد

اینستاگرام ماه گذشته آزمایش نمایش تمام صفحه تصاویر و ویديوها را آغاز کرد اما بازخورد مثبتی از کاربران دریافت نکرد.

Isna.ir/
تصمیمی برای فیلتر اینستاگرام و واتساپ گرفته نشده است

تصمیمی برای فیلتر اینستاگرام و واتساپ گرفته نشده است

ایلنا: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در واکنش به طرح برخی اخبار در فضای مجازی در خصوص فیلتر اینستاگرام و واتساپ تاکید کرد: این موضوع تنها یک شایعه است و هیچ تصمیمی...

Ilna.ir/
دستمزدهای نجومی در اینستاگرام؛ حتی گران‌تر از جراحان / کدام اینفلوينسرها باید مالیات بدهند؟

دستمزدهای نجومی در اینستاگرام؛ حتی گران‌تر از جراحان / کدام اینفلو...

کسب و کاراقتصاد 24 نوشت : گفته می‌شود در مرحله اول 200 اینفلوينسر مشمول پر کردن این اظهارنامه شده اند که در ادامه افزایش خواهد یافت. کما این که اگر 6000 صفحه بالای 500 هزار فالور را عدد درست بدانیم هم...

KhabarOnline.ir/
قطع موقتی دسترسی هزاران کاربر به اینستاگرام

قطع موقتی دسترسی هزاران کاربر به اینستاگرام

هزاران کاربر اپلیکیشن اشتراک گذاری عکس اینستاگرام شب گذشته از وجود مشکل در دسترسی به این پلتفرم خبر دادند.

Isna.ir/
توسعه فیلتر تبلیغات کاهش وزن در اینستاگرام

توسعه فیلتر تبلیغات کاهش وزن در اینستاگرام

اینستاگرام قابلیت کنترل محتوای حساس را ششم ماه ژوين به‌روز کرده و اکنون کاربران می‌توانند تبلیغات مربوط به کاهش وزن را در فیدهای خبری خود فیلتر کنند.

Isna.ir/
اینستاگرام اسکرین‌شات‌ها را لو می‌دهد؟

اینستاگرام اسکرین‌شات‌ها را لو می‌دهد؟

زمانی که کسی از استوری‌های شما اسکرین‌شات بگیرد، اینستاگرام بهتان اطلاع نمی‌دهد، البته اگر شما از تصویر ناپدیدشونده‌ای که در چت برای شما فرستاده‌اند، اسکرین‌شات بگیرید، اینستاگرام به آن کاربر اطلاع می...

Isna.ir/
آزمایش ابزارهای جدید اینستاگرام برای احراز سن کاربران

آزمایش ابزارهای جدید اینستاگرام برای احراز سن کاربران

اینستاگرام سرگرم آزمایش راه‌هایی برای احراز سن کاربرانی است که سن خود را بالای 18 سال اعلام می‌کنند.

Isna.ir/
ابزارهای درآمدزایی جدید به اینستاگرام و فیس‌بوک اضافه شد

ابزارهای درآمدزایی جدید به اینستاگرام و فیس‌بوک اضافه شد

مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا از عرضه راه‌های بیشتر برای درآمدزایی تولیدکنندگان محتوا در اینستاگرام و فیس بوک خبر داد و بعضی از ابزارهای درآمدزایی فعلی را توسعه بخشید.

Isna.ir/
یک قابلیت تیک‌تاکی به اینستاگرام آمد

یک قابلیت تیک‌تاکی به اینستاگرام آمد

اینستاگرام در حال تست حالت تمام صفحه جدید برای فید و نوار ناوبری به‌روز شده است که مشاهده ویدیو در این پلتفرم را بیشتر شبیه تیک تاک می‌کند.

Isna.ir/
توسعه فیلتر محتوای حساس در اینستاگرام

توسعه فیلتر محتوای حساس در اینستاگرام

اینستاگرام تنظیماتی که به کاربران امکان می‌دهد محتوای حساس را در تب اکسپلور فیلتر کنند، توسعه خواهد داد و کاربران به زودی می‌توانند مطالب حساسی که به عنوان محتواهای توصیه شده در این اپلیکیشن نمایش داد...

Isna.ir/
ارسال پیامک شماره اقتصادی جدید برای مودیان مالیاتی قیمت فروش نفت ایران برای ماه سپتامبر اعلام شد زمزمه بازگشت روس ها به خطوط ریلی ایران /آنها گران کار می‌کنند وضعیت مغشوش بازار کار؛ کار هست اما بیکاران مشغول استراحتند خودروسازان پیش از تعهد به فروش از استاندارد اجازه نگرفتند/ برندهای کم‌فروش شناسایی شدند/ تغییر لیبل‌... روسیه گاز بیشتری به مجارستان می‌فروشد سهم بازار سرمایه از تامین مالی اقتصاد کمتر از 10درصد است بازنشستگان بخوانند/ شرایط جدید دریافت مزایای بازنشستگی واکنش استاندارد به اظهارات پلیس درباره کیفیت خودرو/ توقف قطعی تولید 5 خودرو سقوط قیمت‌ها در بازار خودرو؛ جدیدترین قیمت‌ها | این خودرو 60 میلیون تومان ارزان شد | خریداران مصرف ک... ورود متخصصان به نهاد سیاست‌گذاری پولی با تصویب طرح قانون بانک مرکزی تولید 300 هزار خودروی کامل/ 12 هزار خودرو کف پارکینگ مانده است رشد بازار سرمایه به توسعه اقتصاد کشور منجر خواهد شد بازنشستگانی که کمتر از 10 سال حق بیمه دارند، حقوق دریافت می کنند دستگاه‌های دولتی 7 هزار هکتار زمین مسکونی مازاد دارند ضرورت پیش بینی پذیری اقتصاد و اصلاح زیرساخت های معاملاتی برای بازار سرمایه ارسال پیامک شماره اقتصادی جدید برای مودیان مالیاتی رشد صادرات کالا از ایران به مقصد اروپا+ اینفوگرافی جزيیات صنعتی سازی 50 هزار واحد نهضت ملی مسکن رتبه بسیار پایین ایران در رعایت حقوق سهامداران خرد/ دولت باید زیان قیمت‌گذاری دستوری در بازار سرمایه... ورود 145 کشتی گندم، برنج و روغن خام به بنادر کشور دریافت مستمری فرد بیمه شده بازنشسته با سابقه کمتر از 10 سال کاهش هروزه قیمت مرغ در بازار | قیمت مرغ کیلویی چند؟ تعلل در قیمت گذاری رشد قیمت تن ماهی را انفجاری کرد قیمت انواع مرغ +جدول جان باختن 52 نفر و تخریب هزاران خانه در سیل 3 ماهه اخیر سودان خبر فوری از افزایش حقوق بازنشستگان | واریزی جدید برای بازنشستگان امشب؟ سکه طرح قدیم 14 میلیون و 350 هزار تومان/ طلا ارزان‌تر شد اعلام میزان مستمری صندوق‌های بازنشستگی قیمت های جدید ساعت هوشمند در بازار کسب رتبه پایین ایران در رعایت حقوق سهامداران خرد رشد 69 درصدی وصول درآمدهای مالیاتی در چهارماهه اول سال جاری سیاسی‌کاری دنباله‌دار‌ اصلاح‌طلبان در‌ احیای دریاچه ارومیه/‌ دولت سیزدهم پای‌ کار حل مشکل مردم آمد قیمت روز انواع تلفن همراه +جدول آغاز خرید خودرو بدون قرعه کشی | خرید خودرو به قیمت کارخانه قیمت میوه و تره بار + جدول رتبه بورس ایران در رعایت حقوق سهام‌داران خرد بسیار پایین است قیمت روز گوشت قرمز +جدول خبر مهم دولت برای یارانه بگیران | کالابرگ الکترونیک ماه آینده اجرایی می شود؟ طراحی خودروهای جدید و خاص تا تیر 1403/ رونمایی از 7 پلتفرم جدید 9 میلیون و 400 هزار کارتخوان غیرفعال شد چرا قیمت‌های جدید شیرخشک اعلام نمی‌شود؟ قیمت طلا، سکه و ارز امروز 23 مرداد ماه/ سقوط قیمت طلا... واردات با کدام رمز ارزها مجاز است؟آیا برای اقتصاد ایران مفید است؟ تفاوت فاحش نرخ تورم و بهره بانکی در ترکیه واریزی جدید 1 میلیون و 200 هزار تومانی در جیب این افراد | واریزی جدید دولت را چه کسانی می گیرند؟ قیمت فروش وام ازدواج اعلام شد! امضای تفاهمنامه جدید توسط بانک سپه برق در مصر سهمیه بندی می شود همیشه نفرین؟!